Değerlendir:
  • 30 Oy - 2.97 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mars Boğa burcunda
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Mars Boğa burcunda
* Enerjiyi ve öfkeyi biriktirme eğilimi , harekete geçtiğinde bu birikmiş enerji uzun süre çalışma dayanıklılığı verebilir. Öfke birikmesinin boşaltılması sıkıntı yaratabilir.

* Finansal mücadele deneyimleri yaşayabilir. Sahip olmak ve sahip olduklarını korumak eğilimi görülebilir.

12-02-2010 07:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Mars Boğa burcunda
enerjiyi ve öfkeyi biriktirme alkis küçük küçük sinyal vererek öfkemi biriktiriyorum, sonra patlıyor hoş değil sürprizzz

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
12-03-2010 12:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Mars istediğinizi elde etmek için hangi özel yöntemleri kullandığınızı tarif eder; havadaki Mars iknayı kullanır, ateşteki Mars güç ve inisiyatif kullanır, topraktaki Mars sabır ve verimliliği kullanır, sudaki Mars sezgi, gizlilik ve zaptedilemez ısrarı kulanır. Örneğin benim kardeşlerimden birisi enerjisinin büyük bölümünü tohumdan, bazıları piyasaya sürülecek kadar büyümesi yıllar gerektiren, bitkiler yetiştirmeye kanalize eder. Kardeşimin Boğa'da bulunan Mars'ı bu tür bir iş için gereken sabır ve ilgi niteliğine çok güzel bir örnek teşkil ediyor. Ayrıca asıl eğilimiyle uyum sağlayan Mars enerjisini de çok güzel anlatıyor.

Astroloji, Psikoloji ve Dört Element
12-03-2010 12:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Savunucu, dizel motoru, saatli bomba

Konuları: Yavaş ısınıp, iyice düşünüp harekete geçer, bir kere başlayınca uzun süre durmaz. Çok dirençli ve savunmacıdır. Maddi tatmin ve güvence için mücadele eder. Yaptıkları sağlam olur, fırtınalara dayanır. İnatçı ve dayanıklıdır.

Gölgesi: Bastırılıp biriktirilmiş öfke. Gerekli değişimlere bile direnç. Öfke patlamalarıyla gelen yıkım. Sadece keyfe, konfora yönelik hareket.

astrolojidergisi.com
05-14-2011 01:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Parlaışık
Kayıtsız

İnatçı ve hedefe kilitlenme özelliği de veriyor.Öfke ayrı tabi biriktirip alakasız bir yerde patlama .Boğaz sorunları , sinirlenince ses kısıklığı .
05-14-2011 02:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

(12-03-2010 12:32 AM)ariess Yazılan:  enerjiyi ve öfkeyi biriktirme alkis küçük küçük sinyal vererek öfkemi biriktiriyorum, sonra patlıyor hoş değil sürprizzz

aynen bide bayana okadar tepkili olmak yakışmıyor.hanım hanımcık dedikodusunu yapıp yada zarararını verip sonra gülümseyeceksin senden iyisi yok.malesef hayat böyle.eskiden bende çok tepkiliydim ama artık derin bi iç geçirip hain planlarımı uyguluyorumgülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
05-14-2011 11:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynep_muteal06 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 4

Enerjiyi ve öfkeyi biriktirme eğilimi , harekete geçtiğinde bu birikmiş enerji uzun süre çalışma dayanıklılığı verebilir. Öfke birikmesinin boşaltılması sıkıntı yaratabilir.

* Finansal mücadele deneyimleri yaşayabilir. Sahip olmak ve sahip olduklarını korumak eğilimi görülebilir.

Boğaz sorunları , ses kısıklığı .
Mars boğa burcunda ama 1. evde. Bu durum mars koç etkisi mi yapar, yoksa marsın kendi evi olduğu için mars boğa özelliklerini mi güçlendirir? Çünkü yukarıda yazılan özellikleri taşıyorum. Yalnız öfkemi tutarım, öfke patlaması olmadı diyebilirim, daha doğrusu çok yumuşak geçiş oluyor, öfkem aniden kırılıyor. (bu mars koç etkisi galiba)Arkadaşlarım insanlara sabrıma şaşırıyorlar.

Gizlesem de aşikar etsem de canımsın benim.
05-22-2012 04:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(05-22-2012 04:48 PM)zeynep_muteal06 Yazılan:  Enerjiyi ve öfkeyi biriktirme eğilimi , harekete geçtiğinde bu birikmiş enerji uzun süre çalışma dayanıklılığı verebilir. Öfke birikmesinin boşaltılması sıkıntı yaratabilir.

Mars boğa burcunda ama 1. evde. Bu durum mars koç etkisi mi yapar, yoksa marsın kendi evi olduğu için mars boğa özelliklerini mi güçlendirir? Çünkü yukarıda yazılan özellikleri taşıyorum. Yalnız öfkemi tutarım, öfke patlaması olmadı diyebilirim, daha doğrusu çok yumuşak geçiş oluyor, öfkem aniden kırılıyor. (bu mars koç etkisi galiba)Arkadaşlarım insanlara sabrıma şaşırıyorlar.

evler deneyim alanlarıdır, 1.ev kişiliğe koç etkisi vermez sadece koçun da ifadelerinden biri olan BEN'e ait deneyimler / davranışlar görülür

2.ev boğa etkisi vermez sadece boğayla paralel olan parasal DENEYİMLER görülebilir.

Yani kişinin karakterine bakınca boğa gibi olmayabilir ama deneyimleri boğayla paralellik gösterebilir umarım anlatabiliyorum.

Sizin Mars Boğada ise Marsa özgü kişilik özellikleri ( öfke gibi, eyleme geçmek gibi ) Boğaya özgüdür ve de Marsın aldığı açılarda bunu etkiler.

Sakin kalabilmeye gelince, Venüs Terazi ( aynı zamanda Marsın dispozitörü ) sizde oldukça güçlü ve Venüs Marsın tersine ( bu yüzden zıt enerjileri temsil ederler zaten ) SAKİN KALMAKLA ilişkilidir.

05-22-2012 04:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynep_muteal06 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 4

(05-22-2012 04:57 PM)Neptunian Yazılan:  
(05-22-2012 04:48 PM)zeynep_muteal06 Yazılan:  Enerjiyi ve öfkeyi biriktirme eğilimi , harekete geçtiğinde bu birikmiş enerji uzun süre çalışma dayanıklılığı verebilir. Öfke birikmesinin boşaltılması sıkıntı yaratabilir.

evler deneyim alanlarıdır, 1.ev kişiliğe koç etkisi vermez sadece koçun da ifadelerinden biri olan BEN'e ait deneyimler / davranışlar görülür

2.ev boğa etkisi vermez sadece boğayla paralel olan parasal DENEYİMLER görülebilir.

Yani kişinin karakterine bakınca boğa gibi olmayabilir ama deneyimleri boğayla paralellik gösterebilir umarım anlatabiliyorum.

Sizin Mars Boğada ise Marsa özgü kişilik özellikleri ( öfke gibi, eyleme geçmek gibi ) Boğaya özgüdür ve de Marsın aldığı açılarda bunu etkiler.

Sakin kalabilmeye gelince, Venüs Terazi ( aynı zamanda Marsın dispozitörü ) sizde oldukça güçlü ve Venüs Marsın tersine ( bu yüzden zıt enerjileri temsil ederler zaten ) SAKİN KALMAKLA ilişkilidir.

Teşekkür ederim yorumlarınız için.

Gizlesem de aşikar etsem de canımsın benim.
05-23-2012 10:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kleopatra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 1

Çok ciddi öfke patlamaları yaşadım. İçte değil, bizatihi çevremin gözü önünde.
Mars'ım 7. evde Ay'la kavuşumda. Uranüs'le karşıt ama yüksek(9) orbla.
Muhattabım gerçek ve samimi bir özür dileyene, hatasının sebeplerini dürüstçe anlatana ve sonrasında uygun davranışlar sergileyene kadar da ne kinim ne öfkem diner. Yıllarca içimde taşıyabilirim.
06-20-2012 05:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Mars 8.evde ilerizekali 18 37,865 08-28-2019 03:58 PM
Son Mesaj: ilerizekali
  Mars Evlerde vivienleigh 87 135,920 05-24-2018 02:37 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz Serena 53 67,444 04-15-2018 06:37 PM
Son Mesaj: shinigami
  Mars İkizler burcunda astrosohbet 24 37,353 09-20-2017 12:14 PM
Son Mesaj: Gulsen
  Mars Terazi burcunda astrosohbet 10 20,195 04-04-2017 09:19 PM
Son Mesaj: Libra
  Mars Akrep burcunda astrosohbet 23 33,984 03-25-2017 10:52 PM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Mars Oğlak burcunda astrosohbet 8 14,263 08-27-2016 01:23 AM
Son Mesaj: Alejandro
  Mars Koç burcunda astrosohbet 5 12,184 08-11-2016 02:12 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Mars Yay burcunda astrosohbet 3 10,287 10-03-2014 02:17 PM