Değerlendir:
  • 33 Oy - 2.94 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
Yazar Mesaj
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

RE: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
bu da doğumundan sonra ayıkmayan bir bebek, sesi çıkmayan, ağlayamayan.. kendisinden önce annesi 2 düşük yapmıştır, kendisine hamile iken annesi her ay dr kontrolune gitmiştir..

doğum saati kesin değil, haritası..

sanırım başrolde satürn var.. fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?gm=a1...or=5184460

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
01-29-2011 08:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Doğum saati kesin olmadan doğum konusunu yorumlamak biraz zor olabilir. Çünkü doğum tam asc noktasının oluştuğu andır.. Ama yükselen oğlaksa, işin içinde satürn olan her şeyde zorluk oluyor bildiğin gibigülücük
01-29-2011 08:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(01-29-2011 08:58 PM)Félicé Yazılan:  Doğum saati kesin olmadan doğum konusunu yorumlamak biraz zor olabilir. Çünkü doğum tam asc noktasının oluştuğu andır.. Ama yükselen oğlaksa, işin içinde satürn olan her şeyde zorluk oluyor bildiğin gibigülücük

evet felicecim.. :(

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
01-29-2011 09:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

RE: Cvp: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
(10-26-2009 07:09 PM)Félicé Yazılan:  Ayrıca 12. evi dolu insanların, annelerinin hamileliğin çok zor, problemli ve isteksiz geçtiğini bebeğin de bu durumu algıladığı için negatif 12. ev enerjileri ile dünyaya geldiğini okumuştum. Doğruluk derecesini bilmiyorum;)
Konuyu satürne getirmişsiniz, doğrudur, satürn 12.evlerde erken doğum izlediğim oldu. Ve özürlü, en basiti sağırlık gibi... Kendi satürnüme bakacak olursam komple 12.eve zıt bakıyor, kıyma niyetine doğmuşum ve yaşamaz diye verilmişim. Bu yazdıklarında tek okey geçebileceğim "annede ki isteksizlik". Hep hissettim "amaç" olarak değil "araç" olarak yaratıldığımı düşündüm ve bu düşüncem onaylandı geçenlerde. Babamı eve bağlamak için doğrulmuşum zaten.
Evler çok büyük etken olsa gerek yaşam-ölüm arasında çünkü annem çocukluk arkadaşıyla aynı gece hastaneye kaldırılıyor arkadaşı o gece doğuruyor ben ertesi gün sabah. Ve birkaç saat arayla doğduğum arkadaşım 17 sinde trafik kazasında hayatını kaybetti...
03-07-2011 12:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
jet
Kayıtsız

sezaryenle doğmuşum, doğumum zor geçmiş ve doğar doğmaz arkaya, öne hareket ediyormuşum, kafamı kaldırıp, gözlerimi dikiyormuşum heryere. bir de söyleneni veya davranılanı anladığımı
söylüyor annem. 'cin gibi bir bebektin, o zamandan belliydi piçleme olacağın' demişti.
bebekliğim hep ameliyat ve hastalıklarla geçmiş bir de.
bir ara 'geliyorlarrrr, geliyorlarrr' diye bağırdığımı hatırlıyorum, çok kabus görürmüşüm.
bağırışımın zaman-mekan uzaklaşması gibi bir ilüzyon etkiden ötürü olduğunu
hatırlıyorum.

ilk zarar verme potansiyelimi kardeşim üzerinde denemişim ama onu da sevgimi göstermek isterken yapmışım.
kardeşime ' bu beniiim kardeşiiiiiiiim ' diye sarılırken küüüt diye yere çakılmışız ve alnına lego saplanmış çocuğun.
03-07-2011 01:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Cvp: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
(02-03-2010 03:24 AM)Félicé Yazılan:  
(02-02-2010 10:25 PM)Serena Yazılan:  ben 2 ye katlı olarak doğmuşum ve inanılmaz zor bir doğummuş. annem biyolojik olarak ölüyor ve tekrar diriliyor doğum esnasında. ölmekten son anda kurtulmuş. ben haritamda çok etkili bir işaret göremedim ancak buna dair. asc yöneticisi ve güneş in satürnden sert açı alması işaret olabilir mi acaba

Bu konuyu incelerken, ascye olan satürn etkilerinin zor doğuma sebebiyet verdiğini öğrenmiştim. Bebek satürnün kasvetli enerjisinin, hayatta hep engellenerek kısıtlanacağının bilincinde olup doğmak istemezmiş. Satürnle (ölümle) daha doğarken tanışıyor. Herşeyde gecikme yapan satürn etkisinde doğumun uzun süreli oluşu, gecikmesi gibi şeylerle daha çok karşılaşılıyor sanırım.
Uranüs ve mars daha çok fiziksel arazlara ve komplikasyonlara işaret ediyor. Ani, hızlı, erken doğumlar, aşırı kanama, bebek kordonunun bebeğe zarar vermesi gibi durumlara daha sık rastlanıyor
Bebek satürnün kasvetli enerjisinin, hayatta hep engellenerek kısıtlanacağının bilincinde olup doğmak istemezmiş. Satürnle (ölümle) daha doğarken tanışıyor. Herşeyde gecikme yapan satürn etkisinde doğumun uzun süreli oluşu, gecikmesi gibi şeylerle daha çok karşılaşılıyor sanırım.
buna bende inanıyorum satürn etkisi olmasada yükselen oğlak aynı etkiyi verirmi?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
03-07-2011 05:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Sonuçta satürnün temsilcisi oğlak.. Gezegen enerjileri burçlardan daha etkilidir. Çünkü burçlar fonksiyonları gösterir, enerjiyi gezegenler verir. Satürn kadar olmasa da asc oğlakta kasvetli bir anı temsil edebilir..
03-07-2011 07:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

jet senin gibi bende bağırdım bi kere geliolar geliolar die rüyada kalktım koştum evde :D annemde anlatıo sende doğum zordu die anlatır hep, kardeşimde kolaymış öle dedi büyük üçgenli olmak vardı gülücük
03-07-2011 07:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

(03-07-2011 07:33 PM)Félicé Yazılan:  Sonuçta satürnün temsilcisi oğlak.. Gezegen enerjileri burçlardan daha etkilidir. Çünkü burçlar fonksiyonları gösterir, enerjiyi gezegenler verir. Satürn kadar olmasa da asc oğlakta kasvetli bir anı temsil edebilir..

benimde zor geçmiş doğmak istememişim,sanırım bende yükselen oğlağım ama önemli olaylarda natal uranüsün etkili olması nt tr uranüsün üçgenlerinin nedenini anlamadım.
asc kavuşumda olup kovada yerleşen jupiterin etkisi uranusü güçlü yaparmı natalde.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
03-07-2011 08:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
jet
Kayıtsız

(03-07-2011 07:43 PM)nfs hp Yazılan:  jet senin gibi bende bağırdım bi kere geliolar geliolar die rüyada kalktım koştum evde :D annemde anlatıo sende doğum zordu die anlatır hep, kardeşimde kolaymış öle dedi büyük üçgenli olmak vardı gülücük

rüya değildi o. annemin kucağındaydım makara
03-07-2011 09:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  astrolojik yazılımlar - programlar smoochy 5 10,779 04-04-2012 03:52 PM
Son Mesaj: smoochy
  Astrolojik Şifreler (Gezegenlerin ve Bulunduğu Burçların Kısa Dip Notları Olsaydı..) plutonik 12 18,586 02-01-2011 11:13 PM
Son Mesaj: ayşe kara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir