Değerlendir:
  • 19 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
Yazar Mesaj
intrinsic Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

Rep Puanı: 0

RE: gördüğümüz rüyalar ile gezegen,ev ve açıların bağlantıları
asena ben de mars merkür kavuşumum(2.ev) üzerine saturn gelmişken, 8. evdeki karşıt açılı ay ımın üzerinde de neptun dururken karabasan olayı ile tanıştım, tam da gecemin gündüzümün olmadığı bir zamandı, zaten uyumak için kalan çok az zamanımda da karabasan adı verilen değişik deneyimler nedeniyle uykusuz geçiyordu...

kulağımda adımın seslenilmesi vs, omzumun ısırılması gülücük

ben korkmadım hiç, Allah varken yarattığındna korkulmaz diyerek, ama neden bunalrı yaşadığımı da bilmiyodum, üstelik cevşen, ayetel kürsi falan hiç biri kar etmiyordu..

sonradan anladım ki her ne yaşıyorsak bir işaret, o sırada teslimiyetin ne olduğunu anladım, dualaın işe yaramaması da bundandı,

Ayetel kürside Herşeyin Allahın izni ile olduğunu söylüyorsun ama hala içnden gelicek bence diyorsun, bu iki yüzlülüktü.. en ufak bir şüphede kapı açmış oluyodum.

ilk defa karabasan olayını yaşadığımda uykudaydım, ölüyorum sanmıştım, hatta sabah aklıma geldiğinde sanırım ölücem de Allah beni alıştırıyo demiştim gülücük karabasan olduğunu bir müddet anlamadım gülücük

zayi olmaz gül temennasiyle vermek hare su...
08-10-2010 05:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: gördüğümüz rüyalar ile gezegen,ev ve açıların bağlantıları - intrinsic - 08-10-2010 05:31 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Baskın Gezegen ilerizekali 23 50,418 04-15-2020 01:18 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Gezegen Saatleri ve Günleri Libra 18 26,130 04-18-2017 05:14 PM
Son Mesaj: capri
  KAPTEYN(Yeni Keşfedilen Bir Gezegen) aslında 3 6,332 06-09-2014 06:03 AM
Son Mesaj: sheclub
  Yükselen Gezegen astrosohbet 63 84,917 09-25-2012 12:24 AM
Son Mesaj: sopi

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir