Değerlendir:
  • 25 Oy - 2.32 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gücün Karanlık Tarafı : Yengeç
Yazar Mesaj
Amarth Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Gücün Karanlık Tarafı : Yengeç
Yalnız olmaktan sıkılmıyor bunlar arkadas dört duvar arasında bıraksan ömür boyu evdeler. Ama çelişen durum sanki çok sosyalmişler gibi capcanlılar ve yaydıkları aura gayet yüksek sevgi jenaratörü gibiler bunu anlayamıyorum yahu ben bir başak olarak kurudum kaldım yalnızlıktan ama onlar tek basına rahatlar, bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığındalar buna bencillik diyoruz bencillikleri çok sağlam taviz vermiyorlar yani ben direk karsımdaki insana taviz veririm çok yalnızım vs hadi çıkıp dolaşalım canım sıkkın vs diye ama onlar kendileri hakkında birşeyden bahsetmiyorlar gülücük) ...

http://img710.imageshack.us/img710/3623/unledmxa.jpg
06-01-2012 04:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(06-01-2012 04:49 AM)Amarth Yazılan:  Yalnız olmaktan sıkılmıyor bunlar arkadas dört duvar arasında bıraksan ömür boyu evdeler. Ama çelişen durum sanki çok sosyalmişler gibi capcanlılar ve yaydıkları aura gayet yüksek sevgi jenaratörü gibiler bunu anlayamıyorum yahu ben bir başak olarak kurudum kaldım yalnızlıktan ama onlar tek basına rahatlar, bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığındalar buna bencillik diyoruz bencillikleri çok sağlam taviz vermiyorlar yani ben direk karsımdaki insana taviz veririm çok yalnızım vs hadi çıkıp dolaşalım canım sıkkın vs diye ama onlar kendileri hakkında birşeyden bahsetmiyorlar gülücük) ...

Bence sen şu akrabanı gözünde büyütüyor olabilirsin gülücük

06-01-2012 11:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Amarth Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(06-01-2012 11:24 AM)Neptunian Yazılan:  
(06-01-2012 04:49 AM)Amarth Yazılan:  Yalnız olmaktan sıkılmıyor bunlar arkadas dört duvar arasında bıraksan ömür boyu evdeler. Ama çelişen durum sanki çok sosyalmişler gibi capcanlılar ve yaydıkları aura gayet yüksek sevgi jenaratörü gibiler bunu anlayamıyorum yahu ben bir başak olarak kurudum kaldım yalnızlıktan ama onlar tek basına rahatlar, bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığındalar buna bencillik diyoruz bencillikleri çok sağlam taviz vermiyorlar yani ben direk karsımdaki insana taviz veririm çok yalnızım vs hadi çıkıp dolaşalım canım sıkkın vs diye ama onlar kendileri hakkında birşeyden bahsetmiyorlar gülücük) ...

Bence sen şu akrabanı gözünde büyütüyor olabilirsin gülücük

Ahah büyütmüyorum aslındada bencilliklerine özeniyorum insanları çok iyi kullanıyorlar çaktırmadan kapıya gelip onu bunu istiyorlar ama sen ona çıktığında ne eşyasını dokundurtuyor ne de baska bişeyi paylaşıyor sadece akrabam değil ama diğer yengeçlerde öyle iş arkadaşlarım vardı mesela ve de bi kaç çevremdeki arkadasım hepsi aynı genel olarak, birde şöyle bir durum var yanında dayanabileceği bir arkadası varsa direk taraf tutuyor onun cephesinde duruyor eni dıslayıcı hareketlerde bulunuyor yani insanları benimkiler ve baskaları diye ayırıyor dünya onun etrafında dönüyor lafın kısası...

06-01-2012 05:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Amarth Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Vala bir başağın yengeçten öğreneceği çok şey var o da kendini iy ipazarlayabilmesi yani vitrinini yapabilmesi lazım mütevazılığı bırakarak ki yengeç de bu hatsafhada. Her hareketinde her yaptığı işte sanki çok büyük iş katediyormus gibi davranıyor başaksa tam tersi en zor işi yapsa bile çaba sarfetmiyormus gibi görünüyor özellikle bu durum iş hayatı için kötü bir durum ben bunu anladım. Yengeç in insan ilişkileri çok iyi insanların deneyimlerinden o kadar faydalanıyorlar ki boynuz kulağı geçer hesabı oluyor sonra mesela gitar çalan biriyle takılıyorlar 10 yıllık gitarcı diyelin aradan 1 hafta geçiyor adama birden gitar öğretmeye çalışan tavırlarla havalanıyorlar... :D İşte yengeçin çoğu tavırları bu şekilde, bunuda biraz çocukluklarına veriyorum insanlara tepeden bakıyorlar yani ...

06-03-2012 08:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Amarth Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

İkizlerde de o durum daha çok bilmediği birşeyi çok uzmanmıs gibi gösterme meziyeti diyebiliriz, yine yengeç in mizaçlarıda benziyor ikizlere aslında tanıdığım arkadaslarımdan örnek vermek gerekirse ama yengeç yine çabalayıp öğreniyor çabuk öğreniyor yani gitar çalmayı da öğreniyor aslında çaktırmadan ...

06-03-2012 09:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Seher56 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Epey olmuş konudan konuşalı gülücük ama ben de bir iki kelam eklemek istedim. Ben şahsen kendim ağlak insanlara bi dereceye kadar anlayış ve tahammül gösterebiliyorum. Yengece has değil bu tavrım yani genel bazda bu böyle.

Dert anlatanı da sonuna kadar dinlerim. Hatta ona yardımım dokunamayacaksa bu bana dert olur falan. Lakinnn hayatımdaki yengeç insanlarının çoğu beni bezdirmişti. Dert yandığı insan ile 2 gün sonra sarmaş dolaş ya da bişi yokmuş gibi haller... Dedikodusunu yaptığı insana canımlar cicimler etmeleri. Alttan almaları. Kendisine söylenen sırrı kimseye söyleme diyip bana da söylemesi (ki ben tepki koydum madem sır ne anlatıyon diye de. Yük sonuçta bana da) Kendi hatalarını görmeyip hep etrafta kusur araması. Suçu başkasına yıkma çabaları. Yersiz özgüvenleri. Şimdi bunlar çoğu burçta var. Yani yengeç oşsun olmasın herkeste var. Aslında yengeç burcu her haritada yani herkeste var. Ama bu derece mızmızlığı da yoğun olarak yengeçlerde gördüm. Karşındakini ezme girişimlerini de anlamıyordum.

Ki minik dertleri dert edemeyecek kadar başınız kalabalıksa size tavsiyem. Uzaklaşın. Travma yaşatırlar size. Ben 3 aşamalı yol yapıyom. İlk aşamada hissettiriyorum yersiz dertlerini dinlemekten ve acizane duruşundan yorulduğumu. 2 aşamada bam bam açıktan söylerim. 3. De ise fişi çeker gibi muhabbeti keser atarım. Hiç bir şekilde muhatap olmam. gülücük Eee biraz da gerçek meseleleri dert etsinler ama değil mi. Düşünsün dursun ben nettim diye. Bana davranışım çok da doğru gelmese de mecburen yapıyorum valla. Tabi bunu uyguladığım yengolar aramaya mesaj atmaya bi süre devam ettiler de ne görür ne de duyar davranıyorum. Yapabileceğim birşey yok. Kırılan tırnağına ağlamaktan öncelikli dertleriniz ve entrika kaldırmaz kafanız varsa koyverin.
Gerçekten tahammül yıpratıcı olanları ile karşılalaştım. Benim da talihime öyleleri denk geldi. Gece vakti ayrılık acısı çekiyor diye evine koş. Aldatılmış kesip atmış. Sonra tekrar bir araya gelsin. Hayır dost dostun bu gibi zamanlarında illa yanında olacak ama o kadar çok anlatıp dert yanıyor ki ilişki 2 kişilikken
Bana neden bu kadar yansıtıyordu anlamıyordum.
Belki diğer gezegen konumları iyidir. Açıları savır sebat eden biri yapmıştır onları ama her meseleyi ömrünün tek derdi edinen yengeç etkisi yüksek vir insansa ayırın yolları gitsin. Ben yengecin değişime direncini de gördüm. Kolay kolay kendini değiştirmez o sığınakta yaşayan bir hayvanı temsil ediyor sonuçta. Çıkmaz ordan kendi kalıplarından dışarı. Ne kadar erken o kadar iyi derim ben. De yine enine boyuna bir düşünün. Sonuçta sizin de yengeçleştiğin haller durumlar vardır hayatta. (Da ben uzun süre tahammül edemiyorum artık. Ben gibi sabırlı inatçı birini bile bezdirdilerse varın siz düşününgülücük Burası da bana dert yanma yeri oldu ama olsun. Paylaştım işte. Dursun burda. Umarım işinize yarar. (Ve sakın duygu sömürüsü ile eskisi gibi samimi diyalog kurmalarına izin vermeyin tavrınızı net koyun. Sonuçta o da tekamül yolunda. Anlaması gerekenler var dimi) gülücük

HOMOSAPIEN'''DEN İNSANA EVRİLİYOR...[/size]

Bu Placidus ev sistemi haritam:
https://i.hizliresim.com/00gNO8.png

Bu da Whole sign ev sistemi:
https://i.hizliresim.com/5NXmPL.png

04-17-2020 08:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yengeç Burcunun 10 Temel Özelliği Jackal 3 7,621 05-06-2019 03:50 AM
Son Mesaj: cancer123
  Yengeç Burcu Vurgusu ve Ünlüleri astrosohbet 11 16,996 07-12-2017 10:10 PM
Son Mesaj: Venüsx
  Yengeç Burcu ve Özellikleri ay_se 33 43,096 02-04-2016 12:08 AM
Son Mesaj: karamelli ruj
  Yengeç Burcu ve Yengeçlerin Bilinmeyen Yüzü Yakamoz 6 14,242 03-25-2015 04:47 PM
Son Mesaj: gökyüzü
  Yengeç Burcu Erkeği qulsah 9 16,273 09-10-2012 05:58 PM
Son Mesaj: eylülmavi
  Diger Burclara Göre Yengec Mavisahram 22 26,261 08-29-2012 07:53 PM
Son Mesaj: Bellatrix
  Yengeç Burcu Ve Psikopatoloji Félicé 2 6,247 01-31-2012 12:48 AM
Son Mesaj: xclsx
  Yengeç Kadını yaren 19 22,950 02-23-2011 02:04 PM
Son Mesaj: Aisha
  Yengeç Burcu Çocuğu qulsah 1 3,923 01-12-2009 02:09 PM
Son Mesaj: qulsah
  Yengeç Burcu ve Haritamızdaki Etkileri salmakis 0 4,097 06-11-2007 04:24 PM