Değerlendir:
  • 19 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
Yazar Mesaj
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
Burda yazılanları okuyunca bir ürktüm, sanırım ben olsam kaldıramam. Allah dağına göre kar verir diye boşa demiyorlar.
Benim ne 12. evim ne 8. evim etkin... Nun ve Alihan gibi rüyalarım da yok ama rüya çok görürüm ve arada hangisi bire bir çıkar hangisi şifrelidir yorumlanmaya ihtiyaç duyar öğrendim...

Bahsettiğiniz gibi şu bir gerçek, öncelikle rüyanın size ne hissettirdiği önemli. Sonrasında rüya yorumu kişiye göre değişir çünkü her kişi atı aynı şekilde görmez ki aynı şekilde yorumlansın yani....

Bi de peygamberleri rüyamızda gördüğümüzde anlatmamak lazım diye biliyorum. Çünkü anlatınca bir daha görünmüyorlar diye söylerdi annem ve sanırım öyle :(

Gerçek rüyalarıma örnek; bir akrabamızın oğlu evlendi ve yurt dışına yerleşti. Aileyi çok severim ama o abimi düşünmem yani... Neyse o abimi gördüm rüyamda artık orda yaşamak istemediğini, boşanıp dönüp gelmek istediğini ama yapamayacağını evlatlarının orda olduğunu filan söyledi.
Anneme sordum var mı böyle bişey diye, bişey bilmediğini söyledi.
3 hafta sonra memlekete gittiğimde o akraba bize geldi. Rüyamda o abim bana ne cümleleri ettiyse annesi bire bir aynı cümleleri kurdu. Anneme bakakaldım ben tabi....

11-10-2016 08:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları - gemini - 11-10-2016 08:48 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Baskın Gezegen ilerizekali 23 50,453 04-15-2020 01:18 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Gezegen Saatleri ve Günleri Libra 18 26,142 04-18-2017 05:14 PM
Son Mesaj: capri
  KAPTEYN(Yeni Keşfedilen Bir Gezegen) aslında 3 6,336 06-09-2014 06:03 AM
Son Mesaj: sheclub
  Yükselen Gezegen astrosohbet 63 84,935 09-25-2012 12:24 AM
Son Mesaj: sopi

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir