Değerlendir:
  • 32 Oy - 3.19 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Siyasal Örgütler ve Terörizm
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

RE: siyasal örgütler ve terörizm
su burçları arasında bir şans üçgeni de mevcut(dursun karataş)
11-13-2009 04:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: siyasal örgütler ve terörizm
Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:Benim aeon'un listesinde haritasını en çok merak ettiğim isim Mahir Çayan'dı.Ve zamanında haritasını incelemeye çalışmıştım.İnternette iki farklı doğum tarihi dolaşıyor kendisinin.Hatta wikipedia'da ikisi birden yer alıyor.Ama benim daha önce bir sitede okuduğuma göre kendisinin hayatını anlatan Turhan Feyzioğlu'nun kitabı Mahir'de özellikle doğduğu günün Cuma olduğu belirtildiğinden 15 mart 1946 doğru kabul edilmeliymiş.Yani haritası böyle:

[Resim: astro24gw01mahircayan19.th.gif]

Haritanın dışında öldüğü günün transitleri gösteriliyor

Benim de en merak ettiğim kişiler arasında Mahir Çayan var hatta yorum da apmaı düşünüyordum vazgeçtim Aeon'un yorumlarını okumak daha güzel olacak
11-13-2009 04:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Simurg Yazılan:
Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:Benim aeon'un listesinde haritasını en çok merak ettiğim isim Mahir Çayan'dı.Ve zamanında haritasını incelemeye çalışmıştım.İnternette iki farklı doğum tarihi dolaşıyor kendisinin.Hatta wikipedia'da ikisi birden yer alıyor.Ama benim daha önce bir sitede okuduğuma göre kendisinin hayatını anlatan Turhan Feyzioğlu'nun kitabı Mahir'de özellikle doğduğu günün Cuma olduğu belirtildiğinden 15 mart 1946 doğru kabul edilmeliymiş.Yani haritası böyle:

Benim de en merak ettiğim kişiler arasında Mahir Çayan var hatta yorum da apmaı düşünüyordum vazgeçtim Aeon'un yorumlarını okumak daha güzel olacak

teşekkür ederim simurg ama liste kabarık beraber yapalım, ;)
suça ortak edeyim seni de gülücük)
11-13-2009 04:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

aeon Yazılan:
Simurg Yazılan:

Benim de en merak ettiğim kişiler arasında Mahir Çayan var hatta yorum da yapmayı düşünüyordum vazgeçtim Aeon'un yorumlarını okumak daha güzel olacak

teşekkür ederim simurg ama liste kabarık beraber yapalım, ;)
suça ortak edeyim seni de gülücük)
hmm tamam o zaman ben böyle bir suça ortak olurdum ama senin yorumlarını okumak daha zevkli verygood
11-13-2009 04:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

JOSEPH STALİN

[Resim: astro2atw01josephstalin.th.gif]

http://tr.wikipedia.org/wiki/Stalin
11-13-2009 05:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

stalin ;
çok uzun uzun yazmama gerek yok ;
mars akrep ve pluto zıt açısı ; aklıma gaddarlık sözünü getirdi.ancak ; birkişinin ölümü trajiktir bir milyon tanesinin ki istatisliktir sözü kendisine aittri ;)
üstelik t kare açı kalıbı var ve uranüste kare açı yapıyor.
neptün jupiter karesi ve merkürle kontak kurmuş ;)
saturn güneş venüs kavuşumuna kare yapmış.aklıma ilk olarak otoriteyi getirdi.
üstelik jupiteri kova burcunda.

gözüme çarpanlar bunlar oldu.
11-13-2009 05:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
KoçAslanı
Kayıtsız

Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:Ben şahsen sosyalizmi Yay, komunizmi ise Kova burcuyla özdeşleştiriyorum.

evet olabilir, ayrıca astroloji sitelerinde kova için demokrasi diyorlar, ben aslan ve koça monarşiyi yakıştırıyorum,en güçlü olan lider olur bakımından, ayrıca teokrasi balık olabilir..

eylem yapan insanlardada mars-uranus bağlantısı olabilir..
11-13-2009 07:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

Cvp: siyasal örgütler ve terörizm
aeon Yazılan:
melis_bk Yazılan:Sevgili aeon hasan el sabbah (alamut fedailerinin lideri) haritasını bulmak ütopik mi olur?

emin ol başlığı açarken aklıma gelen ilk isimdi .ancak , listedekilerin bile bulunma problemi var sabbahı baktım ve bulamadım.
keşke bulsak ;)
Bende şöyle bir baktım doğum zamanı belli değil diyor..Herhalde neptün ve pluto bütün gezegenlerle birleşmiştirgülücük
11-13-2009 07:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

KARL MARX

[Resim: astro2atw01karlmarx6117.th.gif]

sosyalist düşünür.dünyaya damgasını vuran kişilerden.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Karl_Marx
11-13-2009 09:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

karl marx
demekki boğaların aklı fikri parada gülücük)
açıkçası sosyalist harita olur mu gibi bir soru yanıtlamak zor.zaten bir eylemci veya örgüt mensubu da değil o yüzden , çok didiklenerek anlatılacak da bir haritası yok.

öte yandan yazma kabiliyeti ve güzel söz söyleme yeteneği -merkür venüs kavuşumu uygun düşüyor.kendisini güzel bir şekilde ifade etmek.
ayrıca yazdıklaro cin ali kitapları değil.merkür ikizlerde yine yazım konusunda onu şanslı yapmış.
boğa vurgusunu da bununla birleştirebiliriz- sabır.zodyakın insan üstü dayanıklılığa sahip burcu boğa.
boğa biraz maddeyle de ilgili bir burçtur.kapitalizmin bilimsel eleştirisini yapan birinin yine boğa olması çok şaşırtıcı değil.
yükselen kova olarak yine farklı kişisel stilini anlatıyordur.
mc üzerinde kavşum yapan uranüs ve 10.
evdeki neptünü ise abimize gayet yakışmış.sıradışı bir toplumsal kimlik.10ev alanında sıradışı fikirler ve idealizm.gerçekliğin ötesindeki planetler.ayrıca mc ve 10 ev alanı kişinin kendisini zirvede hissettiği yerdir.ancak mc kare saturnu var..kariyer alanında gecikme ve otoriteyle bu alanda sorunlar sürtüşmeler./(uranüs ve saturn karesi)
üstelik mc nin yay gibi felsefe ve yüksek fikirlerle ilgili bir burçta olması , yine kendisiyle gayet ilişkili.
üstelik 10ev yöneticisi yine idealler ve biraz dava arkadaşlıklarının bulunduğu 11.ev alanında.
11-13-2009 09:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir