Değerlendir:
  • 20 Oy - 3.2 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Venüs Aslan Burcunda
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Cvp: Venüs Aslan Burcunda
(09-20-2017 09:26 AM)gemini Yazılan:  Venüs aslanların kadınlarını, özellikle güneş yengeç ve başaksa ve ekstra aslanda başka bir yerleşimde varsa beğenemiyorum ben :S kedi gibi bir surat ifadeleri oluyor. Bu bi tek bana mı öyle görünüyor bilemiyorum ama beğenemediğim kişilerin doğum haritalarına baktığımda venüs aslanı illa ki görüyorum :S

Pınar altuğ.....

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
09-21-2017 01:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

RE: Venüs Aslan Burcunda
Şiron çok güçlü bir gezegen içsellerin ve kad'ın etkisini engeller zaten Evet.
Ayrıca whole signs kullanıyorum ben placidus ben de çalışmıyor Yani Şiron 2. evimde

Chiron 2. evde: Maddi kayıplar ya da problemler (olmadı çok şükür), sahip olduklarını kaybetme korkusunun sebep olduğu sahip olmaktan kaçma isteği ya da sahip olduklarına fazla bağlanma ve bunun sonucunda alınan yaralar (ay aslanın etkisi bu şironun değil Param yoksa zihnen huzurlu değilim bu kadar), kendini değersiz hissetmesine sebep olabilecek olaylar (venüs 11. evimi yönetiyor sağlam majör açısı yok arkadaşlarımın arasında kendimi değersiz hissetmem bundan), değerleri ile ilgili alınan yaralar, kendi sahip olduklarını ve parasını yönetme ya da maddi ve fiziksel güvencesini koruyamama.(tam tersi aşırı iyi korumum çok iyi birikim yaparım Para kullanma konusunda mükemmelim)

Chiron 1. evde: Kendini ortaya koyabilme, hayatta kalabilmek adına mücadele edebilme konusunda problemler ve isteksizlikler yaşama, kişilik problemleri, bedensel özellikler ile ilgili memnuniyetsizlik ya da doğuştan gelen bedensel kusurlar, doğum anında yaşanan problemler ve zorluklar, kendini teşvik etme ve cesaretlendirme konusunda yaşanan problemler sonucu yetersizlik hissi, karakterini yansıtamama, kendini gösterememe ve bu konularla ilgili korkular.
hiç ama hiç alakam yok

Şironla ilgilenmiyorum gerek duymuyorum Ay venüs mars kad varken bunlar iyice öğrenilmesi fark edilmesi gerekirken etkisi minimal olanlarla uğraşmam

Harita bütün olduğunu kabul edeceksiniz Ayı akrepmiş o zaman böyledir Venüsü koçmuş o zaman şöyledir Marsı balıkmış o halde böyledir Bırakın bunları Genel haliyle nasıl bu kişi? Harita hangi durum neyi dengeliyor Bu insan içsel olarak ne savaşı vermiş de hangi yolu seçmiş? Bunlarla ilgilenin

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
09-21-2017 01:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

(09-21-2017 01:59 AM)Alejandro Yazılan:  
(09-20-2017 09:26 AM)gemini Yazılan:  Venüs aslanların kadınlarını, özellikle güneş yengeç ve başaksa ve ekstra aslanda başka bir yerleşimde varsa beğenemiyorum ben :S kedi gibi bir surat ifadeleri oluyor. Bu bi tek bana mı öyle görünüyor bilemiyorum ama beğenemediğim kişilerin doğum haritalarına baktığımda venüs aslanı illa ki görüyorum :S

Pınar altuğ.....

Yine yengeçlere nefret etmeme sebep örnek vermişsin Alihan :D ama tanıdığım venüs aslanların yanında güzel yine O .
Ay bi de güzel seçildi Pınar Altuğ değil mi saskin.w Benim güzellik algım çok farklı sanırım dil çýkarma

09-21-2017 06:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

(09-21-2017 01:57 PM)Libra Yazılan:  Şiron çok güçlü bir gezegen içsellerin ve kad'ın etkisini engeller zaten Evet.
Ayrıca whole signs kullanıyorum ben placidus ben de çalışmıyor Yani Şiron 2. evimde

Chiron 2. evde: Maddi kayıplar ya da problemler (olmadı çok şükür), sahip olduklarını kaybetme korkusunun sebep olduğu sahip olmaktan kaçma isteği ya da sahip olduklarına fazla bağlanma ve bunun sonucunda alınan yaralar (ay aslanın etkisi bu şironun değil Param yoksa zihnen huzurlu değilim bu kadar), kendini değersiz hissetmesine sebep olabilecek olaylar (venüs 11. evimi yönetiyor sağlam majör açısı yok arkadaşlarımın arasında kendimi değersiz hissetmem bundan), değerleri ile ilgili alınan yaralar, kendi sahip olduklarını ve parasını yönetme ya da maddi ve fiziksel güvencesini koruyamama.(tam tersi aşırı iyi korumum çok iyi birikim yaparım Para kullanma konusunda mükemmelim)

Chiron 1. evde: Kendini ortaya koyabilme, hayatta kalabilmek adına mücadele edebilme konusunda problemler ve isteksizlikler yaşama, kişilik problemleri, bedensel özellikler ile ilgili memnuniyetsizlik ya da doğuştan gelen bedensel kusurlar, doğum anında yaşanan problemler ve zorluklar, kendini teşvik etme ve cesaretlendirme konusunda yaşanan problemler sonucu yetersizlik hissi, karakterini yansıtamama, kendini gösterememe ve bu konularla ilgili korkular.
hiç ama hiç alakam yok

Şironla ilgilenmiyorum gerek duymuyorum Ay venüs mars kad varken bunlar iyice öğrenilmesi fark edilmesi gerekirken etkisi minimal olanlarla uğraşmam

Harita bütün olduğunu kabul edeceksiniz Ayı akrepmiş o zaman böyledir Venüsü koçmuş o zaman şöyledir Marsı balıkmış o halde böyledir Bırakın bunları Genel haliyle nasıl bu kişi? Harita hangi durum neyi dengeliyor Bu insan içsel olarak ne savaşı vermiş de hangi yolu seçmiş? Bunlarla ilgilenin

Detayların bütünü oluşturduğunu unutmayalım lütfen. Venüs aslan olan bir kişi ikizler-terazi aralığında doğmuş kişilerdir mesela. Bunları da göz önüne katarak konuşuyorum.

Whole sende çalışmıyor. o zaman senin diğerlerinden ne farkın kalıyor yeniay ve dolunay zamanı ya da diğer transitlerde?

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
09-23-2017 03:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Karpuzseverim Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

(09-19-2017 01:53 PM)Ahmeedd Yazılan:  
(09-19-2017 01:48 PM)Libra Yazılan:  Bencilliği kad terazi veriyor
Kad terazi venüs aslan ikisi birlikte olursa bencil olması muhtemel

kad'ın 7.evde yerleşmiş olması lazım ki bencillik verebilsin. tek başına kad terazi bencillik göstergesi değil

Kad terazide ve 7. Evde olup venüsü aslanda olan biri olarak teessüf ederim :D Bencil miyim bilemem çevremden bu konuda bir şikayet duymadım ama gerektiği kadar bencil olduğuma inanıyorum

=>Haritam<=
06-12-2019 09:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Venüs Dönüş (Venus Return) haritaları. Valde_Amor 6 17,266 02-24-2020 10:51 AM
Son Mesaj: Karmen
  Venüs Karakter Haritası (Venus Persona Chart) BayanKararsız 6 18,256 01-15-2020 12:13 PM
Son Mesaj: Frederico
  Venüs Akrep Burcunda astrosohbet 76 134,392 08-27-2019 11:41 PM
Son Mesaj: Birsel
  Venüs Balık Burcunda astrosohbet 5 10,965 02-11-2019 08:21 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Retrograde Venüs yagmurimu 0 3,151 01-18-2019 12:46 PM
Son Mesaj: yagmurimu
  Doğum haritasında Venüs-Asc uyumu zorlamak 46 64,953 07-21-2018 12:57 AM
Son Mesaj: Merau
  Venüs Kova Burcunda astrosohbet 23 34,439 05-04-2018 06:45 PM
Son Mesaj: Merau
  Venüs İkizler Burcunda astrosohbet 32 45,414 12-08-2017 04:29 PM