Değerlendir:
  • 58 Oy - 2.86 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Çekicilik-Karizma
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: Çekicilik-Karizma
(01-18-2010 05:29 PM)SeLiN Yazılan:  şimdi yıldırım abii benim marsım koç ya ben bi bayan olarak benmi kovalıyorum yani koptum.w

ki öyle bisey yapmam o koşsun benim pesimde:D

Selin iyi okumadın sanırım , o söylediğim ERKEK HARİTALARINDA geçerlidir.

01-18-2010 05:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
coolhandsome
Kayıtsız

(01-18-2010 05:23 PM)Yıldırım Yazılan:  coolhandsome senden farklı düşünüyorum , hatta genel kânı bildiğim kadarıyla şudur ;

Bayan haritasında erkek imgesi Güneş ve Mars ile ifade bulur yani bir bayan haritasında Venüsüne bakarsak , o bayanın '' kendisini nasıl çekici kıldığını '' görürüz.

Erkek haritasında da kadın imgesi Venüs ve AY ile ifade bulur yani bir erkek haritasında Marsa bakarak , o erkeğin '' bayanları kovalama stratejisini '' gülücük görürüz.

Mars Kova erkekleri , Mars Başak erkekleri pek kovalayan tipler değildir mesela =)

tabii anlayacağınız üzere buradaki '' kovalama '' ifadesini , erkeğin bayana yaklaşımı olarak kullandım yanlış anlaşılmasın da.
Sen konuyu tam anlayamamışsın Yıldırım,senin bir bayanı nasıl çekici gördüğünle bir bayanın kendini venüsüyle nasıl çekici kıldığı önemli değildir,Senin ne tarz bir bayandan hoşlandığın önemlidir.Ve bunu genele yaydığında erkekleri çeken şey kadında cinsel temalı çekiciliktir(mars),bunu inkar edemezsin çünkü günümüz dünyası tamamen bu figürlerle kaplıdır,ve bir bayanda ki güçlü mars potansiyeli onu bu temaya oldukça yaklaştıracaktır ve erkeklerin beğenisini kazanacaktır.Erkek için ise aynısı venüs konularındadır,kadınlar hoş,zarif,kibar,romantik,karizmatik,anlayışlı,yakışıklı erkeklerden hoşlanır,bu temaların hepsi venüsle bağlantılıdır(tabi maço,sert,ya da diğer tarzda sevenler tabiki olacaktır ama biz genel olarak alıyoruz konuyu)Yani güçlü bir venüsü olan erkek her zaman kadınlar için popüler bir erkek olacaktır.

O zaman şunu araştıralım,kadınların çekici bulduğu erkeklerde venüs baskınmı ve erkeklerin çekici buldukları kadınlarda mars baskınmı?
01-18-2010 05:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

Cvp: Çekicilik-Karizma
İstatistiklere yardımcı olur mu bilmem gülücük
11. ev Akrep venüsü uranüsü ile kavuşumda ,8. ev aslan marsıyla kare,3.evi ay balıkla 120 lik açılara sahip biri olarak çekici bulduğum erkeklerde mutlaka akreplik ve balıklık oluyor..
01-18-2010 05:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(01-18-2010 05:46 PM)coolhandsome Yazılan:  
(01-18-2010 05:23 PM)Yıldırım Yazılan:  coolhandsome senden farklı düşünüyorum , hatta genel kânı bildiğim kadarıyla şudur ;

Bayan haritasında erkek imgesi Güneş ve Mars ile ifade bulur yani bir bayan haritasında Venüsüne bakarsak , o bayanın '' kendisini nasıl çekici kıldığını '' görürüz.

Erkek haritasında da kadın imgesi Venüs ve AY ile ifade bulur yani bir erkek haritasında Marsa bakarak , o erkeğin '' bayanları kovalama stratejisini '' gülücük görürüz.

Mars Kova erkekleri , Mars Başak erkekleri pek kovalayan tipler değildir mesela =)

tabii anlayacağınız üzere buradaki '' kovalama '' ifadesini , erkeğin bayana yaklaşımı olarak kullandım yanlış anlaşılmasın da.
Sen konuyu tam anlayamamışsın Yıldırım,senin bir bayanı nasıl çekici gördüğünle bir bayanın kendini venüsüyle nasıl çekici kıldığı önemli değildir,Senin ne tarz bir bayandan hoşlandığın önemlidir.Ve bunu genele yaydığında erkekleri çeken şey kadında cinsel temalı çekiciliktir(mars),bunu inkar edemezsin çünkü günümüz dünyası tamamen bu figürlerle kaplıdır,ve bir bayanda ki güçlü mars potansiyeli onu bu temaya oldukça yaklaştıracaktır ve erkeklerin beğenisini kazanacaktır.Erkek için ise aynısı venüs konularındadır,kadınlar hoş,zarif,kibar,romantik,karizmatik,anlayışlı,yakışıklı erkeklerden hoşlanır,bu temaların hepsi venüsle bağlantılıdır(tabi maço,sert,ya da diğer tarzda sevenler tabiki olacaktır ama biz genel olarak alıyoruz konuyu)Yani güçlü bir venüsü olan erkek her zaman kadınlar için popüler bir erkek olacaktır.

O zaman şuna bakalım,kadınların çekici bulduğu erkeklerde venüs baskınmı ve erkeklerin çekici buldukları kadınlarda mars baskınmı?

ben de sana katıl(a)mıyorum.
güneş ve mars erkeksi planetler ve kadının haritasında erkek arketipini veriyor.mars ,erkek haritasında , onun bayanları nasıl etkilediğini veriyor.terazideyse kibarlıkla popülerlikle ,oğlaktaysa statü ve güvenilirlik vs.venüs içinde bayanın erkekleri etkilemesini ve edilgenliğini anlatır.
venüsle ay da dişil erkek haritasında , bayan tipini veriyor.
popülerlik konusunda net bir şey söyleyemesem de ;
şuna inanırım, kadın ruhundan anlayan erkek denir.venüsyen erkekleri gösterebiliriz.
veya erkek gibi kadın denir.marsiyen bayanlar...çok çıtkırıldım tavırlar takınmaz.popülerliği de bunlara bağlayoru

bir de koyu cümlenin istisna değil.genel kural olduğu kanısındayım.
01-18-2010 06:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Çekicilik-Karizma
Şimdi yardımcı olmak amacıyla çekici olduğunu düşündüğüm erkek ekleyeceğim, yanlış manalar çıkmasın hehee

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
01-18-2010 06:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

bence cinsdel yöne bakalım.modern hayatın bize dayattığı olaylara değil.
nedir ince kadın ,baby face erkek vs.
insanın en temel hali eski mesajımda vardı.
erkek,spermlerini taşıyacağına inandığı doğurgan kadın.(venüs simgesi gibi )
erkekte savşçı arketipi gibi , güçlü çene ve burun kısmının bilhassa sert olması , bunlar venüyen erkeklerde bulunmaz.geniş omuz ve güçlü vucut.kadında o görüntü sağlıklı ve iyi nesiller doğurtacağına inandığı erkek kabul ediyor.

senin dediklerinin istisna olmakla birlikte ,modern hayatın bizi soktuğu kalıplar olarak alıyorum.
[/quote]

Varan 1,güçlü venüse örnekverygood
(01-18-2010 06:07 PM)Dark Lord Yazılan:  Şimdi yardımcı olmak amacıyla çekici olduğunu düşündüğüm erkek ekleyeceğim, yanlış manalar çıkmasın hehee

ama güneşli de akrep burcunda diye biliyorum.gülücük
01-18-2010 06:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
coolhandsome
Kayıtsız

Varan 2,Kadında çekicilik için güçlü mars' a örnek.2006 Dünyanın en seksi kadını seçilen Jessica Simpson,en son Fhm dergisinde tekrar dünyanın en seksi kadını seçildi..Asc Kavuşum Mars ve Mars-Ay karesi..Mars Asc ile kavuştuğu için haritada en etkili konumdadır.

Haritasına bakmak isteyenler için

http://www.astrozoom.com/celebrities/Jes...mpson.html
01-18-2010 06:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

http://www.astrosohbet.com/showthread.ph...ght=sophie

bayan sophie var.
karşıt görüş olarak gülücük
01-18-2010 06:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vishne21 Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(01-18-2010 04:39 PM)aeon Yazılan:  erkek tarifi yapılmış ve artık olay kapanmıştır.bu tarifi yapan hanımefendi daha iyisini yapana kadar en iyiai bu ;

""çok beyaz olmasıığn çok da esmer olmassııığğn, çukulata osssuuğğn, gaşlı ossuğn gözlü ossuğn döşü gıllı ossuğğn ""

koptum.w
bu tarifi yapan terazi bayanıydı onda bile kararsız gülücük esmer olmasın beyazda olmasın ama çikolata olsun ,kıllı olmasın kılsızda olmasın ...
güzel tarif ediyordu koptum.w

[IMG=http://img826.imageshack.us/img826/6449/astrow2at01vishne11hp77.gif][/IMG]
01-18-2010 06:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
coolhandsome
Kayıtsız

3- Adriana Lima.Kadında çekicilik için güçlü mars'a örnek.

Mars-Uranus karşıtlık Mars-Pluto 135 mars-jüpiter üçgen

http://www.astrozoom.com/celebrities/Adriana_Lima.html
4- Heidi Klum..Süper Model..Kadında çekicilik için güçlü mars'a örnek.

Marsı 6 tane güçlü bağlantı kurmuş.

Mars----Güneş-ay-merkür-venüs-satürn 'e kare açı yapmış ve asc ye de karşıtlık..

http://www.astrozoom.com/celebrities/Heidi_Klum.html
5- Brad Pitt.Erkekte çekicilik için güçlü venüse örnek.

Venüs ay ve merkürle kavuşmuş ve uranüs 135'liği var..

http://www.astrosohbet.com/showthread.ph...7#pid74627
01-18-2010 06:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir