Değerlendir:
  • 42 Oy - 3.29 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hadise'nin doğum haritası
Yazar Mesaj
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Hadise'nin doğum haritası
yengec_akrep Yazılan:
almira Yazılan:yengec_akrep hadise 22 ekim 1985 belçikada doğmuş terazi kadını son dekanda doğmuş ay burcu ve jüpiteri kovada.
Yükseleni konusunda detaylı bilgi için araştırma yapman yeterli olacaktır.Burası şahane bir paylaşım sitesi öğrenmenin yolu itahat olsada zamanla bu hazıra alışmana neden olacağından seni ilerletmez.Sahsi kanattım.Kendi şartlandırmaya sokmadan öğrenmeye açık olmak bence daha akılcı keyifli paylaşımlar dilerim.

ben zaten araştırma yapmıştım bulamadığım ve bu forumun ve "sizlerin; astroloji konusunda benden daha bilgili olduğunuzu" düşünerek böyle bir soruyu sizlere yöneltmek gereksinimi duydum. ben zaten öğrenciyim; araştırmak nedir emin olun ki çok iyi bilirim. forumunuzun nasıl bir ortam olduğunu zaten biliyorum önceden takipte bulunasam asla üye olmak gibi bir ihityacım olmazdı.

verygood
05-22-2009 02:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yengec_akrep Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: Hadise'nin doğum haritası
Yıldırım Yazılan:Hadise yıldız haritası ;

[Resim: hadise.gif]

Hava elementi vurgusu olan hoş bir hatun. doğum saatini bilmiyoruz ancak venüsyen yapısı olduğunu söyleyebiliriz genel yerleşimlere bakarak.

transit uranüs şu dönemde Hadise'nin Mars'ına zıt açı yapıyor..

dün ki anlatımda belirttiğimiz '' ne zaman ne olacağı-yapacağı belli olmayan '' bir dönemde olduğunu söyleyebiliriz.

şu dönemdeki hızlı çıkışını da , ona göre sürpriz görünen 4.lük sonucunuda uranüs transidiyle açıklayabiliriz diye düşünüyorum.
kısaca hareketli ve bazen de hararetli başka şeylerde yaşayabilir diyelim.

şimdilik bu kadar ;)

çok teşekkürler hocam..
05-22-2009 03:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Hadise'nin doğum haritası
yükseleni akrep miş, akşam programda söyledi ..

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
11-14-2011 03:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

onun yükselenini akrep olmasına bence değil. yükseleni yaydır .akrep gözüne hoş gelmiştir.

zaten bacakları odlgun, yine jupiteri de kova da bacak bölgesini irileştirmiştir .

bir de yükseleni akrep olsa , yük yöneticisi mars başakta olur ve hadise ince olur
maşallah maşallah hehee
11-14-2011 07:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(11-14-2011 07:14 PM)aeon Yazılan:  onun yükselenini akrep olmasına bence değil. yükseleni yaydır .akrep gözüne hoş gelmiştir.

zaten bacakları odlgun, yine jupiteri de kova da bacak bölgesini irileştirmiştir .

bir de yükseleni akrep olsa , yük yöneticisi mars başakta olur ve hadise ince olur
maşallah maşallah hehee

ben hadise nin yalancısıyım :D

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
11-14-2011 07:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(11-14-2011 07:26 PM)Nâr Yazılan:  
(11-14-2011 07:14 PM)aeon Yazılan:  onun yükselenini akrep olmasına bence değil. yükseleni yaydır .akrep gözüne hoş gelmiştir.

maşallah maşallah hehee

ben hadise nin yalancısıyım :D

:D

hadisenin asc beyonce kavuşumu var ama farkında dğeil dil çýkarma
11-14-2011 07:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

maşallah maşallah hehee

jüpiterim benimde kovada ama o problemim yok çok şükür suna-bak

bence yükseleni akrep olamaz, yay hiç olamaz olsa olsa boğadır dil çýkarma
11-14-2011 07:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(11-14-2011 07:30 PM)aeon Yazılan:  :D

hadisenin asc beyonce kavuşumu var ama farkında dğeil dil çýkarma

haha koptum.w
11-14-2011 07:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

boğaların ağız ve surat yapısı pek hadisede yok gibi geiyor bana. yükselen boğa olduğumdan şıp diye anlıyorum boğa tipini :D

ben kartımı yükselen yaya oynuyorum .şu resimdfe de yay gibi geldi

[Resim: jmfx.jpg]
11-14-2011 07:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Bencede yükseleni yay olmalı. Bakışları akrep andırmıyor... Üstelik sivri bir çenesi var, buda yükselen yay olduğunu destekliyor. Ayrıca bir yükselen yayın en göze batan yeri, geniş kalçalarıdır.
11-14-2011 07:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir