Değerlendir:
  • 58 Oy - 2.86 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Çekicilik-Karizma
Yazar Mesaj
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Cvp: Çekicilik-Karizma
(12-02-2016 02:20 AM)Nun Yazılan:  Evet pallasın zekayla ilişkili olduğu söyleniyor ama asteroid olduğu için yaptığı açının etkisi hissedilir olmayacaktır sanırım.

Bak yine cuk oturdualkis şu isimlendirme olayını kim yapıyor çok merak ediyorum :D
12-02-2016 02:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

RE: Çekicilik-Karizma
Herhalde kavuşum açılarında tam etkisini gösteriyor. Venüs-Uranüs çarpan güzellik, Venüs-Plüto delici güzellik, Venüs-Neptün hülyalı güzellik. Benim venüs balık 8. evde plütona üçgen neptüne sekstil ama bir faydasını görmedim şimdiye dek. Ay-mars kavuşumuna kare ondan olsa gerek.

Yükseleni boğa, asc lordu 12. ev koçta ama neptün,ay ve satürne üçgen, merküre tam kavuşum yapmış ve herkes tarafından çok sevilen,ayrıca erkekler tarafından çok çekici bulunan birini tanıyorum. Bence güzel de biri. Koç stelyumu olmasına rağmen tipik boğa fizigi var. Minik hokka burun, kalp şeklinde hafif dolgun dudaklar,tatlı bir gülümseme. Neptün üçgeni de hülyalı bakışlar vermiş. Gerçi tam asc derecesinde Aphrodite asteroidi var,akslarda ve ay-güneş ile kavuşumdaysa böyle bir etki verirmiş. Kız bence güzel ama bu kadar her göreni peşinden koşturacak kadar değil. Venüsün tatlı açıları var ama neden neden derken bunu buldum gülücük

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
12-02-2016 04:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

(12-02-2016 01:47 AM)Nun Yazılan:  Venüs pluto ve venüs yükselen bağlantım var. (Pallasla da var ama onun etkisini bilmiyorum)
Çok yakın arkadaşlarımda da venüs-pluto bağlantısı vardır ilginç.

Bu bağlantı karşı tarafta kalıcı bir etki bırakıyor sanırım.

@Alejandro Ağır ilerleyen gezegenler (Uranüs Neptün Pluto)
Bu nedenle kişisel gezegenlere yaptığı açılarda daha hissedilir bir etkisi oluyor.

(12-02-2016 01:58 AM)capri Yazılan:  @alejandro@nun kolektif gezegenler uranüs, neptün ve pluton. İnsan kitleleri ya da toplumla bağlantılı oldukları için bu adı takmışlar. Belki kolektif futbol terimini duymuşsundur orada çağrıştırsın.
Pluton karşı tarafa etki etmekle de ilgili. İnsanlar üzerinde bi şekilde etkili olma. Demet hoşmen geçende yazmıştı pluton venüs karşıtlığını. Zaten astrolojide adına femma fetale deniyomuş, terimi googleda aratırsan ne olduğu hemen karşına çıkıyor.

Ozaman en güclü venüs kollektif açısı bende ;

Venüs uranüs kavuşumum var kova burcunda evet sıradışı bir dış görünüşüm var yakışıklı sayılmam ancak şöyle bir şey var

İnsanlar sürekli bende farklı bir auranın olduğunu hatta istinyepark gibi üst düzey sosyetik yerlere gittiğimizde siz ünlümüsünüz diyenler oluyor moda tasarımı , sahne sanatları veya reklamcılk okuyan arkadaşlarım sürekli ekstrem ve sıradışı yüz ve bakışlarımın olduğunu söyler ...

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
12-03-2016 02:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Kim bilir nerelerde ne konfigürasyonlar (sabit yıldız, asteroid, drakonik haritalar) var da kısıtlı bilgimizle ancak bu kadar oluyor. Geçen hafta AstroFun Fest vardı illa ki duyanınız olmuştur. Orada Sevilay Erinçdem Uranyen Astroloji semineri verdi ve semineri canlı yayına açtı profilinde açık izleyebilirsiniz. Ben de bu Aphrodite bilgisini ordan biliyorum.

Bence güneş-venüs kavuşumu her zaman güzellik vermiyor. Bu kavuşuma sahip güzel olmayan bir sürü insan tanıyorum. Ama insanlara kendini sevdiriyor açı sahibi. Yani güzel,ışıltılı,çekici olmasa bile o kişi, insanlar kişiyi seviyor,yanında olmaktan zevk duyuyor.

12-03-2016 03:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Ben de gitmedim. Bahsettiğim hanımefendi kendi facebook profilinde herkese açık olacak şekilde paylaşınca gördüm. Adı Sevilay Erinçdem herhalde kaldırmamıştır. Yaptığı bence çok güzel bir hareket, öğretme aşkı herkeste bulunmuyor gülücük

Şu an acelem var sonra bakar söylerim ama Aphrodite diye arat. Gözden kaçıyor cidden.

12-03-2016 04:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

(12-03-2016 03:22 AM)Kumsal Yazılan:  Kim bilir nerelerde ne konfigürasyonlar (sabit yıldız, asteroid, drakonik haritalar) var da kısıtlı bilgimizle ancak bu kadar oluyor. Geçen hafta AstroFun Fest vardı illa ki duyanınız olmuştur. Orada Sevilay Erinçdem Uranyen Astroloji semineri verdi ve semineri canlı yayına açtı profilinde açık izleyebilirsiniz. Ben de bu Aphrodite bilgisini ordan biliyorum.

Bence güneş-venüs kavuşumu her zaman güzellik vermiyor. Bu kavuşuma sahip güzel olmayan bir sürü insan tanıyorum. Ama insanlara kendini sevdiriyor açı sahibi. Yani güzel,ışıltılı,çekici olmasa bile o kişi, insanlar kişiyi seviyor,yanında olmaktan zevk duyuyor.

Güneş Venüs trinesi ama Venüs yanık durumu ne gibi sonuclar doğurur sence kumsal
12-03-2016 07:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Divitsizhokka adını yanlış yazmışım n harfi olmayacak eriçdem. Profiline baktım hala canlı yayın duruyor. Ben sana Aphrodite ile ilgili kısmı söyleyeyim. Sevinç hanımın dediğine göre bu asteroid özellikle güneş ve ay, asc ve mc üzerinde ise (orb max 2 derece) kişiye inanılmaz bir cazibe,işve cilve,aura, ne derseniz deyin verirmiş. Herkes kendini ona çekilir bulurmuş. Her işini gördürebilirmiş. Yani kendi bir şey yapmasa bile insanlar ona çekilirmiş. Hani vardır ya böyle tipler çirkin ama çok karizmatik, güzel tamam ama çok da matah değil ne bu talep dediklerimiz.Böyle bir eşiniz varsa sinirlenmeyin yapacak bir şey yok dedi şakayla karışık. Sizde varsa da sonuna dek nimetlerinden faydalanın dedi gülücük

12-03-2016 10:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Gökyüzü yanık olma durumu ince nüanslar barındırıyor kendinde ben onları bilmiyorum. Burçlar ve evler de önemli biliyorsun. Ama şimdi tekrar okudum da güneş venüs ile trine ise yanık nasıl oluyor? Yanlışlıkla mı yazdın, sadece yanıksa ne olur mu demek istedin? Bence yanıksa kişi ilişkilerinde, venüsyen konularda tatmin olamıyor. Diyelim ki arkadaşları tarafından sevilen biri, aşk ilişkisi bulmak ve kurmak konusunda da sıkıntısı yok ama bir şey tam tatmin etmiyor onları. Yani venüsün vaad ettikleri geliyor kişi bir konuda eksik kalıyor.

Bir de yazdıklarımı alıntılamamanı rica edeceğim gülücük

12-03-2016 10:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

(12-03-2016 10:35 PM)Kumsal Yazılan:  Gökyüzü yanık olma durumu ince nüanslar barındırıyor kendinde ben onları bilmiyorum. Burçlar ve evler de önemli biliyorsun. Ama şimdi tekrar okudum da güneş venüs ile trine ise yanık nasıl oluyor? Yanlışlıkla mı yazdın, sadece yanıksa ne olur mu demek istedin? Bence yanıksa kişi ilişkilerinde, venüsyen konularda tatmin olamıyor. Diyelim ki arkadaşları tarafından sevilen biri, aşk ilişkisi bulmak ve kurmak konusunda da sıkıntısı yok ama bir şey tam tatmin etmiyor onları. Yani venüsün vaad ettikleri geliyor kişi bir konuda eksik kalıyor.

Bir de yazdıklarımı alıntılamamanı rica edeceğim gülücük

Kumsal çok yanlış bi yorum yazmışım bu tür dalginliklari çok yaparım kusuruma bakma. Güneş Venüs kavusumum var venusum yanik. Ay Venüs trinem ay Merkür trinem ay güneş trinem var. Güneş Venüs Merkür Akrep ay balık
12-04-2016 12:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Venüs Neptün Trine Venüs Uranüs Trine Venüs Pluto karşıt Venüs ASC sekstil. Yüzümü beğenirler benim ama tabii öyle yüksek bir güzellik sahibi de değilim. Şükür yine de. gülücük
12-30-2016 05:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir