Değerlendir:
  • 17 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

kenan doğulu
Yazar Mesaj
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

kenan doğulu
[Resim: astro2gw19kenando287ulu.th.gif]
06-10-2009 10:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

RE: kenan doğulu
kenan doğulunun haritasına baktığımızda 8.evde güneşini görüyoruz.güneşi 2.evdeki neptünden,12 evdeki pluto ve ay'dan ve de 5.evdeki jüpiterden açılar almış..geniş bir iç dünyası olduğunu söyleyebiliriz..

mc noktasındaki mars toplumda meslek yaşamındaki aktifliğini ve hırsını gösteriyor.marsı jüpiter ay ve venüsten oldukça güzel açılar almış..meslek yaşamında yükselmesinde hayatındaki kadınların katkısı olmuş olabilir.. asc-de ay'ı ve uranüsü kavuşumda duygularının oldukça sıradışı uç noktalarda olduğunu söyleyebiliriz..5.evinde jüpiteri görüyoruz 5.ev de jüpiterini görüyoruz aşk hayatı oldukça hareketli olmalıgülücük

7.evinde venüs var yine birlikte olduğu kadınlar hep güzel kadınlar..7.evindeki venüs bunun kanıtı.venüsü-satürnden olumlu açı almış..satürn -venüs olumlu açıları sadakat verir zaten ilişkileri genellikle uzun sürüyorgülücük
06-11-2009 05:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: kenan doğulu
tugcee Yazılan:kenan doğulunun haritasına baktığımızda 8.evde güneşini görüyoruz.güneşi 2.evdeki neptünden,12 evdeki pluto ve ay'dan ve de 5.evdeki jüpiterden açılar almış..geniş bir iç dünyası olduğunu söyleyebiliriz..

mc noktasındaki mars toplumda meslek yaşamındaki aktifliğini ve hırsını gösteriyor.marsı jüpiter ay ve venüsten oldukça güzel açılar almış..meslek yaşamında yükselmesinde hayatındaki kadınların katkısı olmuş olabilir.. asc-de ay'ı ve uranüsü kavuşumda duygularının oldukça sıradışı uç noktalarda olduğunu söyleyebiliriz..5.evinde jüpiteri görüyoruz 5.ev de jüpiterini görüyoruz aşk hayatı oldukça hareketli olmalıgülücük

7.evinde venüs var yine birlikte olduğu kadınlar hep güzel kadınlar..7.evindeki venüs bunun kanıtı.venüsü-satürnden olumlu açı almış..satürn -venüs olumlu açıları sadakat verir zaten ilişkileri genellikle uzun sürüyorgülücük

evet böyle böyle yorumlar yapmaya başlaman güzel -ok

güneş-neptün ve jüpiter arasındaki T-Kare açı kalıbıyla ilgili , hırs ve disiplin eksikliğinden söz edebiliriz diye ilave yapabilirim.
sanki Kenan Doğulu biraz daha hırslı olsa çitayı birkaç derece daha yükseltebilir gibi..

06-11-2009 08:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Yıldırım Yazılan:
tugcee Yazılan:kenan doğulunun haritasına baktığımızda 8.evde güneşini görüyoruz.güneşi 2.evdeki neptünden,12 evdeki pluto ve ay'dan ve de 5.evdeki jüpiterden açılar almış..geniş bir iç dünyası olduğunu söyleyebiliriz..

evet böyle böyle yorumlar yapmaya başlaman güzel -ok

güneş-neptün ve jüpiter arasındaki T-Kare açı kalıbıyla ilgili , hırs ve disiplin eksikliğinden söz edebiliriz diye ilave yapabilirim.
sanki Kenan Doğulu biraz daha hırslı olsa çitayı birkaç derece daha yükseltebilir gibi..

yıldırım teşekkür ederimgülücük
06-11-2009 08:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Güneş ikizlerden çıkan,Patron => kişisel Albüm iznelimleri.....

Kenan Doğulu içingözkýrpma

Başı çeken şarkı 'Patron' ritimleri intro bana yaparım bilirsini hatırlattı...

Sözlerde daha fazla felsefe yapılmış...

Aşk-Meşkten ziyade....Sorguya girilmiş...

Mevlana Etme..Uyarlaması bu fikir destekler yapıda...

Mevlananın Şems'e seslendiği bu eser..Jazz öğelerini taşıyor....Doğulunu kardeşlerinin imzası fark edilir düzeyde....

Puan vermemiz gerekirse...Bu şarkı uyarlaması için on üzerinden sadece '3' verebiliyorum:(

Sartlanmada olsada daha mistik olarak dinlemek bu şiiri daha hoşgözkýrpma

Sözlerin alışıla gelmiş ritimleri ile bezenmesini Satürn merkür kavuşumuna bağlıyorum...

İkizler dahi olsa...Bazen döngüye sokuyor..Müziğini ....

Yinede Albüm geneline sinmiş mistik bir havadan söz etmek haksızlık olmaz...Alt yapılar...Bazen sağlam...Bazen ikizler boşvermişliği ile tekrara düşmüş...

Rütbeni bileceksin ...gülücük

Oda piyasadaki yerini bilmiş....

Ben Kenan Doğluyu genele ait bir şarkıcı olarak göremiyorum....Sadece kluplerde ve çok ünlü mekanlarda sahne aldığından belki....

Yüksek zümrenin sanatcısı olma durumu söz konusu...
Bu onun duruşu ilede alakalı ...Pek halka katılan bir yanı yok...
Yine dinlenebilir bir albüm olmuş....

Kendisinin clup müziklerinde başarılı olduğuna inanıyorum..Remixlerde başarılı...

SUPERSTAR yada popstar ne olursa olsun ...

enerji olayı .. daha çok insanı etkileyebilmek gülücük

Başarılı satışlar diliyorumm.....-alkış
06-14-2009 03:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Rep Puanı: 0

Sagittarius Yazılan:ben bu konuyu neden daha önce görmemişim kigülücük neden bu adama bu kadar bayılıyorum diye düşünüyodum meğerse İkizler burcuymuş yetmezmiş gibi Mars Yengeç ask haritası t karelerle dolu bakışlar bi harika..Merkürü Satürn ve Plüto tarafından kontrol altına alınmış..iyide ben neden bunu Serdar Ortaç'a benzetiyorum hımm

Sen de mi Brütus ... Sevemedim gitti şu herifi

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
11-12-2009 09:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

bu yaz beren saat'le evlenme planı varmış, bana epey zıt geldi ve doğumgünlerine göre haritalarının karşılaşımı [/font]

[font=tahoma]KENAN BEREN

Güneş Kare Güneş
Güneş Üçgen Venüs
Güneş Zıt açı Uranüs
Merkür Zıt açı Neptün
Merkür Üçgen Pluto
Venüs Sextil Merkür
Venüs Üçgen Neptün
Venüs Zıt açı Pluto
Jüpiter Üçgen Satürn
Jüpiter Kare Uranüs
Satürn Üçgen Güneş