Değerlendir:
  • 26 Oy - 3.12 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oğuzhan Ceyhan uyarıyor-ay tutulması -deprem ilişkisi
Yazar Mesaj
SoL@RÎ$ Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Oğuzhan Ceyhan uyarıyor-ay tutulması -deprem ilişkisi
evet çalışmalarımda önemli bir noktaya geldim 7 temmuz ay tutulması itibari ile ki 6 ağustostaki ay tutulması ile de bağlı bir olay panik yapmasak bile tekirdağ bölgesinde depremselligin bu dönemden itibaren hızla artacagı görünmekte bilhassa ciddi depremsellikle ilgili bazı görüntüler yakaladım lütfen tekirdağ çekmece florya bölgesinde iseniz bu düşüncemzi ciddiye alın veriler tam kesin degil ama çok anlamlı degerler var elimizde
tam kesin tarihi bilemesekde bilhassa 6 ağustos ve takip eden hafta 19 ağustos günü daha anlam kazanıyor bu kücük bir şeyin tam anlamıyla işareti olmadığı gibi büyük istanbul depremininde bir işareti degil bu kendince başka bir olgu bagımsız,yalnızca tabiki etki tekirdağ kumburgaz silivri ve o sahil şeridi ile istanbulun tüm batı kesimine de yayılmakta
beni tanıyanlar bilir gercekten önemli olmasa bu mesajı gruba atmazdım panik yapmadan önlemlerimizi almaya çalışalım unutmayın binalarınız sağlam ise bir şey olmayacaktır
tabiiki elimizdeki veriler bu dönemden itibaren bir tetik mekanizmasının çalışmaya başlıyacağını götermektedir inşallah tahminlerimde yanılırım ve olay ve kavramlar az üzüçü olur
astrolojik çalışmalarda ne yazıkki bu olguları tam ve kesin tahmin etmek için ülkemizin depremselligi ile ilgili tam veriler gerekiyor bu da elimizde olmasına rağmen sınırlı
unutmayın bu büyük istanbul depreminden bağımsız ve ani çıkan bir olgu
tüm batı marmara ve çanakkaleye kadar olan bir bölgeyi önümüzdeki 1 yıl içinde etkileyecek olaylar yaşayacağız
AstrologyAnalyst

<3<3<3<3 Değişmeyen Tek Şey "" Degişimin"" Kendisidir <3<3<3<3

ємѕαℓѕiz ∂üşℓєя ask
06-08-2009 11:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: Oğuzhan Ceyhan uyarıyor-ay tutulması -deprem ilişkisi
SoL@RÎ$ Yazılan:evet çalışmalarımda önemli bir noktaya geldim 7 temmuz ay tutulması itibari ile ki 6 ağustostaki ay tutulması ile de bağlı bir olay panik yapmasak bile tekirdağ bölgesinde depremselligin bu dönemden itibaren hızla artacagı görünmekte bilhassa ciddi depremsellikle ilgili bazı görüntüler yakaladım lütfen tekirdağ çekmece florya bölgesinde iseniz bu düşüncemzi ciddiye alın veriler tam kesin degil ama çok anlamlı degerler var elimizde
tam kesin tarihi bilemesekde bilhassa 6 ağustos ve takip eden hafta 19 ağustos günü daha anlam kazanıyor bu kücük bir şeyin tam anlamıyla işareti olmadığı gibi büyük istanbul depremininde bir işareti degil bu kendince başka bir olgu bagımsız,yalnızca tabiki etki tekirdağ kumburgaz silivri ve o sahil şeridi ile istanbulun tüm batı kesimine de yayılmakta
beni tanıyanlar bilir gercekten önemli olmasa bu mesajı gruba atmazdım panik yapmadan önlemlerimizi almaya çalışalım unutmayın binalarınız sağlam ise bir şey olmayacaktır
tabiiki elimizdeki veriler bu dönemden itibaren bir tetik mekanizmasının çalışmaya başlıyacağını götermektedir inşallah tahminlerimde yanılırım ve olay ve kavramlar az üzüçü olur
astrolojik çalışmalarda ne yazıkki bu olguları tam ve kesin tahmin etmek için ülkemizin depremselligi ile ilgili tam veriler gerekiyor bu da elimizde olmasına rağmen sınırlı
unutmayın bu büyük istanbul depreminden bağımsız ve ani çıkan bir olgu
tüm batı marmara ve çanakkaleye kadar olan bir bölgeyi önümüzdeki 1 yıl içinde etkileyecek olaylar yaşayacağız

AstrologyAnalyst

deprem ve astroloji konusunda ki ilişki hakkında pek donanımlı değilim.
sadece şunu söyleyebilirim , hem temmuzda hemde ağustosta peşpeşe Ay Tutulması olacağı görülüyor ve 2 ay peşpeşe ay tutulması olması çok sık görülmüyor.
yinede Oğuzhan Ceyhan yanılıyordur umarım.

06-08-2009 11:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Acaba tutulmalar kaç derecede olacak ve ne kadar sürecek?

17 Ağustos sebebiyle tabi insanların akıllarında tutulma-deprem ilşkisi oluştu.Ben direkt deprem demesem de tutulmaların haritayla bağlantısı olduğu durumlarda doğal afet-büyük kazalar gibi mevzulara yol açabileceğini düşünüyorum.

Çünkü tutulmaların bünyesinde ani ve huzur bozan olaylar vardır.Neyse dileyelim doğru bir yorum olmasın.Tabi deprem kuşağındaki bir ülkede ne kadar ve ne zamana kadar kaçılabilir bu durumdan bilemiyorum.

Acaba deprem evsel olarak neyle ilişkilendirilebilir.4. ev mi?Toprak bağlantısı sebebiyle.Yada hangi gezegen-burç bağlantısı bakılabilir? Açıkçası önceki depremlerin analizlerine bakmadım.Aslında ilginç bir konu.Ama birde Mundane bulaşmıyayımgülücük
06-10-2009 07:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

JoMaJa Yazılan:Acaba tutulmalar kaç derecede olacak ve ne kadar sürecek?

17 Ağustos sebebiyle tabi insanların akıllarında tutulma-deprem ilşkisi oluştu.Ben direkt deprem demesem de tutulmaların haritayla bağlantısı olduğu durumlarda doğal afet-büyük kazalar gibi mevzulara yol açabileceğini düşünüyorum.

Çünkü tutulmaların bünyesinde ani ve huzur bozan olaylar vardır.Neyse dileyelim doğru bir yorum olmasın.Tabi deprem kuşağındaki bir ülkede ne kadar ve ne zamana kadar kaçılabilir bu durumdan bilemiyorum.

Acaba deprem evsel olarak neyle ilişkilendirilebilir.4. ev mi?Toprak bağlantısı sebebiyle.Yada hangi gezegen-burç bağlantısı bakılabilir? Açıkçası önceki depremlerin analizlerine bakmadım.Aslında ilginç bir konu.Ama birde Mundane bulaşmıyayımgülücük

ilk ay tutulması = 15 derece oğlak burcunda ( 7 temmuzda )

sonra güneş tutulması = 29 derece yengeç burcunda ( 22 temmuzda )

ikinci ay tutulması = 13 derece kova burcunda ( 6 ağustosta )

------------

17 ağustos depreminin özel bir tarafı var gibi.. efemeris kitabımı aldığım dönemde , 17 ağustosta ne olmuş diye baktığımda tam 2 adet Büyük Kare ( Grand Cros ) sert açı kalıbı görmüştüm.
ve daha sonra ne zaman çifte grand cross var diye saatlerce kitaptan tarama yaptığımı hatırlıyorum.. bulduğum tek şey ise 16 ağustos 2017 tarihinde geniş orblu çifte grand cross.. yani öyle pek sık görülen bir durum değil çifte grand cross konumu.. oldukça özel ve sıradışı bir durum..

sepherial'in tutulmalarla ilgili kitabında özellikle SABİT BURÇTA meydana gelebilecek tutulmaların depremle daha bağlantılı olabileceği yazıyordu ki 17 ağustos buna örnek.
sabit burçların mantığı dünyanın sabit temellerini ifade ediyor olması olabilir.

bir de satürn - uranüs gerilimlerinin depremlerle bağlantısı olabilirmi diye düşünüyorum çünkü satürn dünyamızın iskeleti ve uranüs beklenmedik hareketler..

06-11-2009 01:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
arzu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Oğuzhan Ceyhan uyarıyor-ay tutulması -deprem ilişkisi
sürprizzz tekirdağa gitme durumum var acaba değiştirem mi planlarımı..gerçi kaderden kaçılır mı ki..

[Resim: astro2gw32arzu333233226.th.gif]
06-26-2010 02:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(06-26-2010 02:08 PM)arzu Yazılan:  sürprizzz tekirdağa gitme durumum var acaba değiştirem mi planlarımı..gerçi kaderden kaçılır mı ki..

Bu konunun mesajları haziran 2009a ait..Yani geçen senekiler..Siz bugünkü tutulmanın etkileri zennettiniz sanırım..
06-26-2010 03:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Arkadaslar,
Tutulmalarda, dunyadaki izdüşümü olan ülkeler önem kazanıyor.
11 Agustosdaki Güneş tutulması ve gökyüzündeki grand gross ülkemizden de izlenmişti hatırlarsanız ve bunun sonucunda da deprem gibi beklenmeyen bir felaket bizim ülkemizde de oluşmuştu.
Tutulmalarda uzayda dengeler bozulur ve bir kozmik enerji açığa çıkar. Dengelerin bozulması cekim kuvvetlerinin gecici bir sekilde bozulması ile olusuyor... Normalde dunya kendi ekseni etrafında dönerken, ay, dunyanın uydusu olarak, ona yakınlasmadan belli bir yorungede dönerken ve her ikisi de guneş etrafında belli bir yorungede ve cekim kuvvetlerinin dengesi icinde donerken bazen tutulmalarda (her zaman degil) bu cekim kuvvetleri bozuluyor, dunya ile gunes arasına ay giriyor ya da dunya; ay ile gunesin arasına giriyor... be bu cekim kuvvetlerindeki gecici dengesizlik sonucu dunya bunu depremler, tsunamiler, yanardag patlamaları ile dengeliyor, bunlar olmasa herhalde dunya yok olurdu....

Bu tutulmalarda olusan enerji atlamaları tabii ki izdüşümü olan ülkelerde gözüküyor. 26 Haziran daki ay tutulması ise Turkiyede gunduz olustu, yani bizde izlenemedi, dolayısıyla bizim ülkemizde bence deprem v.s. bu tutulmadan dolayı olacak diyemeyiz. Ancak Turkiyenin haritasına baktığımızda ay tutulması ve olusan grand gross, haritadaki 4. evindeki Ay ını cok tetikliyor....Turkiyenin bililncaltındaki duyguları, vatanseverlik, milli duygular tetikleniyor... "ana" kavramı ağırlığını göstermeye baslıyor.
Saturn teraziye girince adil olmakla ilgili mahkemeler, özellikle anayasa mahkemesi daha da önem kazanmaya baslayacak demektir. ve bu surecte bu konularla ilgili sürpriz olaylar olusabilir bence.
Bireysel olarak düşündüğümüzde ise olaylar daha değişik boyuttadır.
Güneş biilinç, şuuru temsil eder. Ay ise bilincaltını, duyguları, hormonları yonetiyor... Dünya ise kendimiz, demektir.
Dunya ; ay ile gunesin arasına giriyor ve bilincaltında insanlar kendileriyle yüzleşiyor aslında...Ay tutulmalarından etkilenen insanlar için cok zor bir durumdur bu. kendisiyle yüzleşmek... Ama bilsinler ki, bunun zamani gelmiştir ve bu kaçınılmazdır. O halde yapılacak sey, durumu kabul etmek ve düzelmeye , daha dogruya, daha yeniye dogru hareket etmektir... çünkü gelişimin, yenilenmenin sonu yoktur.
Saturnün konumundan dolayı daha adil, daha dengeli ve uyumlu olmaya yönelik calışmalısın.
Pluton dan dolayı , yanında Ay var, bilincaltında köklü değişimler yapmalısın, dönüştürmelisin bir seyleri, baska seylere... Aşık olma kriterlerini değiştirmelisin mesela, ilişkilerinde her ne yapmak istiyorsan ve beceremiyorsan, artık ona bir care bulmalısın, annen ile olan ilişkilerinin düzeyinde değişiklik yapmalısın artık, ya da her seyin, her maddenin var olma sebebi olan "sevgi" duygusunu daha güzel canlandırabilmeli, ona yoğunlaşmalısın. Kime, neye nefret duyuyorsan, bunları sevgiyle değiştirmelisin...gibi...Ve bunları bu sefer saf duygunla değil, aklınla birleştirerek yapmalısın, çünkü grand gross daki Güneşin yanındaki merkür sana bunu gösteriyor, akılcı olmalısın bir yandan da. Evet, Uranus ve Jupiter Koc burcuna giriyor , yeni açılımlar, yeni başlangıclar yapılmalı. Ay tutulmasından etkilenenler icin : öyle bir baslangıç yapmalısınız ki, uranusyen olmalı bu, tamamen size farklı gelen ve radikal bir değişim olmalı... bunu yaparken zorlanmalısınız, içinizde uzun zamandır bu konuda bir baskı hissediyor olmalı ama bunu pek kimseyle paylaşamıyor olmalısınız ve ilk adımı attığınızda herkese ve özellikle de size sürpriz olan bir girişim olmalı bu... ancak o zaman bu kozmik enerjinin sizi nerelere götüreceğini cok daha iyi anlıyor olacaksınız. yeter ki cesur olunuz, ve kazanmayı; ancak kaybederek ögreneceğinizi unutmayınız.
sevgiyle kalınız...

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
06-28-2010 04:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  1 Eylül 2016 Başak Güneş Tutulması gizem kara 8 13,383 08-25-2016 09:42 PM
Son Mesaj: cero
  25 Nisan Ay Tutulması SirJohn 10 17,232 02-14-2013 09:17 PM
Son Mesaj: sevgi123
  17 Agustos kova burcunda Ay Tutulması yezda 14 21,119 05-31-2012 02:02 PM
Son Mesaj: Kerim1S
  1 Temmuz 2011 Güneş Tutulması gullusutcu 18 26,084 07-01-2011 10:35 PM
Son Mesaj: Derin
  15 Haziran Yay Burcunda TAM Ay Tutulması Dinoo 19 24,633 06-25-2011 09:39 PM
Son Mesaj: gullusutcu
  1 Haziran İkizler Burcunda Güneş Tutulması ve Etkileri Dinoo 89 126,389 06-07-2011 08:48 PM
Son Mesaj: ginka
  21 ARALIK TAM AY TUTULMASI ELF 25 34,296 03-15-2011 02:03 PM
Son Mesaj: picachu
  26 Haziran Ay Tutulması... tiyatral_gitarist 66 73,049 07-20-2010 04:22 PM
Son Mesaj: ateskızı
  GÜneş tutulması ve kaçınılmaz son!!! yezda 2 6,055 03-17-2008 01:19 AM
Son Mesaj: yezda
  7 Şubat 2008 Güneş Tutulması Angel 3 7,384 02-08-2008 03:34 AM
Son Mesaj: Angel

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir