Konu Kapalı 

Değerlendir:
  • 99 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doğum Haritası Analizi...
Yazar Mesaj
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi...
Rüzgâr Yazılan:Bende pratik yapmak istiyorum ilk bizim kuzuyu alalım dedik, biraz kızdırdım ödeşiriz belki diyegülücük Yakın zamanda kendine yorum yapılmış böyle bir kural varsa tamam o zaman isteyen bir kişiye harita analizi çalışabilirimverygood

ben! ben istiyorum! mümkünse tabi gülücük

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
11-09-2009 09:46 PM
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rüzgâr Yazılan:
Daily Yazılan:
Rüzgâr Yazılan:Bende pratik yapmak istiyorum ilk bizim kuzuyu alalım dedik, biraz kızdırdım ödeşiriz belki diyegülücük Yakın zamanda kendine yorum yapılmış böyle bir kural varsa tamam o zaman isteyen bir kişiye harita analizi çalışabilirimverygood

ben! ben istiyorum! mümkünse tabi gülücük

Mümkün haritanız üzerinde çalışmalıyım size özel mesajla bildiririm,bu başlık altından takip edebilirsiniz. (:

Bu arada anlamadım bu kızın bilgisayar astrozoom'u açmıyor acaba doğum bilgilerinizi verebilir misiniz?

25. 08. 1975. Almanya köln saat: 20:55
çok teşekkür ediyorum gülücük

Cemal Süreya...

RUMİ

11-09-2009 09:53 PM
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Sagittarius Yazılan:evet haklısın ama harita analizi için ben el kaldırcaktım Daily bi Merküry VİP olarak beni geçti bu konudadil çýkarma aslında normalde sesim yüksektir bilmem sana burdan ne kadar duyurabilirimgülücük) 2.sırayı ben istiyorum uzuuun uzuuun beklerim haritası benimkine benziyen birinden harita yorumu almak fena olmazdı herhalcanımsın

suçluluk duydum birden gülücük sıramı sana verebilirim.. o merküry likten değildi, sadece önce görmüşüm gülücük)

Cemal Süreya...

RUMİ

11-09-2009 10:34 PM
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Rep Puanı: 0

Rüzgâr Yazılan:
Sagittarius Yazılan:evet haklısın ama harita analizi için ben el kaldırcaktım Daily bi Merküry VİP olarak beni geçti bu konudadil çýkarma aslında normalde sesim yüksektir bilmem sana burdan ne kadar duyurabilirimgülücük) 2.sırayı ben istiyorum uzuuun uzuuun beklerim haritası benimkine benziyen birinden harita yorumu almak fena olmazdı herhalcanımsın

Tamamdır ikinci sıra senin bu hafta yoğun değilim önümüzdeki günlerde okuyabilirsin analizini, kesinlik içeren bir bildirim yapmayacağım büyük ihtimal diyelimgülücük

[Resim: 691345201.jpg] [Resim: w700.png]

bu işletme yürümez, batar yakında gülücük)

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
11-09-2009 10:36 PM
aeon
Kayıtsız

Melancholic Yazılan:[Resim: 691345201.jpg] [Resim: w700.png]

bu işletme yürümez, batar yakında gülücük)

bunu biliyorum.(zengin olma hayali kuran dandik işetmelerin vazgeçilmezi) ne zaman görsem ,bende varyemez amcayı anımsatır gülücük)
11-09-2009 10:39 PM
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Sagittarius Yazılan:gülücük) yok ya öyle demek istemedim bilmem bu Merkürü kullanmayı ne zaman öğrenicemgülücük çiçek

gerçekten sıramı seve seve veririm. sizi daha sabırsız gördüm sanki gülücük

Cemal Süreya...

RUMİ

11-09-2009 10:42 PM
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Doğum Haritası Analizi...
sevgili terazzi için;ayın 5.evinde ve kovada ay beşinci evde yaratıcı olmayı hayal gücünü simgeler terazinin vermiş olduğu beğenilme,sevilme ihtiyacı ay'ın bu konumuyla iyice belirginleşmiş çünkü ay bu evde popüler bir kimliğe bürünmeye düşkün özelliklerde verir sevilmeye,beğenilmeye,ilgi çekmeye ihtiyaç duyarsın belki biraz şıpsevdi olabilirsin,zevklerin senin için önemlidir ancak ay'ın kovada kova mantık burcudur duygularla işi yoktur daima marjinaldir venüsünde başakta pek duygusal olduğun söylenemez ilişkilerinde daha çok mantığa önem verirsin ve kendini duygusal anlamda ifade ediş biçimin pekte sıradan olmayabilir

satürn 4.ev ıc noktasıyla birleşmiş ebeveynlerin sana soğuk geliyor olabilir sana biraz katı ve kuralcı davranıyor olabilirler bu açıdan kendinde eksiklik hissediyor olabilirsin.10.evindeki jüpiter sana iş yaşamında kolaylıklar sağlıcaktır 2.evindeki pluton ile yapmış olduğu kare maddi olarak kayıp getirebilir .

transitlerine baktığım zaman tra.satürn 12.evinden geçiş yapıyor son 2 yıldır içe dönüş,kendini dinleme ne yapıcağına karar verme gibi konuların üzerine eğilmiş olabilirsin birazda depresif bir dönemdir bu dönem gülücük tra satürn 12.evinden geçerken iç dünyanı yapılandırdı sıra 1.evinde yani sosyal maskende ve güneşinde sen ikisini bir arada geçiriceksin bu dönemde biraz daha katı ve soğuk görülebilirsin çevrendekiler tarafından daha çok kendinle ilgilendiğin bir dönem olucaktır yaklaşık 2.5 sene kadar sonrasında daha olgunlaşmış bir terazzi haline geleceksin gülücük
11-09-2009 10:57 PM
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

tugcee Yazılan:sevgili terazzi için;ayın 5.evinde ve kovada ay beşinci evde yaratıcı olmayı hayal gücünü simgeler terazinin vermiş olduğu beğenilme,sevilme ihtiyacı ay'ın bu konumuyla iyice belirginleşmiş çünkü ay bu evde popüler bir kimliğe bürünmeye düşkün özelliklerde verir sevilmeye,beğenilmeye,ilgi çekmeye ihtiyaç duyarsın belki biraz şıpsevdi olabilirsin,zevklerin senin için önemlidir ancak ay'ın kovada kova mantık burcudur duygularla işi yoktur daima marjinaldir venüsünde başakta pek duygusal olduğun söylenemez ilişkilerinde daha çok mantığa önem verirsin ve kendini duygusal anlamda ifade ediş biçimin pekte sıradan olmayabilir

satürn 4.ev ıc noktasıyla birleşmiş ebeveynlerin sana soğuk geliyor olabilir sana biraz katı ve kuralcı davranıyor olabilirler bu açıdan kendinde eksiklik hissediyor olabilirsin.10.evindeki jüpiter sana iş yaşamında kolaylıklar sağlıcaktır 2.evindeki pluton ile yapmış olduğu kare maddi olarak kayıp getirebilir .

transitlerine baktığım zaman tra.satürn 12.evinden geçiş yapıyor son 2 yıldır içe dönüş,kendini dinleme ne yapıcağına karar verme gibi konuların üzerine eğilmiş olabilirsin birazda depresif bir dönemdir bu dönem gülücük tra satürn 12.evinden geçerken iç dünyanı yapılandırdı sıra 1.evinde yani sosyal maskende ve güneşinde sen ikisini bir arada geçiriceksin bu dönemde biraz daha katı ve soğuk görülebilirsin çevrendekiler tarafından daha çok kendinle ilgilendiğin bir dönem olucaktır yaklaşık 2.5 sene kadar sonrasında daha olgunlaşmış bir terazzi haline geleceksin gülücük

Yorum yapan arkadaşların artması sevindirici , devamını beklerim tugce verygood

11-09-2009 11:37 PM
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi..-Daily
Rüzgâr Yazılan:Daily için;

Haritanız üzerinde çalışmaya başladım, üstünde durmayı düşündüğüm genel vurgular ise şöyle;

*Güneş,Venüs,Merkür Başak stelyumu.

*Ay burcunuz.

*Birincil T-kare;Güneş-Venüs,Neptün ve Mars arasında oluşan.Özellikle bu T-Kare'nin elemanlarından olan Mars'ın Neptün ve Ceres'le kimliğiniz üzerinden yapmış olduğu etkileşim.

*İkincil T-kare;Uranüs, Jüpiter ve Satürn arasında.Sizinle yakın tarihlerde doğan çoğu kişide olabileceği için(nedeni nesilsel gezegenler olmaları), üstünkörü geçeceğim.

Son olarakta Başak-Balık aksını yansıttığınızı düşünmem üzerine bir kaç cümle eklemek istiyorum. (:

sevgili Rüzgar daha yeni olmanıza rağmen maşallah çok hızlısınız.verygood mümkünse 3. olarakta benim haritamı iceleyebilirsiniz gülücük)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
11-10-2009 10:50 AM
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi..-Daily
Rüzgâr Yazılan:
Revenge Yazılan:sevgili Rüzgar daha yeni olmanıza rağmen maşallah çok hızlısınız.verygood mümkünse 3. olarakta benim haritamı iceleyebilirsiniz gülücük)

2 hafta(belki uzayabilirde) kadar sonra yeniden bir programa girmem gerekicek ve bu nedenle pratik yapacak alan bulmuşken vakit kaybetmeyeyim dedim.Sanırım sizede yorum yapabilirim.Fakat dediğim gibi tarih öne çekilirde analizinizi yapamassam, şimdiden belirteyimgülücük

sorun deil.yinede tşk ederim.gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
11-10-2009 10:58 AM
« Önceki | Sonraki »

Konu Kapalı 

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,624 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,762 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 30,257 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 119,028 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 11,002 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  Taze Harita Analizi aquariushead 3 6,899 06-11-2019 11:17 PM
Son Mesaj: Libra
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,336 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,515 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Harita analizi justicee 13 21,596 10-22-2018 01:03 AM
Son Mesaj: kayasran
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,839 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 18 Misafir