Değerlendir:
  • 19 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

RE: Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
Ben bir şey söylemek istiyorum;

Bende genelde saçma rüyalar görüp unutan cinstenim ama hayatımda iki defa garip bi şekilde gece 5 de uykumdan sıçradım... nunun bahsettiği gibi rüyalar çok nadir olur ama bana 2 kez oldu. Birinin yorumu öleceğimin işaretiydi.

Rüyamda evlendiğimi görüyodum ama karım olucak kişiyi bir türlü göremiyordum. Annem güya bana kız bulmuştu akşama seni istemeye gelicekler diyodu ama benim kafam acayip karışık evde 163737 kişi bana gekin ne kadar güzel biz gördük bir içim su diyorlar ben deliriyorum gelinliği görüyorum ama kadını tam görücekken biri sanki bana tokat atmıscasına sarsılarak uyandım.

Bunun anlamına 100 lerce yerden baktim. Çünkü bu rüya normal bir rüya değildi kendime gelmem 2-3 gün sürdü. Hocalara gittim hepsi aynı yorumu yaptı . bunun anlamı VAKTİMİN DOLDUĞUNU , ÖLMEDEN İBADETLERİNİ ARTRIRMAN İCİN SON BİR SÜREÇ OLDUĞUNUN BİR İŞARETİ Dediler. İnanamadım hepsi ayro ayrı dini olsun olmasın aynı yorumu yaptı. İşin gario kısmı ben bunu üniversite sınavının fen oturumunun yapılccağı gün gördüm uyandıktan sonra dolandım evin içinde sonra ders calısıyım dedim işin çok garip kısmı o an elimi hep garip konulara yani çok ağırlık vermediğim nolur ne olmaz diye baktığım konuların HEPSİ SINAVDA ÇIKTI. Çok garip o rüyada bir şey vardı haziranın 27 si gibi gördüm sanırım o zamanlar yoğun satürn transitindeyidim

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
11-10-2016 12:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Diğer rüyamı da kasım ayının ilk haftası yeniayda gördüm. Amerikada bir hayatımın olduğunu gözümü açtığımda orda siyahi kıvırcığı saçlarım esmer tenimi farkettim rüya tamammen ingilizceydi arkamda iki kişi hangisine karar verdiniz dedi baktim bana dövme gösteriyor istemedim tam çıkarken arkamdan 3-4 arkadaş grubu hey nereye gidiyosun bzii bekle neden garip davranıyosun diyolar kimim ben diyorum ısrarla sen buraya aitsin diyorlar işin garibi dicem ki amerikan filmi izledim etlilendim izleyecek vaktim yok sürekli buraua gel buraya gel diye bi sesle uyandım gecenin 5 inde yataktan fırlayip ne hikmetse new york biletlerine baktim sonra tel açık bi sekilde uyumuşum 2 gün sonra işe başladım çoo garipti

11-10-2016 12:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

@divitsizhokka cumaya kadar doluyum. Hafta sonu linki bulmayı umuyorum. Ben de teşekkür ederim.
11-10-2016 01:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@alejandro off gelin rüyası çok fenaymış. Hocalar da insafsızmış. Benim bi arkadaşım var, samimiyiz o çok beter rüyalar görür. Daha çok korku filmi izlediğinde görüyör. Bilinçaltı ile bağlantılı bunlar sanırım.
11-10-2016 01:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Burda yazılanları okuyunca bir ürktüm, sanırım ben olsam kaldıramam. Allah dağına göre kar verir diye boşa demiyorlar.
Benim ne 12. evim ne 8. evim etkin... Nun ve Alihan gibi rüyalarım da yok ama rüya çok görürüm ve arada hangisi bire bir çıkar hangisi şifrelidir yorumlanmaya ihtiyaç duyar öğrendim...

Bahsettiğiniz gibi şu bir gerçek, öncelikle rüyanın size ne hissettirdiği önemli. Sonrasında rüya yorumu kişiye göre değişir çünkü her kişi atı aynı şekilde görmez ki aynı şekilde yorumlansın yani....

Bi de peygamberleri rüyamızda gördüğümüzde anlatmamak lazım diye biliyorum. Çünkü anlatınca bir daha görünmüyorlar diye söylerdi annem ve sanırım öyle :(

Gerçek rüyalarıma örnek; bir akrabamızın oğlu evlendi ve yurt dışına yerleşti. Aileyi çok severim ama o abimi düşünmem yani... Neyse o abimi gördüm rüyamda artık orda yaşamak istemediğini, boşanıp dönüp gelmek istediğini ama yapamayacağını evlatlarının orda olduğunu filan söyledi.
Anneme sordum var mı böyle bişey diye, bişey bilmediğini söyledi.
3 hafta sonra memlekete gittiğimde o akraba bize geldi. Rüyamda o abim bana ne cümleleri ettiyse annesi bire bir aynı cümleleri kurdu. Anneme bakakaldım ben tabi....

11-10-2016 08:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Cvp: Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
(11-10-2016 01:10 AM)capri Yazılan:  @alejandro off gelin rüyası çok fenaymış. Hocalar da insafsızmış. Benim bi arkadaşım var, samimiyiz o çok beter rüyalar görür. Daha çok korku filmi izlediğinde görüyör. Bilinçaltı ile bağlantılı bunlar sanırım.
Psikologumun rüya üzerine yurtdışında doktorası var bilinç altı bir nebze der , tamamen psikolojiyi gösteriyor ruhun yansıması. O rüyama bir tek o olumlu demişti. Yani erğer evlenirsem daha hazır değilsin onu düşünmen icin ruhunun sana bir göstergesi demisti tam da benim babalık iç güdülerimin coştuğu bir zamandı. Açıkcası bunun oğlak yönimle çok alakalı olduğunu düşünüyorum da konu şuan rüyalar :D

Şunu da okumuştum rüyalarda aslında varız sadece beynimiz o kadar çok farklı bir dalga boyuna geçiyor ki epifiz bezinin salgıladığı şey di unıttum suan o fazla salgılandığından oluyor bu. Dünyayı başka bir boyutta görüyoruz. Aslında ışık hızına ulaşıp zamanlar arasında gidiyoruz geliyoruz

Tabi bu okuduğum bir varsayimdi. Ne kadar doğu bilinmez ama %50 de balık burcuu yanıma güvenerek böyle hissediyorum

11-10-2016 11:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@nun@divitsizhokka http://psikoenerjiterapisti.blogspot.com.tr/?m=1
Evet, zor oldu ama buldum. Annemin whatsaptan çıktı. Nette bulamadım bi türlü. Baştan söyleyeyim, içindeki bazı şeylere hadi canım diyebilirsiniz. Ben de her okuduğuma inanmam ama işime yarayabilecek şeylere bakarım. Sitenin bilimsel yanı var. Nazar, epilepsi ki bunu cinlerle bağdaştırmış; bilgiler veriyor. Bi bakmakta fayda var.
11-14-2016 02:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Baskın Gezegen ilerizekali 23 50,434 04-15-2020 01:18 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Gezegen Saatleri ve Günleri Libra 18 26,133 04-18-2017 05:14 PM
Son Mesaj: capri
  KAPTEYN(Yeni Keşfedilen Bir Gezegen) aslında 3 6,333 06-09-2014 06:03 AM
Son Mesaj: sheclub
  Yükselen Gezegen astrosohbet 63 84,923 09-25-2012 12:24 AM