Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.87 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Recep Tayyip Erdoğan'ın Haritası
Yazar Mesaj
ginka
Kayıtsız

RE: Recep Tayyip Erdoğan'ın Haritası
(12-05-2011 09:39 PM)feynmann_m Yazılan:  
(12-05-2011 09:38 PM)ginka Yazılan:  
(12-05-2011 09:32 PM)feynmann_m Yazılan:  
(12-05-2011 09:30 PM)Yldrm Yazılan:  
(12-05-2011 09:17 PM)feynmann_m Yazılan:  Harita görüntülenemiyor doğum bilgilerini bilen varsa tekrar ekleyebilir mi acaba? Son rahatsızlığından sonra kendisinin kanser olduğuna dair söylentiler dolaşıyor ortada..

Forum içinde olması lazım haritası.

uranus koç transitiyle ilgili bir yorum yaparken devletin zirvesiyle alakalı sürpriz gelişmeler olabilir demiştim.

illuminatinin işidir gülücük

yapma bu da mı illuminati !gülücük neyse bakayım diğer başlıklara bulurum belki..

şuan zirvede olupta illuminati olmayan var mı :D hele recep hele recep....
ne illuminatiymiş arkadaş :D

haha :D
12-05-2011 09:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

doğum saati yok maalesef..
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1323104167
12-05-2011 11:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-05-2011 11:34 PM)feynmann_m Yazılan:  doğum saati yok maalesef..

Dün 135 derecelik açı için '' kriz açısı '' ifadesini kullandığımı yazmıştım başka bir konuya. Bu açının kökü 45 derecelik açıdır ve bu iki açı 8 rakamıyla bağlantılıdır.

Transit Satürn Başbakan'ın Marsına 45 derece , Güneşine 135 derece açılar yapıyor ilk dikkatimi çeken bu oldu.

12-06-2011 12:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Haritasinda buyukkare olusmus hatta bu buyuk kare marsin gerilemesiyle tekrarlanacak hayirlisi
12-06-2011 12:54 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

(12-06-2011 12:47 AM)Yldrm Yazılan:  

Dün 135 derecelik açı için '' kriz açısı '' ifadesini kullandığımı yazmıştım başka bir konuya. Bu açının kökü 45 derecelik açıdır ve bu iki açı 8 rakamıyla bağlantılıdır.

Transit Satürn Başbakan'ın Marsına 45 derece , Güneşine 135 derece açılar yapıyor ilk dikkatimi çeken bu oldu.
sağlık astrolojisiyle ilgili pek bilgim yok onun için sizin fikrinizi almak istedim merak ettim açıkçası..
Bu arada yine satürne bağladın..doğru aslında hayatımızda sınav verdiğimiz konuların nerdeyse tamamı satürnle alakalı öğretmen olduğunu bi kez daha gösterdi satürn hoca!
12-06-2011 12:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-06-2011 12:55 AM)feynmann_m Yazılan:  
(12-06-2011 12:47 AM)Yldrm Yazılan:  

sağlık astrolojisiyle ilgili pek bilgim yok onun için sizin fikrinizi almak istedim merak ettim açıkçası..
Bu arada yine satürne bağladın..doğru aslında hayatımızda sınav verdiğimiz konuların nerdeyse tamamı satürnle alakalı öğretmen olduğunu bi kez daha gösterdi satürn hoca!

Ben bi Satürne bağlamayı severim , bir de illüminatiye gülücük

Sağlık astrolojisi üzerine forumda çok donanımlı kimse yok malesef.
Satürnün bloke eden engelleyici özelliğini düşünürsek , Başbakanın Güneş ve Mars gibi gezegenlerinin ifade ettiği organ ve vücut sistemlerine dair işlevlerin engellenmesi ihtimalini düşünebiliriz.

Güneş ve Mars => Kalp ve Kan ( dolaşım sistemi ) gibi

12-06-2011 01:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Haberlerde ne kadar değinildi bilemiyorum ama acaba ani bir rahatsızlık mıydı?

Mars Başak - Başak (bağırsak) bağlantısı sebebiyle benimde gözüme ilk çarpan oldu.Ki cerrahi ibr müdahale söz konusu(mars)

Ama her mars başakta sonuçta ameliyat olmadı kendisi.O zaman farklı ne gelişmiş olabilir ?

İlerletimlerden özellikle gözüme çarpan bir nokta olmadı.Ama tutulmanın(güneş) süreci tetiklemiş olabileceğini düşünüyorum.Ki önümüzde birde ay tutulması var çok yakın derecelerle olmasada etkilenebilir.Mars geri hareket de yapacak.Rahatsızlığı bir süre daha canını sıkabilir.

Nedense marsın 6. evde olabileceğini yada ev yöneticisi olabileceğini düşündüm.Ama tabi doğum saati belirgin olmadığı için tam olarak emin olmak mümkün değil.
12-06-2011 01:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
malice071 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 25

bende bir illüminatiye bağlamayı severimgülücük)

Fazla uzatmadan, derin derin açıklama yapmadan kısa ve öz yazalım. Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan bir sağlık sorunu için acilen ameliyat geçirdi. 12 Eylül 2011 Balık Burcunda cereyan eden Dolunay etkisinde buna değinmiştim ve hatta orada parçaları bulun birleştirin resim ortaya çıkıyor zaten.Tam o gün Arap Baharı Turu başlamıştı!
“Bu ertelenen bir sağlık ameliyat olayı olabilir daha betere gidebilir tam da 1.ev,6.ev,8.ev ve 12.ev alanınıza denk gelmiş ise,

Diğer yandan hükümetin kendi içinde, krizler olabilir,10.ev hükümeti simgeliyor, değişken ve gerilimli gökyüzü tablosuna bakınca, hükümetle ilgili çatlak bir ses, bir 12.eve özgü gizlenen olay, karanlık bir durum öne sürülebilir, başbakan ise kendisine dikkat etsin, bu dolunay ezoterik manada 10.evde gerçekleşiyor ve başta kendisini simgeliyor, bir oyuna gelmesin, yediğine içtiğine dikkat etsin. Tedbirde imandandır. Kim doğrucu kim yalancı kim komplocu kim sahici zaten karıştık iyice fark etmez.

Ve gelelim global yoruma ama kısacık; zaten amaçlarını idrak edince bir tek etki yeterli, resmin hepsini görmek için, zira astrolojiyi kötü amaçları için en iyi kullanan ve bilenler onlar, ama sadece şimdilik zehir varsa panzehirde var evelallah;

Sabian sembollerine göre, balığın19ºile 20 ºarasındaki anlatımı, en üstte en yetkili olanın verdiği talimat ve akşam yemeğinde alınan karar ile kurbanın seçilmesidir, sabian sembolleri kabalaya(şeytani bilgi harut ve marutun öğretisi) dayanır, felek dairesi 360 derecedir ve her bir derecenin özel bir ritüeli ve anlamı vardır, bu şifrelenmiş kartlarla ritüeller yapılır ona göre planlanır ve işleme koyulur. Global anlamda, bir ülke veyahut ta bir liderin kendilerinden olanın ihaneti ve onu yok etmeye yönelik alınacak karar ve kararın işleme koyulması için yapılacak plan…!

http://astrolojistik.blogcu.com/12-eylul-2011-balik-burcunda-dolunay-etkileri/11126262
“Konuşsam öldürürler, sussam ben öldüm”
Öncelikle geçmiş olsun, Türkiye’nin Anadolu’yu vatan yaptığı tarihler boyunca çok ama çok nadirdir, devlet görevlilerinin doğal bir ölümle gitmiş olması, ölüm Allah-u Teâla’nın kati emridir ne bir gün kısaltmaya ne de bir gün uzatmaya kimse muktedir değildir. Sebep-sonuç, kaza -kader ilkesinde zamanı değiştirmek durdurmak ya da öne almak mümkün değil ama yine dua ile yine sadaka ile yine tedbir ile ölümün şekli değişebilir ya da daha fazlası buna benim ilmim yetmez. Biz böyle gördük öğrendik bildik iman ettik. Hayr da Şer de Allah’tan nitekim. Kendine dikkat etsin şu dönem var ise ülkenin kaderinde bir kaosa bir boşluk içine düşmek olur amenna lakin çaba ve tedbir ile uyanık olmakla Hakkın lütuf ve keremi her an kulunun yanında. Bu basit bir sağlık sorunu gibi görünebilir lakin öyle olmadığını biliyoruz.

(Mazhar Osman’ın adresini biliyorum, zahmet etmeyin.)

Pek çok Osmanlı hanedanı üyesi komplolarla gitmiştir sonsuz yurduna ve iyice ifşa oldu ki, Atatürk dahi komplo ile zehirlenerek gitmiştir ebedi yurduna, Rahmetli Turgut Özal keza ona öyle. Bu siyasetin kirli bohçasıdır, bir lideri kendine benzetemezse Siyonist düzen ve istediğini alamamış ise İÇİMİZDEKİ İRLANDALILAR kullanılır ve ağaç içten kurutulur küçük bir kurtçuk yeter. Ya düzmece bir oyun içinde idam edilir (Adnan Menderes), ya suikast düzenlenir (Muhsin Yazıcıoğlu- Adnan Kahveci ve niceleri),ya da bir hastalığın pençesine düşer, ya aniden gider ya da oyunları ve planları bozan İlahi tecellinin vesile kıldığı insanlar uyarır uyandırır tedbir alınır sözkonusu lider korunur ki o bile nasip ile.

Kimse heyecan yapmasın, herkes kendi işine gücüne baksın, lider liderliğini, halk halklığını bilsin, medya da medyalığını. Siyasette kimseyi memnun edemezsin bu böyledir, mutlaka birileri şikâyetçi olacak birileri ayaklanacak birileri kafa tutacak birileri darbe planı yapacak birileri iftira atacak birileri özellikle halkın gözünde küçük düşürmek adına ve kışkırtmak adına çizecek yazacak. Siyasetin içindeki elbette en çok güvendiği yakınları için devletin imkânlarından faydalanacak. Hz. Ömer (r.a) aramayalım boşuna o ruhu çoktan kaybetti dünya ve her parti her kesim mutlaka ama mutlaka bunu yapmıştır ve yapacaktır da, Halklar hak ettiğince yönetilecek bu oyun böyle sürüp gidecek. Makamlar bir süreye kadar kalıcı kişiler geçici. Hiç bir zaman bir siyasetçi dört dörtlük değildir, siyaset strateji işidir gerekirse Papa'nın bile elini öptürür ve yine gerekirse Atatürk’ün yaptığı gibi Kutsal davada masonlarla bir süreliğine işbirliğine de yanaşılır.

Hani son zamanların modası 2012 kıyamet çılgınlığı hoş kıyamet en net haliyle bildirilseydi insana eminim ki hala uyurdu ve hala yeni oyuncakları için çalışırdı ve hala vitrin camlarına yapışırdı bu insanoğlu, evet kıyam- et, doğrul,uyan,ayağa kalk idi, yaşadığımız evre bu dönemdir ve Türkiye, Siyonizm’in asırlardır hedefidir, daha ne kadar uyuyacağız, daha ne kadar siyasi particilik, yok Din yok Kemalizm yok Laiklik yok şu bu kavramların derdiyle uyutulup birbirimize düşeceğiz. Arap Baharının hedefi Türkiye ve İran’dı, Suriye’ye girmemiz için çabalıyorlar girdiğimiz anda diyecekleri şudur, siz işgalcisiniz. Füze kalkanı projesi ah aman ne kadar tesadüf değil mi böyle bir zamanda, at Türkiye’yi ateşin önüne, birde inisiyatif yükle, manipülatör oyunlarla, ben istemiyorum ama sen bilirsin gibilerinden hadi canım sende!

Velhasılıkelam;Çok istediler çokça da uğraşıyorlar, Arap Baharından Türkiye'de nasibini alsın, halklar birbirine düşsün, mezhep çatışması olsun, etnik köken, azınlık hakkı cartı curtu diye Türkiye'de ayaklanmalar başlasın diye. Baktılar Türkiye kenetlenmiş, baktılar Türkiyeliler cahil değil uyanmış, dış ülkelerden provokatörler yolluyorlar. Siyonist dünyanın uşağı medya kanalları kapattı çenesini, Türkiyeliler benzemez rehavet düşkünü, nankör, cahiliyye devrine geri dönen diğer uluslara!

İMZA: Ne şu cu, ne bu cu, Hakkınca Hak’çı…

Elif Hece Öztürk
12-10-2011 02:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ferit618 Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Sayın Erdoğan ın haritası için bir rektifikasyon da ben yaptım. Yükselende plüto transiti ve transit haritada tepe noktalara gelen bir satürn üstüne bu rektifikasyonu kurdum.Transit satürnü gittikçe alçalan birisi 10 yıldır seçimleri kazanamaz bence. Yükselendeki plüto transiti ise hastalık habercisi.Doğum saatini 04:10:00 am olarak tahmin ettim.Haritayı imageshack a yüklemeyi denedim. harita aşağıda.Balık burcu , oğlak yükselen , natal satürn MC ile kavguşumda, natal güneş 2. evde.
http://img593.imageshack.us/img593/9573/recepa.png
02-19-2012 10:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 30

14 ağustos 2001'de kurulan paritisi bir sene sonra ki seçimlerde %34 oy alıyor.
ben bunu tayyip erdoğan'ın başarısını 13.evde bulunan yatebas astreodine bağlıyorum.

toprak elementi eksik haritasında, ne kadar çok belli oluyor.
02-19-2012 11:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir