Değerlendir:
  • 30 Oy - 2.87 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İncelemek isteyeceğiniz haritalar
Yazar Mesaj
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

İncelemek isteyeceğiniz haritalar
Aşağıda haritasını astığım Vesna Vuloviçten biraz bahsedeyim isterseniz.Kendisi Eski Yugoslavya'da hostesslik yapan 22 yaşında bir gençkız imiş. 22 ocak 1972'de uçuş esnasında meydana gelen patlama sonucu dağa çakılır uçak.Kendisi sağ kurtulan tek insandır.Bir süre belden aşağısı felçli kalır ama sonra tedaviyle düzelir.İşin ilginci kazayı pek hatırlamadığı için hiç bir travma yaşamaz korkusuzca uçağa binmeye devam eder.Kendisi en yüksek mesafeden düşen (ve sağ kalan) insan olarak bir Guniess rekoru sahibidir.

[Resim: astro24gw01vesnavulovicdw8.th.gif]

Haritada 22 ocak 1972 gününe ait transit gezegen konumları yeşil renkte ve haritanın dış kısmında gösterilmiştir.

Nin.Me.Sar.Ra
07-23-2008 07:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: İncelemek isteyeceğiniz haritalar
transit mars ile transit uranüs arasında zıt açı görünüyor ve tam da o hostesin Ay düğümlerinin üzerinde duruyor bu iki gezegen çok ilginç..

Mavi'nin arkadaşının geçirdiği olumsuz bir olayla ilgili yorumlar yapmaya çalışmıştık ve oradada yanlış htırlamıyorsam Ay düğümleriyle ilgili kritik bir konum vardı.

gerçekten incelenmeye değer bir harita eklemişin Nin.me.sar.ra , teşekkürler

yarın izinliyim , forumda daha çok zaman geçirmeyi planlıyorum. bu konuyla ilgili bişeyler karalamayı düşünüyorum.

07-24-2008 05:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

RE: İncelemek isteyeceğiniz haritalar
hostes bayanın haritasının ve kaza anı haritasının ilginç potansiyellerinin başrol oyuncuları olarak mars ve uranüsü gösterebiliriz.

bayanın natal haritasında DSC çizgisi üzerinde mars - uranüs kavuşumu görünüyor.

kaza anı transitlerinde ise mars ile uranüsü zıt açı yaparken görüyoruz.

hemde kaza anında transit mars koç burcunda hostesin Kuzey ay düğümünün üzerinde + transit uranüs ise Güney ay düğümünün üzerinde.
ay düğümleriyle ilgili net bilgilerim yok ancak ilginç görünen bir durum olduğunu söyleyebiliriz.
bilenlerin deyimiyle , kadersel..

o dönemde transit plütoya bakarmısınız ; hostesin uranüsüne kare açıyla sert bakıyor.

ve transit neptüne bakarsak hostesin şironuna dokunuyor + hostesin uranüsüne 150 derecelik açı yapıyor..

yani hostesin uranüsü oldukça yoğun bir transit yağmuruna tutulmuş görünüyor ki transit uranüsün marsla yaptığı zıt açıdan şiddetli biçimde etkilenmesinin göstergesi olarak URANÜS TEMASINI gösterebiliriz.
natal haritada uranüs etkin + transitlerin natal uranüse etkileri yoğun + uranüsün transidi , belkide kaza ve âni olayların tetikçisi mars ile zıt açıda..

hostesin o dönemdeki uranüs vurgusunu , âni bir kaza ve beraberinde şaşırtıcı (uranüs şaşırtmayı sever) bir hayatta kalma olarak özetleyebiliriz.

07-25-2008 02:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sim. Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

Peki uçaktaki ölen yolcuların haritaları elimizde olsaydı..Onların hepsinde benzer şeyler mi görürdük; ölüm şekillerini ve tetikleyicisini anlayabilir miydik?

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=67&y=14
07-25-2008 02:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

simya Yazılan:Peki uçaktaki ölen yolcuların haritaları elimizde olsaydı..Onların hepsinde benzer şeyler mi görürdük; ölüm şekillerini ve tetikleyicisini anlayabilir miydik?

inan bana simya , bu tür büyük kazalarda , kaza yapanların doğum bilgileri net olarak bilinse ve bana verilse hiç üşenmeden saatlerce bunun araştırmasını yapardım ;)
bu konu benimde net olamadığım ve sorguladıım konulardan biri..

07-25-2008 03:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sim. Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

Yıldırım Yazılan:
simya Yazılan:Peki uçaktaki ölen yolcuların haritaları elimizde olsaydı..Onların hepsinde benzer şeyler mi görürdük; ölüm şekillerini ve tetikleyicisini anlayabilir miydik?

inan bana simya , bu tür büyük kazalarda , kaza yapanların doğum bilgileri net olarak bilinse ve bana verilse hiç üşenmeden saatlerce bunun araştırmasını yapardım ;)
bu konu benimde net olamadığım ve sorguladıım konulardan biri..

Astrolojinin bilimselliğine inanıyorum orası muhakkak ama bazen bilinen sonuçların astrolojik açıklamasını ararken sonuç illaki bulunabiliyor die düşünüyorum. Mesela o kazada ölen insanların haritalarına bilmeden baksaydık kiminde kalp sorunu, kiminde kaza vs görürdük gibime geliyor. Hepsinin uçak kazasında öldüğünü bildiğimizde haritalarda uçak kazası arıyacaz ve bi şekilde yakıştıracaz bence..
Böle durumda o anki gökyüzü konumu daha bir doğru yorum verebilir kanısındayım.
Bende de sendeki birikim olsa üşenmezdim tek tek bakardım.

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=67&y=14
07-25-2008 03:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Sevgili Yıldırım,

Ölüme yakın bir deneyim yaşayıp hayatta kalan insanlar deyince hemen Pluton nerde diye bakıyorum ben.Plutonun senin de belirttiğin Mars-Uranüs birleşimine yapmaya başladığı Kare'nin dışında bir de Yükselen çizgisine yaptığı kare var.(ASC 1-2 derece öne çekilebilir).Hayatında kazayla gelen bir değişim ve dönüşüm olmuş diyebiliriz.( Transit Pluton 8. evden yeni çıkmış).

12. evden geçen transit Jüpiteri gizli(ilahi) yardım,gizli güçlerce korunma olarak değerlendirebilir miyiz bilmiyorum.Böyle bir durumda kendisine yardım etmiş olabilir bu transit.

Nin.Me.Sar.Ra
07-25-2008 05:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

[Resim: 3KJ7VKEJP5f4.png]

http://www.astrotheme.fr/en/portraits/3KJ7VKEJP5f4.htm

Bu harita hakkında neler söyleyebilirsiniz.
Bu kadın dünya çapında olmasa da Amerika'da ünlü diyebileceğimiz bir insan.Sizce onu ünlü yapan konu ne olabilir.Haritasında gördüğünüz potansiyelleri aktarırsanız sevinirim

Not:Bu konu çok daha farklı bir konu.

Nin.Me.Sar.Ra
07-25-2008 05:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

haritanın yöneticisi olarak uranüsü gördüm diyebilirim.
hem yükselen burcun yöneticisi hemde meşhur UÇURTMA açı modelinin kilit gezegeni olarak uranüsü görüyoruz.
ATEŞ elementinde ki büyük şans üçgeninin vereceği potansiyeli URANÜSYEN bir tarzda kullanabilir.
her ne yapıyorsa şaşırtıcı bir olayla (Nin.me.sar.ra'nın dediği gibi FARKLI bir şekilde) ün yapmış olabilir.

devam edeceğim..

07-25-2008 06:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Sevgili Yıldırım,

Sıradışı bir olayla ün yaptığı kesin.İstersen bu kadın hakkında biraz bilgi vereyim bundan sonraki yorumlarında bu bilgileri de kullan.

Bu kadın acımasız bir katil.Öldürdüğü kişide ünlü yönetmen Roman Polanski'nin eşi ve kendisi de sinema sanatçısı olan Sharon Tate.Acımasızlığına delil olarak işlediği cinayetin ayrıntılarını verebilirdim hatta Sharon Tate'in otopsi fotoğrafları var internette adını google graphics'te arattığınızda (kaldıramam diyenler aramasın) karşınıza çıkabilir.

Nin.Me.Sar.Ra
07-25-2008 11:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir