Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.87 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Recep Tayyip Erdoğan'ın Haritası
Yazar Mesaj
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

Cvp: Recep Tayyip Erdoğan'ın Haritası
Recep Tayyip Erdoğan'ın haritası
[Resim: B8W7LD.jpg]
Daha büyük görsel bulamadım affedin

Türkiye'nin Haritası
[Resim: 3AW5jj.jpg]

Erdoğan'ın iyi yapabildiği ekonomik krizi yönetmek Diğer ülkelere hava atmak Trollemek. Bunun dışında beğendiğim siyaseti yok. Hatta artık bıktım Halka çay kaşığıyla verip kepçeyle geri almasından usandım Siyaseti ne zaman bırakır yorumlamanızı istiyorum Sinastri bende oturmadı anlayanları davet ediyorum Nazım Hikmet Ran yanıldı mı? Ülkemiz güzel günler göremeyecek mi bunun cevabını istiyorum
Sevgiler

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
09-29-2016 04:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

(09-29-2016 04:04 PM)Libra Yazılan:  Recep Tayyip Erdoğan'ın haritası
[Resim: B8W7LD.jpg]
Daha büyük görsel bulamadım affedin

Türkiye'nin Haritası
[Resim: 3AW5jj.jpg]

Erdoğan'ın iyi yapabildiği ekonomik krizi yönetmek Diğer ülkelere hava atmak Trollemek. Bunun dışında beğendiğim siyaseti yok. Hatta artık bıktım Halka çay kaşığıyla verip kepçeyle geri almasından usandım Siyaseti ne zaman bırakır yorumlamanızı istiyorum Sinastri bende oturmadı anlayanları davet ediyorum Nazım Hikmet Ran yanıldı mı? Ülkemiz güzel günler göremeyecek mi bunun cevabını istiyorum
Sevgiler

Astrolojik olarak zamanını bilemem de ölmeden bırakmaz gibi geliyor,ülkemizin güzel günler görmesi konusunda da bu gidişata bakarak korkuyla umutsuzum diyorum.Belki bir ihtimal RTE sonrası siyasetçiler yapılan hataların ve toplumdaki ayrıştırmaların-dağınıklığın farkına varabilirlerse belki görürüz.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
09-29-2016 04:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

RE: Recep Tayyip Erdoğan'ın Haritası
Yükselen yaymış. Uyuyor da açıkçası. Asc kavuşum mars siyasette yükselmesini kolaylaştırmış olmalı. Haritasında kötü diyebileceğim mars ay kavuşumu var. Ay duygulara hitap eder, bu yüzden ülkeler astrolojisinde halkı temsil etmesi hiç şaşırtıcı değil. Aslında bunu da yeri geldi ustaca kullandı ama her zaman fayda getirmez tabi, marsın buradaki etkisi yüzünden zıtlaşma ve kutuplaşma çıkıyor olmalı. Jupiterin 7. evde olması ve bu ay mars koalisyonuna ters açı yapmaması olumlu, özellikle 7. ev gibi iletişim evindeki Jüpiter 3. evdeki güneş, venüs ve merkür iletişim evlerinde. Jüpiter buradan gelen fırsatları, venüs sevgi ve uyumu ve güneş de lider olmasına ve sözü geçen biri olmasına katkı veriyor. 11. evdeki neptün ve saturn bu konuda belli zorluklar olduğunu gostermekte, neptün bu evde kaldırılma ve suistimale açık bi yapı verebilir, merkurun de icyle kavuşum yapması subjektif bakış açısından dolayı tuz biber ekmekte. Şuandaki mevcut durum bi örneği aslında. Kabataslak analizin böyle;) asc kavuşum mars kendini acayip belli ediyor, bi de yay burcuna gelmiş. Bi ara cumhurbaşkanı olunca siyasetten bi süre çekilmişti o arada siyasete huzur gelmişti. Siyaseti bırakmaz bence ancak sağlık durumu gibi şeyler bunda etkili olur, astrolojide bağımsız yazdım. Hem şu aralar birakmasa daha iyi.
09-29-2016 04:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

(09-29-2016 04:55 PM)capri Yazılan:  asc kavuşum mars kendini acayip belli ediyor, bi de yay burcuna gelmiş. Bi ara cumhurbaşkanı olunca siyasetten bi süre çekilmişti o arada siyasete huzur gelmişti. Siyaseti bırakmaz bence ancak sağlık durumu gibi şeyler bunda etkili olur, astrolojide bağımsız yazdım. Hem şu aralar birakmasa daha iyi.

15 Temmuz etkisi geçmesi lazım bence de şimdi bırakmamalı. Sağlığının kötü olduğu döenmler vardı yaşlanıyor Nüksedebilir O zaman bırakır diye düşünüyorum RTE gidince ülkede nasıl bir değişim olacak merak ediyorum

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
09-29-2016 05:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

şu linkte :
http://www.astrosohbet.com/forum/showthr...#pid202003

öncelikle daha evvel Ankara büyükşehir belediyesi başkanı Melih Gökçek için yaptığım yorumdan sadece 2,5 ay sonra hızlıca başkanlıktan çekilmesi gibi bir etkisi olur mu bilmem ama şimdide cumhurbaşkanımızın haritasını yorumlamak istedim gülücük

kendi haritası;

[Resim: ZF4jZmcKLGV1H0AxMQyJEzDjZQNjZGNjZQNj.png]

geçmiş dönem seçimlerine bakınca yükselen oğlak olma ihtimali çok doğru.. kova ve aslan aksındaki tutulmalar ona hep uğurlu gelmiş...

birde seçim günü 24 haziran 2018 transitlerine bakalım,
(daha anlaşılır olsun diye ascyi 18 dereceye çektim yine)

[Resim: ZF4jZmblAQN2ZwNkBQVkZGLjZQNjZGNjZQNjZQN5ZwZmZj.png]

bir kere transit Jüpiter MC noktasından ve 7.evdeki transit Venüs kendi haritasındaki venüsüne açı yapıyor....
daha ne olsun...
vallahi özellikle seçmişler sanki bu tarihi...bu kadar cuk diye oturur...

tr Satürn ve tr kuzey ay düğümü 6 derecede güneşine olumlu açı yapıyor...

maşşallah dediğim 3 gün yaşamıyor ama yinede dicem...
transitleri çok çok iyi be.... :/

sonuç belli....
yüzde doksan dokuz seçimleri tekrar kazanacak...
05-30-2018 06:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Dilek hanım merhaba,
Dediğinizin doğru olduğu konusuna ben de katılıyorum. Bilerek seçilmiş gibi geliyor.
Bakalım kim gelirse hayırlısı olur inşallah gülücük

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
05-31-2018 12:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Caesar Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

Bu duruma göre kaybetmesi için Venüs'ün yörüngesinden çıkıp Jüpiter'e bodoslama girmesi lazım, belki bizi çekemeyen dış güçler yapar. eyy ameriqa eyy alamanya
06-02-2018 05:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

aklıma bişiler geldi.. gülücük

şimdi öbür başlıkta ilişkileri uzun vadeye götüren etkileri yorumlarken aslında evlilik olamasa bile derin güçlü ve uzun ilişki başlığına verilebilecek en güçlü örneklerden birisi cumhurbaşkanıyla ülkemizin ortak sinastrisi olmalı... gülücük konuya objektif olarak bakarsak ciddi bir şekilde oyların çoğunu alarak ülkemizin her alanında etkili bir isim olmadı mı? oldu... o halde gelin bakalım gülücük)

( genelde astrologların hatası kendi siyasi görüşleri doğrultusunda gerçekleri kendine uydurmaya çalışmaktır.. halbuki astroloji size karmayı gösterir... ilahi kanunlar istiyorsa bir 16 yıl daha kalır... astroloji ruhunu benimsemiş olan bizlerde saygı duymak düşer ancak... )

bu arada üşendiğim için haritayı astro.comdan kesip biçerek yapıştırmadım. direk internetten buldum. fakat burda yüksleni balık yazmışlar... değil net bir şekilde 18 derece oğlak gülücük yani ülkemizle asc -dsc kavuşumu var karşılıklı..

[Resim: ca6b74197191.jpg]

hani öbür başlıkta hep diyordum ya ay düğümleri+ Venüs+ güneş+ satürnün arasındaki açılar ne kadar çoksa ilişki o kadar uzun süreli olur.

benim burda gördüklerim;
1- Kad+ Satürn üçgeni (balık+ akrep aksında)
2- Kad+ Satürn karesi ( oğlak+ terazi aksında)
3- Kad+ Güneş kavuşumu (balık burcunda)
4- Kad+ Ay, Mars karesi (balık+ yay ekseninde)
5- Güneşler üçgen ( balık+ akrep aksında 2 orb ile)
6- Venüsler üçgen ( balık+ akrep aksında 5 orb ile)

ve devamında yıkıcı görünüm hiç yok nerdeyse..

bu kadar sağlam bir sinastrinin kompozitide sağlam olmalı diyorum ve ona geçiyorum hemen kendimde büyük bir merakla!

büyük toprak üçgeniiiiii! vay vayy vayyyy! ben size boşuna demiyom kompozit haritada gezegenler ne kadar kötü açılar yapsada sabit ve toprak vurgusu varsa o ilişki bir şekilde devam eder diye! alın işte size süper örnek!

[Resim: ced17f8e2505.jpg]

genelde gördüğüm iyi kompozitlerde ya böyle çook sağlam büyük kareler yada tutulmalar falan (ki genelde taraflardan birisini de hastalık yada ölüm alıyor) ancak ayırıcı oluyor..

bu haritada zaten oğlak stelyumu var... Satürn şuan burda.. tutulmalarda burada.. zaten tarafların kendi natal haritasına bakınca karşılıklı 1 ve 7.evlerde tr Satürn varken ilişkide sorgulamaları ve ayrılıkları gösterir... devamında tr uranüste boğada ilermeye başlıcak.. en geç 2020nin sonlarında tr Satürn ve tr Jüpiter kovada beraber takılırken tr uranüsle kare yapmaya başlıcaklar... buda kompozitteki bütün gezegenelri sıradan taramaya başlıcak... hattave hatta!!! bu komzpozitte zayıf olan tek yeri mars kavuşum satürnün, Uranüs ve plütoyla olan T karesine dokuncak! hele 2021 ocaksonu mars kavuşum Uranüs falanda var...
21 OCAK 2021! bu tarihi kenara yazın diyorum sadece.. baksanıza ya o nasıl bir harita öyle!

[Resim: ZF4jZmblZGNkZwNlZGN4ZwNjZQNjZGNjZQNjZQNkBGR2AmZ.png]

KARM IS BITCH!!!
12-18-2018 04:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

(05-30-2018 06:53 PM)dilek8855 Yazılan:  şu linkte :

öncelikle daha evvel Ankara büyükşehir belediyesi başkanı Melih Gökçek için yaptığım yorumdan sadece 2,5 ay sonra hızlıca başkanlıktan çekilmesi gibi bir etkisi olur mu bilmem ama şimdide cumhurbaşkanımızın haritasını yorumlamak istedim gülücük

kendi haritası;

geçmiş dönem seçimlerine bakınca yükselen oğlak olma ihtimali çok doğru.. kova ve aslan aksındaki tutulmalar ona hep uğurlu gelmiş...

bir kere transit Jüpiter MC noktasından ve 7.evdeki transit Venüs kendi haritasındaki venüsüne açı yapıyor....
daha ne olsun...

sonuç belli....

Erken secim var.. ve tarih yine bir haziran sonu.. 28 haziran 2020..

Hemen transitleeimize geri bakalim.. 7.evindeki gunes kendi natal balik gunesine ucgen.. 1.evinde hatta natal kad ustunde tr pluto ve jupiter kavusumu.. vee ic noktasinda tepedeki 9 derece saturne tam zit bir uranus..
Ben diyim gene alacak secimleri ama.bu tarihleri secen astrologda iyi bir tebrik hakediyor! Tayyip Beyin haritasini coooook iyi cozumlemis.. nokta atisi bir tarih gülücük

[Resim: ZF4jZmblBQN2ZwNlZQVkZQpjZQNjZGNjZQNjZQNkBGR2AmZ.png]

KARM IS BITCH!!!
01-22-2020 12:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Frederico Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

(01-22-2020 12:12 AM)dilek8855 Yazılan:  
(05-30-2018 06:53 PM)dilek8855 Yazılan:  şu linkte :

kendi haritası;

daha ne olsun...

sonuç belli....

Erken secim var.. ve tarih yine bir haziran sonu.. 28 haziran 2020..

Hemen transitleeimize geri bakalim.. 7.evindeki gunes kendi natal balik gunesine ucgen.. 1.evinde hatta natal kad ustunde tr pluto ve jupiter kavusumu.. vee ic noktasinda tepedeki 9 derece saturne tam zit bir uranus..
Ben diyim gene alacak secimleri ama.bu tarihleri secen astrologda iyi bir tebrik hakediyor! Tayyip Beyin haritasini coooook iyi cozumlemis.. nokta atisi bir tarih gülücük

[Resim: ZF4jZmblBQN2ZwNlZQVkZQpjZQNjZGNjZQNjZQNkBGR2AmZ.png]

Ben de bakmıştım söylenen seçim tarihlerine ama bence de sanki nokta atışı ayarlanmış gibi. Bu tarihi Erdoğan kazansın diye bir Astrolog belirlediyse, kesinlikle Erdoğan kaybetsin diye bu tarihi seçmiş (herhalde Astrolog CHP'Lİ "CE-HA-PE"li koptum.w),

ama Ekrem İmamoğlu kazanacak, çünkü Erdoğan yükselen oğlak ve Satürn geri harekette olacak ve geri giden Jüpiter ile kavuşumu var. Bence bu Erdoğan için kötü haber, Ekrem İmamoğlu için güzel bir transit var o aralar. İmamoğlu'nun Propagandasını yapacağı aylar Transit Venüs Natal Merkür ve Venüs ile kavuşum yapacak. İnsanlara daha şirin gözükecek (Transit Venüs - Natal Venüs kavuşumu). İnsanları tatlı diliyle yerinden çıkaracak kendine oy attıracak(Transit Venüs - Natal Merkür kavuşumu). Bence bu verilen tarih Erdoğan için çok tehlikeli.

Ha bir de Erdoğan'ın Yükselen Yay olduğunu söyleyenler de var öyle olsa bile 28 Haziran'da Jüpiter'de retro..

Son olarak şunları da eklemek istiyorum 13-14 Haziran 2020'de Transiti güneş İmamoğlu'nun MC noktasına da kavuşum yapacak.

Ekrem İmamoğlu'nun doğum tarihi belli olsa bile saati belli değil ama ben rektifiye ettim, merak edenler için tarih saat vereyim. 4 June (Haziran) 1971 saat 12:03 p.m

Hatta şöyle bir ayrıntı vereyim, biz Ekrem İmamoğlu'nu nasıl biliriz "tatlı konuşmasıyla" haritasında Venüs-Merkür kavuşumu var. Astroloji yalan söylemez koptum.w koptum.w. İmamoğlu yükselen Başak ve Yöneticisi Merkür seçimde ve seçimden biraz önce retro olacak tıpkı Erdoğan'ın ki gibi.. Seçim zamanı Venüs de retro olacak..

Seçimlere İmamoğlu'nun da gireceği kesin değil ama Cumhur İttifakından Erdoğan'ın gireceği kesin bence.

Bu tarihte seçim olursa Ekrem İmamoğlu (Millet İttifakı adayı farklı olursa durum değişebilir) alır götürür seçimi..

Allah'ım lütfen seçim 28 Haziran 2020'de olsun, İmamoğlu ve Erdoğan arasında seçim yapalım amin.. koptum.w

Erdoğan inşallah kaybeder amin.. koptum.w
01-23-2020 12:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir