Değerlendir:
  • 33 Oy - 2.94 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
Yazar Mesaj
Félicé
Kayıtsız

Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
Arkadaşlar, annem 40' ına merdiven dayamışken beni dünyaya getirdiği halde, asc ikizleri olarak fırlama gibi çok kolay dünyaya gelmişim. Doğarken çeşitli komplikasyonlar (kordon dolanması, dışkı yutma, tersten gelme vs..) meydana gelerek doğmuşsanız ya da tanıdıklarınız varsa, ve doğarken neler olduğunu paylaşabilirseniz sevinirim. Mesela kızımı çok kolay dünyaya getirmeme rağmen,
kordonu çok kısa olduğu için yavrucak çıkarken ölüm kalım mücadelesi vererek, nefessiz kalarak müdahele sonucu dünyaya geldi. 1. evinde pluton var, asc akrep ve g.a. düğümü asc ile kavuşuyor, caput algolde asc ye zıt bakıyor. Daha doğarken ölüme yakın deneyim yaşıyor.

2 numaralı ablam, normalde bebeğin başı önce çıkacakken ayakları ile gelmeye çalışıyor. Mosmor ve yarı ölü halde evde dünyaya geliyor, annem de ölümden dönüyor..Uzun bir süre çelimsiz ve hasta büyüyor, ama öldürmeyen Allah öldürmüyor. Aşağıdaki harita ona ait. Dinamik bir harita ama pekte doğuma ilşkin anlamlandırma yapamadım.

[Resim: astro2at04keriman.th.gif]

Bu velette, dışkısını yiyor, zehirleniyor, mecburi sezeryan.. 1. Ve 7. ev aksı dinamik ve fiziksel kazalara yatkın gibi duruyor. Hiperaktivitesi doğumu ile başlıyor. 1. 7. ev aksı ikizler ve yay hareket özgürlüğünün fazlalığını gösterirken, mars pluton zıtlığı da bunu körükler nitelikte..

[Resim: astro2at01nurgul.th.gif]
10-26-2009 02:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: RE: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
Sagittarius Yazılan:benimde haritamı inceliyebilirsiniz sanırım..bi hata sonucu ölcekmişmişim

Nasıl bir hata, mahsuru yoksa yazabilirmisin?
10-26-2009 06:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
Equal ev sisteminde neptün ve uranüsün 1. evinde kayıp ve sıradışı özelliklere işaret ediyor ama, bende araştırıyorum zaten. Bir yorumda bulunamayacağım. Mesela 1. evinde uranüs bulunan 10 kişinin zor doğduğu gibi bir sonuç çıkarsa, 1. evdeki uranüs farklı ve ani , yada zor doğuma sebebiyet verir diyebiliriz.

Ayrıca 12. evi dolu insanların, annelerinin hamileliğin çok zor, problemli ve isteksiz geçtiğini bebeğin de bu durumu algıladığı için negatif 12. ev enerjileri ile dünyaya geldiğini okumuştum. Doğruluk derecesini bilmiyorum;)
10-26-2009 07:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
Doğaldır ki ben bu doğum işlerinden anlamıyorum =) Ama bildiğim kadarıyla sezeryan doğum olmuş bende. Normal bir doğum olmamış, yani birşeyler yolunda gitmemiş çıkarımı yapılabilir mi ki ?

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
10-26-2009 07:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

benımde 12 evim dolu..ama annem zorlanmamış

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
10-26-2009 07:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Cvp: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
Sagittarius Yazılan:
Nevrotik Yazılan:Equal ev sisteminde neptün ve uranüsün 1. evinde kayıp ve sıradışı özelliklere işaret ediyor ama, bende araştırıyorum zaten. Bir yorumda bulunamayacağım. Mesela 1. evinde uranüs bulunan 10 kişinin zor doğduğu gibi bir sonuç çıkarsa, 1. evdeki uranüs farklı ve ani , yada zor doğuma sebebiyet verir diyebiliriz.

Ayrıca 12. evi dolu insanların, annelerinin hamileliğin çok zor, problemli ve isteksiz geçtiğini bebeğin de bu durumu algıladığı için negatif 12. ev enerjileri ile dünyaya geldiğini okumuştum. Doğruluk derecesini bilmiyorum;)

büyük ihtimalle doğrudur:(

bebeğin durumu algılaması fln çok üzücü bişey bu:(
10-26-2009 09:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ibd18 Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

bende 15 martta doğacakken 24 nisanda !!! doğmuşum...annem çok zorlanmış ölümlerden dönmüş..ona rağmen sezeryan doğmuşum... benim uyuşukluğumu gördüğü zaman hep bi lafı vardır... " adam doğmaya bile üşendi zaten,ne beklersin ki bu 10 aylıktan" diye :D bu arada 21 gün hastaneden çıkamamış... 8. evinde mars var onun...

benim haritam linkte var...

I Always Ready For Battle!!!

http://img266.imageshack.us/i/astrow2gw0...97305.gif/
10-26-2009 10:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Melancholic Yazılan:Doğaldır ki ben bu doğum işlerinden anlamıyorum =) Ama bildiğim kadarıyla sezeryan doğum olmuş bende. Normal bir doğum olmamış, yani birşeyler yolunda gitmemiş çıkarımı yapılabilir mi ki ?

Eğer annen korkudan sezeryan yaptırmadıysa tabiki birşeyler yolunda gitmemiştir. Fakat sezeryanla doğduğuna göre zor doğma olasılığını ortadan kaldırıyoruz;)
10-26-2009 10:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

ibd18 Yazılan:bende 15 martta doğacakken 24 nisanda !!! doğmuşum...annem çok zorlanmış ölümlerden dönmüş..ona rağmen sezeryan doğmuşum... benim uyuşukluğumu gördüğü zaman hep bi lafı vardır... " adam doğmaya bile üşendi zaten,ne beklersin ki bu 10 aylıktan" diye :D bu arada 21 gün hastaneden çıkamamış... 8. evinde mars var onun...

benim haritam linkte var...

Vay anasını, anne karnında fazla duranlar pisliğini yer zehirlenir genelde. Bebekler 9. ayda anne karnında daha hızlı büyür. 10. ayında büyümeye devam edeni yeni duyuyorum:D Eminmisin, çok iri doğmuş olman lazım, normal tarihinden 40 gün sonra doğduğuna göre. Zavallı anacığın ne zahmetler çekmiş gördünmü Berat? Boğa ağırkanlıdır , sabırlıdır beklemesini bilir ama, senin ki biraz fazlamı ne?
10-26-2009 10:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ibd18 Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

evet doğuştan sabırlıyım...zaten öle imiş...pislemişim herhalde ama yememişimde...bi acayip çocuğum yani :D o yüzden ölümlerden dönmüş kendine gelememiş kadıncağız...hakkını ödeyemem ne yaparsam onun...diğer kardeşlerim çok kolay doğmuşlar ama benden çok çekmiş...gayet emin 10 aylık olduğuma bende çok sordum anne 10 aylık bebek çok zor imaknsız gibi falan diye ama o öle diyosa ki doktor raporlarıda var...öleyiz demekki...4 balığın arasına 1 balık daha olmayayım demişim sanırım...özenle seçmişim doğum tarihimi demek ki :D

I Always Ready For Battle!!!

http://img266.imageshack.us/i/astrow2gw0...97305.gif/
10-26-2009 10:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  astrolojik yazılımlar - programlar smoochy 5 10,778 04-04-2012 03:52 PM
Son Mesaj: smoochy
  Astrolojik Şifreler (Gezegenlerin ve Bulunduğu Burçların Kısa Dip Notları Olsaydı..) plutonik 12 18,584 02-01-2011 11:13 PM
Son Mesaj: ayşe kara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir