Değerlendir:
  • 29 Oy - 3.1 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Satürn & Uranüs Zıtlaşması
Yazar Mesaj
Buket Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

SATÜRN-URANÜS KARŞITLIĞI
Satürn-uranüs karşıtlığının kişisel olarak bizi hangi alanda etkileyeceğini analiz etmek için transit evleremi bakmamız gerekiyor? Örneğim ben başak burcuyum ve transit satürn 12.evimde , haritamda ise boğa da 7. evde birazkendimce yorumladım ama pekte anlayamadımhımm kısa da olsa aydınlatan olursa çok sevinirimçiçek
11-21-2008 11:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: SATÜRN-URANÜS KARŞITLIĞI
Buket Yazılan:Satürn-uranüs karşıtlığının kişisel olarak bizi hangi alanda etkileyeceğini analiz etmek için transit evleremi bakmamız gerekiyor? Örneğim ben başak burcuyum ve transit satürn 12.evimde , haritamda ise boğa da 7. evde birazkendimce yorumladım ama pekte anlayamadımhımm kısa da olsa aydınlatan olursa çok sevinirimçiçek

Transit satürn 12. evde olduğuna göre,balık burcu natal haritanda 6.
evindedir.Dolayısıyla transit uranüs,bu dönem 6.evinde gezinmekte.Güneşin başak ,güneşin satürnle kavuşmuş ya da kavuşacak,transit uranüste güneşine 180* açı ile bakacak.Bu karşıtlığı yoğun yaşayanlardan biri olabilirsin.Yukarıda bu konuyu, karşıtlığı açıklayıcı güzel bilgiler var.Sende çatırdamadan,değişmesi gerekenler sınıfında gözüküyorsun.Belki de kendini hep bir kurban rolünde,kendini adamış bir insan olarak gördün ve bu durumu değiştirmen gerekiyordurgülücük
11-21-2008 03:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Buket Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Satürn & Uranüs Zıtlaşması
Evet canım yaa yükselen terazi benimde ama şu günlerde bana neler oluyor diyorumm...yani beni çok etkiledi . Nihan ne güzel yorumlamış daçatırdamadan nasıl olucak bilemiyorum.Hiç bukadar kendimi sorgulamamıştım.Ne diyim herşeyde bir hayır vardır iyi olur inşallah.
11-23-2008 03:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SoL@RÎ$ Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Cvp: RE: Satürn & Uranüs Zıtlaşması
Yıldırım Yazılan:ya da mesela 4.ev ile 10. evler arasında bu zıtlaşmayı yaşayanlar , eviyle ilgili ailesiyle ilgili aile yaşantısıyla ilgili , kariyeriyle ilgili , devletle ve ya otorite denilen patron vb. kişi ve kurumlarla ilgili sorgulamalarda bulunabilir.
belki olgun biri olmasına rağmen anne-babasıyla yaşıyor ve kendi evini tutup kendi ailesini kurmak gibi fikirler üzerinde düşünmeye başlayabilir.
belki de mesleğiyle yada otoriteyle ilgili bugüne değin kabul ettiği ama içini kemiren ESKİ KALIPLARI YIKIP YENİSİ İNŞAA ETMENİN en güzel zamanı olacaktır bu kişi için..

tskrler yıldırım abi paylaşımın içinverygood

<3<3<3<3 Değişmeyen Tek Şey "" Degişimin"" Kendisidir <3<3<3<3

ємѕαℓѕiz ∂üşℓєя ask
12-03-2008 08:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Cvp: Satürn & Uranüs Zıtlaşması
bu konuyla ilgili bende pek iyi anlamadığım için bişeyler sormak istiyorum umarım cvp alabilirim
şimdi satürn başak burcunda ilerlerken benim başak burcum 3. eve denk geliyor sanırım 3.evim etkilenecek uranüs de balık burcundan geçerken 9.evim mi etkilenecek ? Eğer ki öyle ise neden astroloji sitelerinde boğa burçları için pluto 9.eve geçti deniyor (benim burcum boğa) ? Ben mi çok yanlış anladım bu konuyu yoksa :(
12-13-2008 08:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Satürn & Uranüs Zıtlaşması
senin güneş burcun boğa lilyum , evler asc den yani yükseleninden başlar 1.ev 2.ev diye
okuduğun yerlerdeki 9.eve girdi boğa da dediği güneş burcu baz alınarak yazılanlar .herkesin kaçta doğduğunu bilip evlerini hesaplayıp yazamayacaklarına göre güneş baz alınarak anlatılıyor bu sitelerde. sen yükselenin ne ise onu okursun o zaman 3.evine denk gelmiş olur. anlatabildim mi bilmiyorum kafam dağınık biraz toparlamaya çalıştım sırf sorunu yanıtsız bırakmamak adına sevgilerle..
12-13-2008 09:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

lilyum Yazılan:bu konuyla ilgili bende pek iyi anlamadığım için bişeyler sormak istiyorum umarım cvp alabilirim
şimdi satürn başak burcunda ilerlerken benim başak burcum 3. eve denk geliyor sanırım 3.evim etkilenecek uranüs de balık burcundan geçerken 9.evim mi etkilenecek ? Eğer ki öyle ise neden astroloji sitelerinde boğa burçları için pluto 9.eve geçti deniyor (benim burcum boğa) ? Ben mi çok yanlış anladım bu konuyu yoksa :(

gizem'in dediği gibi onlar genel yorumlar yapıyorlar ve tüm burç ev sistemine göre mantık kuruyorlar. ve tabi yükselen burcunuza göre yorum yapıyorlar , güneş burcunuza değil..
mesela yükseleni boğa olanların (tüm burç ev sistemine göre) 9.evi oğlak oluyor ve transit plüto oğlaka geçtiği için böyle yazıyorlar ama dediğim gibi bunlar genel yorumlardır , kişiye özel yorum yapmak daha önemlidir , sadece fikir sahibi olmanız açısından okuyun ama çok ciddiye almayın derim.

12-13-2008 09:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

gülücük ilginize teşekkür ederim benimde kafam dağınık olduğu için ve uzunca bir süredir transitleri çözmeye uğraştığım için algılamıyor olabilirim kusura bakmayın işin içine bi de yükselen girdi gülücük
o zaman bu pluto 9 a değilde oğlak burcundaki 7.evime geçmiş oluyor uranüs balığa geçecek ve balık 9.evimde o zaman uranüs 9.evime geçecek değil mi :(
12-13-2008 11:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

eğer ki yanlış biliyorsam site içinde ki bu konuyu anlatan linki verebilirseniz çok sevinirim
12-13-2008 11:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

evet sorumun cevabını transit analizi hakkında pratik öneriler kısmında almış bulunmaktayım pluto maalesef 7.evimde :(
12-14-2008 08:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Satürn & Plüto Sürtüşmesi astrosohbet 62 80,693 03-27-2017 07:43 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Satürn-Mars Kavuşumunun Horoskoplarımıza Etkisi plutomania 14 19,571 08-17-2012 11:07 AM
Son Mesaj: gemini
  Satürn 05.12.2012 Terazide trend 0 2,777 12-30-2010 10:17 PM
Son Mesaj: trend
  Uranüs Koç Burcuna Girmeden.. trend 0 2,599 12-30-2010 10:08 PM
Son Mesaj: trend
  Uranüs - Plüto Karesi ( Kollektif Çatışma ) astrosohbet 8 11,424 12-29-2010 04:43 AM
Son Mesaj: ariess
  Uranüs koç burcunda Nâr 2 5,374 06-16-2010 07:37 PM
Son Mesaj: Nâr
  Satürn & Jüpiter Karşıtlığı Luli 1 10,579 05-29-2010 01:46 AM
Son Mesaj: yasemen88

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir