Değerlendir:
  • 35 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Akrep Burcu Erkeği
Yazar Mesaj
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: Akrep Burcu Erkeği
ibd18 Yazılan:o zaman ne mutlu bana... tam kötü özelliklerinden yırtmış olduk bu durumda... güneş zıt açı ay plüto kavuşumuna... venüsde boğada fakat güneş boğada 4 derece venüs 26 derece sanırım... ay akrepte 0 derece plüto 6 derece... o yüzden akrebe daha yakın hissettim ve buraya yazdım... boğa 11. ev akrep 5. ev bu arada...

ay plüto kavuşumu, zamanı geldiğinde ortaya çıkarılarak iyileştirilecek gömülü duygulara işaret edebilir. ay plüto çok şiddetli ve güçlü duygular, kuvvetli önseziler verebilir.
ayrıca çok güçlü ve üzerinde hakimiyet kuran bir anne profiline de dikkat çekebilir. bunun güneşle opozisyon halinde olması, anne ve baba arasında kalmış, bir nevi tampon görevi gören bir çocukluğa işaret ediyor olabilir.
anne ve baba arasında, yetiştirme şeklinde, tavırlarda farklılıklar göze çarpabilir. ve anne, çocuk için daha güçlü bir rol-model olabilir..

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
09-10-2009 11:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
telleyay Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: Akrep Burcu Erkeği
Benim bir sorum olacak izninizle, ''akreplerle arada gelişen aşk hep kavga ile mi başlar?'' soru Bu erkekler nasıl etkisiz hale gelir?

[Resim: ertyuo.th.jpg]
12-06-2009 02:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Whitecrow Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

telleyay Yazılan:Benim bir sorum olacak izninizle, ''akreplerle arada gelişen aşk hep kavga ile mi başlar?'' soru Bu erkekler nasıl etkisiz hale gelir?

Akrebi etkisiz hale getirmek için sadece tek bir yol var onu duygusal anlamda kendine bağlaman :D:D nasıl bağlıycam diye sorma bende bilmiyorum :D

Alcune delle cose piu'tremende che si possana mai immagiare sono state fatte con le migliori intenzioni.

16.Kasım.1990 Saat:23.55
İSTANBUL

HARİTAM
12-06-2009 04:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
coolhandsome
Kayıtsız

RE: Akrep Burcu Erkeği
Ben bir akrebim,güneşim-plutom ve marsımda(mars teraziden giriyor 8.eve) 8.evde ve akrepte.Eğer bir akrep erkeğini istiyorsanız sizlere verebileceğim tavsiye,kesinlikle en küçük şeylerde bile yalandan uzak kalmanızdır ve onunla ilgili yaptığınız her şeyi içten yapmalısınız.Her şeye %100 performans sarfetmelisiniz.Buna rağmen bugüne kadar birlikte olduğum onlarca kadından biri hala beni hale elinde tutabilmiş değildir..Bir akrep erkeğine sahip olmak istiyorsanız ona tamamen herşeyinizle teslim olmanız lazımdır...
12-06-2009 07:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
telleyay Çevrimdışı
Üye
**

Cvp: RE: Akrep Burcu Erkeği
coolhandsome Yazılan:Ben bir akrebim,güneşim-plutom ve marsımda(mars teraziden giriyor 8.eve) 8.evde ve akrepte.Eğer bir akrep erkeğini istiyorsanız sizlere verebileceğim tavsiye,kesinlikle en küçük şeylerde bile yalandan uzak kalmanızdır ve onunla ilgili yaptığınız her şeyi içten yapmalısınız.Her şeye %100 performans sarfetmelisiniz.Buna rağmen bugüne kadar birlikte olduğum onlarca kadından biri hala beni hale elinde tutabilmiş değildir..Bir akrep erkeğine sahip olmak istiyorsanız ona tamamen herşeyinizle teslim olmanız lazımdır...
Haritanıza baktım sizinle aynı gün doğmuş. Ve söyledikleri ''ram-u tab'' olmam ona; ancak ben de kesinlikle güven olmalı güven vermiyor akrep bana..Şunu da söylemeliyim ki gerçekten çekiciler..Yıllar sonra bunları hissedeceğim ve ümitsiz olacağını düşünmemiştim ne talihsizim..aðla...

12-06-2009 03:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Late-goodbye Dışarıda
Katılımcı Üye
**

telleyay Yazılan:Benim bir sorum olacak izninizle, ''akreplerle arada gelişen aşk hep kavga ile mi başlar?'' soru Bu erkekler nasıl etkisiz hale gelir?

Bu farklı etkiler almış akrepler için değişkenlik gösterir.Neden hep kavga ile başlasın ki.Bir akrep olarak hep geç kaldığım için kaydı gitti ellerimden balık-oğlak ve kova kadınları.Ben kendi dünyamda bir aşk başlatmışken bu hiç yansımadı dış görüntüme.Bunun bilincinde olmak gerek önce.Fütursuzca başlattığım ilişkilerde de hep bitiren ve sıkılan taraf olmak da sık karşılaştığım durum.Hep kapalı hep kapalı olmak.Sonra kim çözecek seni beklersin belki bir ömür boyu.Akrep erkekleri etkisiz hale gelmez.Onun istediği gibi olmazsan bir çırpıda çıkıp gider hayatından.Sevdiği halde sevilmediği kızlara kin besleyen bir burç genelde.İnsanlar değişiyor ve akreplerde zamanla değişir.

''Kaliteli Parfümler,Küçük şişelerde bulunur.''
Doğum Haritası

Doğum Haritası
12-06-2009 07:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

telleyay Yazılan:Ben bu harita meselesini çözemedim çözebileceğimi de sanmıyorum. Aşk hayatımı söyler misiniz.Lütfen ne olur benim halipürmelalim...aðla...

halinizin ne olacağını bilemem ama yaklaşımınızı pek bir zayıf gördüm.

haritanızda Venüs-Satürn karesi görünüyor , en genelleme anlamıyla geciken mutluluklar ifadesi kullanılabilir.

Satürnün ilişkiler konusunda ki gölgelerini aşarak , derslerini geçmeye bakın.

böylece geçte olsa istikrarlı ve sağlam birliktelikler kurma olasılığını güçlendirmiş olursunuz.

satürn gölgeleri ;

- kimse seni beğenmez
- aşkta şanssızsın
- erkekler hep kötüdür ( yada kadınlar kötüdür )
- red edilmek çok kötü bişeydir , korkmalısın
- geçmişteki bir ilişkiye takılıp kalmak
vs..

bunları aşarak , satürn derslerini geçin..

* eğer çaba gösterirsen , ilişkiler konusunda kendini daha cazibeli hale getirebilirsin

* sabreder ve kararlılık gösterirsen , doğru ilişkiyi zamanla kurabilirsin

* ağır başlı ve tedbirli yaklaşım iyidir ama güvensizlik yada duyguların ifade edilememesi asla bir ilişkiyi beslemeyecektir , bunun farkında ol ve doğru zaman geldiğinde kendini ifade etmekten çekinme.

12-06-2009 07:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

RE: Akrep Burcu Erkeği
akrep erkeklerine güvenmem pek senin yanında değilse başka birinin yanındadırlar genelde :D o yüzden boşver gitsin
12-06-2009 07:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
telleyay Çevrimdışı
Üye
**

Sayın Yıldırım kesinlikle bahsettiğiniz gibi bir düşünceye sahibim, evet karşımdaki kişi ''seni sevdiğimi anlamıyorsun ve muhtemelende hiçbir zaman anlamayacaksın'' dedi.Esasında öyle değil anlıyorum fakat korkuyorum bu doğru..Ancak durumum başka,kendimi bir aşkın içine atmama engel durumlarım var.Sevilmek ve sevmek isterim bunu aşamıyorum .Yaklaşımım zayıflığı nedir?

12-06-2009 07:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Whitecrow Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Yıldırım Yazılan:satürn gölgeleri ;

- kimse seni beğenmez
- aşkta şanssızsın
- erkekler hep kötüdür ( yada kadınlar kötüdür )
- red edilmek çok kötü bişeydir , korkmalısın
- geçmişteki bir ilişkiye takılıp kalmak
vs..

Bunlar satürnün düşünmemizi sağladığı şeylermi yoksa verdiği özelliklermi yani aslında seni beğenirler ama satürn kimsenin seni beğenmediği düşünmeni sağlar.aşkta şansız değilsindir ama satürn öyle düşünmeni sağlar red edilmek kötü değildir ama satürn öyle olduğunu sanır sonuç olarak nasıl düşünüyorsan hayatın öyle olur bunları aşmanın yoluda bu şekilde düşünmemektir haksızmıyım yıldırım ?

Alcune delle cose piu'tremende che si possana mai immagiare sono state fatte con le migliori intenzioni.

16.Kasım.1990 Saat:23.55
İSTANBUL

HARİTAM
12-06-2009 07:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Akrep Burcu ve Psikopatoloji Lajâ 1 9,802 05-01-2019 01:48 AM
Son Mesaj: cancer123
  Akrep'ten Dersler Yargıç 31 41,773 03-27-2018 01:39 AM
Son Mesaj: Ahmeedd