Değerlendir:
  • 34 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

üyelerin analizleri
Yazar Mesaj
qulsah Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 1

RE: üyelerin analizleri
El Auria Yazılan:gülşah analizi

gururuna çok önem verirsin..bunuda hem hal ve tavırlarınla hemde sözlerinle belli edersin.başarıyı yakalamak için bir çok engeller çıkacak karşına..ortak işlerde liderlik yeteneğin olabilir..iyi bir evlilik hayatın olacaktır haritana bakılırsa..senin hobilerine benzeyen ilgi alanları olan bir eşin olacak..yada aynı işi yaptığınız biri olabilir.ama eşinin sağlığı konusunda endişeli olacaksın..muhtemelen bir ara sağlığı iyice bozulacak ve sen öleceğini zannederek çocukların hakkında endişe edeceksin..çok kültürlü insansın. Sevecenlik, merhamet mümkündür. Sen, çekici giysileri giyeceksin, ama pahalı değil..sana zor anlarında yardım eden insanlara minnettarlığını gösterirsin..insanların sonsuz kredileri vardır genelde hayatında..birisine güvendiğin zaman o kişiden asla şüphe etmezsin..Sen, her şeyi güzel ve temiz güzel ve düzgün görmeyi beğenirsin..Sen, bir kararı almadan önce onun hakkında düşüneceksin. Senin kararlarınında, yüksek başarı oranı var. Sen, senle ideolojik farka sahip olan kişilerle çalışmak için senin için zor olur farklı alanlarda iyi olabilirsin. hayatında şu son dönemlerde yaptığın bir hata yüzünden alı konulduğun oldu mu?ya da ne bileyim uzaklaştırıldığın ?ya da insanların senden uzaklaştığı?özür dileseydin yada hatanı kabul etseydin olay senin lehine dönecekmiş biliyor musun..çok az yakın arkadaşın var..paranı riski daha az kalemlere yatır..küçük kusurları bile büyütebiliyorsun ve bunun için tartışabiliyorsun kaçınmanı tavsiye ederim..kariyerin güzel devam edecek..güvendiğin biri yüzünden yaşadığın olay senin kariyerini etkilemiş ama..insanlarla arana biraz mesafe koyman gerekiyor..yeni konuları öğrenmek için oldukça meraklısın..beklemediğin insanlardan yardım görebilirsin..gayretlerib ölçüsündeki başarıyı yakalaycaksın..ne azı ne çoğu..gayretlerinin tam karşılığı..kariyerinde ilerlemeler olacak ve u durum yanlık hesaplamadıysam evliliğinden sonra olacak..

Gururuma çok önem veririm bunuda net belli ederim. Herşey güzel temiz olsun isterim ama mutlaka düzenli olmalı acayip takarım gülücük Hayatımın son dönemlerinde evet bazı şeylerden alıkonuldum bazı kişiler benden uzaklaştı ve bende uzaklaşmak durumunda kaldım. Yakın arkadaşlarımda az ve sayılıdır. Küçük kusurları büyütmede mevcut çok büyütür ve eleştiririm. Güvendiğim biri yüzünden yaşadığım bir olaydan dolayı kariyer hayatımın etkilendiğide doğru tepetaklak oldum yani.. Hepsi doğru yorumlarının vakit ayırdığın için çok teşekkür ederim. Haziran ayında Kpss sınavına gircem, acaba başarılı olabilecek miyim bununla ilgili bir cevap verebilmen mümkün mü? Benim için çok önemli de.. ask

[Resim: astro_w2gw_guelah.29705.32345.png?32537]
01-23-2009 03:54 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
acmiyam Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

bende sıraya girdim müsait bi zamnda yorum alabilirmiyim

bu da ben
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=h...&rs=0&ast=
01-23-2009 04:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tarihci Çevrimdışı
Sakaryalı
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 68

El Auria Yazılan:redrosee analizi

hayatın genel anlamda inişler ve çıkışlar ile dolu redrosee.problemli zamanlardan yükseklere çıkış bri anda oluyor..ve bu insanlar arasında kıskançlığa sebep olabilir.genel anlamda şanslı bir insan olabilirsin..aracılık etme yeteneğin var..kişiler arasındaki sorunları çözmekte ve analiz etmekte kabiliyetlisin.bağımsızlığı seversin ve birinin kontrolü altında çalışmayı sevmezsin..gururlusun ve gururuna saygı duyulmasını istersin..mali durumun; senin yeteneğin ve bilgine denk olmayabilir.açgözlü bir doğaya sahip değilsin çünkü..Diğerleri, senin, çok kibirli olduğunu hisseder ve söyler ama gerçekte, sen, çok doğalsın. Sen, çok sağlıklı ve güzel birisin. Sen, hem sözcüklerde hem de senin hareketlerinde iyi kişiliği ifade edeceksin.işlerinin her zaman düzenli, tertipli, ve güzellikle yapılmasını istersin.Sen, diğer insanların kederini paylaşacaksın. Sen, onlara yardım etmeyi seversin. Sen,mal sahibi olacaksın. iyi yiyeceği beğenirsin. Senin,Allah a iyi güvenin var.zor zamanlarda sana yardım etmiş olabilen ve iyi tavsiyeleri vermiş olabilen insanlara minnettarlığını göstereceksin. Sen, dürüst bir kişisin.dikkatli olmalısın.seçtiğiniz arkadaşlar arasında dolandırılma olasılığın var..liderlik için özel bir yeteneğin var.her zaman doğru olanın arkasında durursun..Bu, bir sürü düşmanlar yaratacak. Seni, rakibin çoğunlukla, bencil olarak düşünecek..sende de çok fazla yolculuk görünüyor..eşinde bazı negatif taraflar olduğunu düşünüyorsun yada düşüneceksin..ama sevgiye layık bir eşin var yada olacak..Sen, yaşamda alışılmadık başarı, ilerleme ve şansı bekleyebilirsin..

seni tebrik ediyorum arkadaşım yorumların için...şimdi bende tanıdığım kadarıyla redrosee nin yorumunu yapayım sende bazı eksikler gördüm onları ben tamamlayım..
* evet hayatı genel anlamda inişler çıkışlar var bunu kendisi de hergün söylüyor kafamın etini yiyor, yok neden böyle oluyor, neden hep terslikler beni buluyor deyip duruyor gözkýrpma ayrıca çok kıskanç hanımefendi bunu da dün öğrendim. ama benim kadar kıskanç değildir bu kesin.
* evet onu gören çok kibirli bişey zaneder dışardan bakınca mesafe koyar ama bu kişiye göre değişir yani adamına göre muamele ediyor.. mesela bana gelince maşallah çenesi açılıyo susmak bilmiyogülücük)
doğallık meselesine gelince hayatımda gördüğüm en doğal insandır kendisi hatta tabiat ana bile bu kadar doğal değildirdil çýkarma işte hep buradan kaybediyor. bu kadar doğal olması ve farklı olması birçok kişiyi kendisine çekiyor hayran bırakıyor ama sonra kararsız kalıyor, düşünyoru baktı olacak gibi değil yapamayacak ilişkiye son verebiliyorgülücük) o kadar uyardım onu bu kadar doğal olma diye bak kendine hayran bırakıyosun karşındakileri ama söz dinlemiyo, nabalım bizden uyarması...

* mal sahibi evet çok doğru valla daha ne mal sahibi olacak bee kızın altında arabası var cadde de gezerken ışıklarda durunca hatta erkekler laf bile atıyodil çýkarma benim bir kedim bile yok anneme küstüm bütün dünya bana küstü...
* iyi yiyeceği beğenir hemde çoookkk sever kendisi maşallah yemek konusunda benden aşağı değildir. çok yemek yer, ondan sonra çok kilo alır sonra kilo alınca da ben evde kaldım diye ağlanırdil çýkarma
* zor zamanlarda sana yardım etmiş olabilen ve iyi tavsiyeleri vermiş olabilen insanlara minnettarlığını göstereceksin... betüş o zaman bana göster şu minnettarlığını bakalım, senin yüzünden dert babası oldum, başımın etini yiyosun. artık ödeşme zamanı geldi bana bitane rus bulursan bak ödeşebilirzgözkýrpma
* sende de çok yolculuk görünüyor; yahuu kız durduğu yerde durmuyor ki ne yolculuğu.. maşallah türkiye turu yapmış kız benden çok gezmiş beegülücük
* eşinde bazı negatif taraflar olduğunu düşünüyorsun; kızın içi fesat her şeyi kötü taraftan düşünüyor yani bunun koca bulması, beğenmesi çook zor diyorum. hem zaten bence onu kimse de beğenmez ben onu kamerada gördüm valla hala o günü unutamıyorumdil çýkarma anladın sen onu betüşcüm...
* şimdi gelelim fasulyenin faydalarına, betüşe laf yok, çok iyi niyetli, doğal biri bu devirde böylesini bulmak zor. gerçi az bişey deli, piskopat bişey ama olsun o kadar olacak sanırım suç bende virüs gibi adamım ona da bulaştırdım... hep böyle kal, hiç değişme emiiverygood

ARTIK DEVİR DEĞİŞTİ TABİ RECEP'TE DEĞİŞTİ verygood
01-24-2009 08:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Degerlı yorumlarınız ıcın tsk ederım hocam recepgülücük)ne yorum yapmıssın oyle .masallah yorum yaparken sırlarıda dokmussun ortayaevill sen kasınıyosun gülücük)sana cok mınnettarım senı en ıyısı yabancı gelın programına yollamak :Duygun rus buluruzgülücük)yannız bende var bı delılık sana habıre akıl danısıyorum gülücük)sonra ısın ıcınden cıkamıyorum:Dkılavuzu karga olanın .....gülücük)saka vallaha.yannız su var hayatta herkese danısmam askçiçek tsk ederım. bazı seyler karsılıklı bende senın dogal durust ve ne kadar ınsanlıklı oldugunu soylemeden gecemıyecegım,rabbım ıns ıyı yerlere gelmenı nasıp eder.

YILDIZ HARITAM
01-25-2009 03:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tarihci Çevrimdışı
Sakaryalı
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 68

redroseee Yazılan:Degerlı yorumlarınız ıcın tsk ederım hocam recepgülücük)ne yorum yapmıssın oyle .masallah yorum yaparken sırlarıda dokmussun ortayaevill sen kasınıyosun gülücük)sana cok mınnettarım senı en ıyısı yabancı gelın programına yollamak :Duygun rus buluruz..yannız bende var bı delılık sana habıre akıl danısıyorum gülücük)sonra ısın ıcınden cıkamıyorum:Dkılavuzu karga olanın .....gülücük)saka vallaha.yannız su var hayatta herkese danısmam askçiçek tsk ederım. bazı seyler karsılıklı bende senın dogal durust ve ne kadar ınsanlıklı oldugunu soylemeden gecemıyecegım,rabbım ıns ıyı yerlere gelmenı nasıp eder.

bak değerini bil bu yorumu herkese yapmam.. bu yorumlar seni güldürmek içindi, umarım beğenmişsindir. her ne kadat bazen beni deli etsende olsun nalet olsun bendeki bu redrosee sevgisine diyorumgülücük) hepimizin hakkında hayırlsı olması dileğiyle...

ARTIK DEVİR DEĞİŞTİ TABİ RECEP'TE DEĞİŞTİ verygood
01-25-2009 04:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cenk_hoca Çevrimdışı
Yeni Üye
**

yaşamak cesurların hakkıdır...
06-26-2009 01:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SoL@RÎ$ Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Cvp: RE: üyelerin analizleri
cenk_hoca Yazılan:yaşamak cesurların hakkıdır...

hoşgeldiniz cenk_hoca keyifli paylaşımlar dogum bilğilerinizi verirseniz haritanızı cıkaralım forum içinde yeni üyeler için patikamızı inceleyiniz sevgiler
http://www.astrosohbet.com/showthread.php?tid=2257 buradan patikaya ulasabilirisinizgözkýrpma

<3<3<3<3 Değişmeyen Tek Şey "" Degişimin"" Kendisidir <3<3<3<3

ємѕαℓѕiz ∂üşℓєя ask
06-26-2009 02:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ereğli Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

sevgili El Auria benim haritamada bir göz atabilirmisin. 26.02.1988 saat 10.00 40.09n 26.24e türkiye.sevgiyle kalın

Kod:
[Resim: qweqweqweb.th.jpg]
12-14-2009 02:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

ereğli Yazılan:sevgili El Auria benim haritamada bir göz atabilirmisin. 26.02.1988 saat 10.00 40.09n 26.24e türkiye.sevgiyle kalın

boylam ve enlem yerine direk şehir skalasına uygun aynı boylamdaki bir başka şehiride verebilirsin nerde olduğunun bilinmesi istemiyorsan...

Bu şekilde sadece güneş balık yükselen koç yada boğa olduğunu jüpiterinin boğa olduğunu söyleyebilirim.........
12-14-2009 02:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

ereğli Yazılan:sevgili El Auria benim haritamada bir göz atabilirmisin. 26.02.1988 saat 10.00 40.09n 26.24e türkiye.sevgiyle kalın

El aura bu aralar forumda olmadığı için sana yardımcı olamaz şimdilik verygood
12-14-2009 02:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  ÜYELERİN VEDIC HARİTALARI El Auria 30 41,104 09-30-2012 02:41 PM
Son Mesaj: nisan15

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir