Değerlendir:
  • 26 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ütopik Yaklaşım : En İyi Harita :))
Yazar Mesaj
romantica Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: ütopik yaklaşım : en iyi harita :))
En iyi haritada Yengece yer yok mu yaaa:(

Evet, bilirim nereden geldiğimi
Alev gibi doymamış, aç
Yanar, tüketirim kendimi.
Işık olur, ne tutarsam,
Küldür arkamda kalan.
Ben ateşim besbelli.

NİETZSCHE
04-18-2007 03:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vivienleigh
Kayıtsız

var tabii yengeci unuturmuyuz jüpiter yengeçte harikadır ..fakat kişinin 2. evi jüpiterse yükselen oğlaksa jüpiter balığa gelir o da güzel ..jüpiter balıkta yücelir kişi özverili ve iyi kalpli olur.olumsuz ifadesinde kendime acıma oluşur ama marsı sağlıklı olsun diye 1.eve attık ya o zaman kendine fazla acımaz hayat dolu da olur.
04-18-2007 03:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yükselenbaşak
Kayıtsız

Tamam.. 10.evi Oğlak.. Kendi evinde ve burda tam kapasite çalışır..3.ev ikizler olsun Kurby'nin ilk dediği gibi.. Esprili, zeki olsun.. Merkür Başak, Mars ile üçgen açı içindeolsun, pısırık ve korkak olmasın konuşurken atak ve sorgulayıcı olsun.. Koyun gibi herşeyi kabullenmesin =) Araştırsın..Jüpiter dediğin gibi 2.evdeolsun.. Ballı olsun para konusunda =) Yükselen ve Güneş Aslan.. Gösterişli, kalite seven ve sempatik ötesi, sıcak bir tip olsun =) Balık burcunu kullanmak istemiyorum nedense =) Ama 4.eveyakışır sanırım.. Venüs: Yengeç--> Sadakatli, tatlı ve şeytan tüylü.. Güneş'i Ay, ASC, Jüpiter, Neptün ve Venüs'den tatlı açılar alsın (Çok mu oldum ne :D ).. Ay burcu Akrep konusunda ısrarlıyım =) Ama daha önce de dediğim gibi "ASLA" kötü açı almasın.. Çekilmez ve kötü biri olmasını istemem =) Dolayısıyla Güneş, Ay ve ASC sabit bir karakteri ağırlıkta gösteriyor.. 3.evdeki İkizler, Başak Merkür, Yengeç Venüs, kötü açı almamış Pluto'daki Koç, hayali karakterimizin ihtiyacı olan esnekliği ve ataklığı verecektir diye düşünüyorum.. Çok eğlenceli bu Uranüs ya brawo sana -alkış :D Gittiğin derslere ben de gitmek isterdim kimbilir nasıl eğleniyordunuz =)
04-18-2007 03:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

RE: ütopik yaklaşım : en iyi harita :))
harika gidiyoruz....gülücük) aslında baska katılanlar da olmalı.... bu arada biz bunu derste filan yapmadık... tamamen spontane gelişti bu forumda...
şimdi yezda diyor ki, burcu aslan olsun ve güneş 9. evde olsun...bari 9. evden MC ye yakın olsun ki yönetmeyi bilsin... gülücük) ne dersiniz... mesela MC 28 derece aslan olsun, gunes de 25 derecelerde aslan da dursun ... ve merkur de 10. evde başakta olsun..... 3-4 derecelerde, yani o da MC ye yakın olsun...ama yanık merkur olmasın, gunesten 7-8 derece ayrı olsun...
11. ev terazi ik dereceleri, 12. ev de terazi olsun,son dereceleri ve yukselene akrep kaliyor.... wooowww...gayet karizmatik bir kişi olur, yani göruntusu manyetik ve karizmatik...çekici olur...mars da 1. evdeyse ama bari yay da dursun mars, kişi kolay risk alabilsin, doga sporlarıyla kendisini göstersin, 1. evi geniştuttuk o zaman ve ikinci evi oğlak burcunun ilk dereceleri kessin...Jupiter oğlakda ve 2. evde... eh fena sayılmaz... oğlağı biraz yumusatır... şans da verir... oğlakda para kazanma konusunda sabırlı olur, programlı çalışır filan... hesap uzmanı olur mesela....matematigi kuvvetli ya... veya meslegini sonra da seceriz...Finans müdürü yapalım onu... mesela çook buyuk bir şirketin finans müdürü...MC aslan ya...yönetici olacak haspam...3. ev kova ilk dereceleri ama 4. ev de kova olacak...(mc aslansa...) evinde özgür takılacak... 4. e neptun ü atalım mı 2-3 derece balık burcunda olsun ve IC ye yakın olsun.... hem o zaman yukardan merkur e zıt açı yapacak, zaten neptunun zor açılara ihtiyacı var...hemde merkure zıt açı onun için bence mukemmel olur... hayallerini, imajinasyonunu görünür hale getirir... ... hem Neptun kendi burcunda kuvvetli olur.... hem de 4. te medyumluk verir ona... zaten merkurle zıt açısı olacak, kişi yönetici potansiyelinin ilhamını 4. evinden bilinçaltından iletişimle alacak....bence muthiş güzel ve kuvvetli bir potansiyeli olur... yaratıcı fikirleri olur, bir de buna Uranus karesini bağlayabilirsek uff ki ufff... artık tam keşifler yapabilecek durumda olur....Bence Uranusü atalım akrep e 1. evine... tam bööle radikal tarzda cekici, karizmatik bir yönetici... devam edersem .... hımmm... 10 evi geniş tutmuştuk,o zaman 4 te balık burcunu da içine alalım... ve 5.evini koç kesecek...bence hoş olur...ama saturnu oraya koymayalım,çunku bu sefer kişi durmadan "benimmutlu olmam lazım" diyecek, kendisini kasacak ve mutlu olamayacak... bence saturnu 6. eve koyalım..iş sistem evi... ve boğa burcuna yerleştirelim... mi acaba ne dersiniz???? 7. eviboğa kesmesilazim ama Saturn DSC den (6. evde) uzakta dursun lütfen ki partnerini biraz rahat bıraksın... gülücük)) eveeet geldik 7. eve ...boğa kesiyor... partnerine sahip çıkacak... ve partneri ona guven saglaması lazım ki kendisini iyi hissetsin.... orda ikizler burcu da olacak... bayagı buyuk bir ev... ve 8. evi yengec kesecek... ve 9. evi de aslan..en dar ev 9. ve 3.evler oldu... simdi venus, pluto, ay ı nerelere yerleştirecegiz...ay ı 7. evde düşünsek, partnerine karşı anlayışlı olmaz mı...hele ki partneri boğa burcuysa bir de ay ı ordaysa mukemmel anlaşırlar bence...bence Venüsü de oraya verelim... diiicem olmayacak...gülücük)) gunese cok uzak kalır....venusu 9.evde ama yengecte olsun...aaa yok olmasın coook duygusal olur bizim yönetici... bence en iyisi terazide kendi burcunda olsun yani 11. evde..1-10 derece arası hem merkur e 30 derece iyi açı yapmış olur....hem de gunese... yani kişi duygu ve düşüncelerini güzel ifade edecek....Pluto yu da siz benim için bir yerlere koyun bakalım...
yani esasında çizdim kafadan haritayı... benim nacizane fikrim tabiii , yezda baslangıc noktasını söyledi ben devam ettim... ama henuz bitmedi... bazı açılar açıkta, kuzey ay düğümü belirsiz... şans noktası nerde olmalı... vivinin yardımı gerekir bence... Merkur - Uranus - Neptun T karesi olusturmustuk... diger acılar için ne diyorsunuz... gülücük))
Bu tarz bir senaryo lutfen baskaları da yazsın... cok konsantre olmak gerekiyor...inanın hem yazana hem okuyana cok faydası oluyor.... puzzle oynamak gibi...gülücük))

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
04-19-2007 12:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

ya o zaman kendisini deneyimleyecek zırt pırt...benim pek hoşuma gitmedi orda...
bence 2.evde olmaz... iflas eder filan allah korusun... maddeye sahip olmayı , kazanmayı deneyimleyecek orda... nasıl ögrenir, kaybederek tabii...orası da olmasın bence....
4.evde de olmasın evliliğini ögrenecegiolaylar yasar ozaman da.. 8. ev hic olmasın... bence 11 ev olabilir ya da 9. ev...
gülücük)

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
04-19-2007 01:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yükselenbaşak
Kayıtsız

K.ay düğümü güneşle kavuşum yapmalı Uranüs sıkı bir yönetici hı ne dersin ;)
04-19-2007 01:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yükselenbaşak
Kayıtsız

Bu arada Uranüs abarttığımı düşünme ama gerçekten çok iyi bir oyun bulmuşsun ben de derslere giderken böyle bir oyun oynadınız filan sanmıştım ama satranççı olduğunu unutmuşum bir anlık gaflet işte affet :D Ben de satranç oynamaya mı başlasam acaba ne yapsam zihnim açılsın biraz =)

Evet Uranüs'te son durum aşağıdaki tabloda =)

1.ev:ASC URANÜS AKREP,MARS YAY-Hımmm etkileyici bir karışım =)

2.ev:JÜPİTER OĞLAK-Süper! Oğlak'ın çalıştığına değsin di mi ama? Bizim Oğlak önyargıları yıksın, azıcık da ona ballı desinler =)

3.ev:KOVA

4.ev:KOVA, NEPTÜN BALIK-BALIK VE NEPTÜN BENCE BURAYA YAKIŞMIŞ..KOVA ETKİLERİ SAYESİNDE DE ÇOK VERİCİ OLUP, EZDİRMEZ KENDİNİ.. BU ALANDA SÖYLEYECEĞİ YENİ FİKİRLERİ OLUR.. NEPTÜN-BALIK 4.EVDE.. HIIIMM.. DENİZ KENARINDA DA BİR EVİ OLUR ŞİMDİ ELEMANIMIZIN :D ARADA GİDERİZ MİSAFİRLİĞE =) ZATEN BEN DE SEVERİM DENİZİ, GÖLÜ VS. SU OLSUN YETER Kİ KUYU BİLE OLUR =p :D

5.ev:KOÇ-BUNU SEVMEDİM =l AMA AHLAKLI BİRİYSE MESELE OLMAZ =)

6.ev:SATÜRN BOĞA--İtirazım var :D Satürn 6.evde sıkça sağlık sorunları verir... Müdürümüzün sık hasta olmasını istemeyiz öyle değil mi arkadaşlar işinden geri kalırsa yerine geçecek daha iyi biri yok çünkü =) BENCE SATÜRN 3.EVDE OLSUN.. SÖZÜNÜ DİNLETEN, FİLOZOF DÜŞÜNCELİ, DİKKATLİ VE CİDDİ OLUR ;)

7.ev:AY BOĞA, İKİZLER-AY BOĞA 7.EVDE..EVLİLİKTE UYUMLU VE HASSAS OLUR, BOĞA ÇOK SABIRLIDIR BENCE EŞİ DE ÇOK ŞANSLI OLUR BU VATANDAŞIN =) İKİZLER ETKİSİ DE BOĞA'NIN AĞIR VASITA VAZİYETLERİNİ DAĞITIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM :D

8.ev:YENGEÇ-PLUTO'YU BURAYA VERELİM SEZGİLERİ KUVVETLİ VE İDEALİST OLUR BURDA BENCE.. AYRICA YÖNETİCİ OLUCAKYA BİZİMKİ KRİZ ANLARINDA BİLE YÖNETİMDE BAŞARILI OLUR.. MİRAS KALABİLİR, ÇALIŞMA DIŞI HAVADAN PARA GELEBİLİR.. BAŞARILI BİRİ OLUR.. YALNIZ GEZEGENLERE KÖTÜ AÇILARI OLMAMASI İÇİN DERECESİNİ İYİ AYARLAMAMIZ LAZIM.. VE 9.EVDEKİ GÜNEŞ'E VE K.AY DÜĞÜMÜ'NE KAVUŞUM YAPSIN ;)

9.ev:GÜNEŞ ASLAN-SICAK, YÜCE GÖNÜLLÜ VE SEMPATİK..AYRICA KARİZMA YIKILIYO :D İYİ BİR EĞİTİM ALMIŞTIR BİZİMKİSİ..

10.ev:MERKÜR BAŞAK-İŞTE BUNU SEVİYORUM =)

11.ev:VENÜS:TERAZİ-EN GÜZEL KONUMLANMALARDAN BİRİ BU OLDU BENCE AMA BİZİM MÜDÜR DON JUAN OLUP ÇIKMASA BARİ.. YAPILACAK YIĞINLA İŞ VAR :D

12.ev:TERAZİ:VİZYONU GENİŞ OLUR ARADA FAZLA YALNIZ HİSSEDEBİLİR KENDİNİ BELKİ AMA DİĞER KONUMLARA BAKILINCA PEK YALNIZ HİSSETMESİNE FIRSAT KALMAYACAK GİBİ GÖRÜNÜYOR =)
04-19-2007 03:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nilyum Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Bence burcu ikizler olsun dünyanın en zengin ve en şanslı kişileri mesela Bill Gates.
Yükseleni aslan, ay burcu kova olsun derim ....
04-19-2007 09:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kurby Çevrimdışı
.
**

Arkadaşlar kendinize gelin en mutlu en zangin mi demek şimdi!:(
04-19-2007 10:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

Babam ikizler, yükselenini bilmiyoruz ama mükemmel bir insan. Şanslı ve kaliteli bir hayatı var. İstediği, sevdiği bir işi paraya bağımlı kalmadan zevkle yapıyor, hem de para kazanıyor. Bu arada eşine hayran , devamlı söylemese belki hiç kelimelere dökmese de onu çok seviyor, çocuklarının her ağzından çıkanı yorumlarına almasa da en kısa zamanda değerlendiriyor. Tek negatifliği çabuk sinirlenip ama hemen normale dönmesi. :)Belki de tek üzüntüsü benim kaderimi belirleyen doğum haritam ve buna bağlı olarak satürnün hayatımdan dümdüz geçişine bağlı benim zor günlerim olmuştur. E o da kadı kızında da olur dimi amagülücük Eşine yani anneme yapabileceğinin en üst sınırlarını zorlayarak kendi gibilerin nezdinde en güzel hayatı yaşattı, yaşatıyor. Sen mükemmel bir babasın, iyi bir eş, hayırlı bir evlat ve iyi bir dostsun babacığm, seni seviyorum bu yazımı hiç görmesen de bir yerlerde seni iyilikle anan birilerinin olması güzeldir, iyi ki varsın."babana bile güvenme" sözü ikizler olan bir baba için söylenmemiştir eminim. İkizler erkeği ile bilgi edinmek isteyen genç bayanlara ithaf ediyorumgülücük

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
04-19-2007 11:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İşsiz bir harita Ahmetp 6 76,148 02-25-2021 07:41 PM
Son Mesaj: Libra
  Solar Return Harita dlnatly 18 18,917 03-29-2020 06:51 PM
Son Mesaj: dlnatly
  astro.com'dan Harita Çıkarma astrosohbet 12 130,754 09-03-2019 02:24 AM
Son Mesaj: ilerizekali
  bir psikiyatriste ait harita darkness_blue 0 6,229 07-15-2019 07:48 PM
Son Mesaj: darkness_blue
  Üniversite mezunu bir harita Ahmetp 23 24,379 04-20-2019 10:35 PM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Batı Haritası ve Vedik Harita BayanKararsız 16 25,031 11-22-2017 10:21 PM
Son Mesaj: Gulsen
  Harita Yorumlama Konusunda Pratik Öneriler astrosohbet 27 55,943 06-05-2014 05:52 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  harita :) bberen 2 8,706 07-23-2012 12:30 PM
Son Mesaj: bberen
  Harita Yorumlama Diyagramı Derin 2 17,097 05-14-2011 11:55 AM
Son Mesaj: ayşe kara
  İkiz Çocukların Harita Yorumu Serena 17 31,896 07-11-2010 10:49 PM
Son Mesaj: rakka

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir