Değerlendir:
  • 24 Oy - 3.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jüpiter ve Çekim Yasası
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Jüpiter ve Çekim Yasası
(02-12-2011 02:14 AM)Félicé Yazılan:  
(02-12-2011 02:11 AM)Yıldırım Yazılan:  Çekim Yasası konusu tıpkı matematik gibi prensiplere sahiptir.

Bu prensipleri şimdi uzun uzun yazamam , forum içinde ve bu konu içinde mesajları inceleyerek bazılarını bulabilirsiniz.

Bu prensipleri eksiksiz olarak yapan herkes için Çekim Yasası etkisi geçerlidir.

Mesela 10 x 10 = 100 eder.

Bu işlemde 100'e ulaşmak için eksiksiz olarak 10 x 10 verilerini girmeniz şarttır.

8 yada 9 girdiğiniz anda 100'e ulaşmanız mümkün değildir.

Bu örneği verdim çünkü çekim yasası denedim ama olmuyor işe yaramıyor diyen herkesin bişeyleri eksik yaptığını vurgulamak istedim.
Satürnyen kişiler daha fazla zorlanıyor ama değil mi?

evet çünkü ;

prensip diyorki = zaten o şeye sahipmiş gibi gözünde canlandır , ona dokun , hisset , sesini duy..

ve zihninde şüpheler , korkular , tedirginlikler , acabalar olmamalı diyor..

Ve bizler için bu hiç kolay değil çünkü hayatlarımızın önemli kısmını bilinçaltıyla bağlantılı yaşıyoruz ve orada bilinçaltında bizlere şartlandırılan MANTIKLI OL , BÜYÜ ARTIK , SAÇMA ŞEYLERDEN UZAK DUR , OLMAZ , YAPAMAZSIN , ACABA OLACAKMI , YA OLMAZSA , İŞE YARAYACAĞINI SANMIYORUM AMA BİR DENEYİM BAKALIM OLACAKMI vb.. kalıplar bizleri engelliyor.

Peygamberler niçin mucize yapabiliyor du ?

Çünkü onlar sistemi okuduklarından ve Allah'ın yaratma gücünün madde üstündeki tasarrufunu çok iyi bildiklerinden , mutlak bir inançla istekte bulunuyolardı. ( bence )

Çekim Yasası olarak ifade edilen sistemin prensiplerini elbette peygamberler düzeyinde yapamayız lâkin iyi haber şu ;

Mevcut prensipleri yapabildiğimizce ( elimizden geldiğince ) 1 defa değil , her gün az az olacak şekilde sürekli yaptığımızda beynimiz o şeye ( o isteğe ) odaklanacaktır ve üzerinde çalışmaya başlayacaktır.

Satürnlüler için iyi haber şu ; sınırları , fazla mantıklı olmayı , tereddütleri zihinlerinden uzaklaştırabilirlerse , bu çalışmaları uzun vadeye en iyi yayabilecek kişiler Satürnlüler oluyor ;)

02-12-2011 02:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

verygood çevremde gördüğüm kadarıyla kalıcı parayı kendilerine çekme konusunda daha başarılılar saturnalar çünkü maddeyi güvenceyi genelde çok düşünürler...
aslında haritamızdaki potansiyellere göre katıksız düşüncemiz hangi yönlerde yada gezegenlerin olumsuz etkileri hangi yönde bunu astroloji ile keşfedip bu yönde farkındalığımızı arttırabiliriz gülücük
Yıldırımın yazıları anlatış tarzı bence çok etkili çiçek... insanoğlu her daim duygularını düşüncelerini 7/24 kontrol edemiyo kötü şeyler düşünüp çekebiliyo bu yüzden ben arada sırada o yazıları tekrardan okuyorum verygood
02-12-2011 03:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

art niyetsiz istemek de sanırım çok önemli.
birde olumlamayı , dikkatli yapmalı , allahım ne olur hasta olmayım şeklinde değil ;sağlıklık yerindeyse , allahım çok sağlıklıyım sana şükrediyorum ; hastaysa da allahım bana şifa ver şeklinde .

şimdi gidipte allahım rockefaller kadar para ver dünyaınnı aq demek :D niyetini ağzının ifade etmene gerek yok , gönlün ve yaydığın titreşimler diyor zaten.

ya da , allahım fadimeyle seviyeli bir ilişkim olsun karşıma çıkart şeklindeki bir olumlama da çok tereddütlere sebep olabilir.
acaba yayılan titreşimlerle , fadimeyle 5.ev aşkı mı düşünülüyor , yoksa temiz duygular mı besleniyor var :D

şimdi kendi bilinçaltımızı dinlemedik ve inkar ettik , içsesimize kulaklarımızı tıkadık ve kendimizi kandırdık ama evreni ve ilahi iradeyi tabiki kandıramayız.

özetle olumlamanın dürüst ve ardniyetsiz olması önemli.

ben genellikle uyguladığımda olumlu sonuçlar elde ettiğim bir yöntem olduğu için ilgilendim.
hatta balıkların ve neptünlülerin bu konuda en az jupiler kadar yol alacağını düşünüyorum.
hayal etme konusunda oldukça başarılı bir burç olduğu zaten biliniyor.
gerçeklerden kopması vs.
yayın iyimserliği belli.3 şiddetindeki olumsuz bir olayı ; yay 1 , oğlak 5 şiddetinde algılıyor zaten.yayın iyimserliği bu konuda avantaj sağlar.
oğlakların sert gerçeklerle uğraşmalarıe ve kafalarını kaldırıp etrafı izlemeyi ihmal etmeleri kendilerini zor durumda bırakıyor.
02-12-2011 03:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

:D Fadime ile aşk temiz duygularla başlasa da sonrası malum.. Dünyanın kanunuhehee Fadime'nin suçu ne??
02-12-2011 01:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aries86
Kayıtsız

sanırım bu konuda güçlüyüm...jüpiter güçlümü sizce haritamda...? herşeyi derinlemesine büyük bir keyifle hissederim,her anım özel olmalı diye düşünürüm...ve Allah a yakın oldukça bu daha da kolay oluyor...Ayrıca çekmeye çalıştığım şeyler var bakalım neler olacakgülücük
07-05-2011 06:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(07-05-2011 06:56 PM)aries86 Yazılan:  sanırım bu konuda güçlüyüm...jüpiter güçlümü sizce haritamda...? herşeyi derinlemesine büyük bir keyifle hissederim,her anım özel olmalı diye düşünürüm...ve Allah a yakın oldukça bu daha da kolay oluyor...Ayrıca çekmeye çalıştığım şeyler var bakalım neler olacakgülücük

Jüpiter kendi burcu balıkta, ayrıca diğer balık gezegeni neptünle açısı var 6. ev balığın zıt burcunun evi rahat olmayabilir. Ama balık etkisinden dolayı hislerin kuvvetli olabilir.
07-05-2011 07:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aries86
Kayıtsız

(07-05-2011 07:02 PM)Messa Yazılan:  
(07-05-2011 06:56 PM)aries86 Yazılan:  sanırım bu konuda güçlüyüm...jüpiter güçlümü sizce haritamda...? herşeyi derinlemesine büyük bir keyifle hissederim,her anım özel olmalı diye düşünürüm...ve Allah a yakın oldukça bu daha da kolay oluyor...Ayrıca çekmeye çalıştığım şeyler var bakalım neler olacakgülücük

Jüpiter kendi burcu balıkta, ayrıca diğer balık gezegeni neptünle açısı var 6. ev balığın zıt burcunun evi rahat olmayabilir. Ama balık etkisinden dolayı hislerin kuvvetli olabilir.

sezgilerim çok güçlü su grubuyla yarışa girebilirim ((((: çok fazla yanılmıyorum herhangi birşeyi analiz ederken...ama duygusallığı sevmiyorum(arasıra fakat dozunda) ilerisini görmemi engelliyor, hep kaçıyorum (: jüpiterin 6. evde olması çalışarak, mücadele ederek fırsatları yakalayabileceğim anlamına geliyor sanırım...teşekkür ederim bu arada sevgili messaa ask
07-05-2011 07:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Messa benim de jüpiterimle ilgili bir kac sey söyleyebilir misin?

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
07-05-2011 07:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(07-05-2011 07:51 PM)nisan15 Yazılan:  Messa benim de jüpiterimle ilgili bir kac sey söyleyebilir misin?

Seninde jupiterin balık burcunda dolayısıyla sezgisel güçler fazla olabilir diyebilirim. Ayrıca venüsle ve yükseleninle kavuşumda satürnle de olumlu açısı var güzel açılar. Jupiter bulunduğu yerde bolluğa genişliğe sebep olur. Yükselen burçta olunca görünüşte herhangi bir normalden fazla olarak dikkat çeken bir şekil var mı benim aklıma balık burcu ayakları temsil ediyor acaba ayak numarası hani aklına takılacak derecede buyuk numara olabilir mi gibisinden aklıma geldi. Balıkların boylarıda uzun oluyor belki boyun uzundur ya da kilo almaya oldukça meyilli bir yapı olabilir. Ama venüs yükselende kavuşum ayrı bir güzelliğin vardır tabi ki dil çýkarma
07-07-2011 12:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(07-07-2011 12:09 AM)Messa Yazılan:  
(07-05-2011 07:51 PM)nisan15 Yazılan:  Messa benim de jüpiterimle ilgili bir kac sey söyleyebilir misin?

Seninde jupiterin balık burcunda dolayısıyla sezgisel güçler fazla olabilir diyebilirim. Ayrıca venüsle ve yükseleninle kavuşumda satürnle de olumlu açısı var güzel açılar. Jupiter bulunduğu yerde bolluğa genişliğe sebep olur. Yükselen burçta olunca görünüşte herhangi bir normalden fazla olarak dikkat çeken bir şekil var mı benim aklıma balık burcu ayakları temsil ediyor acaba ayak numarası hani aklına takılacak derecede buyuk numara olabilir mi gibisinden aklıma geldi. Balıkların boylarıda uzun oluyor belki boyun uzundur ya da kilo almaya oldukça meyilli bir yapı olabilir. Ama venüs yükselende kavuşum ayrı bir güzelliğin vardır tabi ki dil çýkarma

Oyh sevimlilige bak sen teşekkür ederim bu icten yorum icin çiçek yok el ve ayaklarım küçük kilo aklmaya meyilliiiyim frenlemessem anında alırım jüpiter bu konuda bana burdan dokunuyorgülücük Venüsün yükselenle yapmıs oldugu acı hoş bir yüz vferdi bana ve kadınsı bir görünüm verdi haklısın gülücük

Sezgisek güçlere gelimce ben parooyak biriyim en kötüsü aklıma gelir hep ve yanıldıgımı görürüm ya da gercegi görmek istemem pek sezgilerime güvenmiyorum beni paronoyak yapıyor sonra düşünerek kafayı yiyebilirim gülücük

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
07-07-2011 12:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Jüpiter Burçlarda Angel 63 93,990 05-04-2018 07:41 PM
Son Mesaj: Feslegen
  JÜPİTER ve BİZ SoL@RÎ$ 27 35,147 04-15-2018 05:39 PM
Son Mesaj: Libra
  Geri Giden (Retrograde) Jüpiter astrea 22 49,956 03-11-2018 02:06 AM