Değerlendir:
  • 36 Oy - 2.53 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yaş Farkı Olan İlişkiler
Yazar Mesaj
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler
tugcee Yazılan:satürn-venüs kavuşum yapanlar kendilerinden küçüklerle evlenir diye biliyorum ben
bu kendinden küçük değilde büyük olmasın ? benim baktıklarımda genelde böyleydi
01-13-2009 11:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

gizem kara Yazılan:
tugcee Yazılan:satürn-venüs kavuşum yapanlar kendilerinden küçüklerle evlenir diye biliyorum ben
bu kendinden küçük değilde büyük olmasın ? benim baktıklarımda genelde böyleydi

Satürn vurgusu olan kişilerde ya da Oğlak vurgusu olan kişilerde , Saygı , dürüstlük , olgunluk , tutarlılık , sadakat , düzen ve sorumluluk , maddi-manevi güvence gibi kıstaslar ön plandadır arkadaşlar..

bu gibi kıstaslar dururken , Yaş farkı konusunu problem etmezler önemsemezler..

hatta şunuda diyebiliriz ; Satürnyen genç bayanlar , saydığım özellikleri daha olgun erkeklerde bulacağını görüp yaşça büyük erkeklere eğilim gösterebilirler.
ancak şu olasılıkta vardır , yaşı ilerleyen satürnyen bayanlar , aradığı özelliklerin yaşça küçük bir erkekte olduğunu görür ve hissederse bunu dert etmeyecektir.

bu durum satürnyen erkekler için de geçerlidir.. yani yaşça büyüklere ilgili yada küçüklere ilgi duyar dersek GENELLEME yapmış oluruz ve yanılırız.

esas olan ; yukarıda saydığım özelliklerin , yaş farkı gibi konulara baskın gelmesidir.
bunda birazda , satürnyenlerin ilişkilere mantık ve sağduyu ile bakabilme özelliğinin etkisi vardır diyebiliriz.

diğer burçlar AŞK odaklı , kendilerini heyecanlandıracak tiplere eğilim duyarken , Satürnyenlerin ayakları pek yerden kesilmez.

01-13-2009 05:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dubletoprak Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

Yıldırım Yazılan:bunda birazda , satürnyenlerin ilişkilere mantık ve sağduyu ile bakabilme özelliğinin etkisi vardır diyebiliriz.[/b]
diğer burçlar AŞK odaklı , kendilerini heyecanlandıracak tiplere eğilim duyarken , Satürnyenlerin ayakları pek yerden kesilmez.

çok doğru...
bu yüzden de mantığın ağır bastığı evlilikler yapıp mutsuz olur
zaten evlilik mantıksız bir şey, mantık evliliği daha da mantıksız.... hiç halim yok
01-13-2009 06:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mislina Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler
ay oğlak olan bi çok kişi kendisinden yaşça çok büyük olan kişi ile evvlenio

●•۰Yıldızlarım•●
01-14-2009 01:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: Yaş Farkı Olan İlişkiler
Beatricé Yazılan:Tek başına aşk da kötü sonuçlara sebep olabilir. Hem mantık hem aşk olmalı bence.

Mantığın olduğu yerdede aşk olmuyorgülücük En azından gerçekten büyük bi aşk olmuyorgülücük benim düşüncem...

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
01-14-2009 02:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Orçun
Kayıtsız

Aşk denildimi duygusallık tabiki, kötü olaylar olmadıkça mantığı kullanmak yersiz bence. Kendini duygu seline kaptırıp aşkı dolu dolu yaşamalı insan. Özünde her zerresine kadar hissedebilmeli.
01-14-2009 07:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

acmiyam Yazılan:jojoma bende merakla bekliyorum haritaları,hatta benimkinede bakabilirsin bende eşimden 3 yaş büyügüm

Aslında yaş farkınınz pek belirgin olmasada.Haritandaki ipuçlar Kova Venüs , 7. ev başak , 7. ev Yöneticisi Merkür Kovada(aslında bu yaş farkının açılmasını engellemiş olabilir)
Bir de acaba 1. ev yöneticisinin Oğlak olması olabilir mi?Hımm

Marsın(bayanların hayatına giren erkekler hakkında bilgi verir) 7. ev yöneticin Merkür ile sextil yapıyor.

Gözüme çarpan bunlar.
01-15-2009 10:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Cvp: RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler-Medusa
medusa Yazılan:peki benimde tam tersi hep benden küçüklerle evlilik ve flörtlerim oldu şimdiki eşimde 9 yaş küçük benim hariitamıda inceleyebilirmisiniz 25/04/1970 bolu 02,36 eşiminde 01/08/1979 06,55 istanbul

Medusanın haritasında gördüğüm göstergeler Başak 7. ev ve İkizler Mars genellikle merkür kararkterli kişiler yada ilişkiler seni cezbetmiştir.

Eşinin haritasında ise kova 7. ev.Merkürü 1. ev yükselen ile birleşmiş ve marsı ikizler-birnevi medusanın aradığı şey.

Alıntı:aslında taban tabana zıtız ama anlayamadığımız bir bağ var hala çözebilmiş değilim

Nedense bu kulağa fazlaca düğüm işi gibi geliyor.Medusanın G.A.D ile eşinin K.A.D ve saturnu birleşiyor.Bunlar kadersel yerleşimlerdir.

[Resim: medusadavisonww0.th.jpg]

Davison haritasına baktığımızda K.A.D ve G.A.D nün 1-7 üzerinde bulunduğunu görüyoruz.K.A.D birleşimleri ve kalabalık 7. ev çekim ipuçları vermekte.Yani ortak hayat bir noktada kader.

Ve asıl mevzu aslında yaş farkı ipuçlarını natalde arıyorum ama Davisona da bir göz atarsak :
İkizler yükselen.Ve yönetici Merkür evlilik-ortaklık evi 7. evde.Merkür karakteristiği yüksek bir ilişki gibi gözüküyor.(bir de jüpiter)
01-15-2009 11:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Cvp: RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler-dubletoprak
dubletoprak Yazılan:benim eşimle aramda 20 yaş fark var
eşimden önce iki önemli ilşkim daha olmuştu
onlarda yaş farkı birinde 7
birinde 15'ti.
kendi yaşıtım olan erkeklerle çok iyi arkadaş oluyorum ama asla sevgili olmaıyorum
oğlağım, 1. evimde satürn var, satürn güneşime kare yapıyor, marsım oğlakta
bilmiyorum daha sayılacak etken var mı, ben bu kadar bulabildim....

Yükselen Başak , 7. ev yöneticisi Jüpiter Saturn ile birleşmiş buda bir gösterge sayılabilir.
01-16-2009 12:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
esraa1
Kayıtsız

jomaja benimde haritama bakabilirmisin benimde esimle aramda 15 yas fark var ve hayatimda hep benden yasca buyuk erkekler ilgimi cekmistir 06.11.1978 ist 10:25
01-16-2009 01:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yabancı Kökenli Kişilerle İlişkiler/Evlilikler JoMaJa 76 99,953 01-10-2013 04:31 AM
Son Mesaj: selinnnn
  Horoskopta ilişkiler nasıl yorumlanır? salmakis 3 14,501 11-17-2011 08:14 PM
Son Mesaj: nisan15
  Sİnastri İlişkiler Haritası Yorumlama nev_bahar 1 67,105 06-15-2008 12:35 AM
Son Mesaj: nev_bahar

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir