Değerlendir:
  • 14 Oy - 3.43 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lütfen Bu Harita için Yorum Bekliyorum ...önemli..
Yazar Mesaj
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Lütfen Bu Harita için Yorum Bekliyorum ...önemli..
http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=73&y=17

bu haritanın sahibi arkadaş çok rica etti benim bu siteye üye olduğumu öğrenince onun için çok ama çok önemliymiş yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar....ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Full Time Şerefsiz Olacağına,Part Time İnsan OL......
11-07-2008 09:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: lütfen bu harita için yorum bekliyorum ...önemli..
hatırın için bişeyler söyleyim sevgili Yaren ;)

bence o kadarda şanslı olmayabilir çünkü doğum saati doğruysa haritasında Satürn yükseliyor yani Satürn-Asc kavuşumunu göz ardı etmek yanlış olur + bu Satürnün Ay düğümlerine de KARE açılar yaptığını görüyoruz..
hayatıda gecikmeler , ertelemeler yaşamış biri olabilir mesela evliliğin yada başarının gecikmesi gibi.. hayat amaçları konusunda karamsar ve disiplini yanlış uygulamak kaynaklı problemleri olabilir..

Güneş - Mars karesi ona otoriter ve dominant bir karakter kazandırıyor diyebiliriz.. tabii ki Asc üstündeki Satürnü de düşünerek (her ikisini HARMANLAYARAK) bu sonuca vardığımı söyleyim.

Ay burcunun da akrep olması pekte esnek olmayan bir kişi olduğunun göstergesidir yorumunu aklıma getirdi..

Transitlerden Uranüs 2008 döneminde bu arkadaşın Venüsüne dokunmuş.. eğer evliyse kaçamak aşklar yaşamış olabilir.. hatta evli olmasa bile âniden başlayan hızlı aşklar yada hesapsızca alınan krediler borçlar sözkonusu olabilir. 2008 bu kişinin adrenalinin yüksek olduğu bir yıl olabilir.
şimdi Transit satürn de venüse zıt açı yaptığına göre gerçeklerle , geleceğe dair plan ve isteklerin ZITLAŞTIĞI bir dönem yaşıyor olabilir..
eski ilişkisi - yeni ilişkisi şeklinde ikilemde kalabilir.
eski kalıpları sorgulamasını , içgüdüsel ve sabırsızca değilde , düşünerek aklı selim hareket etmesini öneririm.. yani bişeyleri değiştirecekse bile , bunu İÇGÜDÜSEL DEĞİL , BİLİNÇLİ VE AKILLICA bir stratejiyle yapsın derim..

11-10-2008 12:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

RE: lütfen bu harita için yorum bekliyorum ...önemli..
Biraz tutucu, konservatif, kişileri zorlayan bir tip gibi geldi bana...
jupiter transiti marsını tetikliyor, yurtdışı baglantisi olabilir...ve marsı tetiklenince saturn u de harekete geciyor... zaten saturn ve uranus transitleri de natal saturn u harekete geciriyor... kendisinde, kendisini ifade ediş biçiminde, goruntusunde, davranışlarında değişim yapabilir.... hatta 5. evdeki plutonu da etki altina giriyor yavas yavas... bu durumda kendi mutluluk anlayisinda bayagi zorlanacaktır... böyle durumlarda yaratıcılıgı sembolize eden cocuk, yapmak , bu enerjinin iyi akmasini saglar.... ama cocuk anlayısında da bir değişim yaşayabilir...Mutluluk anlayısında köklu değişikler yapma potansiyelini gösterecegi bir döneme giriyor....ve bence cocuklarla bir baglantısı var gibi...

5 gezegeni retro, bunlardan iki tanesi cok önemli, biri jupiter, digeri merkur....jupiter partner evinde... jupiterin iyilik melegi oldugunu gec yaslarında anlamıstır, ya da partnerini gec yaslarda daha iyi anlayacaktır...Jupiter partner evinde genişlik, iyimserlik ve felsefik bir anlayıs verir, ama retro olması, onun gec yaşlarda bu potansiyellerle tanısacagını gösterir...

Pluton dongusu de yasiyor....tr. pluton natal plutonuna kare yapıyor.... değişim yaşıyor, yeniden dogmus gibi, cok köklu...aslinda gecen 2 seneden beri yasıyor bu değişimini ve istedigi gibi değişebilirse, harika olur tabii ki....değişimindeki son dönemece girmis...umarım dogru kararı verir...bence kapısı aralık, iyice acması kendisine baglı...ama dedigim gibi saturnyen bir tip oldugu icin cok zorlanıyor kararında...alışkanlıklar, tedbirli olmak...onun her zaman yaptığı seyler... vazgecsin alışkanlıklarından ve herkesi sasırtacak bir karar versin...bence oyle bir karara cok ihtiyacı var....gülücük)) cesaretli olması lazım, bak gelmiş jupiter marsının ustune zaten... ne guzel işte...cesaretli, coskulu ve hırslı olması gerekiyor zaten....
gülücük)

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
11-10-2008 02:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Solar Harita ayaneyano 1 24,052 08-04-2021 01:47 PM
Son Mesaj: KBE
  Yorum Rica Ediyorum ? ayaneyano 3 29,226 07-26-2021 03:33 PM
Son Mesaj: ayaneyano
  Taym haritama yorum alıyımm Alpoha1 2 54,938 05-24-2020 08:35 PM
Son Mesaj: Alpoha1
  Taze Harita Analizi aquariushead 3 6,805 06-11-2019 11:17 PM
Son Mesaj: Libra
  Gerçekten merak ettiğim bir harita Amarth 18 22,426 04-28-2019 06:17 PM
Son Mesaj: cancer123
  Yeni başlayan bir harita Ahmetp 7 9,928 03-10-2019 12:14 AM
Son Mesaj: merkür_yen
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,281 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Harita analizi justicee 13 21,457 10-22-2018 01:03 AM
Son Mesaj: kayasran
  Yorum rica edebilir miyim? amelie 0 5,946 12-11-2017 09:04 PM
Son Mesaj: amelie
  mechul dogum tarihimi bulalim yardim lutfen dtlavnya 9 14,893 05-30-2015 12:47 AM
Son Mesaj: dilek8855

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir