Değerlendir:
  • 25 Oy - 2.32 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gücün Karanlık Tarafı : Yengeç
Yazar Mesaj
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

RE: Gücün Karanlık Tarafı : Yengeç
(12-28-2010 01:19 AM)panel Yazılan:  Nasıl ya Yengeç sevgisini,duygusunu dile getiremeyen bir burç mu?Onu anladım ben yorumlardan.

Yengeç söz ile sevgisini söylemeyen bir burç olabilir. Yengeç sever sevgisini ise misal sana güzel yemek yaparak, hastaysan süreklli seni kontrol edip çorbanı yaparak vs gösterir gibime geliyor.
12-28-2010 01:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yakamoz Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 19

yengeçleri seviyorum ya canımsın erkek kardeşimin yükseleni yengeç çok sevecen, ailesine, arkadaşlarına çok bağlı, fedakar oluyorlar. bir de çok iyi dinleyiciler. bir derdiniz olsun anlatın güzel güzel dinler, anlamaya çalışır, bir şeyi eleştirecekse nasıl kırmadan söylerim diye uğraşır. başınız sıkışsın bir yengecin sevgisini kazanmışsanız hemen derdinize çare bulmaya çalışır. ama madem gölge yönünden bahsediyoruz ben de bişeyler söyleyeyim. çok fazla sevilmeye ihtiyaç duyar. çabucak kırılır. dayanamıycam güzel özelliklerinden bahsedecem gülücük çok iyi baba-anne olur yengeçler. elleri bereketlidir ve çok güzel yemek yaparlar gülücük

12-28-2010 02:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lajâ Çevrimdışı
.::скорпион::.
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 44

Yengeç Karanlık Yönü
Sert yıldız etkisi almış Yengeçler yaşamından memnun olmayan, uyuşuk, tembel tiplerdir. Onlar her fırsatta işin kolayına kaçarlar ve başarı için gerekli girişimde bulunmaya da kalkışmazlar.

Fakat güçlü kardeşleri gibi sahip oldukları şeylere de sıkıca sarılırlar. Daha birçok hatalı yönleri bulunur. Alıngan, sık sık karamsarlaşan, kendine acıyan, çekingen, dağınık, dengesiz, kolaylıkla kandırılan, çevresinden kopamayan kimselerdir. Küçük görüldüklerini düşünürler ve aşağılık kompleksleri yüzünden acı çekerler.

Bu tipler ilgi uyandırmayı arzularlar ve bu yüzden aşırı davranışlarda bulunurlar. Bazıları hastalık hastasıdır. Hastalıkları bahane ederek ilgi çekmeye çalışırlar. Vaktiyle bir Yengeç tanımıştım. Bu adam nerede olursa olsun ihmal edildiği kanısına kapıldığında kendini fiziksel olarak hasta ediyordu. Doğrusu bu çok mide bulandırıcı bir durumdu!

Bu insanlarda güçlü gurur ve bağımsızlık sık sık yerlerini çaresizlik ve umutsuzluğa bırakır. Kendilerine acıyıp kötü şeyler düşünüp, sinirlerini de bozarak uzun süreler herkesten gizlenirler.

Aslında bu da dikkat çekmek için bir oyundur. Bu insanlar kendi duygularının elinde oyuncak olmaktadırlar. Dikkati çekmek için olay yaratabilirler. Türlü abartılmış duyguyu ortaya koyabilirler, üzüldüklerinde ağlamazlar ama onlar kadar zavallı, kendine acıyan kimseler bulunamaz.

Hele bu tip ağlayacak olursa göz, yaşları dinmek bilmeyecektir. Bu arada burcun sert etki almış erkeğinde güçlü bir hırçınlık kompleksi de görülebilir.

Bu Yengeçler bekârken sevgiliden sevgiliye koşarlar. Hepsini üzer ve mutsuz ederler. Geride perişan insanlar bırakırlar. Bu insanlara Duygusal Vampir adı yakışır sanırım. Bu tipleri mutlu etmek için çok fazla sevmek gerekir.

Ama onlar bu kadarını da yeterli bulmazlar. Onlarla ilişki kuran karşı cinsler hangi duyguların gerçek, hangilerinin yalan olduğunu da anlayamazlar.

Zaten Yengeçler de bunu pek ayırt edemezler. Bu tiplerin tuhaf bir yanı da daima almaları ve almalarıdır. Size ne kadar duygulu ve anlayışlı olduklarını söylerlerken de almaya devam ederler ve karşılığında hiçbir şey vermezler.

Neyse, Yengeçlerin çoğunda karanlık yön özellikleri azdır. Bir Yengeçte fazla olumsuz özellik varsa o bir canavar sayılabilir..

Y.Kemal Yazıcı

Bizi başınızdan geçenler değil kafanızdan geçenler ilgilendirir..
. .. . . ... .. .. ...
.. .
. .. . ... .
. . ..
04-23-2011 01:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Duygusal manipülatörden sonra, duygusal vampir'i çok tuttumgülücük
04-24-2011 12:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

Ben hep defolulara rastladım galiba ama işte budur tanıdığım yengeçlerin özetiverygood
04-24-2011 01:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(04-24-2011 02:19 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  bu dedikleriniz ay yengeç için de geçerli mi kızlarrr :D
evet daha çok onlar için:D
04-24-2011 02:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(04-24-2011 02:59 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(04-24-2011 02:33 AM)melis_bk Yazılan:  
(04-24-2011 02:19 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  bu dedikleriniz ay yengeç için de geçerli mi kızlarrr :D
evet daha çok onlar için:D

oy oy oyyyy... :D valla billa ben de çok sulu gözüm. ama valla istemeden oluyor. utangaç. yükselenim de akrep

ben kendimi çok saf biri sanırken acaba başkaları benim hakkımda böyle şeyler düşünüyor olabilir mi ?

çok olmuyor ama hakkımda öyle duyumlar da almıyor değilim. son aylarda insanlar durduk yerde sende ajan suratı var diyorlar :D

ama bence ben çok iyi bir innsanım ve de zararsız utangaç :D
Sen kurtarmışsın yükselen akreplesuna-bak
Eee oğlak da var seninki pek sayılmaz:D
04-24-2011 03:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(07-23-2011 06:26 PM)kare Yazılan:  otuz beş yıl kadar önceydi. hocam kanserin ne olduğunu anlatıyordu bana."yengeç gibi bir şey," diyordu, "yavaş yavaş insanın karnını, ciğerlerini yer bitirir..."
.......

yengeçle ölüm arasında bu kusursuz çakışma, neden?

bilge karasu - göçmüş kediler bahçesi

ingilizce yazılışlarıda aynı

07-23-2011 06:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
DenizKızı Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

Valla etrafı yengeçlerle çevrili biri olarak şunu söyleyeyim, yengeçlerle yaşamak da zor yengeç olarak yaşamak da=)

Yengeç düşüncesinde kötü olan bir şeyi duygularıyla hissetmiyorsa tepkisiz kalıyor..Bu da onu pasif gibi algılatıyor..

İnsanların düşünceleri yargılanabilir, ama duyguları yargılanamaz ki..

Hep kendilerini haklı görme gibi bir durumları var.Biraz bencillergülücük

Bir de insanda bağımlılık yapıyorlarask

http://imageshack.us/f/151/tubar.jpg/
07-23-2011 07:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

ay yengeçleri ben pek sevmiyorum
alınmayın lütfen hemen karşı atağada geçmeyin
babam yengeç [Resim: cay20.gif]

ekstradan yengeç birini tanıdım, tanıdığım güne lanet ediyorum o derece
hani ikizlere derler, dönek, iki yüzlü diye ama hayatımda kaç tane yengeç olduysa hep onlarda gördüm bu özellikleri sürprizzz

arama derler, aramanızı beklerler
kardeşlerine güya çok düşkünler, bir terslik olsun en baş düşman onlar

ne bileyim su gruplarına pek yakın değilim zaten
belki biraz balıklar çiçek

04-23-2012 02:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yengeç Burcunun 10 Temel Özelliği Jackal 3 7,621 05-06-2019 03:50 AM
Son Mesaj: cancer123
  Yengeç Burcu Vurgusu ve Ünlüleri astrosohbet 11 16,995 07-12-2017 10:10 PM
Son Mesaj: Venüsx
  Yengeç Burcu ve Özellikleri ay_se 33 43,095 02-04-2016 12:08 AM
Son Mesaj: karamelli ruj
  Yengeç Burcu ve Yengeçlerin Bilinmeyen Yüzü Yakamoz 6 14,240 03-25-2015 04:47 PM
Son Mesaj: gökyüzü
  Yengeç Burcu Erkeği qulsah 9 16,273 09-10-2012 05:58 PM
Son Mesaj: eylülmavi
  Diger Burclara Göre Yengec Mavisahram 22 26,260 08-29-2012 07:53 PM
Son Mesaj: Bellatrix
  Yengeç Burcu Ve Psikopatoloji Félicé 2 6,247 01-31-2012 12:48 AM
Son Mesaj: xclsx
  Yengeç Kadını yaren 19 22,948 02-23-2011 02:04 PM
Son Mesaj: Aisha
  Yengeç Burcu Çocuğu qulsah 1 3,923 01-12-2009 02:09 PM
Son Mesaj: qulsah
  Yengeç Burcu ve Haritamızdaki Etkileri salmakis 0 4,097 06-11-2007 04:24 PM