Değerlendir:
  • 28 Oy - 2.86 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mars Açıları
Yazar Mesaj
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Cvp: MARS ACILARI
Aprilios Yazılan:Sevgili Lavinya,

Mars (10) ile Neptün (9) arası oluşan 30'luk görünümde, hangi olasılıklardan söz edebiliriz?

Sevgili Aprilios, Kendini stresli hissedebilirsin,iyi eğitim alıp kariyerinde iyi bir konumda olmak isteyebilirsin,bazen kendini kandırabilirsin ,hayallerin çok büyük değilde daha mütevazi,olabilecek istekler,hayaller olabilir,hayallerin başarman için sana derinlik ,anlam katabilir ve yaşam kaynaklarından biri olabilir,başarılı olacağını hayal edebilirsin bazen bu hayallerinin ulaşılmaz olduğunu düşünebilirsin.
08-22-2009 11:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

RE: MARS ACILARI
12.evdeki mars bastırılmış öfke gibi geliyor bana..ya da dışarı çıkamayan enerji.zihinleri bilinçaltı etkilidir..kovada olduğu için bu kişi aynı zamanda meraklı,zeki,aceleci olabilir..kısaca;

12.evdeki mars kovası meraklarını,bilgilerini,bildiklerini,potansiyelini,değişim ve ideallerini kendine saklamış ve bilinç altında yaşatan bir tip..

8.evdeki akrep plüto ;

gizli işlere,gizli bilimlere ilgiyle vb etkiler vermekte kısaca gizlilik içinde bi kombin..

bağlamamız gerekn yer bunların yaptığı 90 derecelik kare açı..

;

mars ve pluto kötü açılarını genelde diktatör,bencil,kavgacı ve ' öl ya da kazan ' prensipli kişiler diye biliriz..ama marsın 12.evde olması bu fikirlerin kişinin kendi kendine zarar vermesi,bilinçaltına bu şekilde zarar vermesi olarak düşüne de biliriz..plutonun kendi evinde ve kendi burcunda yükslen konumda bulunması ise onun oldukça güçlü olduğunu gösteriyor..

ayrıca bu kombinasyon hapishane ve hastanelerle uğraşılabileceğini de düşündürdü bana.

09-06-2009 01:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
plutonik Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: MARS ACILARI
Sagittarius Yazılan:
plutonik Yazılan:arkadaşlar şöyle bir şey biliyorum ben marsın genelde kavuşum yatığı gezegenler negatif etkiler verirmiş,bu doğru mu?özelikle de benim haritama da bakılırsa mars kavuşum satürn ve mars kavuşum uranüs açılarım var...bunlar nasıl bir etki oluşturuyor merak ediyorum, yorumlarınızı bekliyorum sevgilers...

Satürnün Marsın kötü yönlerini disipline ettiğini düşünüyorum..ayrıca burda etkilenen durumda Mars..çünkü Mars kişisel gezegen..yani Uranüs ve Satürn Marsı etkilicek..Uranüs Uranyenleştirirken Satürn Satürnyenleştircek..Uranüs Marsın enerjisini doruk noktada kullanmana sebep olabilirken Satürn bu enerjiyi daha temkinli kullanmana yardımcı olabilir gülücük Satürnle Marsın aralarındaki orb çok geniş tam 8 derece gülücük

peki sagittariuscumgülücük o zaman benim marsımın yay dan ziyada mars kova ve mars oğlak karışımı olduğunu söylemek doğru olur mu...yoksa başka bir yorumu mu var?çünkü dediğin doğru mars kısa etkili ama diğer gezegenler(uranüs ve satürn ) ağır etkili... dolayısıyla etkileme güçleri daha fazla...bir de satürnle mars arasındaki orbital geniş olunca ne oluyor,bilmiyorum bengülücük))

[Resim: astro2gw02plutonikhp448.th.gif]

Kimi aradığını yitirir aradıkça,
Kimi de arayandır;aranan onu bulur...Ö.Asaf
09-08-2009 01:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Başkasının haritasında gördüğüm mars ay kavuşumuna ne kadar kötü diyen bir saf varmı ?

Kendinde hangi açı varsagülücük)
10-06-2009 03:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Mars Plüto ile kare
Sizde mükemmel bir irade ve insanlara etki etme yeteneği var.İnsanlar kendilerini sizin tarafınızdan tehdit edildiklerini düşünüyorlar.Güçlü insanlar hayatıza gücü ve liderliği öğretmek için girebilir.Birşeyi istediğinizde güçlü arzularınız ve tutkularız var.Takıntılı bir şekildi onu elde etmek için uğraşıyorsunuz.Arzularınız tarafından yönetilmeniz bir çok şeyi kaybetmenize neden olabilir.Takıntılı arzularınızı kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.Emirler almaktan ve başkaları tarafından kontrol edilmekten hoşlanmazsınız.

Gizli bir yönünüz var ve amaçlarınıza ulaşmadan niyetlerinizi açıklamıyorsunuz.Herkes hakkında her şeyi bilmek istiyor aynı zamanda kimsenin hakkınızda bir şey bilmesini istemiyorsunuz..Güç için sıkı bir mücadele ediyor ayrıca ilişkilerinizde dominant bir karakter sergiliyorsunuz.

Devasa bir enerjiniz var. Dayanma gücü,dayanıklılık.Çevrenizdeki insanların da sizin gibi yaratılmadığını hatırlamanız gerekiyor.Çevredeki insanları kendiniz gibi zannedip bu kadar zorlamayın. Zira onlar stres altında sizin kadar dayanıklı olamayabilir. Baskı altında sıkı çalışma size verilmiş bir yetenek.Köle taciri olarak bilinmek istemezsiniz.Gülmeyin.Enerjinizi kontrol etmeniz gerekiyor.

Bütün bu söylenenlerden sonra açıkça görülüyorki enerjinizi pozitif olarak kullanabilirseniz
Sıradaşı başarılar için gerekli kapasiteniz var.İyilik veya kötülük adına mükemmel bir gücünüz var.Tamamiyle aklınız ve amaçlarına bağlı olarak. Bu gücünüzü şekillendirmek size kalmış.

Diğer insanlarla uyum içinde çalışmayı öğrenmelisiniz.İşbirliği yapmak yarışmaktan daha faydalı olabilir.Düşmanlar yaratmak istemezsiniz değilmi?.Çünkü başarıya giden yolda zaten yeteri kadar karşılaşacaksınız.Diğer insanları dinlemelisiniz.Her ne kadar tamamıyle haklı olduğunuzu düşünsenizde diğer insanları dinleyerek de küçük şeyler öğrenebilirsiniz.İnsanlara kendilerini sergilemeleri için şans verin.Anlatacakları her şeyi bilsenizde onları dinleyin.Son bir nokta. Belkide hatırlamanız için size bir tavsiye. Bazen çok inatçı olmak arkadaşlarınızı kolayca düşmanlara çevirebilir.

Alıntıdır
12-21-2009 01:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Zembul Yazılan:bende de mars-venüs kavuşumu var (akrep'te) fakat bu kavuşumun mars akrebinin etkisini yumuşatmak dışında negatif bir etkisini deneyimlediğimi sanmıyorum..

Mars venüs kavuşu karşı cinse olan çekim gücünü artırır...

Ayrıca bu tip bir kutuplaşma olmasa teletabi çitfliği gibi olurdu dünya...
12-21-2009 02:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Zembul Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Almira Yazılan:Mars venüs kavuşu karşı cinse olan çekim gücünü artırır...

çekim gücü derken, kendine doğru çekmek mi yoksa birilerine doğru çekilmek mi? :-)

"Ayrıca bu tip bir kutuplaşma olmasa teletabi çitfliği gibi olurdu dünya..." bu cümleyle ne demek istedin..
-------------------
mars akrep için sürekli bahsedilen sertlik, acımasızlık, kincilik gibi vurgular bende çok zayıftır, bunun nedeni de venüs'le kavuşum olabilir mi?..

"Aklınız size hakikati göstermemişse, inancınız sizi koruyamaz"
HARİTAM:
http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=76&y=17
12-21-2009 03:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Mealler...

Çekicilik etkileme kabiliyeti.....

İnsanların Al benisi .....fark edilebilirlik.... bu gibi şeylerin totaline çekicilik denir.....

Hormansal yapısı oluşmayan yaş gurbu ....

Yani ....Testosteron | Östrojen | gibi hormunun beyninize baskı yapmadığı Blue (ergenlik önceci çağ...

Genellikle...0- 12 yaş arasıdır....

Cinsiyet kimliği bu yaşlardan sonra oluşur genellikle...

BU açıda bu yaşlardan sonra işe yarar ....

Mars akrep birinin masrının pasifize olduğunu söylemesi gerçekten çok ilginç....

Marsın güçlü olduğu burçların başında....

Akrep ,Koç, oğlak

Evler ise ....

1, 8, 5 Hatta 10 ev olarak gösterebiliriz...

gezegen güçleri konusunda Yücel Sügenin paylaşımları var ordanda okuyabilirsin....
12-21-2009 03:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Zembul Yazılan:
Almira Yazılan:Mars venüs kavuşu karşı cinse olan çekim gücünü artırır...

çekim gücü derken, kendine doğru çekmek mi yoksa birilerine doğru çekilmek mi? :-)

İkiside doğrudur aslında sevgili Zembul.Yani bu birleşim hem sana cinsel çekicilik verir,hem de senin aşkı cinsellikle karıştırmandan ötürü seni (özellikle) cinsel yönden çeken insanlara aşık olmanı sağlar.Bu birleşimin aşkı temsil eden 5. evde olmasını da hesaba katarsak güçlü bir libidoya sahip olduğunu söyleyebiliriz.
Zembul Yazılan:mars akrep için sürekli bahsedilen sertlik, acımasızlık, kincilik gibi vurgular bende çok zayıftır, bunun nedeni de venüs'le kavuşum olabilir mi?..

Gezegenler 6 ve 12. evlerde kendilerini pek gösteremeyebilirlermiş güçlü oldukları bir burçta olsalar bile ama bir gezegenin Venüsle birleştiği için etkilerinin yumuşayacağını hiç bir yerde okumadım ben

Nin.Me.Sar.Ra
12-21-2009 05:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Zembul Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Almira Yazılan:Mars akrep birinin masrının pasifize olduğunu söylemesi gerçekten çok ilginç....
mars'ım pasif değil almira ama şunu farkediyorum kendimde; ev, burç ve açıları itibarıyla çok güçlü bir mars olmasına rağmen, tipik mars akrep'e ithaf edilen korkutucu-tehlikeli yönlerini fazla taşımıyorum..

sevgili Nin.Me.Sar.Ra, evet, dediğin gibi libidoyla başım dertte, demek bu da 5. evin armağanı:-)

"Aklınız size hakikati göstermemişse, inancınız sizi koruyamaz"
HARİTAM:
http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=76&y=17
12-21-2009 01:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Mars - Satürn Açıları astrosohbet 51 111,353 03-21-2021 04:08 PM
Son Mesaj: Rosa
  Mars - Plüto Açıları astrosohbet 73 122,502 08-27-2019 05:10 AM
Son Mesaj: ilerizekali