Değerlendir:
  • 15 Oy - 3.13 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transitler Bize Neler Yaptı ? :) :(
Yazar Mesaj
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Transitler Bize Neler Yaptı ? :) :(
Temmuz ayı boyunca sürekli hareketli olan gökyüzü , bir çoğumuza ani üzücü gelişmeler yaşattı. :( Diğer konuların aksamaması açısından , burada paylaşalım isterseniz... ask

Ben başlıyorum utandım
7.eve uranus traansıtı yasıyorum , 2li ilişkilerim cok degısık bır hal aldı, gerek aılem gerek erkek arkadasımla..
Sonra ay tutulmasında bırsey yasamadıgımı dusunurken evde tartısmalarım oldu , erkek arkadasımla kavgalarımız arttı ,
enson gunes tutulmasında daha buyuk bır tartısma sonucu ayrıyız :(

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
07-26-2009 01:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Cvp: Transitler bize neler yaptı ? :) :(
ariess Yazılan:Temmuz ayı boyunca sürekli hareketli olan gökyüzü , bir çoğumuza ani üzücü gelişmeler yaşattı. :( Diğer konuların aksamaması açısından , burada paylaşalım isterseniz... ask

Ben başlıyorum utandım
7.eve uranus traansıtı yasıyorum , 2li ilişkilerim cok degısık bır hal aldı, gerek aılem gerek erkek arkadasımla..
Sonra ay tutulmasında bırsey yasamadıgımı dusunurken evde tartısmalarım oldu , erkek arkadasımla kavgalarımız arttı ,

geçmiş olsun sevgili ariess.. :( benim de 7.ev de oldu güneş tutulması benzer şeyler yaşadım.. ve satürn ve uranüs transiti yaşıyorum ikisi de güneş-venüs kavuşumuma zıt..

07-26-2009 09:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Defnis Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip

Rep Puanı: 0

sessizgidiş Yazılan:
ariess Yazılan:Temmuz ayı boyunca sürekli hareketli olan gökyüzü , bir çoğumuza ani üzücü gelişmeler yaşattı. :( Diğer konuların aksamaması açısından , burada paylaşalım isterseniz... ask

Ben başlıyorum utandım

geçmiş olsun sevgili ariess.. :( benim de 7.ev de oldu güneş tutulması benzer şeyler yaşadım.. ve satürn ve neptün transiti yaşıyorum ikisi de güneş-venüs kavuşumuma zıt..

Ben olan biteni anlatmıştım gülücük pek birşey kalmadı.. ani tamamen benim iradem dışı bir ayrılık yaşadım. Güneş tutulmasında 5 gün önce.. ay tutulmasından ise 10 gün sonra.. güneş 1-7 aksında 1. evde tutuldu.
Şiddetli bir uranüs transiti yaşıyorum.. MC-venüs kavuşumuma uranüs transit geçiyor aðla...( Durmadan herşey değişiyor hayatımda ve ben ayak uydurmakta güçlük çekiyorum. Değişikliklere adapte olup önlemler almaya çalışıyorum. Aslında en önemlisi anlamaya çalışıyorum.

sessizgidiş sen neler yaşadın bu tutulma ile?

[Resim: defnenatalchart.th.gif]
07-26-2009 09:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

RE: Transitler bize neler yaptı ? :) :(
ailevi tartışmalar oldu benim de.. en yakın arkadaşımla aram bozuldu en çok da bu üzdü beni.
güneş venüs kavuşumu ikizler 23* (5.ev) tra satürn 19* başak ve tra uranüs 26* balık.. o kadar zor transitler ki.. ama yine de uranüsün iyi değişimler satürnün de öğretici zorluklar vermesi diliyorum gülücük
ama evet en önemlisi adapte olup önlemler almak sanırım sevgili defnis gülücük

07-26-2009 09:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Defnis Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip

Kendi adıma, öğretici ertelediğin değişiklikleri getirdiğini söyleyebilirim. Ama bu sonuçta insanın süreçteki sıkıntılarını ve zorluklarına maalesef ilaç olmuyor.. işin içinde iken sorularına cevap, yaşadıklarına da bir anlam bulmaya çalışıyor insan.. çok ileriyi düşünüp bunun gerekli ve zorunlu değişiklikler olduğunun farkına henüz varamıyor...
Kendi adıma hayatımda -yaşımı da düşünürsek- bu kadar sıkıntılı bir transit dönemi yaşamadığımı söyleyebilirim aðla...(
bence anlattıklarının hepsinin üstesinden gelebilirsin. Zaten tutulmalarda anladığım kadarı ile bir müddet fluluk oluyor sonra herşey netleşiyor.

07-26-2009 10:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

teşekkur ederım sessızgıdıs sanada gecmıs olmus , defnıscım sanada kolay gelsın cabuk atlatırız hepımız ınsallah.. çiçek
forum benımde anladıgım kadarıyla daha sonra netlesıyor hersey , zaten benım durumum halen askıda sayılır. 6 dakıkaydı tutulma asagı yukarı , bıkac hafta ve ay ıcınde sonuclarını daha net gormeye baslarız buarada tabii sabır herzamnkı gıbı en onemlı süreç..... simdi-kızdım

defnıs bılmıyorum tabii ama sansını dene ıstersen tekrar kısa bır sure bekleyıp hımm ( bu yorumun astrolojıyle alakası yok utandım

07-27-2009 12:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Defnis Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip

Herkese geçmiş olsun... tabi ki atlatacağız hepsini herşeyi.. hayat yoksa niye var gülücük bunların hepsi birşeyler öğrenmemize sebep oluyor.

Bu arada venüse uranüs dokunuşlarında -zaten okumuştum sevgili Yıldırım da bana yorumunda bahsetmişti- parasal konularda da kayıplara sebep oluyor.. ben onu da yaşadım ne yazık ki..

Sevgili Ariess.. belki.. ama biraz daha sabır etmekte fayda var galiba.. çünkü herşey toz duman hala.. gökyüzü hala karışık!

07-27-2009 10:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
harpy Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

tr plüto birinci evimle kavuşumda 12. ev transidinden ve ay ile kavuşum yapmasından oldukça etkilendim kendime dışardan bakıyor gibiydim kendine güven diye birşey kalmamıştı plüto çok şeyi öldürdü bende ama bambaşka şeyler doğdu içimde çok şey borçluyum plütoya 12. evimden çıkıyor olması biraz biraz getiryor güvenimi bu aralar ilginç şeyler oluyor nedenini anlayamadığım bir yandan beni üzen şeyler oluyor bir yandan çok sevindiren şeyler süprizli bir dönemden geçiyorumm acaba neden?

Haritam;

[Resim: astro2gw01medinecam6706.th.gif]
07-27-2009 12:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: RE: Transitler bize neler yaptı ? :) :(
Defnis Yazılan:Sevgili Ariess.. belki.. ama biraz daha sabır etmekte fayda var galiba.. çünkü herşey toz duman hala.. gökyüzü hala karışık!

Haklısın:( şu olumcu açılar gelsin artıkkkkkkkkkkkkkk simdi-kızdımgözkýrpma

07-27-2009 12:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

harpy Yazılan:tr plüto birinci evimle kavuşumda 12. ev transidinden ve ay ile kavuşum yapmasından oldukça etkilendim kendime dışardan bakıyor gibiydim kendine güven diye birşey kalmamıştı plüto çok şeyi öldürdü bende ama bambaşka şeyler doğdu içimde çok şey borçluyum plütoya 12. evimden çıkıyor olması biraz biraz getiryor güvenimi bu aralar ilginç şeyler oluyor nedenini anlayamadığım bir yandan beni üzen şeyler oluyor bir yandan çok sevindiren şeyler süprizli bir dönemden geçiyorumm acaba neden?

pluto benim de 12.evde şuan hiç halim yok ama sanki 1.evdeki pluto daha zorlu gibi geliyor kulağa harpy..

07-27-2009 10:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transitler astrosohbet 1,012 1,460,198 11-11-2020 02:56 AM
Son Mesaj: Feslegen
  İnsanı ot gibi hissettiren transitler Marie 27 37,025 11-21-2019 03:19 PM
Son Mesaj: Karmen
  Kişisel bakımlar ve dış görünüşde değişiklikler için uygun transitler ? Alejandro 18 28,124 09-13-2017 11:12 AM
Son Mesaj: Laremme
  Transitler ve Sorular Arkadaş 2 9,017 03-01-2012 08:59 PM
Son Mesaj: Arkadaş

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir