Değerlendir:
  • 58 Oy - 2.86 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Çekicilik-Karizma
Yazar Mesaj
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Çekicilik-Karizma
(01-18-2010 05:38 PM)Yıldırım Yazılan:  umarım anlatabildim ; doğal haliyle Ay-Mars potansiyeli çekicilikle pek alakalı olmasada , AYRINTILAR serpiştirildiğinde yorum değişebiliyor.
Cevapladığınız için teşekkür ederim öncelikle. Şimdi; aklıma tamamen teorisel bi'şey geldi söz konusu konudaki yorumlandırmada, dikkate alınma adayı olabilecek ayrıntılar adına: Ateş ve Hava eril, Su ve Toprak dişil enerjiler, bildiğiniz gibi... O halde diyelim ki; çekici bulunan bi'bayan natalında Ay & Mars Su ya da Toprak üçgeni, dişil bi'enerjiyi vurgulayacak olduğundan ''çekicilik'' potansiyeli adına dikkate alınası bi'detay olarak karşımıza çıkabilir mi? Yine, Mars elemanı nedeniyle erkek haritası için de kopyalandığında, Ay & Mars arasındaki Ateş ya da Hava elementi üçgeni; öyle ahım şahım karizması bulunmasa bile, çekici bi'havanın astrolojik simgeselliğini taşıyabilir mi?

01-20-2010 01:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: Çekicilik-Karizma
(01-20-2010 01:32 AM)Aprilios Yazılan:  
(01-18-2010 05:38 PM)Yıldırım Yazılan:  umarım anlatabildim ; doğal haliyle Ay-Mars potansiyeli çekicilikle pek alakalı olmasada , AYRINTILAR serpiştirildiğinde yorum değişebiliyor.
Cevapladığınız için teşekkür ederim öncelikle. Şimdi; aklıma tamamen teorisel bi'şey geldi söz konusu konudaki yorumlandırmada, dikkate alınma adayı olabilecek ayrıntılar adına: Ateş ve Hava eril, Su ve Toprak dişil enerjiler, bildiğiniz gibi... O halde diyelim ki; çekici bulunan bi'bayan natalında Ay & Mars Su ya da Toprak üçgeni, dişil bi'enerjiyi vurgulayacak olduğundan ''çekicilik'' potansiyeli adına dikkate alınası bi'detay olarak karşımıza çıkabilir mi? Yine, Mars elemanı nedeniyle erkek haritası için de kopyalandığında, Ay & Mars arasındaki Ateş ya da Hava elementi üçgeni; öyle ahım şahım karizması bulunmasa bile, çekici bi'havanın astrolojik simgeselliğini taşıyabilir mi?

Hava ve Ateş üçgenlerinde , Ay-Mars bağlantısının yorumunu

duygularını ortaya koyma cesareti , cesur spontan tepkiler verme potansiyeli

şeklinde ifade edebiliriz..

bunu yapan insan çekicimidir ?

bence çekici bir '' karakter '' özelliğidir evet..

--------

bu arada genel bir not düşeyim istiyorum aklımdayken ;

önceki mesajlarda da özellikle bayan arkadaşların '' zeki ve kendine güvenen erkek çekicidir '' gibi ifadeler kullandığını gördüm.
evet haklısınız lâkin bu konuda vurgulanan çekicilik bildiğimiz anlamıyla çekicilik-güzellik özellikleriyle alakalı.

örneğin Cem Yılmaz yada Okan Bayülgen yada Yıldırım gibi erkekler ne kadar zeki espirili vb. özellikler taşısada bu konuya örnek olmamalı diye düşünüyorum.

yoksa her burcun ve her gezegenin ve her bağlantının kendine has bir çekiciliği var sonucuna ulaşırız ki çok diplomatik bir sonuç olur =)

01-20-2010 02:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Çekicilik-Karizma
Biz zaten bunları Okan Bayülgen konusuna yazmamışmıydık burdadamı var .pek anlamadım

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
01-20-2010 02:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

evet bu başlığa yakışıklı değil ama zeki ,yakışıklı değil ama sempatik kategorisinden admaları koymayın lütfen.koptum.w amacından saptırıyor.

hele okan bayülgen dedn adamın hiç işi yok.onu beğenen kadının merkürü 5 tane satürnle kavuşmuştur.bu kadar da ağır hakaret ediyorum makara
01-20-2010 02:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: Çekicilik-Karizma
(01-20-2010 02:11 AM)Terazi Yazılan:  Biz zaten bunları Okan Bayülgen konusuna yazmamışmıydık burdadamı var .pek anlamadım

hayır yok gülücük

sadece bir örnekti onlar , bu konuyla ilgili çekicilikten anlaşılan şey karakter özelliği yada zekası değilde , bildiğimiz kelime anlamıyla güzellik ve çekicilik olsun düşüncesini belirttim sadece.

01-20-2010 02:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(01-20-2010 02:14 AM)aeon Yazılan:  evet bu başlığa yakışıklı değil ama zeki ,yakışıklı değil ama sempatik kategorisinden admaları koymayın lütfen.koptum.w amacından saptırıyor.

hele okan bayülgen dedn adamın hiç işi yok.onu beğenen kadının merkürü 5 tane satürnle kavuşmuştur.bu kadar da ağır hakaret ediyorum makara

Oyle birşey söylemedik ki zaten bu konuda ne alaka ya .

Ayrıca ben beğeniyorum Senin beğenmemen normal beğensen bi şüphe doğardı içimde gözkýrpma

01-20-2010 02:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(01-20-2010 02:18 AM)Terazi Yazılan:  
(01-20-2010 02:14 AM)aeon Yazılan:  evet bu başlığa yakışıklı değil ama zeki ,yakışıklı değil ama sempatik kategorisinden admaları koymayın lütfen.koptum.w amacından saptırıyor.

Oyle birşey söylemedik iki zaten bu konuda ne alaka ya .

Ayrıca ben beğeniyorum Senin beğenmemen normal beğensen bi şüphe doğardı içimde gözkýrpma

beğenmek ya da beğenmemk değil.brad pitt tipi biri desen anlarım.şimdi onun yakışıklı olduğunu bilmek için üç harfli mi olmak lazım.hehee

zevkler ve renkler tartışılmaz kuralınının , bittiği ve istisna teşkil ettiği bir kişi bence.hehee
neyse gençken böyle şeyler olur.ben de bizim karşı komşuyu beğenirdim.bu yaşlarda pert olmuş tiplere insan bir çekim duyuyor makara
01-20-2010 02:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

makara
(01-20-2010 02:22 AM)aeon Yazılan:  
(01-20-2010 02:18 AM)Terazi Yazılan:  

Oyle birşey söylemedik iki zaten bu konuda ne alaka ya .

beğenmek ya da beğenmemk değil.brad pitt tipi biri desen anlarım.şimdi onun yakışıklı olduğunu bilmek için gay mı olmak lazım.

zevkler ve renkler tartışılmaz kuralınının , bittiği ve istisna teşkil ettiği bir kişi bence.hehee
neyse gençken böyle şeyler olur.ben de bizim karşı komşuyu beğenirdim.bu yaşlarda pert olmuş tiplere insan bir çekim duyuyor :

Ben o konuda bu adam çirkin olmasına rağmen diye başlamıştım aeon orayı kaçırmışsın katılıyorum görünüş olarak kendiside kabul ediyor hiç yakışıklı olmadığını..

Ama karakterine, egosuna falan hastayım yani napiyim illaki döşü kıllımı olsun deseydik egosu olsun yeter diyoruz makara

01-20-2010 02:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(01-20-2010 02:14 AM)aeon Yazılan:  zevkler ve renkler tartışılmaz kuralınının , bittiği ve istisna teşkil ettiği bir kişi bence.hehee
neyse gençken böyle şeyler olur.ben de bizim karşı komşuyu beğenirdim.bu yaşlarda pert olmuş tiplere insan bir çekim duyuyor makara

Karşı komşu kaç yaşında makara
(01-20-2010 02:14 AM)aeon Yazılan:  onu beğenen kadının merkürü 5 tane satürnle kavuşmuştur.bu kadar da ağır hakaret ediyorum makara

puhahakoptum.w Aynı fikirdeyim
01-20-2010 02:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nadya Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Benimde var venüs açılarım ay-plüto açım sanırım güzel ve çekiciyim haritaya bakarak söylüyorum kendini beğenmişlik olmasın koptum.w

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=0&...20&go.y=11
01-21-2010 03:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir