Değerlendir:
  • 19 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
Yazar Mesaj
asena Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: gördüğümüz rüyalar ile gezegen,ev ve açıların bağlantıları
(08-12-2010 04:05 PM)Venüs Yazılan:  Sevgili Asena bir psikoloğa kesinlikle gitmen gerektiğine emin olmalsın canım, yardım alman seni daha da kuvvetlendirecektir, ayrıca 12. evdeki merkürünün sadece neptünle karşıtaçısı olması bu durumu açıklamıyor, evet aldatıcı ve gördüklerinde ilahi bir sezinleme ile abartılı hayallere sebep olabilir, daha çok yaşadıklarını neptün sana seni ilahi yönden farklı olrak yaradılmış gibi gösterip kandırabilir, ancak akrep burcunda ve 4. evde yerleşen plüto ile trine açıyada sahip durumda merkürün, plüto ve akrep tecavüz konuları ile birebir ilgilidir, yeraltında, içdünyanda saklı olanları rüyaların ve enerji duyumlu algılamalarınla yaşıyor olabilirsin, acaba ailede böyle bir duruma maruz kalmış biri varmı diye aklıma ister istemez bir soru takıldı, plütonun 4. evde, aile yuva evinde olması, geçmiş kaynaklı bir durumun getirisimi diye düşündürüyor açıkçası.. Sen ne dersin Asena??
öncellikle yorumların için teşşekkür edreim venüscümailemde böle yaşanmış bir durum yok bende böle bir duruma maruz kalmadım.
ama bunu yaşamamım sebebi ne olabilir bende bilmiyorumgerçekten onlar yapıyor ise bunu yapmalarının sebebii nedir bilmiyorum fikri olan varsa paylaşsın

http://twitter.yfrog.com/htastrow2gw02as...ephig?sa=0
08-12-2010 04:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 1

Benim tanıdığım bir Sırp bayan da hiç alakası yokken rüyasında önce tanımadığı,bizdeki tabirle ''bir ak sakallı'' zatı,bir süre sonra İsa AS ve sonra da Peygamber Efendimiz SAV i görmüş.Hepsi de rüyasında Kurandan aynı sureleri (yanlış hatırlamıyorsam İhlas,Felak,Nastı) gösterip,bak bu doğru olan ,bundan hiç ayrılma demişler.Kadın o zamanlar ortodoksmuş ve ilk kez görüyormuş bu Arapça yazıları.Sonradan öğrenmiş Kuran olduğunu tabi ve Müslüman olmuş.Son gördüğümde tesettürüne, ibadetine çok dikkat eden sıkı bir Müslüman olarak yaşamaya gayret ediyordu.

Niye özellikle Onun seçilip ,böylesine açık ve ilginç bir kaç rüya ile İslama yönlendirildiğini merak ettim.Kadın her zaman çok hayırsever ,oldukça cömert biriymiş meğer,kiracısı övgüyle bahsediyordu bu yönünden.Aslan burcuymuş,verilen niteliği en verimli değerlendirme böyle olsa gerekgülücük

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
08-13-2010 02:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
asena Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

(08-12-2010 11:16 PM)Vulcan Yazılan:  Hz. İsa'yı gördüğün rüya ilginç. Gördüğün rüyaları tarihiyle beraber bir yere not edebilirsin. İlerde çok işine yarayabilir.
evet hatta ondan sonraki gün ise bir benzeri rüyayı gördüm.bu seferde elimde haç işaretinde bir bıçak var ve üstümde beyaz bir elbise tam göğsümün ortasında tutuyorum sonrada uyandım

http://twitter.yfrog.com/htastrow2gw02as...ephig?sa=0
08-13-2010 10:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
Arkadaşlar ben de çok rüya görüyorum...Bazen ürküyorum da ...Çünkü rüyalarım çıkıyor.Annemi babamı 2 kez rüyalardan haber alıp kurtardım....Babamı taksimdeki patlamadan günler önce gördüm söyledim gitme dedim...Annemi de asansör düştü diye görüp bir kaç gün bindirmedim ve asansör düştü çok şükür annem kurtuldu..

3 sene önce erkek arkadaşımı gördüm daha tanışmamıştık
Sonra hiç bilmediğim başka ülkede olan teyzesini gördüm ve evini tarif ettim kanser dedim ve kanser olmuş ....

Daha önceden de Hz. Musayı ve Hz.Rabia yı gördüm

Sonuçda çok görüyorum ve çıkıyor
Sizce haritamdaki hangi durumdan kaynaklı ?

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
11-11-2010 04:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
akasya Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 2

(08-13-2010 10:31 PM)asena Yazılan:  
(08-12-2010 11:16 PM)Vulcan Yazılan:  Hz. İsa'yı gördüğün rüya ilginç. Gördüğün rüyaları tarihiyle beraber bir yere not edebilirsin. İlerde çok işine yarayabilir.
evet hatta ondan sonraki gün ise bir benzeri rüyayı gördüm.bu seferde elimde haç işaretinde bir bıçak var ve üstümde beyaz bir elbise tam göğsümün ortasında tutuyorum sonrada uyandım

haç işareti hristiyanlığın sembolü değildir birileri öyle imiş gibi göstermiştir o ayrı konu rüyada haç sembolü değerlendirilirken gerçek anlamıyla değerlendirilmeli

ayrıca rüya sembolizmi kişiye özeldir her hangi bir aynı sembolü sende ki anlam farklıdır bende ki anlam farklı

gerçek manada haç genel olarak başarı ve şanstır ayrıca dört elementi ve dört yönü de sembolize eder ve dördün bir olduğunu (yani hiçlikten çokluğun çıktığını ve yeniden çokluğun teklikte birleştiğini gösterir rüyada ise vuslat bulma gerçeğe ulaşma yada rabbe yaklaşma anlamına gelebilir ki bıçakta kuvvettir

başka bir yorumla iman kuvvetine ulaşma arzusu olarak da yorumlanabilir

not:haç bir mu sembolüdür hristiyanlıkla uzak yakın alakası yoktur

>> Filistin'e Selam Direnişe Devam <<
11-11-2010 05:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
akasya Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 2

(11-11-2010 04:55 PM)Kıvılcım Yazılan:  Arkadaşlar ben de çok rüya görüyorum...Bazen ürküyorum da ...Çünkü rüyalarım çıkıyor.Annemi babamı 2 kez rüyalardan haber alıp kurtardım....Babamı taksimdeki patlamadan günler önce gördüm söyledim gitme dedim...Annemi de asansör düştü diye görüp bir kaç gün bindirmedim ve asansör düştü çok şükür annem kurtuldu..

3 sene önce erkek arkadaşımı gördüm daha tanışmamıştık
Sonra hiç bilmediğim başka ülkede olan teyzesini gördüm ve evini tarif ettim kanser dedim ve kanser olmuş ....

Daha önceden de Hz. Musayı ve Hz.Rabia yı gördüm

Sonuçda çok görüyorum ve çıkıyor
Sizce haritamdaki hangi durumdan kaynaklı ?

herşeyden önce 12.ev potansiyeli olan birisin ve satürn yengeçte düşük olsa bile 12.evde (bilinçaltı -rüyalar -sırlar evi-) sıkıntı çekmez satürn sadece disipline etmez belli düzeyde bir derinlikte kazandırır bilinç altına (12.ev bilinçaltının en alt tabasına işaret eder yani bizim en derinlerimiz satürn burada dibe inemesede hatırı sayılır bir derinlik verir)

satürn jüpiter açısı belli bir istikrarla beraber mevcut olanı daha da genişletecek açacak daha da önemlisi jüpiter balık burcunda bu burç neptünün (rüyalarıda temsil eder) burcudur 12 evin asıl sahibidir doğal zodyakta ve bu burç 8.evinin başlangıcını oluşturuyor 8.evde bilincin orta tabasına işaret eder ayrıca gizler sırlar ölüm ölüm ötesi-metafizik vs evidir bu ev ve potansiyelleri 12.evle ortak çalışır

bu eve (8.ev)ortak başka bir gezegende yine 12.ev jüpiter açısıyla venüsün

yine 5.ev neptünün 12.eve etkisi olan 8.ev ve 9.ev kare bağlantısı (sana bir nevi kurtarıcı rölü de yükler)bu özelliklerine aşırılık katmakla beraber sevdiklerini uyarma şansıda vermiş olmalı 5.evle

tabi satürnünün plüton dekanında olması da derinlik için hesaba katılmalı

>> Filistin'e Selam Direnişe Devam <<
11-11-2010 05:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

Yorum: Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
arkadaşlar, bi rüya yazacağım, yorumlarsanız sevinirim..

ablamın rüyasında, odada oturuken, ben alev alev yanmaya başlamışım, ciddi ciddi allev alevmiş.. ablam hemen yorgan gibi bi şeyi almış üzerime sıkıca sarmış, söneyim diye, içindende tümünü olmazsada yarısını kurtarırım yanmakdan diyormuş.. orrtamda yengemgil filanda varmış, ama onlar umursamamaışlar yandığımı.. ablam bana yorganı sıkıca kapatıp, yanmammı engellemiş..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
11-25-2010 06:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Yorum: Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
(11-25-2010 06:43 PM)ayça Yazılan:  
(11-25-2010 06:36 PM)eylülmavi Yazılan:  arkadaşlar, bi rüya yazacağım, yorumlarsanız sevinirim..

ablamın rüyasında, odada oturuken, ben alev alev yanmaya başlamışım, ciddi ciddi allev alevmiş.. ablam hemen yorgan gibi bi şeyi almış üzerime sıkıca sarmış, söneyim diye, içindende tümünü olmazsada yarısını kurtarırım yanmakdan diyormuş.. orrtamda yengemgil filanda varmış, ama onlar umursamamaışlar yandığımı.. ablam bana yorganı sıkıca kapatıp, yanmammı engellemiş..

hayırlara vesile diyeceğim eylül. aklıma bişeyler geliyoda diğer arkadaşlar yorumlasın. çünkü rüyadan önemlisi onu ne şekilde yorumlayacağındır. ama tavsiyem bir sadaka vermenden yanadır...

rüya senden ziyade ablan ile ilgili olabilir. yada seninle ilgili endişesi evhamı varsa bunlarda göz önünde bulundurulmalıdır. rüyada asıl olan hissettirdikleridir. olumlu olumsuz duygular bence asıl habercilerdir. çok korkunç diye anlatılan bir rüya görülürken o kadar korkunç gelmeyebilir hatta çok doğal gelebilir. bu yüzden rüyayı en iyi anlamlandıracak ablandır diye düşünüyorum gülücük

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
11-25-2010 07:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

belki 10 sene öncesiydi. rüyamda oturma odamdayım yanımda annemde var endişeliyiz mutsuz gergin hiç iyi değiliz öyle hissediyorum kasvetli bir renk var havada ha yağdı ha yağacak gibi. camdan dışarı bakıyorum ipte bebek giysilerinin asılı olduğunu görüyorum, benim bebeğimin..
tüm rüya bu kadar. genelde rüyalarımı hatırlamam bunu hatırlamamda ki neden hissettirdikleri..
ama yıllar sonra bebeğim varken öyle kötü günler yaşadım ki.. şimdi baktığımda anlıyorum, rüyanın her karesinde bir anlam saklıymış..

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
11-25-2010 07:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Yorum: Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
(11-25-2010 06:36 PM)eylülmavi Yazılan:  arkadaşlar, bi rüya yazacağım, yorumlarsanız sevinirim..

Eylülmavi rüya yorumlamak için ciddi bir ehliyet sahibi olunmalı,fazlasıyla hassas bir konu...Dilersen hayra yor kendin,ayçanın dediği gibi sadaka ver.

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
11-25-2010 07:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Baskın Gezegen ilerizekali 23 50,386 04-15-2020 01:18 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Gezegen Saatleri ve Günleri Libra 18 26,122 04-18-2017 05:14 PM
Son Mesaj: capri
  KAPTEYN(Yeni Keşfedilen Bir Gezegen) aslında 3 6,329 06-09-2014 06:03 AM