Değerlendir:
  • 43 Oy - 2.6 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şiron ( Chiron ) Transiti Balık Burcunda ~
Yazar Mesaj
ginka
Kayıtsız

RE: Şiron ( Chiron ) Transiti Balık Burcunda ~
Yükselen Balık

Şiron Balık transiti 1.eve giriş yapmış.. Kişisel imaj konusuna ve görünüme parmak basıyor.. Fazla dikkat çekmeyen bir kişisel stil.. Tevâzuyu benimsemek.. Sağlık konularıyla ilgili gelişmeler.. Özgüven konusunu , kendi davranışlarını , fiziksel görünümü didiklemek , detayların farkına varmak.. Kendi vücuduna ait yada tavırlarına ait beğemediği yönlerin farkına varmak ve kendini eleştirmek.. Yükselen Başak özellikleri kazanmak..

resmen aynısını yaşıyorum saskin.w gülücük
05-03-2010 12:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

benimde 10. evde ve ben de resmen aynısını yaşıyorum..
arkadaşım cafe açıyor.. benden de devamlı yardım istiyor şimdi. bi de içine astrolojiyle ilintili bir şeyler yapacak. astroloji analizleri falan gibi..
nolur yap sere diye rica etti. dükkanın tasarımları ile ilgili de danışıyor beraber bişiiler yapıcaz bakalım. kendi kafama sürmeye merhemim yok, ama arkadaşa yardım edicem onun mesleki konularında.. tam tipik şironik bir durum işte..

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
05-03-2010 12:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Notlarını eklediğin için teşekkürler Nihan.

Alıntı:Balığa geçtiği için bahsediliyor manevilikten. Yoksa seminerde şironu direk maneviyatla ilişkilendirmedi. Fiziksel ve psikolojik şifacılık (yani tıp), eğitmenlik, güven, idealizm, inançlar, felsefeler, kişisel gelişim konuları, topluma hizmet etme,...ve haritada şironun ifade ettiği alanda yoğun bir yetenek, ama kendine acıma yüzünden kendine yardım edememe..herkese yardım edip, kendine çare bulamama..Aslında başkalarına yardım ettikçe psikolojik yaralarını iyileştirme yetisi...Kendini bilgisel anlamda sürekli geliştirme çabası..
Şironun Satürn ve uranüsün zıtlık kavramını dengeli bi şekilde bir araya getirme özelliği var ve buna bağlı olarak=Başına buyruk, başkalarına benzemeyen, göze alan, rehber, anahtar, köprü, bağımlılıktan dengeli bi şekilde bağımsızlığa geçiş noktası, rölatif zaman, yani zamanın ötesine geçiş, çok farklı olan iki şeyden de bünyesinde barındıran bütünleyici özellik, terapist, güru..şifacı..
Çok açıklayıcı anahtar kelimeler.Çoğu cuk oturmuş.

Orta noktalara göz atarken saturn-uranuse daha dikkatli bakıcam.

Alıntı:Ayrıca şöyle de not düşmüşüm, \\\'Öner Döşer ve bazı astrologlar şironu yönetici olarak başak burcuna uygun görüyor..
Ve şiron değil, Kiron diye telaffuz ediliyormuş..
Halbuki şiron demek daha güzel gülücük Öner döşer yönetici olarak Chironu başak burcuna uygun mu görüyor?Yoksa şironu ilişkilendirdiği burç başak mı?İkisi arasında fark var çünkü.

Şimdiye kadar Öner Döşerin kitabında da , sitesinde yayınladığı yazılarında da Chironu başağın yöneticisi olarak kullandığını görmedim.Merkürü kullanıyor.Tabi her yazısını okumam mümkün olmasada üslubunu beğendiğim bir astrologtur.Şimdiye kadar öyle birşeye denk gelmedim.Tabi eğer kullandığı örnek olduysa görmek isterim.

Bu arada ciddi şiron transitleri kapımda beni bekliyor.Neyse ben nataldan kendisine alışığım.Geçen ay da yeterince deneyimledim.Muhtemelen bütün transitler geçince ermiş falan olurum.
05-03-2010 01:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gullusutcu Çevrimdışı
Saturna Vip
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 27

Benim de 5.eve giriş yapıyor.Bu arada natal harita5 evde şiron,ay,satürn kavuşumum var.Bu konuda kısa bir bilgi verirseniz memnun olurum.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...;ast=&lang
05-03-2010 02:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

gullusutcu ,

Şiron ve Satürn eğer Ay burcuna yakınsa , duygusal konularda olgunluk , tutukluk , tedbirlilik , endişe , görev duygusu , Anneyle ilgili yada geçmişle ilgili yaralar ve bunları zamanla sarma eğilimi , başarılı olma ihtiyacı vb. gibi özelliklerden söz edebiliriz lâkin bu değerlendirme yüzeysel oldu söylemeliyim.

05-03-2010 03:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

\'JoMaJa\' pid=\'81575\' dateline=\'1272835731\ Yazılan:Notlarını eklediğin için teşekkürler Nihan.

Alıntı:Balığa geçtiği için bahsediliyor manevilikten. Yoksa seminerde şironu direk maneviyatla ilişkilendirmedi. Fiziksel ve psikolojik şifacılık (yani tıp), eğitmenlik, güven, idealizm, inançlar, felsefeler, kişisel gelişim konuları, topluma hizmet etme,...ve haritada şironun ifade ettiği alanda yoğun bir yetenek, ama kendine acıma yüzünden kendine yardım edememe..herkese yardım edip, kendine çare bulamama..Aslında başkalarına yardım ettikçe psikolojik yaralarını iyileştirme yetisi...Kendini bilgisel anlamda sürekli geliştirme çabası..
Şironun Satürn ve uranüsün zıtlık kavramını dengeli bi şekilde bir araya getirme özelliği var ve buna bağlı olarak=Başına buyruk, başkalarına benzemeyen, göze alan, rehber, anahtar, köprü, bağımlılıktan dengeli bi şekilde bağımsızlığa geçiş noktası, rölatif zaman, yani zamanın ötesine geçiş, çok farklı olan iki şeyden de bünyesinde barındıran bütünleyici özellik, terapist, güru..şifacı..
Çok açıklayıcı anahtar kelimeler.Çoğu cuk oturmuş.

Orta noktalara göz atarken saturn-uranuse daha dikkatli bakıcam.

Alıntı:Ayrıca şöyle de not düşmüşüm, \\\'Öner Döşer ve bazı astrologlar şironu yönetici olarak başak burcuna uygun görüyor..
Ve şiron değil, Kiron diye telaffuz ediliyormuş..
Halbuki şiron demek daha güzel gülücük Öner döşer yönetici olarak Chironu başak burcuna uygun mu görüyor?Yoksa şironu ilişkilendirdiği burç başak mı?İkisi arasında fark var çünkü.

Şimdiye kadar Öner Döşerin kitabında da , sitesinde yayınladığı yazılarında da Chironu başağın yöneticisi olarak kullandığını görmedim.Merkürü kullanıyor.Tabi her yazısını okumam mümkün olmasada üslubunu beğendiğim bir astrologtur.Şimdiye kadar öyle birşeye denk gelmedim.Tabi eğer kullandığı örnek olduysa görmek isterim.

Bu arada ciddi şiron transitleri kapımda beni bekliyor.Neyse ben nataldan kendisine alışığım.Geçen ay da yeterince deneyimledim.Muhtemelen bütün transitler geçince ermiş falan olurum.

Rica ederim jomaja;) Bu ara pek yoksun forumda, yazılarını arıyor gözlerim.

Başak ve chironu özellikleri bakımından ilişkilendiriyor. Ve yöneticilik konusunda kendi kullandığını söylemedi, ama yönetici olarak başak burcuna yakıştırdığını ifade etti..
05-03-2010 03:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gullusutcu Çevrimdışı
Saturna Vip
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 27

Tşk.ler Yıldırım Bey,hepsi kavuşum halinde.Tabi haritayı bütünüyle incelenmesi gerektiğini buradaki yazılardan öğrendim.Tekrar teşekkürler.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...;ast=&lang
05-03-2010 04:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Alıntı:Rica ederim jomaja;) Bu ara pek yoksun forumda, yazılarını arıyor gözlerim.

Başak ve chironu özellikleri bakımından ilişkilendiriyor. Ve yöneticilik konusunda kendi kullandığını söylemedi, ama yönetici olarak başak burcuna yakıştırdığını ifade etti..

Evet maalesef.Ciddi anlamda başka bir konuya takıldığım için sadece foruma değil birçok başka şeye de zaman ayıramadım.Umarım daha çalşkan olurum bundan sonra..gülücük

Özellikleri bakımından ilişkilendiriyor.Bunu anlıyorum yeni keşfedilmiş(şironda yeni sayılır) göz cisimlerinin özellik olarak burçlarla ilişkilendirilmesi çok normal.Aslında öyle düşününce eğer şironu bir burçla ilişkilendirseydim benimde aklıma ilk gelen heralde başak olurdu.Ama diğer şekliyle yönetici olarak kullandığını söyleseydi şaşardım çünkü hiç kullandığına denk gelmedim.Gizli gizli mi kullanıyor diye düşündüm biran.:D
05-03-2010 09:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

\'JoMaJa\' pid=\'81637\' dateline=\'1272906466\ Yazılan:
Alıntı:Rica ederim jomaja;) Bu ara pek yoksun forumda, yazılarını arıyor gözlerim.

Evet maalesef.Ciddi anlamda başka bir konuya takıldığım için sadece foruma değil birçok başka şeye de zaman ayıramadım.Umarım daha çalşkan olurum bundan sonra..gülücük

Özellikleri bakımından ilişkilendiriyor.Bunu anlıyorum yeni keşfedilmiş(şironda yeni sayılır) göz cisimlerinin özellik olarak burçlarla ilişkilendirilmesi çok normal.Aslında öyle düşününce eğer şironu bir burçla ilişkilendirseydim benimde aklıma ilk gelen heralde başak olurdu.Ama diğer şekliyle yönetici olarak kullandığını söyleseydi şaşardım çünkü hiç kullandığına denk gelmedim.Gizli gizli mi kullanıyor diye düşündüm biran.:D

Bir gün herkes Şiron - Başak çı olacak gülücük

05-03-2010 09:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

' pid=' dateline= Yazılan:Bir gün herkes Şiron - Başak çı olacak gülücük

Tabi koptum.w

Fenerli olduğumda Şiron-başak çı da olurum. :D

Ciddi anlamda soruyorum sen nasıl bir yol takip ediyorsun ? Atıyorum başak yükselen incelediğinde merküre değilde şirona mı bakıyorsun?Merkürü göz ardı ediyorsun öyle mi?

Özellikle yaptığın bir örnek görmediğim için bunu soruyorum.
05-03-2010 10:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Chiron coolhandsome 47 95,472 01-17-2020 08:03 PM
Son Mesaj: Pozitifterazi15
  Uranüs koç burcunda Nâr 2 5,364 06-16-2010 07:37 PM
Son Mesaj: Nâr

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir