Değerlendir:
  • 20 Oy - 2.75 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bilinçaltımızdaki Sevgili
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Cvp: Bilinçaltımızdaki Sevgili
(02-24-2017 04:32 PM)Ahmeedd Yazılan:  
(02-24-2017 05:21 AM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Çok anlamlı bir paylaşım,6 yılın üzerine dün yollarımın ayrıldığı insanla kendimi gördüm...Benim 5,onun 7.evinden 8'e yeni geçen Satürn kazığı...

(02-24-2017 04:04 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  
(02-24-2017 09:36 AM)Ahmeedd Yazılan:  O bundan pişman olacaktır. 8.eve geçen satürn onu rahat bırskmayacak

Herkes 6.hissiyle de bunu söylüyor ama bilmiyorum,yalniz önümüzde Satürn retrosu yok mu?Tekrar 7.evine gidecek o Satürn,ha şöyle düşünüyorum uğruna beni harcadığı biri varsa ondan kopup mu pişman olur ki? Astrolojik olarak 8.eve geçen Satürn nasıl pişman eder ki?Bilgi amaçlı soruyorum,biraz daha aydınlatabilir misin bu konuyu?

8.ev zor meselelerin evidir. Kişinin kendisiyle yüzleşmesini ister. 8e geçip 7 ye geri dönüyorsa da ilişki anlamında kendini sorgulamasını isteyecektir. Hazırlık var

Vay be,umarım diyeyim,çok umutlanmamakla beraber,umutlanmayi geç 6 yıldır hatalarını anlamayan 1 yılda anlar mı o da meçhul,ama en azından dengesizliklerini ve kırdığı kalbimi içimden geldiğince patlamak isterim ona,sağ olasın gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-25-2017 03:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Cvp: Bilinçaltımızdaki Sevgili
(02-25-2017 03:22 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  
(02-24-2017 04:32 PM)Ahmeedd Yazılan:  
(02-24-2017 05:21 AM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Çok anlamlı bir paylaşım,6 yılın üzerine dün yollarımın ayrıldığı insanla kendimi gördüm...Benim 5,onun 7.evinden 8'e yeni geçen Satürn kazığı...

(02-24-2017 04:04 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  
(02-24-2017 09:36 AM)Ahmeedd Yazılan:  O bundan pişman olacaktır. 8.eve geçen satürn onu rahat bırskmayacak

Herkes 6.hissiyle de bunu söylüyor ama bilmiyorum,yalniz önümüzde Satürn retrosu yok mu?Tekrar 7.evine gidecek o Satürn,ha şöyle düşünüyorum uğruna beni harcadığı biri varsa ondan kopup mu pişman olur ki? Astrolojik olarak 8.eve geçen Satürn nasıl pişman eder ki?Bilgi amaçlı soruyorum,biraz daha aydınlatabilir misin bu konuyu?

8.ev zor meselelerin evidir. Kişinin kendisiyle yüzleşmesini ister. 8e geçip 7 ye geri dönüyorsa da ilişki anlamında kendini sorgulamasını isteyecektir. Hazırlık var

Vay be,umarım diyeyim,çok umutlanmamakla beraber,umutlanmayi geç 6 yıldır hatalarını anlamayan 1 yılda anlar mı o da meçhul,ama en azından dengesizliklerini ve kırdığı kalbimi içimden geldiğince patlamak isterim ona,sağ olasın gülücük

Satürn 8.evden geçerken insanın çıtı çıkmıyor. Pişman olsa içinde yaşayacak en sonunda dayanamayacak

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
02-25-2017 04:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

RE: Bilinçaltımızdaki Sevgili
@libraqua@ahmeedd Bu konudan çok uzak kalmışım yazılanlar uzun diye;) satürn bi eve yeni teşrif ederken, her ağır hareketli gezegen için geçerli, sorun çıkartmayı en sevdiği pozisyonda olur genelde. Ben kendi haritamda ve çevremde bunu çok gördüm. Size de bu zamanlara dikkat etmenizi tavsiye ederim. Şimdi; ikinizin de benzer zamanda yaşamanız manidar. Sanki geliyorum hazır olun demiş. Senin açından acabalar, aklıma gelmiştiler gerçeğin olmuş olabilir. Satürn transiti eğer çok kötü etkiler yoksa ki örnek olarak bi ara mars ve satürn yaydaydı, uzun sürer sıkar ama geçer. Diğer türlü insanın sabrını sonuna kadar test edebilir. Sanatçıların 28-29 yaş olayı tesadüf değil bence. Bi diğer yandan geçmişle bağlantılı bir gezegen olmasından dolayı eski anılara gidilir ve adalet istenebilir ya da neden böyle soruları da çok olur. Ben yapılanın karşılıksız kalmayacağına inananlardanım. Fakat her şeyin de bir zamanı var kimi zaman hoşumuza gitmese de... Güzel haberse satürn transitleri sonunda ödül de vaadi eder. Satürn'ün hasarla ilişkilendirilmesi gibi. Senin adına üzüldüm arkadaşım umarım son hayal kırıklığın olur bu:/
Şimdi de konunun başlığına gelecek olursaaak;) bilinçaltımızdaki sevgiliyle ilgili en ufak fikrim yok. Bilinçaltımızda sevgili modeli olur mu bilemem ama yaşadıklarımızdan dolayı sevgiliye davranış biçimimiz olabilir. Etki tepkinin tersi. Aldatılmış biri mesela güvenilmez bi karakter yaratmış olur. Diğer bi tarafta neptün olur. Hayalimizde o kişiyi idailize ederiz. Pek çok kişi daha çocukken evleneceği kişiyi düşünüp mutlu mutlu hayal kurmuştur. Hatta gözünün önüne bi yüz bile getirmiştir. Fena da olmadı aslında;)
02-25-2017 05:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

RE: Bilinçaltımızdaki Sevgili
@Ahmeedd desene bayağı zaman var o zaman,benim 5.evden onun da 8'den 2019 gibi çıkacakmış zaten :D

@capri sağ olasın,bu Satürn transiti şu an natal Ay ile zıt (6 orbla) ve natal Satürn ile kare (7 orbla gerçi ama yine dönecek o kare bana :D ) benim haritamda,çok tatlı değil mi gülücük Neyse "Sabır!" diyorum gülücük Allah daha kötü olaylardan korusun,bazı acıların yanında yemişim sevgiliyi..

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-26-2017 02:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir