Değerlendir:
  • 58 Oy - 2.86 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Çekicilik-Karizma
Yazar Mesaj
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

RE: Çekicilik-Karizma
Yanagimdaki gamze Venüs ASC sekstil den dolayi olabilir. Yükselen balık da insanların beni tatlı bulmalarıni sağlıyor olabilir.
12-30-2016 05:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Pluto ASC Trine de varmış bende.
12-30-2016 06:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Cvp: Çekicilik-Karizma
Benim de tek gamzem var hemen yanında da ufak bir ben. Gülünce ilginç bir kombinasyon oluyor. Gamzemi venüs balığıma yordum şimdiye dek. Yücelince 1 tane, yönetseydi 2 olacaktı gülücük

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
12-30-2016 06:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Sevdeed yükselen yöneticin merkür satürnden zıt açı alıyor. İlk etapta yani konuşmadan bir durakta otobüs beklesen mesela senden aldıkları ilk titreşim bu olabilir. Ama venüs-plüto-mars kavuşumun var bence yüksek seksüel cazibe veren bir kavuşum bu. Yöneticisi jüpiter kovada o belki soğuk duruş veriyordur. Bir de her birey diğer insanlardan kendi haritasındaki öğelere göre titreşim alıyor bence. Sevip sevmemek olarak kastetmiyorum, mesela x kişisi senin bu yoğun kavuşumunu hissederken bir başka kişi merkür-satürn zıtlığını hissedebilir. Ben mesela ay balıkları çok kolay radarıma alıyorum. Kimi yükselen balık sansam ay balık çıkıyor gibi.

12-30-2016 06:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

(12-30-2016 06:26 PM)Kumsal Yazılan:  Benim de tek gamzem var hemen yanında da ufak bir ben. Gülünce ilginç bir kombinasyon oluyor. Gamzemi venüs balığıma yordum şimdiye dek. Yücelince 1 tane, yönetseydi 2 olacaktı gülücük

Benim Venüs boğada. Bir yanağimda da ben var aynen. gülücük
12-30-2016 06:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

(12-30-2016 06:49 PM)divitsizhokka Yazılan:  
(12-30-2016 06:26 PM)Kumsal Yazılan:  Benim de tek gamzem var hemen yanında da ufak bir ben. Gülünce ilginç bir kombinasyon oluyor. Gamzemi venüs balığıma yordum şimdiye dek. Yücelince 1 tane, yönetseydi 2 olacaktı gülücük

Benim de Venüs Balık ama hiç öyle bir güzelliğm yok gamze de yok.
Ama gamzeyi çok seviyorum. Özellikle çocuklara çok yakışıyor. Ama ailede kimsede yok O_O ne tuhaf
kuzenlerimde de yok.

Benim anne babada yok ama bende olmuş. Bir yanağimda silik bir yanağimda çok net.
12-30-2016 06:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

İmzamda yazdıklarımı alıntı olarak cevaplamamanızı rica ettiğim bir not var. Dikkat edebilirseniz çok sevinirim gülücük

Sizin için tekrar gittim iyice inceledim. gülücük Diğer yanağımda da belli belirsiz bir gamze var. Diğeri bariz belli ve bahsettiğim ben hemen yanında,gülünce gamzeyle birlikte çok göze çarpıyor o yüzden beni de belirttim. Yoksa ben bence de genetik. Burada hangi ben 1. tekil şahıs zamiri hangisi vücudun üstündeki iz bulun gülücük

12-30-2016 07:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

(12-30-2016 06:56 PM)divitsizhokka Yazılan:  
(12-30-2016 06:52 PM)bird Yazılan:  
(12-30-2016 06:49 PM)divitsizhokka Yazılan:  

Benim de Venüs Balık ama hiç öyle bir güzelliğm yok gamze de yok.
Ama gamzeyi çok seviyorum. Özellikle çocuklara çok yakışıyor. Ama ailede kimsede yok O_O ne tuhaf
kuzenlerimde de yok.

Benim anne babada yok ama bende olmuş. Bir yanağimda silik bir yanağimda çok net.

Bence "ben" Astrolojyle değil de genetik faktörlerle alakali, bizim ailede yakın sülalede bile yok mesela.
Ama senin amca hala dayi veya dedelerde olabilir?

Yok inan ki. Yanakta sadece bende var ben. Gamze iki kuzende var
12-30-2016 07:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Ben de güneş jüpiter karşıt acının bir de ay Venüs karenin kilo mu yaptigini merak ediyorum
12-30-2016 09:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alpoha1 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(01-18-2010 05:38 PM)astrosohbet Yazılan:  Aprilios , ham haliyle Ay-Mars bağlantılarının çekicilik-güzellik-karizma verdiğini düşünmüyorum.

lâkin ilk sayfada yazdığım birkaç örneğin , sabit ve mutlak örnekler olduğunu düşünmeyiniz.

örneğin bir Ay-Mars bağlantısının nasıl çekicilik verebileceğine dair minik bir örnekleme yapalım ,

Ay Terazi burcunda doğal bir çekicilik verir + Mars 8.evde seksüel cazibe verir

şimdi 8.ev Mars ile Ay terazisi arasında dinamik bağlantılar kuralım , örneğin Ay 4.ev Terazisi Marsta 8.ev Kovada olsun.
işte şimdi bu kişinin çekiciliği vurulanacaktır diyebiliriz ( haritasında bunu frenleyen satürn gibi etkiler olmaması da önemli )

yada aynı örnekte Ay terazisinin yerine Ay Akrep koyalım..
Ay Akrepte oldukça Karizmatiktir ve 8.ev Mars ile Ay Akrep bağlantısı güçlü bir cazibeye işaret edebilir.

umarım anlatabildim ; doğal haliyle Ay-Mars potansiyeli çekicilikle pek alakalı olmasada , AYRINTILAR serpiştirildiğinde yorum değişebiliyor.

Ay 1.ev koç mars 5.ev aslana üçgen yapıyor çekiiclik söz konusumuuu gülücük

HARİTAM
https://hizliresim.com/de9F8q

"Yaşamı boyunca herkes birini bulur. Ama birbirini bulmak çok az insana nasip olur..."
05-02-2020 07:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir