Değerlendir:
  • 19 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
Yazar Mesaj
Venüs
Kayıtsız

RE: gördüğümüz rüyalar ile gezegen,ev ve açıların bağlantıları
Asena kesinlikle psikolojik bir sendrom bu ve bende çok yaşadım, rüyalarımı anlatamam, çünkü cidden çok değerli rüyalarda görmüşümdür, neptünyen esintili fantastik rüyalarımda olmuştur, bazen de cidden uyarıcı ve tekamülü sonradan önüme çıkan çok rüyalar gördüm, daha sonraları her nedense biliçaltındanmıdır değilmidir çok ender rüya görmeye başladım, senin yaşamış olduğun kendini uyandırabilme, geldiklerini farketme ve tepki verip elini veya vucudunu hareket ettirerek kendini zorla uyandırmaya çalışma hepsi bende de oldu, evet önceden ürküyordum, sonra alıştım, hatta Garavu nun yazmış olduğu cinler konusunda bile bununla ilgili birşeyler yazmıştım, beni vurduklaını ve tepki verdiğimi karşılıklı bir yumruklaşma yaşadığımı ve sırf tepki verdiğim için başta çok üstüme gelip her defasında daha aşırı kaçılan bir durumdu, sonra cidden korkmayıp ben onlarla uğraşmaya başlayınca zamanla azaldı ve artık yaşamıyorum.. Yalnız değilsin canım, ancak bunun ciddi psikolojik bir boyutu olduğunuda biliyorum, psikolojik destek şart buna emin ol Asena..verygood
08-12-2010 12:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: gördüğümüz rüyalar ile gezegen,ev ve açıların bağlantıları - Venüs - 08-12-2010 12:43 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Baskın Gezegen ilerizekali 23 50,510 04-15-2020 01:18 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Gezegen Saatleri ve Günleri Libra 18 26,161 04-18-2017 05:14 PM
Son Mesaj: capri
  KAPTEYN(Yeni Keşfedilen Bir Gezegen) aslında 3 6,341 06-09-2014 06:03 AM
Son Mesaj: sheclub
  Yükselen Gezegen astrosohbet 63 84,989 09-25-2012 12:24 AM
Son Mesaj: sopi

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir