Değerlendir:
  • 21 Oy - 2.86 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrolojik Etkilerle Uyumlanmak
Yazar Mesaj
gullusutcu Çevrimdışı
Saturna Vip
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 27

RE: Astrolojik Etkilerle Uyumlanmak
Çok teşekür ederim.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...;ast=&lang
12-04-2009 08:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gullusutcu Çevrimdışı
Saturna Vip
Saturna Vip
lt=

Görmek nasip olmadı.Ufaklık Almanya'da...

12-04-2009 08:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

önümüzdeki saatlerde Transit Merkür Oğlak burcuna geçecek.. yaklaşık 1 hafta boyunca Oğlak burcunda Merkür-Plüto kavuşumuna ait etkileri hissedeceğiz..

* şimdi dağılmış gibi görünen düşüncelerimi toparlama zamanı.. şimdi fikirlerimi sağlamlaştırma zamanı..

* tam şu anda içimde , isteklerime müthiş bir konsantre olma kapasitesi hissediyorum..

* yapmak istediklerim doğrultusunda net kararlar almak için doğru zamandayım..

* bu hafta hiç bir şeyin dikkatimi dağıtmasına izin vermemeyi tercih ediyorum..

* yakınlarımla Güç ve Başarı üzerine konuşmalar yapmak bana keyif veriyor.. ben iyi bir dinleyici olarak , iletişim kurduğum insanların bilgisinden ve tecrübelerinden yararlanmasını iyi bilirim..

ve son olarak Anthony Robins'in konsantrasyon gücü üzerine sözlerini ekliyorum , bir panoya yazıp duvarınıza asabileceğiniz yazılardan biri bence ;

'' daha 8 yıl önce çaresizlikler içinde mücadele eden , şişman , meteliksiz biriydim..
oysa şimdi sadece lise eğitimine sahip biri olarak , on binlerce insanı seminerlerime çekiyordum ve müthiş bir mâlikanede yaşıyordum , üstelik sevdiğim kadınıda kendime çekmiştim..
bu kadar çarpıcı değişiklikleri nasıl gerçekleştirebildim ?

Cevabım çok basit ; bugün artık KONSANTRASYON GÜCÜ diye isim verdiğim ilkeye koşum vurmayı başarmıştım.. Tüm kaynaklarımızı hayatımızın 1 TEK alanına odakladığımız zaman , bir anda ne kadar büyük bir kapasiteye komuta eder duruma gelebileceğimizi çoğu insan bilmiyor..

Kontrollü odaklama , sizi engelliyormuş gibi görünen her şeyi yarıp geçen lazer ışını gibidir.. her hangi bir alandaki gelişme üzerine sürekli odaklandığınızda , o alanı çok daha iyi bir hâle getirebiliyoruz.

Çoğumuzun asıl istediğimiz şeyi elde edemeyişimizin sebebi , doğrudan odaklanmayışımızdır.. gücümüzü hiç bir zaman tam anlamıyla o konuya konsantre etmeyişimizdir.. çoğu kişiler hayatta gelişigüzel yaşarlar , belli bir konunun hakkından gelmeye karar vermezler..
öyleyse yapılması gereken , karar vermek ve tüm enerjinizi o karara yönlendirmektir..''

12-05-2009 07:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: Astrolojik Etkilerle Uyumlanmak
gökyüzünde Ay-Mars-Jüpiter T-Karesini ve Güneş-Uranüs Karesini görüyoruz..

* çelik gibi sağlam sinirlere sahibim.. duygularımı ve düşüncelerimi kontrol edebiliyorum.. öfkemi kontrol edebiliyorum.. sakin ve soğukkanlı kalabilmeyi bilinçli bir şekilde becerebiliyorum..

* tam şu anda kendimi ıspanağını yemiş ve şarjı dolmuş Temel Reis kadar güçlü ve enerjik hissediyorum.. sabırsızlığa gerek yok.. çünkü ne yapacağımı biliyorum.. yüksek enerjimi hangi işe yönlendireceğimi biliyorum..

** ( Maske çizgi film karekterinin meşhur repliği ) Biri Beni Durdursuunnn.. ! ;)

12-13-2009 10:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

Yıldırım Yazılan:gökyüzünde Ay-Mars-Jüpiter T-Karesini ve Güneş-Uranüs Karesini görüyoruz..

* çelik gibi sağlam sinirlere sahibim.. duygularımı ve düşüncelerimi kontrol edebiliyorum.. öfkemi kontrol edebiliyorum.. sakin ve soğukkanlı kalabilmeyi bilinçli bir şekilde becerebiliyorum..

* tam şu anda kendimi ıspanağını yemiş ve şarjı dolmuş Temel Reis kadar güçlü ve enerjik hissediyorum.. sabırsızlığa gerek yok.. çünkü ne yapacağımı biliyorum.. yüksek enerjimi hangi işe yönlendireceğimi biliyorum..

** ( Maske çizgi film karekterinin meşhur repliği ) Biri Beni Durdursuunnn.. ! ;)

biri beni durdursunn:D
12-13-2009 10:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gullusutcu Çevrimdışı
Saturna Vip
Saturna Vip
lt=

Yıldırım Bey;yazılarınızı severek okuyorum.Doğum günününz kutlu olsun.Nice mutlu yıllara...

12-14-2009 05:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: RE: Astrolojik Etkilerle Uyumlanmak
gullusutcu Yazılan:Yıldırım Bey;yazılarınızı severek okuyorum.Doğum günününz kutlu olsun.Nice mutlu yıllara...

teşekkür ederim ,

iki gün sonra Yay burcunda Yeniay gerçekleşecek , inşallah yeni yıla bereketli ve şanslı bir şekilde gireriz diyeyim bende ;)

12-14-2009 05:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Yıldırım Yazılan:
gullusutcu Yazılan:Yıldırım Bey;yazılarınızı severek okuyorum.Doğum günününz kutlu olsun.Nice mutlu yıllara...

teşekkür ederim ,

iki gün sonra Yay burcunda Yeniay gerçekleşecek , inşallaha yeni yıla bereketli ve şanslı bir şekilde gireriz diyeyim bende ;)

Bi bereket, bi şans sormagözkýrpma
12-14-2009 07:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

Yıldırım Yazılan:

teşekkür ederim ,

iki gün sonra Yay burcunda Yeniay gerçekleşecek , inşallah yeni yıla bereketli ve şanslı bir şekilde gireriz diyeyim bende ;)

aminn aminn :D
12-16-2009 11:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

gökyüzünde 5 gezegeni TOPRAK burçlarında görüyoruz..
şimdi hasat zamanı..

* tam şu anda kendimi hiç olmadığım kadar kararlı hissediyorum. hayattan beklentilerimin farkındayım. somut adımlar atmam gerektiğinin farkındayım..
ve şimdi yarım kalan işleri bitirme zamanı.. şimdi dün ektiklerimi biçme zamanı.. şimdi yarınlarımı ekme zamanı..

* kendime güveniyorum.. sevdiklerime güveniyorum.. tutarlı ve sağlam ilişkiler kuruyor ve ilişkilerimi istikrarlı bir şekilde sürdürüyorum..

* kendime güveniyorum.. para kazanma yeteneğime güveniyorum.. elimi attığım her işi mutlaka sonuçlandırma becerisine sahibim..

* sağlam karakterli bir erkeğim / bayanım ( kadınım )
duygularımı ve düşüncelerimi kontrol edebiliyorum.. kendimi hayatın akışına bırakmaktansa , hayat yolculuğunda kendi dümenimin başında olmayı tercih ediyorum..

* sakin ve sabırlıyım.. uzun vadeli düşünme alışkanlığına sahibim ve kısa vadeli küçük hesaplardan uzak duruyorum.. bana uzun vadede kazandıracak gerçekten önemli şeylere odaklanıyorum..

12-27-2009 07:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Geçmiş Hayatlarımız Astrolojik Haritamızda Mı? yezda 9 10,573 11-28-2008 12:58 PM
Son Mesaj: galaxia

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir