Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.71 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amor ( Astroid )
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Amor ( Astroid )
Ocak ayının son haftasından itibaren hem Jüpiter hemde Amor transitleri Koç burcunda olacaklar ( yaklaşık 2 ay birlikte Koç burcunda olacaklar )

Bu 2 aylık süreçte Güneş Koç , Ay Koç ve Venüs Koç olan kişilerin kısmeti açılabilir.
Aslan ve Yay burçlarında güneş , ay , venüsü olanlarda olumlu etkilenebilir.

12-07-2010 03:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(12-07-2010 03:55 AM)Yıldırım Yazılan:  Ocak ayının son haftasından itibaren hem Jüpiter hemde Amor transitleri Koç burcunda olacaklar ( yaklaşık 2 ay birlikte Koç burcunda olacaklar )

Bu 2 aylık süreçte Güneş Koç , Ay Koç ve Venüs Koç olan kişilerin kısmeti açılabilir.
Aslan ve Yay burçlarında güneş , ay , venüsü olanlarda olumlu etkilenebilir.

hýmmm amor için, bi burçda ortalama 2 ay kalıyor diyebiliriz..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
12-07-2010 11:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(12-08-2010 03:53 AM)ariess Yazılan:  tam da bunu beklıyordum dansy tr. amor 7.evimde dansy benim 7.evde maşallah stelyumlu 2011'de Yıldırım'ın dediği tarihlerde kavuşumlar bolbol bende gözkýrpma 2011 gel artık ask

buarada uzun süren erkek arkadasımla tanıstıgımda tr.amor ayımla kavusumdaymıs, onunda 5.evınde...

amor'umuzun oldugu burc acaba bızı nasıl etkıler ? veya venus -mars gıbı karsı cınste etkılendıgımız şeylerı ıfade edebılırmı? yada sınastrıde benım amorum onun 1.evınde dıye bı kavram olabılrımı acaba

peki ben gece gece bu kadar soruyu nerden buldum koptum.w

Amor'un ilişkiler konusundaki etkisini destekleyen birkaç örnek daha gözlemledim.
Hatta birisi üyelerimizden Rüzgar'ın kızkardeşi oluyor ve nikah tarihinde transit amor onun tam venüsünün üzerindeymiş.

aries sorularına gelince , astroidler üzerine öyle kapsamlı bilgilerimiz yok.
venüs-mars kadar etkili değil elbette bunu söyleyebilirim.

şu an için elimizdeki en net veriler , doğum haritasındaki Amorun transit gezegenler tarafından açılarla uyarılması + Transit Amorun doğum haritamıza ( özellikle venüs,güneş,ay,mars ) açılar yapması gerçekten ilişkiler konusunda çok özel zamanlara işaret ediyor.

12-24-2010 03:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(12-24-2010 03:23 AM)ariess Yazılan:  teşekkür ederim yıldırım... burda sabırsızlıkla beklıyordum gözkýrpma çiçek

Koç burcunun sabırla beklediğini duysam şaşardım zaten :D

rica ederim , transit amor senin koç stelyumuna dokunduğunda bereket getirsin , taliplerin çoğalsın dileğinde bulunayım gülücük

12-24-2010 03:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(12-07-2010 11:03 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  amorun natalde venüsle karesi ne anlama gelir?

ece , aries'e vermiş olduğum cevaba benzer olacak.

amor üzerine sağda solda teoriler bulunabilir belki ama astroidler konusunda ben bu teorik bilgilerden ziyade GÖZLEMLERİ daha fazla ciddiye alıyorum.

şu an için en sağlam gözlemlerimiz , transitlerle uyarılan bir amor ilişkilerde önemli zamanlara işaret ediyor.

Amorun burçlar ve açılarda ne etki vereceğini bilemiyorum.

hatta yükselen burcun için bana vermiş olduğun tarihlerden birinde 2009 yılındaki duygusal gelişmeden söz etmiştin ve tam o dönemde Amor transiti aktifmiş bunu belirtmeliyim.

12-24-2010 03:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(12-24-2010 03:26 AM)Yıldırım Yazılan:  
(12-24-2010 03:23 AM)ariess Yazılan:  teşekkür ederim yıldırım... burda sabırsızlıkla beklıyordum gözkýrpma çiçek

Koç burcunun sabırla beklediğini duysam şaşardım zaten :D

rica ederim , transit amor senin koç stelyumuna dokunduğunda bereket getirsin , taliplerin çoğalsın dileğinde bulunayım gülücük
dileğin için amiinnn isteyen herkese ask
sabır nerde bizde ,hele bide konu aşksa utangaç

kendımde gozlemledıgım ıkı net hatırladıgım tanısma tarıhınde de arasında 5 yıl olmasına ragmen! tr amor natal ayımla kavuşum halınde ... ve nişanlanmıştım, onda da tr amor 5.evımdeymış...

şuan küçük hareketlenme var ama bakıcaz ;) tr amor adayımızın gunesıyle kavusum suan hapı yuttu :D

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
12-24-2010 03:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(12-24-2010 03:34 AM)Rüzgar Yazılan:  benim yedinci evimde şuan hadi hayırlısı, ama natal haritamda dokuzuncu evimde şironun yanında acaba şirondan ötürü amor zorluklar yaşatırmı ikili ilişkiyle ilgili gülücük

siron konusunda bısey dıyemıcem ama 7.evdeyse saadetler diliyorum sanada kısa zamanda :D

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
12-24-2010 03:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

(12-24-2010 03:38 AM)ariess Yazılan:  
(12-24-2010 03:34 AM)Rüzgar Yazılan:  benim yedinci evimde şuan hadi hayırlısı, ama natal haritamda dokuzuncu evimde şironun yanında acaba şirondan ötürü amor zorluklar yaşatırmı ikili ilişkiyle ilgili gülücük

siron konusunda bısey dıyemıcem ama 7.evdeyse saadetler diliyorum sanada kısa zamanda :D

evlilik tarihimde 3. evde nt şiron tr amor kavuşumdayken evlendimgülücük eşimin nt jupiteri tr amor 4 obr kavuşumdaydı..sinastri için bi bilgi varmı mesela kişinin güneş amor kavuşumu var nt de.diğerinin nt şironuyla kavuşumda.bu şiron kimdir ya allam kabule dilse başak yöneticisi dense bi açısıda yok ama uransüsmle birlikte her olayda başrolde.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
03-22-2011 12:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

(03-22-2011 12:02 AM)URANJÜP Yazılan:  Peki solar returnda DSC nin üzerinde olan amor ne gbi etkiler verir ?

az önce inceledim solar return de uranus (uranüs yükselen yöneticim)amor kavuşumdayken tanıştık.aynı zamanda benim doğum gününm olduundan tanışma anı haritasıyla aynı.onun solar returnune baktım yükselen yöneticisi marsla amor solarında kavuşumda o yıl.bu arada tr.leri incelerken natalde göremedikleriniz solarda daha belirgin şekilde olabiliyo.
farkettimde ben bu solar natal aynı gün deyip duruyorum bikaç farklı olayda.güneş şans noktam natalde kavuşumda ondan sanırım bu günler bana şans getiriyo.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
03-22-2011 12:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Bende de Transit Amor Merkür'e dokundu dokunacak. 9.evde..
Ne Venüs'e dokunduğu var ne de 7.evde.:D
Neyse ki diğer natal gezegenlere karşı zorlayıcı bir açısı yok..

Solar return haritada da 8.evde,sadece kuzey ay düğümüne kare açı yapıyor..
03-22-2011 12:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir