Değerlendir:
  • 35 Oy - 2.97 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Neptünle Yaşamak
Yazar Mesaj
Venüs
Kayıtsız

RE: Neptünle Yaşamak
Progres güneş-neptün kavuşumu üstelik tüm açıları o kadar şirince ki karşılaştığım herşey beynimi döndürmüş durumda sapitik
07-21-2011 02:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(07-21-2011 01:28 PM)nisan15 Yazılan:  
(07-20-2009 05:01 AM)Valde_Amor Yazılan:  Neptün'ün olumsuz etkilerini hayatımda fazlasıyla yaşamış birisi olarak yazıyı çok beğendiğimi söylemem gerek. yalnız, tecrübelerime dayanarak söylemek isterim ki eğer Neptün ileride haritanızdaki bir noktaya üçgen açı yapacaksa ki hayatta bir kere başa gelir, Tanrı size haritanızdaki o noktayla ilgili konularla alakalı rüyalarınızı veya dualarınızı gerçek yaşamda karşınıza çıkaracak demektir. işte asıl o zaman yukarıdaki yazıda belirtilen somut şeylere daha da ihtiyaç duyacaksınız, o somut şeyler gerçeğe dönüşen bu rüyaların hayatınızda kalıcı olmasını sağlayacak. o yüzden o an gelmeden önce o konularla ilgili sorumluluklarınızı halletmiş olun. zira zamanı geldiğinde yaşayacağınız güzel şeyler, irili ufaklı da olsa, sizi zaten sarhoş edecektir. bu mutluluğun sürekli olması için somut şeylerle desteklenmesi gerekir...

Benim haritamda bu olay gerceklesicek mi acaba ne zaman merk ediyorum hayatta 1 kez gelicek şansı ve ne konuda oalcagını bilirsem belki bu neptün bulanıklıgı ile gecen hayatımda neptünden bir ödül alırım ilk kez..

doğum haritanız açılmıyor

07-21-2011 03:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(07-21-2011 03:06 PM)Yıldırım Yazılan:  
(07-21-2011 01:28 PM)nisan15 Yazılan:  
(07-20-2009 05:01 AM)Valde_Amor Yazılan:  Neptün'ün olumsuz etkilerini hayatımda fazlasıyla yaşamış birisi olarak yazıyı çok beğendiğimi söylemem gerek. yalnız, tecrübelerime dayanarak söylemek isterim ki eğer Neptün ileride haritanızdaki bir noktaya üçgen açı yapacaksa ki hayatta bir kere başa gelir, Tanrı size haritanızdaki o noktayla ilgili konularla alakalı rüyalarınızı veya dualarınızı gerçek yaşamda karşınıza çıkaracak demektir. işte asıl o zaman yukarıdaki yazıda belirtilen somut şeylere daha da ihtiyaç duyacaksınız, o somut şeyler gerçeğe dönüşen bu rüyaların hayatınızda kalıcı olmasını sağlayacak. o yüzden o an gelmeden önce o konularla ilgili sorumluluklarınızı halletmiş olun. zira zamanı geldiğinde yaşayacağınız güzel şeyler, irili ufaklı da olsa, sizi zaten sarhoş edecektir. bu mutluluğun sürekli olması için somut şeylerle desteklenmesi gerekir...

Benim haritamda bu olay gerceklesicek mi acaba ne zaman merk ediyorum hayatta 1 kez gelicek şansı ve ne konuda oalcagını bilirsem belki bu neptün bulanıklıgı ile gecen hayatımda neptünden bir ödül alırım ilk kez..

doğum haritanız açılmıyor

düzelttim sanırım ben acabiliyorum Yıldırım (: bir yorumunuz olacak mı bu tek şans ile ilgili ..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
07-21-2011 11:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Bu arada natal güneşime üçgen açı yapıyor sanki 6 orb sonra mı acaba? 0 derece balıkta transit neptün, 24 derece kocta natal güneş var heyecanlandım ama yorumlayamadım.

HARİTAM

07-21-2011 11:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(07-21-2011 11:12 PM)nisan15 Yazılan:  Bu arada natal güneşime üçgen açı yapıyor sanki 6 orb sonra mı acaba? 0 derece balıkta transit neptün, 24 derece kocta natal güneş var heyecanlandım ama yorumlayamadım.

Neptün transitinin güneşinize değilde , mars-satürn kavuşumuna bir kaç yıldır üçgen açı yaptığını söyleyebilirim.

Bir takım hayallerinizin son bir kaç yıl içinde gerekleşip gerçekleşmediğini siz söyleyin lütfen.

07-22-2011 03:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elo Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 26

TR Neptun 2 derece orbla 5.evdeki Uranusume ucgen aci yapiyor,'kova olan evim 9. Evim..bu durumda 9.ev konulari ve 5.ev konularinda hayallerin gerceklesmesini bekliyorum...mesela bir kombinasyon,yabanci sevgili ile murada erip birde cocuk sahibi olmak gibi:-)...yaklasma ve uzaklasma orblarini hesaba katarsam,birkac sene etkisi var sanirim...

Bir not: deneyimledigim Neptun etkisi: eski esimle Tr Neptun ayimla kavusumdayken tanistim ve aniden evlendim..bir insan duygulari konusunda bu kadar yanilirmi diye hala dusunurum..cok garip bir donemdi..hayaller alemi tam olarak,duygularda kaybolma....

Sebep kervanlarının yollarını kesmedeyim belki sebepleri meydana getireni bulurum diye..Hz Mevlana
07-22-2011 11:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

(07-22-2011 03:44 AM)Yıldırım Yazılan:  
(07-21-2011 11:12 PM)nisan15 Yazılan:  Bu arada natal güneşime üçgen açı yapıyor sanki 6 orb sonra mı acaba? 0 derece balıkta transit neptün, 24 derece kocta natal güneş var heyecanlandım ama yorumlayamadım.

Neptün transitinin güneşinize değilde , mars-satürn kavuşumuna bir kaç yıldır üçgen açı yaptığını söyleyebilirim.

Bir takım hayallerinizin son bir kaç yıl içinde gerekleşip gerçekleşmediğini siz söyleyin lütfen.

Malesef gerceklesen bir hayal ytok..

HARİTAM

07-22-2011 06:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
arzu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 0

ben de neptün transitinin haritamda nasıl yorumlanabileceğini çok ama çok merak ediyorum..bir kaç kelime bi şey söleyebilcek varsa çok sevinirim utangaç

[Resim: astro2gw32arzu333233226.th.gif]
07-22-2011 06:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

su an natal neptun ve gunesimle sekstil.. ne gibi etkiler verir?

tr neptun 9uncu evimde... astrolojiyle bu sene ilgilenmeye basladim.. + dini konulara cok ilgim artti son 2 yildan beri.. plutonla trine..

siron ve ayimada kare...

bis ure sonrada venus ve saturnle trine olacak.. ne anlama gelirki?? banada bi bakarmisiniz?

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
07-22-2011 07:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

(07-22-2011 03:44 AM)Yıldırım Yazılan:  

Bir haftadır tatildeyim yazamadım ama tatil boyunca düşündüm mars ve satürn kavuşumuma 4. evdeki kavuşumuma yaptıgı üögen açı sanırım bir kac yıldır ailemden ayrı bir hayatım ve ayrı bir şehirde yaşıyor olmam onay yada destek beklemeden kendi hayatımı idame ve yönlendirme şansına sahip olmam ailemle sürtüşmememn olabilir hiç bir tatlı etki yok demekle hata etmiş olabilirim kendi dünyam ve özgürelüğüm var ev beim yaşam benim kararlar benim ayrıntı hesap verme yada destek bekleme gibi duygular yaşamıyorum bu olabilir iyi etkisi gülücük

HARİTAM

08-01-2011 12:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir