Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.58 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İlişkilerde Aldatma Eğilimi
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

RE: İlişkilerde Aldatma Eğilimi
8 orbla Venüs-Uranüs karem var,aldatmaktan da aldatılmaktan da nefret ederim ve biriyle yapamıyorsam bunu açıkça söylerim.Orb fazla olduğu için etki yok gibi belki de ama şöyle bir etkisi var,hangi tip ilişki olursa olsun; ister anne-kız,ister sevgili ister eş,ister baba-kız mutlaka kendi alanım olması gerekiyor,yoksa gerçekten zaptedilmiş ya da bunalmış hissediyorum ve ben de karşımdakinin her şeyine dahil olmayı sevmiyorum,insanların belirli alanları olması gerektiğine inanıyorum.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
03-02-2017 09:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Cvp: İlişkilerde Aldatma Eğilimi
(03-02-2017 09:53 PM)Nun Yazılan:  Uranüs açılarından ziyade neptün açıları daha geçerli diye düşünüyorum.
Uranüs etkisi taşıyan biri çabuk sıkılıp yeni ve farklı şeylere yönelme eğilimi gösterdiğinden ilişkiyi kesip atabilir, daha sonra başka yelkenlere açılabilir.

Ama hepsinden daha fazlası vicdansızlık açısı yeterli diye düşünüyorum ~_~

Ben de güneş satürn sert açılarından bahsediyorum. Özellikle kavuşumda. Kişi o kadar kendini dış dünyaya göstermeye çalışmaktadır ki, bu aldatmaya kadar gidebilir
Özellikle 5.evdeyse bu etki daha da kuvvetlenir.

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
03-02-2017 09:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

merhaba arkadaşlar aldatma eğilimine dair bir notta ben düşeyim, tesadüfen harita yorumlarken bu işi pişirenlerde gözlemledim ve(farketiimki bu yerleşime sahip kişilerde ortak özellikti) bir yerleşimden bahsetmek istiyorum. bahsedeceğim bu yerleşim kadın haritasında marsın, erkek haritasında venüsün 12. eve yerleşmesidir. (bu arada bu gözlemi whole signse göre yaptım) yerleşimin şaşmadığını gözlemledim özellikle sert açılara sahip ise bu gezegenler, bireyin aldatma eğilimini hangi çevreden deneyimlediğinide yorumlamanıza yardımı oluyor örneğin bu 12. evdeki mars-venüs 7. evle sert bir bağlantı var ise harita sahibi evli bir partnerle yasak ilişki yada 6. evden sert etki alıyorsa iş yerindeki yasak aşk gibi... bu yerleşime sahip kişilerin yasak aşk yaşama potansiyelleri oldukça yüksek. önemli bir bilgi olduğunu düşündüm ve forumda paylaşma gereği duydum. bu yerleşim gizli-yasak ilişkilere çekilen bireyi temsil ediyor ve aynı zamanda bu kişiler genellikle kendi hallerinden düşük konumdaki bireylere çekiliyorlar

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
10-11-2017 08:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Haritamda sadakatsizlik ve şıpsevdilik açıları var (Venüs İkizler, Venüs-Uranüs 135, Venüs-Jüpiter kare, 7. ev yöneticimin Uranüs’ten zıt açı alması). Bu açılara rağmen sadakatsiz ve şıpsevdi biri değilim öncelikle. Eğer birine gerçekten değer veriyorsam, seviyorsam ya da aşıksam gözüm başkasını görmüyor. Varım yoğum odur. Ama ilişkide kesinlikle kısıtlamalara ve kıskançlıklara gelemeyen bir yapım var. Sevesim varken sevemeyesim gelir onları yapanı. Telefonumun kurcalanmasından ve kimleri arattığıma karşımdaki insan karışamaz. Evlendiğimde tolerans tanırım orası başka hatta sosyal medyayı ortak da kullanabiliriz sorun değil. Sürekli sevgimi sorgu sual eden, duygu sömürüsü yapanlardan nefret ediyorum. Bunları yapanlardan yine soğurum, fakat kopma noktasına gelene kadar asla gözüm dışarda olmaz.

Satürn’üm 5. evin girişinde. İlişkilerde ciddiyet ve sadakat benim için gerçekten önemli. Bir insan beni gerçekten seviyorsa, ben de onu seviyorsam asla gözüm ondan başkasını görmez ama onun gözü dışardaysa belli bir zamandan sonra kapıyı göstermesini de bilen bir yapıya sahibim gülücük Belki birkaç gün üzülürüm ama sonra hayatıma kaldığım yerden devam ederim. Beni sevmeyen, istemeyen birinin peşinden koşacak biri de değilim. Satürn Neptün’den kare açı alıyor Neptün temalarını duygusal hayatımda çok yaşadım -aldatılma, platonik aşk-. Ama asla aldatan olmadım...

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
08-04-2018 07:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İlişkilerde Venüs astrosohbet 57 91,932 01-29-2019 12:23 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  İlişkilerde AY astrosohbet 109 155,270 03-31-2017 11:30 PM
Son Mesaj: say24
  İlişkilerde Güneş astrosohbet 14 27,728 12-27-2014 11:25 PM
Son Mesaj: Yakamoz
  İlişkilerde Merkür astrosohbet 59 80,446 09-02-2012 12:08 PM
Son Mesaj: Bellatrix
  İlişkilerde Uyum Analizi Hakkında Pratik Bilgiler astrosohbet 42 69,897 07-29-2012 02:35 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  İlişkilerde Dört Astrolojik Element Angel 21 32,497 05-23-2012 05:41 PM
Son Mesaj: zeynep_muteal06

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir