Değerlendir:
  • 33 Oy - 2.94 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
Yazar Mesaj
sinek valesi Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
annem bana öğlen sancılanmış ama akşamüstüne anca doğmuşum. ölecek sanmışlar. epey uzun sürmüş. onun dışında tosuncuk gibiymişim gülücük 1.evimde satürn var o zorlaştırıyormuş doğumu sanırsam.

HARİTAM
02-02-2010 09:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

ben 2 ye katlı olarak doğmuşum ve inanılmaz zor bir doğummuş. annem biyolojik olarak ölüyor ve tekrar diriliyor doğum esnasında. ölmekten son anda kurtulmuş. ben haritamda çok etkili bir işaret göremedim ancak buna dair. asc yöneticisi ve güneş in satürnden sert açı alması işaret olabilir mi acaba

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
02-02-2010 10:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: RE: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
(02-02-2010 10:25 PM)Serena Yazılan:  ben 2 ye katlı olarak doğmuşum ve inanılmaz zor bir doğummuş. annem biyolojik olarak ölüyor ve tekrar diriliyor doğum esnasında. ölmekten son anda kurtulmuş. ben haritamda çok etkili bir işaret göremedim ancak buna dair. asc yöneticisi ve güneş in satürnden sert açı alması işaret olabilir mi acaba

Bu konuyu incelerken, ascye olan satürn etkilerinin zor doğuma sebebiyet verdiğini öğrenmiştim. Bebek satürnün kasvetli enerjisinin, hayatta hep engellenerek kısıtlanacağının bilincinde olup doğmak istemezmiş. Satürnle (ölümle) daha doğarken tanışıyor. Herşeyde gecikme yapan satürn etkisinde doğumun uzun süreli oluşu, gecikmesi gibi şeylerle daha çok karşılaşılıyor sanırım.
Uranüs ve mars daha çok fiziksel arazlara ve komplikasyonlara işaret ediyor. Ani, hızlı, erken doğumlar, aşırı kanama, bebek kordonunun bebeğe zarar vermesi gibi durumlara daha sık rastlanıyor
02-03-2010 03:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SoL@RÎ$ Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

bende annemden ögrendiğim kadarıyla hiç zorlanma olmamıs dogumda 2 saatlik sancı ve sonrasında dogum normal ebe ile gerçekleştirmiş ama hamileliğinde çok hareketliymiş hiç oturası yokmuş:D tek sorun yemek yememesiolmus utandım

<3<3<3<3 Değişmeyen Tek Şey "" Degişimin"" Kendisidir <3<3<3<3

ємѕαℓѕiz ∂üşℓєя ask
02-03-2010 02:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

bende zor doğan çocuklardanım ..annem akşam sancılanmaya başlıyor saat 23 sıraları hastaneye gidiyorlar ilk hastane yer yok diye almıyor ikincisinde doğuma alıyorlar ve 4 saat doğum masasında kalıyor gece 03.15 te doğmuşum hemşireler bile haline acımışlar kadının çok zor bir doğumdu diye..
benim oğlumda zor doğdu.. akşam 23 gibi bende hastaneye gittim ertesi gün akşam 16.45 te doğum yaptım 18 saat sancı çektim..kızımda da doktorun verdiği tarihten bir hafta önce aniden sancılandım ve tansiyonum yükseldiğinden hemen sezaryana aldılar..eğer sezeryana alınmasaydım kızımın kalp atışları zayıflamaya düzensizleşmeye başlamıştı ve benimde bitkisel hyata girme riskim varmış doktorun söylediğine göre..normal sezeryan 40 dakika sürerken benimki bir buçuk saat sürmüş...
bende asc mars kavuşumu var 12 evden ve 12.evim kalabalık mars,jüpiter,neptün kavuşumu var...
oğlumun asc yöneticisi güneş 7.evde marsla kavuşmuş..
kızımda asc yöneticisi satürün 7.evde güneşle kavuşum yapmış..12.evde plüton var yay da..
02-04-2010 01:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
truva34 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

ac koç saturn terazi 180 derece.Bende zor doğmuşum doktorlar öldüğümü sanmışlar ama yanılmışlar.ilk şakamı hastahanede yapmışım=)

http://imageshack.us/photo/my-images/834/hatra.jpg/
02-04-2010 05:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
raisisset Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 2

(10-26-2009 10:08 PM)ibd18 Yazılan:  bende 15 martta doğacakken 24 nisanda !!! doğmuşum...annem çok zorlanmış ölümlerden dönmüş..ona rağmen sezeryan doğmuşum... benim uyuşukluğumu gördüğü zaman hep bi lafı vardır... " adam doğmaya bile üşendi zaten,ne beklersin ki bu 10 aylıktan" diye :D bu arada 21 gün hastaneden çıkamamış... 8. evinde mars var onun...

benim haritam linkte var...

Ben de tam tersine 5 buçuk aylıkken doğmaya kalkmışım gülücük Benim yüzümden annem geri kalan 3 buçuk ayını yatağından hiç kalkmayarak yatmak zorunda geçirmiş. x)

Eğer bu da sayılıyorsa doğum haritamı yollayabilirim.
08-21-2010 07:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

.Doğum sırasında benim ölü doğmama kesin gözüyle bakılırken anneme belki kurtarırız gözüyle bakılmış.Kan kaybından bayılmış zaten.
Mars ve güneşim karşılıklı ağırlama da,ay ve mars biquntil açıda ve bu astrolojik bilgi doğumdaki zorluğu karşılamıyor.
Zor doğumların astrolojik mutlak bir konumu olmadığını düşünmeye başladım.Çünkü doğum saatimi kesinleştirmek isteğim bu konuyu çok kurcalattı ama tatmin edici bilgi bulamadım
01-21-2011 02:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Mars komplikasyon, kazalar.. Mars bağlantılı kişiler doğum ya da yaşam sırasında daha fazla maruz kalıyorlar bu durumlara.. Ama doğumu anlamaya çalışmak için yükselen burç daha spesifik bilgiler verebilir. Özellikle 1. evde yerleşmiş gezegenler.. Mesela Ömer k. haritasında yükselen yöneticisi merkür-pluto kavuşum.. Burada komplikasyon ya da kazayı açıklayan, erkenlik belirtisi gibi bir şey göremeyiz..
01-21-2011 02:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

şu şahıs da anasının karnından 10 ay çıkmadıgülücük
http://img407.imageshack.us/i/18073899.png/

ama doğum saatinden emin olsamda dakikası farklı olabilir..en fazla +-15 derece.ama olasılık yani

u_u
01-22-2011 11:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  astrolojik yazılımlar - programlar smoochy 5 10,778 04-04-2012 03:52 PM
Son Mesaj: smoochy
  Astrolojik Şifreler (Gezegenlerin ve Bulunduğu Burçların Kısa Dip Notları Olsaydı..) plutonik 12 18,584 02-01-2011 11:13 PM
Son Mesaj: ayşe kara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir