Değerlendir:
  • 13 Oy - 3.31 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Açılar mı Yoksa Gezegen Konumları mı?
Yazar Mesaj
plutonik Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Açılar mı Yoksa Gezegen Konumları mı?
irdelemek istediğim şu arkadaşlar;bir haritadaki gezegenlerin konumlarının mı yoksa açılarının mı daha etkili olduğu,hangisi sizce? yani örneğin ay boğa da birini düşünelim oldukça iyi bir konum gezegen için lakin ayının hep kötü açı yaptığını düşünelim hep kare hep zıt mesela...o zaman nasıl bir yorumda bulunmak daha doğru olur acaba merak ediyorum,nötralize bir etki mi oluyor ki?? bunun tam tersini de düşünebiliriz,ay diyelim ki oğlakta ama çok iyi açılar yapmış(benim haritam)gülücük)) o zaman nasıl yorum alıcak...katkılarınızı bekliyorum...sevgiler..

[Resim: astro2gw02plutonikhp448.th.gif]

Kimi aradığını yitirir aradıkça,
Kimi de arayandır;aranan onu bulur...Ö.Asaf
08-27-2009 03:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: açılar mı yoksa gezegen konumları mı?
plutonik Yazılan:irdelemek istediğim şu arkadaşlar;bir haritadaki gezegenlerin konumlarının mı yoksa açılarının mı daha etkili olduğu,hangisi sizce? yani örneğin ay boğa da birini düşünelim oldukça iyi bir konum gezegen için lakin ayının hep kötü açı yaptığını düşünelim hep kare hep zıt mesela...o zaman nasıl bir yorumda bulunmak daha doğru olur acaba merak ediyorum,nötralize bir etki mi oluyor ki?? bunun tam tersini de düşünebiliriz,ay diyelim ki oğlakta ama çok iyi açılar yapmış(benim haritam)gülücük)) o zaman nasıl yorum alıcak...katkılarınızı bekliyorum...sevgiler..

tuhaf ama yeni başlayanlar için kafa karıştırıcı bir soru olabilir,

Kısaca cevap vermek gerekirse her ikisideverygood
08-27-2009 08:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

plutonik Yazılan:irdelemek istediğim şu arkadaşlar;bir haritadaki gezegenlerin konumlarının mı yoksa açılarının mı daha etkili olduğu,hangisi sizce? yani örneğin ay boğa da birini düşünelim oldukça iyi bir konum gezegen için lakin ayının hep kötü açı yaptığını düşünelim hep kare hep zıt mesela...o zaman nasıl bir yorumda bulunmak daha doğru olur acaba merak ediyorum,nötralize bir etki mi oluyor ki?? bunun tam tersini de düşünebiliriz,ay diyelim ki oğlakta ama çok iyi açılar yapmış(benim haritam)gülücük)) o zaman nasıl yorum alıcak...katkılarınızı bekliyorum...sevgiler..

aslında nötralize olmaktan çok yaşanan olaylara göre hangi açının kullanılacağı

ya da orada var olan stelyum gibi bir enerji alanıysa son sözü söyleyecek olan güçlü planet vardır onun sözü geçer. ama diğerlerini de yok sayamayız.

ya da planetlerin yapısına göre bir çatışma durumu olur.mesela uranüs , saturn kavuşumu ya da zıt açısı gibi durumlarda.

ya da böyle karışık bir açı durumu varsa , mutlaka haritanını bütünü de önem kazanacaktır.

birde gezegen fonksiyonlarını ve gezegen bilgilerini çok iyi içselleştirmek + haritaının bütününe bakmak derim.

mesela ayın açıları neptünle , venüsle jupiterle (zaten jupiter her gezegene uyar gibigülücük) ) iyi durur sırıtmaz.
ama ay ve venüs gibi cici gezegenler saturnün , plutonun ve uranüsün iğfaline maruz kalırsa yapıları ve naif yapıları bir anda değişir.

satürn ve şironun bağlantıları gezegenin fonksiyonunu akıcı yapısını bozacaktır.
saturnle kısıtlama , şironla yaralanma olacaktır.
saturnün yumuşak açılarında dahi gezegen kısıtlanır. ancak saturn gelişime açıktır.başarısı kalıcıdır.ancak tırmalamak gerekir ve ter kokar.
şiron yumuşak açılarında şifa verir. öte yandan bu da enerjiyi yavaşlatır.
çünkü şifalı olan herşey çirkindir.gülücük)
şifa nedir ? başak burcunu olumlu özellikleri ;detaycılık , anlizcilik tevazu sahipliği
yara nedir ? başak burcunun olumsuz özellikleri ; takıntı , kendi değerlerini aşırı küçümseme gibi
örneğin merkür şironla 120 lik açı sapsa((başka bağlantıyıda es geçsek) , merkür şifalanacaktır.
detayları atlamayan , güçlü hafıza ve anlizcilik gibi.merkür bunun tadını beğenmez .çünkü şifalı herşeyin tadı çirkindir. ancak, şifalandığı için daha dayanıklı hale gelir.

marsı düşün.mars enerjisi etki tepki gibidir.kızgındır düşünmeden eyleme geçer.
uranüs , ve jupiteri beğenir. hızına hız katar.
özetle gezegenlerin yapısı ve harita bütünü çok önem kazanıyor.
ama uranüs ve saturn bir arada bir gezegene açı yapıyrsa , özgürlük ve gelenek, eski yeni gibi bir o gezegende bir çatışma olacaktır.

sorduğun soru çok kazık aslında.:)bir kova suyun içine mürekkep , tuz ve pul biber döküp içersen.hepsinin tadı ağzına gelir.
ama hangisi daha ağırlıklı , hangisi harita bütünüyle uygun ...
08-27-2009 12:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

aeon Yazılan:satürn ve şironun bağlantıları gezegenin fonksiyonunu akıcı yapısını bozacaktır.
saturnle kısıtlama , şironla yaralanma olacaktır.
saturnün yumuşak açılarında dahi gezegen kısıtlanır. ancak saturn gelişime açıktır.başarısı kalıcıdır.ancak tırmalamak gerekir ve ter kokar.
şiron yumuşak açılarında şifa verir. öte yandan bu da enerjiyi yavaşlatır.
çünkü şifalı olan herşey çirkindir.gülücük)
şifa nedir ? başak burcunu olumlu özellikleri ;detaycılık , anlizcilik tevazu sahipliği
yara nedir ? başak burcunun olumsuz özellikleri ; takıntı , kendi değerlerini aşırı küçümseme gibi
örneğin merkür şironla 120 lik açı sapsa((başka bağlantıyıda es geçsek) , merkür şifalanacaktır.
detayları atlamayan , güçlü hafıza ve anlizcilik gibi.merkür bunun tadını beğenmez .çünkü şifalı herşeyin tadı çirkindir. ancak, şifalandığı için daha dayanıklı hale gelir.
Soru kazık gibi görünebilir fakat; siz hem püf noktaları çözme konusunda, hem de bunları ifade etme noktasında (nazarımda) yüz üzerinden en az doksan beş almaya hak kazanmaktasınız gülücük

(Sorunun ''kazık'' oluşunu düşünmenizden çıktım yola, yoksa ciddi ciddi kendimi yetkili merci görme şuursuzluğuna sahip falan değilim gülücük) yanlış anlaşılmayı oluşturacak bir şeyler söylemeyi istemem.)

Konusu geçmişken ben de izninizle bir soru yöneltmek istiyorum; Jüpiter (12) - Mars (10) - Plüto (6, 7. evin de modern yöneticisi) arasındaki sabit nitelikli T - Kare'nin;

Mars ve Plüto elemanlarına 135'lik bakan bir Şiron için neler söylenebilir?

08-27-2009 05:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

RE: açılar mı yoksa gezegen konumları mı?
pluton 7.evde ve akrep burcu bu eve hakimiyet kurmuşbu ev bizitamamlayacak olan diğer yarıyı ifade ediyor . plutonun da burada oluşu önemli bir belirti.hayatınıza çekeceğiniz kişiler daha ziyade akrepler veya plutonist kişiler
sizi etkiliyenler daha ziyade biraz gizemli , hiç olmazsa yüzeysel sıradan ve sığ tipler olmayacaklardır.
aynı zamanda bu ev ilişkiler evi .
hayatınıza girenlerden veya husumetle biten ilişkiler sonrası , bu kişilerden
sizde olmayan , ancak sizi tamamlayacak bazı özellikler öğrenebilirsiniz.
yine plutonun burada oluşu akrep temasını daha da güçlendirecektir.
pluto + jupiter + mars arasında t kare açı kalıbı
plutonla açı yapan gezegen mars olunca, klasik etki tepki havası daha da
değişecektir.enerjisini gömecek ve zamanı geldiğinde ve deyim yerindeyse iş bitirici olarak kullanacaktır.
mars kova kostümü giyecek , ve gücünü o şekilde yansıtacak.orjinal , bağımsız ve ksıtlanmaya gelemeyen şekilde.
ancak bunlar tipik mars kovası için geçerli.siz plutonlaşan mars kovasısınız
belki özgürlük sizin ekmeğiniz suyunuz .ancak bu daha plutonik tarzdadır,
içten içe ...
jupiterle mars arasındaki bu açı marsı yüksek enerjiyle doldururken pluto onu yere
çekecektir.çünkü saklı enerjiyi zamanı gelince şiddetli şekilde açığa çıkartır.
pluton - jupiter arasındaki açılarda zorlansam da , şunu söyleyebilirim
inançlar ve fikirler bazında , çok araştıran ve derine inmek isteyen bir tarzınız
olacaktır.ve 12.evde oluşu jupiter büyüteci ,derinleştiren plutoyla birlikte kendinize yönelcektir.kendi iç aleminde sorularve cevaplar aramak gibi...
plutoyla - mars kendi arasında çekişirken (180) , bu yüksek enerjiden en çok
mars etkilenecektir.jupiter marsı uçurmak(öfke) isterken , pluto derine çekiyor.
(kendini tutyor)
hayatınıza çekmek istediğiniz erkekler tutkulu , birazda kafasını kullanan
cinsten olabilir.
son olarak öfkeniz hemen orataya çıkmayabilir.nacizane tavsiyem kızınca
hemen söylemeniz yönünde.gülücük)
son olarak bu yüksek enerjisi kullanacağınız alan 10.ev alanı.10 ev konularında
gücünü hissettiren bir insan olabilirsiniz.
135 lik açı hakkında pek bir şey söyleyemem.pek bildiğim bir açı değil.

ayrıca , astroloji bilgisi olan birisinin beğenisi benim için çok öenmli.teşekkür ederim.
08-27-2009 06:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

daha öncede söyledim diye hatırlıyorum , aeon arkadaşım yorumlarını ve kendini geliştirdiğini keyifle takip ediyorum verygood

sevgili plütonik ,

diğer arkadaşlara bir-iki ilave yapmam gerekirse ,

mutfakta malzemelerin olduğunu düşün ve yemek yapacaksın ( yada pasta gülücük )

yaptığın yemek yada pastanın malzemeleri içinden hangisinin önemli olduğunu sormak gibi birşey olmuş seninkisi ;)

bence en üstteki basit krema bile pasta için oldukça önemlidir oruçlu oruçlu güzel oldu bu benzetme =)

Ay Oğlak kişisi , aynı zamanda Ay-Jüpiter güçlü açısına sahipse tipik Ay Oğlaka göre daha umutlu ve inanç geliştirmeye daha yatkın biri olacaktır. yani daha az şüphecidir , daha geniş yüreklidir vs..

yok eğer bu Ay Oğlak kişisi aynı zamanda Ay-Plüto karesine sahipse tipik Ay Oğlakına göre daha inatçı , daha kontrolcü ve daha zorlayıcı ve olumlu anlamda daha iradeli ve daha tutkulu olacaktır vs..

yada mesela bu Ay Oğlak kişisi , eğer Ay-Merkür-Mars stelyumuna sahipse ve bu stelyum 1.evdeyse yada 9.evdeyse yada 10.evdeyse emin ol ki tipik Ay Oğlaka göre daha dışa dönük , daha sosyal , daha girişimci , daha serüvenci bir yapıya sahip olacaktır vs..

öyleyse esas olanın gezegenleri + burçları + evleri ve açıları HARMANLAMAK ( BAĞLAMAK ) gerektiğini söyleyebiliriz.

çok pratik strateji şudur kullanmanızı öneririm ;

a. bir gezegeni ele alınız ( örneğin Merkür Aslan olsun )

b. nasıl bir merkür aslan sorusunu sorunuz.. cevap olarak Merkürün açılarına dikkat ediniz..

( örneğin Merkür Aslan ile Jüpiter Koç arasında 120lik hoş bağlantı olsun )

c. bağlayınız.. bu kişi iletişim kurarken ( Merkür ) kendine güvenir ( aslan ) ve belkide maceralarını ve fikirlerini ateşli bir şekilde ( Koç ) vaaz verir gibi ( jüpiter ) anlatır..
mesela Merkür 1.evdeyse ve Jüpiter 9.evdeyse bu kişi gerçekten iyi bir hatip olabilir yada iyi bir yayıncı ve örneğin dobra bir gazeteci-haberci-yayıncı-yapımcı olabilir vs..

d. bağlamayı ( harmanlamayı ) yaparken püf noktasını gözden kaçırmayınız ;

her bir gezegenin + burcun + evin ve bağlantıyı yapan açının 1'den fazla OLASILIĞA işaret edebileceğini unutmayınız..

mesela yukarıdaki merkür aslan - jüpiter koç kişisinin olumsuz ve kendini geliştirmemiş versiyonu olarak , böbürlenerek konuşan , lafla kabadayılık yapan , çok konuşan ama boş konuşan biri olması İHTİMALİ de vardır.

bu gibi benim ve Yorumcu arkadaşların vermiş olduğu tüyoları-bilgileri iyi değerlendirmeniz dileğiyle ;)

08-27-2009 07:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: RE: açılar mı yoksa gezegen konumları mı?
aeon Yazılan:pluton 7.evde ve akrep burcu bu eve hakimiyet kurmuşbu ev bizitamamlayacak olan diğer yarıyı ifade ediyor . plutonun da burada oluşu önemli bir belirti.hayatınıza çekeceğiniz kişiler daha ziyade akrepler veya plutonist kişiler
sizi etkiliyenler daha ziyade biraz gizemli , hiç olmazsa yüzeysel sıradan ve sığ tipler olmayacaklardır.
aynı zamanda bu ev ilişkiler evi .
hayatınıza girenlerden veya husumetle biten ilişkiler sonrası , bu kişilerden
sizde olmayan , ancak sizi tamamlayacak bazı özellikler öğrenebilirsiniz.
yine plutonun burada oluşu akrep temasını daha da güçlendirecektir.
pluto + jupiter + mars arasında t kare açı kalıbı
plutonla açı yapan gezegen mars olunca, klasik etki tepki havası daha da
değişecektir.enerjisini gömecek ve zamanı geldiğinde ve deyim yerindeyse iş bitirici olarak kullanacaktır.
mars kova kostümü giyecek , ve gücünü o şekilde yansıtacak.orjinal , bağımsız ve ksıtlanmaya gelemeyen şekilde.
ancak bunlar tipik mars kovası için geçerli.siz plutonlaşan mars kovasısınız
belki özgürlük sizin ekmeğiniz suyunuz .ancak bu daha plutonik tarzdadır,
içten içe ...
jupiterle mars arasındaki bu açı marsı yüksek enerjiyle doldururken pluto onu yere
çekecektir.çünkü saklı enerjiyi zamanı gelince şiddetli şekilde açığa çıkartır.
pluton - jupiter arasındaki açılarda zorlansam da , şunu söyleyebilirim
inançlar ve fikirler bazında , çok araştıran ve derine inmek isteyen bir tarzınız
olacaktır.ve 12.evde oluşu jupiter büyüteci ,derinleştiren plutoyla birlikte kendinize yönelcektir.kendi iç aleminde sorularve cevaplar aramak gibi...
plutoyla - mars kendi arasında çekişirken (180) , bu yüksek enerjiden en çok
mars etkilenecektir.jupiter marsı uçurmak(öfke) isterken , pluto derine çekiyor.
(kendini tutyor)
hayatınıza çekmek istediğiniz erkekler tutkulu , birazda kafasını kullanan
cinsten olabilir.
son olarak öfkeniz hemen orataya çıkmayabilir.nacizane tavsiyem kızınca
hemen söylemeniz yönünde.gülücük)
son olarak bu yüksek enerjisi kullanacağınız alan 10.ev alanı.10 ev konularında
gücünü hissettiren bir insan olabilirsiniz.
135 lik açı hakkında pek bir şey söyleyemem.pek bildiğim bir açı değil.

ayrıca , astroloji bilgisi olan birisinin beğenisi benim için çok öenmli.teşekkür ederim.
Ben teşekkür ederim sevgili Aeon.

Plüto Akrep'i 6. evimde fakat 7. evime yakın + Akrep konumlanmasından dolayı da modern yönetici pozisyonunda, dolayısıyla söyledikleriniz geçerliliğini - isabetini korumakta.

''Öfke''m genelde dışarıya açılan bir pencereden yoksun, sizin de belirttiğiniz gibi.

Zaten yükselen Boğa + Mc Oğlak'ın da etkisiyle (dışarıya açık olan yüzlerimiz) kolaylıkla asabileşmem.

Yalnız, karşımdaki kişinin negatif olarak algılayabileceğim türdeki (olumsuz titreşimler yakaladığım) ses tonuna, herhangi bir cümlesine, bazen tek bir kelimesine bile takılabilirim. İşte, o noktadan sonra soru ile başlar - üç nokta ile devam eder gülücük) saatler... Aklımdaki ''mi acaba''ları kaldırana dek (bazen direkt sorgu sual olmamakla birlikte, duymak istediğim cevabı ya da o cevaba yakın başka bir cevabı alana kadar) o ses tonunun, cümlenin ya da kelimenin peşinde dönebilirim.

Her ilişki türü içinde (arkadaşlık ya da sevgililik) derdini - tasanı gereken zamanda ortaya dökmenin taraftarıyımdır. Tavır ya da amiyane tabirle ''trip'' dil çýkarma olaylarına girmem, girenlerden de pek haz etmem gülücük)

Yani bende ''öfke'' yerine sadece sinirlilik hakim olur genelde, onu da Mars İkizleri gibi; tabiri caizse ''öldürene kadar konuşmakla'' :D geçirebilirim... (belki de bu durumda Ay İkizleri - Mars üçgeninin yüksek payı vardır.)

Mars - Plüto zorlu açılarında (hele bir de sabit nitelik söz konusuysa) kin tutma gibi kötü bir içsellik de katabiliyor sanıyorum. (Bkz; kendimden biliyorum)

''Öfke''mi, kincilik potansiyelimi uyandırmak için çok çalışmak lazım, kısaca gülücük

Başka bir soruyla bitirmek istiyorum;

Güçlü bir Satürn - Uranüs Oğlak Retro kavuşumuna sahibim, bu kavuşum 8. ev sonu - 9. ev başlangıcı olarak nitelendirilebilir. Ki; Satürn Oğlak'ı 9. ev sahasına, Mc noktası da dahil olmak üzere hakim.

İkinci evdeki Şiron ise; bu kavuşumla zıt bakışmada.

Kafamda bir şeyler uçuşuyor (yazdıklarınızdan öğrendiğim kadarıyla) fakat; kendi haritam olduğundan belki de, toparlamada güçlük çekiyorum. Yardımcı olursanız sevineceğim.

08-27-2009 11:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

ben evler konusunda biraz bilgisizim gülücük o yüzden bu kavuşumu 8.evde değerlendirdim.
bu kavuşumda söz hakkı , saturnun olacaktır.çünkü oğlakta gücü fazla olacaktır.sizi özdisip sahibi ve sabırlı bir insan yapacaktır.öte yandan sınırları aşmak isteyen , isyankar uranüs bu kavuşumda sizi huzursuz edecektir.
8.ev alanının önemli bir ayağı cinselliktir.
cinsellikte sınır aşmak isteyen, özgürleşmekten yana tavrınız olsa da , saturn buna müsade etmeyecektir.
cinsellikte maceraperest bir tarzınız olmayabilir, güvenli ve sadık bir partner olabilirsiniz.
8.ev oğlak korkusunun ,en önemlisi yeterli olabilme ve başaramama korkusu olarak tanımlanabilir.
bu korkular ,zamanla ve özgüvenle yok olur.oğlak zamanla ilgilidir ve geçen zaman yıldızını parlatır.
8.evin önemli uygulamalarından birsi de gizli ilmlerdir.
gizli ilimlere bir ilginiz var mı bilemem tabiki.ancak , bu alanlara bakışınız biraz mantıklı ve ciddi tarzda olabilir.bu ise sizi bu alanlara karşı daha köklü bir bilgi arayışına iter.
uranüs bu alanlara ve korkularına özgürce yönelmek isterken.saturn dur bakalım risk almaya gerek yok . ne işim olur benim bu konularla diyebilir gülücükçünkü bilinmeyenle işi olmaz. şu kadar zaman , şu kadar güç var.şu kadar emekle halledilir gib reel düşünmeyi sever.ve saturn somut değerlerle uğraşmak konusunda daha ustadır.
saturn bir alana yönelecekse de iyice ustalaşmak ister.bunu ise en risksiz yoldan yapıp ,kendini donatmak ister.astroloji de bu alanlardan biridir ve en risksiz olanıdır.gülücük
ölüm kavramına da değinmeden olmaz;
ölüm genellikle bu tür astroloji gibi ilimlerde iki anlamlı olabilir.sembolik ölüm ve gerçek ölüm.
saturn hakimiyetindeki bu alanda gerçek anlamda ölüm korkusundan bahsedilir.ancak , saturn öyle çok da ödlek değildir.hayatın gerçeklerini kabul edecek tarzdadır.ne ölüm şakşakçılığı yapar ne de çok korkar.
aslında korkulan bir şeyleri bırakıp . atmak , çürüyenle vedalaşmaktır.
uranüs ise bu alanda biraz pervasızdır. hızlıca deneyimlemek ister.
ancak son söz saturnungülücük
sembolik ölümüe gelince . bir şeyleri bırakmak , yeni başlangıçlar yapma alaında biraz isteksiz olabilirsiniz.bu bir risk demektir ve saturn riskleri sevmez.
bu sembolik ölüm bir ilişki ve ortaklık da olabilir ki saturn , uranüsün bu hevesini alır sizi bu alanda biraz kapalı hale getirebilir.
bir ilişkide kendi değerlerinizden çabucak vazgeçip (sembolik ölüm) ayrı bir değer oluşturmak ve kaynakları birleştirmek size biraz ters gelebilir.
özetle saturn uranüs çatışmasında , son söz saturnun olacaktır.bu çatışmada ise yıpranan siz olacaksınız.
retro gezegenler ile pek bilgim yok.şiron ise çok geniş açılar yapmış kabul edilebilir mi ? bilemem.ancak sert açıdaki yaralanmalarınız uranüs saturn zıtlaşmasından kaynaklanıyor olabilir.bu alanda aşırı seçici olmanızdan kaynaklı olabilir.
08-28-2009 01:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

şunu da eklemeliyim. transit bilgim çok zayıf.ancak , tr pluto bu kavuşuma dokunmuş.
hayatnızda önemli bitiş ve başlangıçlar olabilir. bu kavuşumda saturnu tahtından edip, devrim yapar ve uranüs rahatça at koşturabilir.gülücük
bir yeniden yapılanma dönemindesiniz.tabi hemen ortaya çıkmaz.ancak, yıllarca geri planda kaln uranüs açığa çıkabilir.gülücük
08-28-2009 01:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
pasifik
Kayıtsız

Cvp: RE: açılar mı yoksa gezegen konumları mı?
zamazingo Yazılan:bence önemli olan bir gezgenin o burçta kaçıncı derecede olduğudur. mesela güneş kovada ama neresinde? 1. derecede etkileri değişik olmalı diye düşünüyorum. bu da ayrı bir bakış tarzı bence.? hımm

Ya bende bunu merak ediyorum hımm Güneş in dereceleri Burç dekanlarına giriyor sanırım.Ama başka gezegenlerde aynı şekilde mi işliyor? kova 1. derecede olan bir mars ile kova 29. derecedeki mars kovanın dekanlarına göre mi bakılmalı ?29.derecedeki marsa terazimsi özellikler baz alınarak mı bakılması gerek yoksa balığın mı?
08-30-2009 11:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Gezegen & Burç & Ev Kombinasyonlarını Yorumlama Pratiği astrosohbet 39 55,350 01-28-2012 07:54 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir