Değerlendir:
  • 20 Oy - 3.05 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz?
Yazar Mesaj
yagmurimu Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz?
(10-25-2019 07:25 PM)Cancer61 Yazılan:  
(10-25-2019 06:51 PM)yagmurimu Yazılan:  Ben kendi haritamda incelediğimde her iki ev sistemi de ortaklaşa çalışıyor. Mesela transitlerde Placidus' a göre satürn 12. evdeyken Whole sign' da 1. evime çoktan girmiş oluyor. Ve ben aynı anda hem 12. ev hem 1. ev etkisini yaşıyor oluyorum. Kendi hayatımda gözlemlediğim bu şekilde.. Bence ikisine birden bakılmalı. Sanki birbirini tamamlıyor ve daha çok detay veriyor.

Tesekkurler bende oyle dusunuyorum. gülücük
Lakin bendeki sıkıntı yukselen terazinin son derecelerinde dogmus olmam. Akrep burcu ozellikleride cogunlukta barindiriyorum. Astrologlarin aylik öngörü analizlerini takip ediyorum. Bazen yukselen terazi bazende akrep temalarini yasiyorum.. cift yukselenlimiyim neyim anlamadim koptum.w

Aylık yorumları yaparlarken whole sign a göre yapıyorlar. Benim de yükselen 20 derece oğlak ve aynen ben de yorumları dinlerken hem oğlak hem kovayı dinliyorum. Hatta bazen, mesela oğlak için 5. evinizde yeni ay diyor ama yeni ayın oluşma derecesi placidus ev sitemine göre benim 5. değil 6. evimde kalmış oluyor, o zaman bir sonraki burç balığı dinliyorum. Yani aylık videolarda bahsettikleri etkinin derecesine göre hangi evime denk geliyorsa o evden bahsettikleri burcu dinliyorum.
Bu arada benim eşimin de asc 29 derece terazi, ama neredeyse hiç terazi özelliği taşımıyor diyebilirim. Tabi akrep stelyumu olmasından da kaynaklıdır büyük ihtimalle ama direk akrep özellikleri taşıyor. gülücük

Haritam
Eşimin haritası
10-26-2019 11:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: hangi ev sistemini kullanmayı tercih ediyorsunuz? - marskovası - 03-04-2011, 02:29 AM
RE: Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz? - marskovası - 08-26-2011, 11:45 PM
RE: Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz? - marskovası - 08-28-2011, 04:11 PM
RE: Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz? - marskovası - 08-28-2011, 08:20 PM
Cvp: Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz? - yagmurimu - 10-26-2019 11:38 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir