Değerlendir:
  • 46 Oy - 2.33 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

9. Ev Yöneticisi Evlerde
Yazar Mesaj
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: 9. Ev Yöneticisi Evlerde
hmm teskurler eylulmavi:)çiçek kovanin yoneticisi 5inci evimde.. hic uymuyo yorum.. zayif heralde iki arsind akalmisgülücük) umarim disari gidebilirimgülücük

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
06-07-2011 10:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(11-23-2011 08:39 PM)By!Ceykp Yazılan:  9.EV YÖNETİCİSİ 3. EVDE:Yazar yada öğretmensiniz.İyi etkilerde seyahati seven birisiniz.Her zaman için bavulunuzu alıp seyahate çıkmaya hazırsınızdır.

bu açıklamayı genişletecek varmı ???
kendi inancıyla çelişebilirmi acep , tam karşıt ise özellikle?
hem jüpi asc 120...hemde 9. ev yöneticisi asc 60 lık
içi dışı bir olmak gibi bir kavram söylenebilirmi bu açılarada ?

9.ev yöneticisi 3.ev'de. 3.evde de venüs ve ay var erkek haritasında venüs- ay kombinasyonu olası eş, sevgili, anne'yi ifade ediyordu ayrıca 3.ev'de akrabalardı. merak ettim hayatında önemli yeri olan kadın bir akraban olabilir mi? venüs- ay kombinasyonu koçta karşına koç özelliklerinde biraz da konuşkan insanlar çıkabilir :D ve sen bu yolla çok şey öğrenebilirsin.

diğer bir yorumla da öğrenmeden duramaz, fakat ilgilendiği şeye müthiş bir ilgi gösterip , çok çabuk da vazgeçebilirsin .

onun dışında asc venüs 60 , insanlara sempatik gelebilirsin . lakin kova'da satürn var 1.evinde bence bu daha önemli.
11-24-2011 01:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Alıntı:9.EV YÖNETİCİSİ 7. EVDE :Fikirlerinizi paylaşacak bir eş sizin için önemlidir.Eğer gezegen Uranüs,Plüton yada Mars ise kendi felsefenizden tamamen faklı birini seçebilirsiniz.Yada felsefi görüşünüz eşiniz tarafından etkilenip belirlenebilir.Hukukla ilgili olabilirsiniz.Farklı milliyetten birini seçebilirsiniz.Genelde eşinizin ailesi ile sosyal açıdan aktif olabilirsiniz.

Yönetici gezegen Venüs.Hukuk,hatta güzel sanatlar ağır basıyor olsa gerek.
Ama tamamen aykırı bir bölümde okuyorum. gülücük
11-24-2011 07:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(11-24-2011 01:07 PM)Tuğçe Yazılan:  
(11-23-2011 08:39 PM)By!Ceykp Yazılan:  9.EV YÖNETİCİSİ 3. EVDE:Yazar yada öğretmensiniz.İyi etkilerde seyahati seven birisiniz.Her zaman için bavulunuzu alıp seyahate çıkmaya hazırsınızdır.

9.ev yöneticisi 3.ev'de. 3.evde de venüs ve ay var erkek haritasında venüs- ay kombinasyonu olası eş, sevgili, anne'yi ifade ediyordu ayrıca 3.ev'de akrabalardı. merak ettim hayatında önemli yeri olan kadın bir akraban olabilir mi? venüs- ay kombinasyonu koçta karşına koç özelliklerinde biraz da konuşkan insanlar çıkabilir :D ve sen bu yolla çok şey öğrenebilirsin.

diğer bir yorumla da öğrenmeden duramaz, fakat ilgilendiği şeye müthiş bir ilgi gösterip , çok çabuk da vazgeçebilirsin .

onun dışında asc venüs 60 , insanlara sempatik gelebilirsin . lakin kova'da satürn var 1.evinde bence bu daha önemli.
Merak ettiyseniz; aslında komşular olsun, akrabalar olsun ilgi duyarım...
Beni sevecen bulurlar komşu ve akrabalar gülücük
3. evdeki kadınsal burçlardanmıdır, hemen aşık olabilen yapıdayım utangaç
3. evdeki bu venüs ve ay yazma kabileyitide veriyormu ?

Ellerine sağlık, teşekkür ederim tuğçe verygood
11-24-2011 08:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(11-24-2011 08:39 PM)By!Ceykp Yazılan:  
(11-24-2011 01:07 PM)Tuğçe Yazılan:  

Merak ettiyseniz; aslında komşular olsun, akrabalar olsun ilgi duyarım...
Beni sevecen bulurlar komşu ve akrabalar gülücük
3. evdeki kadınsal burçlardanmıdır, hemen aşık olabilen yapıdayım utangaç
3. evdeki bu venüs ve ay yazma kabileyitide veriyormu ?

Ellerine sağlık, teşekkür ederim tuğçe verygood

1. yazma kabiliyeti verebilir. sonuçta koçta bile olsa venüs ve ay iyicil gezegenlerdir sadece tarzın daha çarpıcı olabilir belki.

2.hemen aşık olabilmene şaşırmıyorum venüs-ay koç da ve tr uranüste koç burcunda. ani başlayıp biten şeyler olabilir hayatında. =)
11-24-2011 10:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Transit uranüs müüü.. uvv süprizlerden hoşlanırım verygood
bakalım venüs ve ayla kavuşumu ne getirecek dansy

,saolasın tekrar teşekkürler çiçek
11-24-2011 10:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
body snatcher Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 10

9.ev aslan,

9.EV YÖNETİCİSİ 12. EVDE :Felsefeniz derin hislerinize ve gücünüze bağlıdır.İnançlarınızı şekillendirmek için dışardan gelen bir etkiye gerek duymazsınız.İnançlarınızı yazmaya eğilimli olabilirsiniz.Tıp alanında derin araştırmalar yapabilirsiniz.Siz dışa dönük ve uçuksunuz ama tabiatınızda daima bir yer gizli kalır.Felsefe öğrenmek için uzak yerlere seyahat edebilirsiniz.

çok doğru, neredeyse inançlarımın hiçbir yanında dışarıdan gelen etki söz konusu değil, belki sanat biraz bilim biraz felsefe.. bazen çok ilginç, literatürde yeri olmayan, aktarmaya çalışsam uzun uzun paragraflar kurmam gerekicek, gözlem ve senteze dayalı, düşünceler türüyor kafamda.

http://b1112.hizliresim.com/s/7/ym23.jpg
bütün açılar;
http://a1112.hizliresim.com/s/7/ym21.jpg
01-04-2012 04:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

9.EV YÖNETİCİSİ 4.EVDE:Hayatınızın bir bölümünü yabancı bir ülkede geçirirsiniz.Yabancı kültür ve ülkelere karşı ilginiz çok fazladır.Zıt etkilerde hukuki zorluklarla karşılaşabilirsiniz.Yasalara karşı gelmeniz dolayısıyla cezaevinde yatabilirsiniz.Özellikle Mars,Uranüs veya Satürn işin içindeyse.

Hmm simdi bu yabanci ülke benim icin türkiye de olabilir degil mi, yurt disinda dogan biri olarak... evet 5 sene 7 li yaslarimda Türkiyede yasadim...

Yabancilara karsi ilgim cok büyük... Aman Allah'im mars ve uranüs 4. evde... Pek yasalara karsi gelmisligim yoktur...
Ben 9. ev yöneticisinin 4. evde olmasini , acik ögretim olarak algiliyordum... evden egitim almak gibi... ki düsüncem var zaten...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
02-11-2012 08:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sjofn Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: 9. Ev Yöneticisi Evlerde
(01-12-2011 07:10 PM)aeon Yazılan:  dikkatimi çekti ;

yükseleni yay burcu olan güneş koçları ve güneş aslanları ; yüksek öğretimde başarılı oluyorlar.

yükselen yay burcu olduğunda, 9.evi aslan kesiyor ve 9.ev yöneticisi olan güneş , koçta yüceliyor ve 5.ev gibi iyi bir eve düşüyor ; aslan burcunda ise asil oluyor ve 9.eve düşüyor.

bununla beraber ; yükseleni yay burcu olan güneş kovalarının ve güneş terazilerinin, yüksek öğretimde zorlandığını görüyorum.yükselen yay burcu olduğunda, 9.evi aslan burcu kesiyor ve yönetici güneş, kova ve terazi burcunda düşüyor.

tabi diğer etkileri saklı tutarak yaptığım bir genelleme oldu.

Ayı ve merkürü de aslanda, yükseleni yay olan bir aslan olarak rep verdim :D Ne olduğunu da tam bilmiyorum ama iyi bir şey gibiydi :D
02-14-2015 05:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

9.EV YÖNETİCİSİ 6.EVDE :Öğretmen,üniversite hocası yada ithalat-ihracat işinde çalışıyor olabilirsiniz.İşiniz yabancı ülkelerle ilgili olabilir,yurt dışına seyahat edebilirsiniz.

Hmm,hedeflerim daha farklı ama belki de istediğim alanda bir üniversite hocası olurum,bilinmez gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-26-2017 07:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir