Değerlendir:
  • 31 Oy - 3.48 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

12. Evdeki Gezegenler ve Rüyalarınız...
Yazar Mesaj
Aisha Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: 12. Evdeki Gezegenler ve Rüyalarınız...
benim lilithim 12. evde.onun harici 12 evde gezegenim yok ama transit şiron,güneş,merkür,neptün,mars,uranüs 12. evde.
şu sıralar çok sık rüyalar görüyorum.sabaha karşı gördüğüm rüyada bizim mahalleye piramit dikmişler.acayip bi rüyaydı :D

geçen hafta bi kadın başkasının çocuğuna kızıyor.sonrada annesi onu koruma için birşey yapmıyor bi de o kendi çocuğuna kızıyordu.çocuğa çok acımıştım. rüyamda da çocuk annesinden korkutuğu için annesinden saklanıyor,annesi de sinirli sinirli onu arıyordu. bu olay bilinçaltına yerleşmiş olmalı ki rüyamda görerek meydana çıkmış oldu.
bazen aynı rüyayı defalarca gördüğüm olur

rüyaların gerçekleştiğine inanmıyorum.bilinçaltımızla ilgili.ne gördüysek o gün
yüzüne çıkıyor
kardeşimin ayı 12. evde. o gerçekleşen rüyaları olduğunu söyler ama bilemiyorum yani :D

Burası çok yakında güncellenecek...
02-18-2011 01:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

2 hafta önce yengemin ısrarı üzerine istihareye yattım.Evleneceğim kişiyi göreyim diye ehueheu gülücük Rüyam da bir iş plazasında bir asansörde bir sürü insanın arasından sarışın soluk benizli birine odaklanıldı.Rüyamdan 2 hafta sonra bir plaza'da (isim vermek istemiyorum) rüyamda gördüğüm kişiyle tanıştım.Yüz aynı yüz.Hala etkisindeyim.

Ay 12 .evimdedir.Yükselenim de yengeç'tir.Sezgilerime çok güvenirim.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
02-27-2011 04:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(02-27-2011 04:38 PM)panel Yazılan:  2 hafta önce yengemin ısrarı üzerine istihareye yattım.Evleneceğim kişiyi göreyim diye ehueheu gülücük Rüyam da bir iş plazasında bir asansörde bir sürü insanın arasından sarışın soluk benizli birine odaklanıldı.Rüyamdan 2 hafta sonra bir plaza'da (isim vermek istemiyorum) rüyamda gördüğüm kişiyle tanıştım.Yüz aynı yüz.Hala etkisindeyim.

Ay 12 .evimdedir.Yükselenim de yengeç'tir.Sezgilerime çok güvenirim.

ya panel, sen bide benim için istihareye yatsana gülücük)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
02-28-2011 12:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(02-27-2011 05:17 PM)tooredo Yazılan:  Ben rüyalarımda ya merdiven den çıkarım yada birilerinden kaçarım acaba

Benim rüyalarımda da genelde o şekilde. Merdiven, birilerinden kaçma bir de sınava girme ya da bir yerlere geç kalmayı da ekliyeyim.
02-28-2011 09:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
jet
Kayıtsız

sniper arkadaşımız 12. evde marsın olabileceğini söyledi. 11. evde mi yoksa 12. evdemi tam bilemiyorum.
sezgiden çok hayalgücüm fazladır. bazı olayların gerçekleşmeden önce tam da beklendiği gibi olmasını bir sürü ihtimal içerisinde değerlendiriyorum bu yüzden sezgilerime güvenemiyorum. ama değerlendirme kriterimin farklı olduğunu söyleyebilirim. daha açık ifade etmem gerekirse, herhangi birinin kararının onun için hayırlı mı ya da hayırsız mı olacağına peşin hüküm verebiliyorum. ya da bazı olayları önceden görmüyorum ama karşımdaki insanın hangi özelliğinin onu hangi alanda zorlayacağını çok net düşünebiliyorum. bir bakıma zihnimde zamanı hızlandırıp, o özelliğin nasıl bir anda sorun açabileceğini düşünüp uyarılarda bulunuyorum. kimse bana sezgilerin çok kuvvetli dememiştir ama değerlendirmelerim, gerçekçilik sınırları içerisinde hayal ederek oluşuyor. bir başkası için gerçekçi ama zor çözümleri öneririm. ve uyarımı ciddiye almayan bir insanın da hayatı aksine kolaylaşmıyor malesef.
çok fazla rüya görürüm yer yer fantastik bazen de etkisi bir süre boyunca devam eden garip rüyalar. uyumayı ve rüya görmeyi severim. çoğunlukla gördüğüm rüyaları hatırlarım, hatta seneler geçse de unutmam veya unutamam bazılarını.
03-05-2011 04:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aisha Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 2

rüyalarımda sürekli ev görüyorum ve koşuyorum. ikisi de hayra alametmiş
acaba rüyamda sürekli ev görmek bana mimar olmam gerektiğini mi söylüyor? :p evlerin iç dizaynı çok güzel
lilithle idare ediyoruz 12 evde. tutmuyo bu rüyaların hiçbiride kırmızı giyinmekmiş,kurdeleymiş

Burası çok yakında güncellenecek...
03-07-2011 06:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
malice071 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 25

benimde jüpiterim akrep ve 12. evde..Öncesinde rüyalarım çıkar mı bilmiyorum (hiç düşünmemiştim) ama bir keresinde arkadaşım rüyalarını yaz bence demişti o aralar rüya çok görüyordum anlatıyordum çünkügülücük o öyle yapıyormuş ilginç demiştim ve denedim bende 3 kere yazdım 3 gün gördüğüm rüyayı sonrada sıkıldım zaten yazmak istemedimgülücük ama bir rüyamı yazmışım ve o rüyayı 2 ay sonrasında aynen yaşadım..Yaşarken farketmedim ama sonradan inanmıyorum falan die rüyamdaki şeyi yaşadığımı farkettim..Çok ilginçti...Ama bunun öncesinde ve sonrasında böyle bir deneyim yaşamadım..
03-07-2011 07:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

sniper'a katılıyorum jet, çok sağlam bir merkürün var. ay trine, uranüs ile tam kavuşum jüpiter ile sextil üstelik ura-jüpi arasında karşılıklı ağırlama var. olasılıksız kitabındaki gibi gülücük

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
03-07-2011 07:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(03-16-2011 09:47 AM)Sniper Yazılan:  rümayda hiç kendimin çocuk veya yaşlılık halini görmüyorum, sadece şu anki halimi görüyorum, çocukken de sadece çocuk halimi görüyodum. gördüğünü söyliyen kimseye de rastlamadım. gören var mı? bunu görmek imkansız mı ki? neden göremiyoruz?

Bir ara bu benim de kafama takılmıştı.. İnsan mevcut halini görüyor. Sebebini bilmiyorum. Yaşlılığı görmemeyi anlarım da, çocukluğumu niye göremediğimi merak ediyorum;))
03-16-2011 02:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(06-29-2009 06:53 PM)SeLiN Yazılan:  Bu konu başlığını açmamdaki sebep 12.evi dolu olanlar ve rüyaları.Mesela diyelimki 12.evinde jüpiter olan biri (gerçek bir örnek) 3.evdeki uranüsten karesi 8.evdeki merkürdende üçgeni var.Bu kişinin rüyaları jüpiterin doğası gibi normalden farklı yani aşırı:D Hiç normal rüya görmez film gibidir hep dinlemekten bıkmazsınız yani.Ama 3.evdeki uranüsten gelen kare bu filmi dahada renklendirmiş mesela öyle bir yerden başlarki rüyaya sonuna geldiğinde onla alakası bile kalmaz:D Ve 8.evdeki merkürüde bu rüyaları anbean sanki tekrar görür gibi anlatmasına sebep olabilir diye düşünüyorum hımm

Neyse bu konu beni çok heyecanlandırdığı için merak ettim başkalarını rüyalarını ve 4-8-12. ev bağlantılarını. tabi kare yaptığı 3-6-9 da önemli diye düşünüyorumgülücük

jupiter 12. evde ama öyle sıradışı rüyalarım olmaz sadece bi iş değişikliği durumunda uzay aracaına biniyordum çok sevdiğim birini kaybettiğim an rüyada hani tv. de hiç görüntü yok sadece karıncalı bi ekran öyle bi rüya görerek uyanmışrım.bunun jupiterin kovada olmasıyla alaklı olabilirmi.onun dışında çok rüya görmem a bide çok ilginç sevdiğim birini göreceğim zaman rüyamda kova burcu olan bi sevdiğim bi sanatçıyı görmüştüm.şimdi banada ilginç geldi bu.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
05-23-2011 10:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler body snatcher 17 30,650 03-03-2018 12:08 AM
Son Mesaj: melody
  12.evdeki mars imgeleri vivienleigh 8 14,226 06-27-2007 05:11 PM
Son Mesaj: Kurby

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: