Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.58 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İlişkilerde Aldatma Eğilimi
Yazar Mesaj
KoçAslanı
Kayıtsız

RE: ilişkilerde aldatma eğilimi
sebebi yengeç sanırım gördüğüm başka bir aldatan adamın haritasındada yengeç vurgusu vardı.

neptün-jüpiter karesi var gerçi buda neptünün kötü özelliklerini büyütebilir diye düşündüm..
09-19-2009 04:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Cvp: RE: ilişkilerde aldatma eğilimi
Sagittarius Yazılan:madem konumuz aldatmak bende sürekli eşini aldatan ve bunu açık açık yapan bi hayvanın haritasını koyiim...

[Resim: astro24gw13salankom2009.th.gif]

venüs-mars karesi var.marsına bakınca(açıları) bence aldatmadan çok.sahip çıkan kıskanç, insan izlenimi uyandırdı.
ama yod açı kalıbından var.

bir tanesi güneş-neptün -ay arasında.anlamını bilmiyorum ama.neptünün etkilediği kesin gibi.neptünden dolayı ilizyona uğrama olabilir mi?(yıldırıma gizli sorugülücük

bence eşi bunu postalasa veya karşılığında aldatsa .katil olabilecek bir tip .bana çok kıskanç birisi gibi geldi.
haritası da ilginç.
09-19-2009 04:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

ancak , harita sahibinin yaşadığı coğrafyada , bu gibi olaylar çok garip karşılanmamalı.,
yetiştirilme tarzı ve kültür olayını es geçmemeliyiz.
09-19-2009 04:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SoL@RÎ$ Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

ne kadar dogrudur bileiyorum ama 12 evdeki mars konusunda bir ilişki arar oldum aldatmada evler bilinseydi keske

<3<3<3<3 Değişmeyen Tek Şey "" Degişimin"" Kendisidir <3<3<3<3

ємѕαℓѕiz ∂üşℓєя ask
09-19-2009 05:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Sagittarius Yazılan:eşini beni bırakıp gidemesin diye ailesindende uzakta yaşatmaktadır..ziyaret etmesinede izin vermez..

aslında mars satürn kavuşumuna pluto 90 derce yapmış
hükmetme,kontrolcülük ve diktatörlük olabilir.

uyuşturucu(tahminim esrardır ) maddelere meyili , neptünden gelebilir.ama bacak kadarlar kullanıyor.çok da şaşılacak durum yokgülücük
09-19-2009 05:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Sagittarius Yazılan:evet çok kıskanç bi tip..ama her ne kadar Suriyede doğmuş olsada arabistanda yaşamış bu tip olaylarında kabul görmediği bi yerde.

çok iddialı değilim.o coğrafyayı görmedim ,aksini ispat edene direnmem.
ancak , şeffaflığın olmadığı heryerde , bu işleri parası olanlar el altından yapar.
tarihin en eski mesleği gülücük)
09-19-2009 05:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Cvp: ilişkilerde aldatma eğilimi
Bu iğrenç yaratığın (adam demeye dilim varmadı) ayı yönetici olduğu burçta ağır abilerin (şirret kadınların)hışmına uğramış bence etkili olan budur psikopat olmasında, satürnle marsda yengeçde bütün duygular ölmüş buna benzer bi durum hitlerde de vardı venüsüyle ilgili olarak ders notlarına baktım şimdi de venüs yükselen yöneticisiydi burcuda boğaydı sanırım venüs marsla kavuşumda satürnle kare açı yapıyodu :(
09-19-2009 09:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Bi de aldatma eğilimi yok gibi sanki ama bu yengeç ayının vahim durumu yüzünden eşine sırf eziyet olsun diye de yapıyo olabilir mi ki, bu açılar böyle bir durum yaratabilir mi acaba ?? hımm
09-19-2009 10:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Harita bu kadar karaktersiz durmuyor gibi. Jüpiter venüs balıkta. Bu iğrençliklerini açıklamıyor tabi ama, İlişki ve aşk odaklı bir yapısı olabilir.
İlşkileri ile kendini uyuşturma, dünyadan kopma gibi.
09-19-2009 12:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Valla ben Nihan ın dediğide olabilir ona bişey diyecemicem o kadar uzman değilim ama aşk odaklı yapısı varsa ayının durumundan ve venüsün satürnle olan karesinden dolayı geniş bi orb aralığıyla da olsa venüs satürn karesi var çok da sağlıklı ilişkiler kuramıyodur herhalde bi de mars da iyi durumda değil yengeçte bilemiyorum artık belki de ilişiklerinde hayalkırıkları yaşamıştır daha önce sonradan manyaklaşmıştır gülücük
09-19-2009 03:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İlişkilerde Venüs astrosohbet 57 92,985 01-29-2019 12:23 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  İlişkilerde AY astrosohbet 109 156,993 03-31-2017 11:30 PM
Son Mesaj: say24
  İlişkilerde Güneş astrosohbet 14 27,964 12-27-2014 11:25 PM
Son Mesaj: Yakamoz
  İlişkilerde Merkür astrosohbet 59 81,466 09-02-2012 12:08 PM
Son Mesaj: Bellatrix
  İlişkilerde Uyum Analizi Hakkında Pratik Bilgiler astrosohbet 42 70,440 07-29-2012 02:35 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  İlişkilerde Dört Astrolojik Element Angel 21 32,838 05-23-2012 05:41 PM
Son Mesaj: zeynep_muteal06

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir