Değerlendir:
  • 34 Oy - 2.47 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Müge Anlı
Yazar Mesaj
friday 13 Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Müge Anlı
Müge Anlı kimdir” sorusu hakkında size söylenebilecek birçok bilgi vardır ancak hepsinden bahsetmemiz mümkün değil. Bilmeniz gereken kısaca belirtmek gerekirsek Müge Tatlı Sert Programı aracılığı ile Türkiye üzerinde gerçekleşen önemli olayların bir kısmını Tv programında canlı yayınla aktarıyor. Bununla kalmayıp emniyet güçleri ile işbirliği yaparak suçluların peşinde düşüyor.

Anlı eski eşi olan gazeteci Burhan Akdağ ile 2008 ayrıldı. Evlilikten olan Lidya isimli kızları bulunmaktadır.
[Resim: MGE-AN1.jpg]
Doğum Tarihi : 19/12/1973
Doğum Yeri : İSTANBUL
Meslek : Sunuculuk,
Burç : Yay
Favori Sporu : Yürüyüş
Müge Anlı bir Türk Televizyon sunuculuğu yapan magazin editörcüsü olarakda bilinir. Bundan 6 ay önce kadar Kanal D kanalında Pakize Suda beraberinde Dobra Dobra programınının sunuculuğunu yapmıştır. Şimdilerde ise ATV Kanalında Tatlı Sert programını sunmaktadır.

olası haritası:
[Resim: astro_2gw_04_mage_anla_44092_13127.gif]

yükseleninden doğum saatini bulmaya çalıştım ama aslan veya yengeç arasında kaldım
ailesine çok düşkün hafif muhafazakar oduğunu biliyorum yuvarlak suratı ve vücut yapısıyla yengeç olabilr dedim ama
yengeç olamayacak kadarda da cesur özellikle stüdyoda silah patladığında herkes bi yere kaçışırken hiç korkmadan olayı anlamaya çalışmasıyla cesurluğunu gösterdi
cesareti beni çok etkilenmişti

işindeki hırsı azmi marsının 10 evde ve koçta olmsıyla alakalıysa daha yüksek ihtimalle haritasının bu olabiliceğini d.s nin akşam 8 gibi olduğunu düşünyorum

çiçek çiçek çiçek
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1291463609
10-22-2010 04:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Müge Anlı
Yay burcu + Ay akrep + Mars Koç

O cesur olmayacakta benmi olacam gülücük

10-22-2010 11:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

tam tersi bende çok seviyorum bana dürüst geliyor

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
10-23-2010 02:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Neden bilmiyorum ama Müge Anlının yükseleni toprak burcu gibi geliyor bana.Eğer yükseleni de toprak değilse haritasında hiç toprak yok.Daha çok başak olabilirmiş gibi hissediyorum.Aslında o şekilde 3. evine gezegen denk gelmesi de muhtemel oluyor.Ama açıkçası bu tarz şeylerde hislerime de pek güvenmiyorum:D Soğuk ve gıcık gibi de duruyormuş.Başak olma ihtimali gittikçe artıyor dil çýkarma
10-23-2010 05:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(10-23-2010 05:33 PM)JoMaJa Yazılan:  Neden bilmiyorum ama Müge Anlının yükseleni toprak burcu gibi geliyor bana.Eğer yükseleni de toprak değilse haritasında hiç toprak yok.Daha çok başak olabilirmiş gibi hissediyorum.Aslında o şekilde 3. evine gezegen denk gelmesi de muhtemel oluyor.Ama açıkçası bu tarz şeylerde hislerime de pek güvenmiyorum:D Soğuk ve gıcık gibi de duruyormuş.Başak olma ihtimali gittikçe artıyor dil çýkarma

açıçası bana da başak gibi geliyor özellikle analizci yeteneği,iyi bir dinleyici olması ve tabi ki mesafeli duruşu bu düşünceyi artırır yönde
10-23-2010 06:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
plutonik Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

bence mesafeli duruşu ve yapısındaki 'insancıllık' teması venüs kova'yı da çağrıştırıyor.

[Resim: astro2gw02plutonikhp448.th.gif]

Kimi aradığını yitirir aradıkça,
Kimi de arayandır;aranan onu bulur...Ö.Asaf
10-24-2010 06:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(10-24-2010 06:10 PM)plutonik Yazılan:  bence mesafeli duruşu ve yapısındaki 'insancıllık' teması venüs kova'yı da çağrıştırıyor.

Benim kanaatime göre de venüs kova etkisi soğuk ve mesafeli duruşunda oldukça etken ve evet toplum adına çaba harcaması da bu yönünü çok göz önün de tutuyor, ancak başak vurgusunun onda var olduğuna ben de inanıyorum, ay akrebi bu analizci yönüne yeterli gelmeyecektir, ortaya bir başak gerektiğini düşünüyorum..
10-26-2010 04:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
libra's justice Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Yükseleni Akrep ya da Oğlak bence.Büyük ihtimal Akrep.Dedektifliği,bakışları,seksapeli tam bir Pluton kadını olduğu izlenimini veriyor bana.

[Resim: manatalchart.th.gif]
01-07-2011 12:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

yüseleni başak olsa azıcık mütevazi olması gerekmez mi? o kadar gıcık oluyorum ki; 2 dakika tahammül edemiyorum mecburen izlersem...
bana da yükseleni oğlak gibi geliyor.

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
01-07-2011 12:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

arkadaşlar, bazaen forumda isimler geçiyor, kendimi bu dünya da değilmiş gibi hissediyorum gülücük hemen google soruyorumgülücük)
size sormyada çekiniyorum bu arada; eleştirirsiniz diye dil çýkarma

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
01-07-2011 12:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir