Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.58 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İlişkilerde Aldatma Eğilimi
Yazar Mesaj
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: ilişkilerde aldatma eğilimi
Tr uranus 9.evimde koçtaki venus ve jüpiterimin üzerine gelmekte ve ben bu aralar dini ve sevgiyi sorgulamaya başladım.Sevgi nedir?insanlar ne için birbirini sever?yaşlandıktan sonra hormaonlar geçtikten sonra kalan sevginin temeli ne?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
08-21-2010 09:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Aldatmalarda neptünün açısı daima önem kazanır, ayrıca evet Uranüste ani ilişkileri beraberinde getirdiği için, özellikle birlikteliğiniz olan kişi ile mars-venüs-ay kişisel gezegenlerinizden herhangi biri ile Uranüsü veya sizin Uranüsünüz onun bu gezegenleri ile bağlantılı ise, hatta sizin kendi natalınızda transit etkideki Uranüs bu gezegenleri tetikliyorsa veya natal haritanızda Uranüs kişisel gezegen leriniz olan ay- mars veya venüs ile açılanıyorsa aldatma veya aldatılma potansiyeli söz konusu olabiliyor.Uranüs kişide uzaklaşma hissini arada tetiklediğinden, o anki boşluğu ilişki açısından farklılık isteği ile gidermeye yönelebilmektedir kişi.. Neptün transiti ve karşıdaki ilişkide olduğumuz kişi ile venüs-mars veya ay açılanıyorsa aldatılmak, aldatmak söz konusu olabiliyor.. Neptün hayallerinde ki idealleştirdiği sevgiyi arama çabasına girip böyle bir olaya sebep olabilmektedir, en acı veren aldatma veya aldatılma durumuna da Neptün sebep olabilmektedir, çünkü sisli hülyaların ardında ki gerçekleri benimsemek pekte kolay olmayacaktır Neptün etkisinde ki kişide..
08-21-2010 10:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ateskızı Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 0

(08-21-2010 09:35 PM)simya Yazılan:  Yaşayarak ve gözlenerek tastik edilmiştir. Tr Uranüs kişinin natal Marsına veya Venüsüne değdiğinde aldatılma ve aldatma söz konusu olabilir.

transit uranüs, venüsüme zıt açı yapıyor.umarım öyle bişey yaşamam.

ASTRO HARİTAM
whole signs
GÜNEŞ DÖNÜŞÜM
08-22-2010 03:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(08-22-2010 03:23 AM)Vena Yazılan:  Uranüs'ü ille aldatma olarak algılamamak daha doğru. Özgürleşme, bireyleşme, mesafe, yenilik, sorgulama... Aldatma kişilik, ilişki, koşullarla da çok ilgili bir durum. İlişkide bir bağımlılık, yolunda gitmeyen derinde bir şeyler varsa, Uranüs bunu açığa çıkarıp, kişiye bağımsızlaşarak, yeni yolları açma imkanı verecektir, kişi bu şansı kullanır mı kullanmaz mı bunu aldatarak mı yapar ilişkiyi bitirerek mi bunlar sadece seçenekler...
Potansiyelleri yorumlarken bu mantığın korunması çok önemli bencealkis
08-22-2010 03:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(08-22-2010 03:23 AM)Vena Yazılan:  Uranüs'ü ille aldatma olarak algılamamak daha doğru. Özgürleşme, bireyleşme, mesafe, yenilik, sorgulama... Aldatma kişilik, ilişki, koşullarla da çok ilgili bir durum. İlişkide bir bağımlılık, yolunda gitmeyen derinde bir şeyler varsa, Uranüs bunu açığa çıkarıp, kişiye bağımsızlaşarak, yeni yolları açma imkanı verecektir, kişi bu şansı kullanır mı kullanmaz mı bunu aldatarak mı yapar ilişkiyi bitirerek mi bunlar sadece seçenekler...

Çok süper ve doğru bi tespit;))
08-22-2010 01:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(08-22-2010 03:30 AM)melis_bk Yazılan:  

Uranüs özgürleşme ve uzaklaşma ihtiyacını beraberinde getirse de birçok aldatma vakasının veya 3. bir kişi ile iletişim artışının getirisinde Uranüs oldukça etkili oluyor, yani Uranüs açıların da illa ki aldatma olacak diye birşey elbette ki yok, herşeyden önce ben şuan ay ve uranüs zıt açısına transitle etkileşimdeyim, bu durum da kendimi de aynı şekilde nitelemem gerekir, sadece potansiyel olabilmekte çünkü Uranüs kiş de farklılık ihtiyacını zorlamaktadır, kişi değişikliğe ihtiyaç duyduğundan, venüs ve mars açılandığında bu durum karşı cinse yönelmeye sebep olabilmektedir, özellikle değişim bu yönde olacak demiyorum, sadece böyle bir potansiyel var bunu da unutmamak gerekir..
Özgürlük ve değişiklik ihtiyacı hisseden Uranüs etkisi altında ki kişi Uranüsün gölge isteklerine yenildiği zaman yani aldatmak gibi bir durum yaşadığında Uranüs etkisindeydi diye de açıkçası ben kendi adıma maruz göremem, her transitte veya açıda çifte potansiyel mevcuttur, özgürlük ihtiyacını bambaşka alanlarda giderebilecek bu kişi aldatmayı tercih etmişse ben bunu Uranüs yaptırdı ne yapsın mantığı ile bakamam açıkçası.. negatif verileri değil de pozitif verileri tercih etmek tamamı ile kişi ile alakalıdır..
Uranüsü etkili biri olarak ben Uranüsün her özgürlük ihtiyacını gidermiyorum açıkçası..gözkýrpma
08-22-2010 08:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

(08-22-2010 08:14 PM)Venüs Yazılan:  
(08-22-2010 03:30 AM)melis_bk Yazılan:  

Uranüs özgürleşme ve uzaklaşma ihtiyacını beraberinde getirse de birçok aldatma vakasının veya 3. bir kişi ile iletişim artışının getirisinde Uranüs oldukça etkili oluyor, yani Uranüs açıların da illa ki aldatma olacak diye birşey elbette ki yok, herşeyden önce ben şuan ay ve uranüs zıt açısına transitle etkileşimdeyim, bu durum da kendimi de aynı şekilde nitelemem gerekir, sadece potansiyel olabilmekte çünkü Uranüs kiş de farklılık ihtiyacını zorlamaktadır, kişi değişikliğe ihtiyaç duyduğundan, venüs ve mars açılandığında bu durum karşı cinse yönelmeye sebep olabilmektedir, özellikle değişim bu yönde olacak demiyorum, sadece böyle bir potansiyel var bunu da unutmamak gerekir..
Özgürlük ve değişiklik ihtiyacı hisseden Uranüs etkisi altında ki kişi Uranüsün gölge isteklerine yenildiği zaman yani aldatmak gibi bir durum yaşadığında Uranüs etkisindeydi diye de açıkçası ben kendi adıma maruz göremem, her transitte veya açıda çifte potansiyel mevcuttur, özgürlük ihtiyacını bambaşka alanlarda giderebilecek bu kişi aldatmayı tercih etmişse ben bunu Uranüs yaptırdı ne yapsın mantığı ile bakamam açıkçası.. negatif verileri değil de pozitif verileri tercih etmek tamamı ile kişi ile alakalıdır..
Uranüsü etkili biri olarak ben Uranüsün her özgürlük ihtiyacını gidermiyorum açıkçası..gözkýrpma

Uranüsün özgürlük ihtiyacını ya da haritadaki konumuna göre ALDATMA potansiyeli verebilir bence de.Ama uranüs bile olsa özgürlüğü ağır basmaz da harita da başka birşey daha ağır basar.o nedenle de aldatır diye bir genelleme de yanlış olur

08-22-2010 08:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Uranüsün özgürlük ihtiyacını ya da haritadaki konumuna göre ALDATMA potansiyeli verebilir bence de.Ama uranüs bile olsa özgürlüğü ağır basmaz da harita da başka birşey daha ağır basar.o nedenle de aldatır diye bir genelleme de yanlış olur
[/quote]
Elbette ki, bende aynı düşünüyorum..verygood
08-22-2010 08:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(08-22-2010 08:40 PM)Sniper Yazılan:  hangi gezegen aldatma potansiyeli verir? hangisi vermez? demeden önce, bence sorulması gereken soru; "insanların genelde aldatma sebepleri nelerdir??" olmalı.. ve buna göre de gezegen/burç etkileri değişir eminim.. bi insan duygularının peşine takılır ve aldatır => genel olarak SU etkisi..bi diğeri farklı zevkler peşindedir => sanırım çoğu burç/gezegenin aldatma sebebi olabilir..ya da intikam da olabilir => Plüto-Akrep etkileri.. vs. yani bence her burç/gezegen aldatma potansiyeli verebilir belli şartlar oluştuğunda...

Evet kişinin kendi seçimidir, gezegen açıları sadece farkında olmasını sağlar, ama kişidir uygulayacak olan, bunun sebebi gezegenler değil, onların verdikleri enerjiyi kullanmayı tercih etme biçimimizdir..gülücük
08-22-2010 09:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
venusshine Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

ben özellikle koc erkelerinin kadınlarını bilmiyorum. tatminsiz oldugu icin aldatma potansiyelinin yuksek oldugunu dusunuyorum. haritada pluto unsuru aldatma potansiyeli verir ama akreplerin partnerinden bekledikleri seyleri aldıgı müddetce cok sadık olduklarını dusunyorum.

[Resim: astro2gw01venusshineven.th.gif]
08-23-2010 03:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İlişkilerde Venüs astrosohbet 57 92,624 01-29-2019 12:23 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  İlişkilerde AY astrosohbet 109 156,492 03-31-2017 11:30 PM
Son Mesaj: say24
  İlişkilerde Güneş astrosohbet 14 27,888 12-27-2014 11:25 PM
Son Mesaj: Yakamoz
  İlişkilerde Merkür astrosohbet 59 81,120 09-02-2012 12:08 PM
Son Mesaj: Bellatrix
  İlişkilerde Uyum Analizi Hakkında Pratik Bilgiler astrosohbet 42 70,234 07-29-2012 02:35 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  İlişkilerde Dört Astrolojik Element Angel 21 32,704 05-23-2012 05:41 PM
Son Mesaj: zeynep_muteal06

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir