Değerlendir:
  • 25 Oy - 2.96 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

21 Aralık Ay Tutulması ve Etkileri
Yazar Mesaj
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

RE: 21 Aralık Ay Tutulması ve Etkileri
(12-24-2010 06:12 PM)Yonca Yazılan:  Kızımın ay ikizleri ve yeğenimin güneş ikizleri bu tutulmadan nasibini aldı, ikisininde allerji yüzünden her tatrafları kabarmış ve kaşınıyor, çok zorlandı yavrucaklar..aðla...

Babamda alerji oldu kabarmalar filan. Burcu bilinmiyor ama ikizler özelliği var sanırımgülücük
12-24-2010 06:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

Bu yılki tutulmalar evlilik haritamın güneş,ay,merkür ne varsa hep üstünde olacak gülücük
Desenize bol bol alerji:D
12-24-2010 06:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ozzzyyy Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

ikizler ve yay kadar olmasada herkes biraz etkilendi bu tutulmadan sadece 21 aralık değil önceki ve sonraki bir kaç günde etkisini gösterdi sanki diye düşünüyorum...
valla alerjiyi bilmem ama "gizli hiç beklemediğiniz bir olay yaşanabilir hiç aklınıza gelmeyen bir olayla yüzleşebilirsiniz üzülebilirsiniz" diyodum herkese benim başıma geldi
hiç beklemediğim aklıma bile gelmeyen bir sırrım çıktı ortaya
iyi mi ?:D
12-24-2010 06:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

Benim aldığım habeler iyiydi ama satürn terazi adalet ikramında bulunursa o kötüdil çýkarma
12-24-2010 06:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(12-24-2010 06:44 PM)ozzzyyy Yazılan:  ikizler ve yay kadar olmasada herkes biraz etkilendi bu tutulmadan sadece 21 aralık değil önceki ve sonraki bir kaç günde etkisini gösterdi sanki diye düşünüyorum...
valla alerjiyi bilmem ama "gizli hiç beklemediğiniz bir olay yaşanabilir hiç aklınıza gelmeyen bir olayla yüzleşebilirsiniz üzülebilirsiniz" diyodum herkese benim başıma geldi
hiç beklemediğim aklıma bile gelmeyen bir sırrım çıktı ortaya
iyi mi ?:D

Astrolojiyle hiç ilgilenmeyenlerden çok kişide duydum ve kendimde yaşıyorum şu aralar. İçimde bir korku var paranoya gibi sanki birisi bir olay bana zarar verecekmiş gibi geliyor. İçten derinden gelen sebebi bilinmeyen bir korku yaşıyorum ve diğerlerinden de bu şekilde duydum. Ne zaman geçecek bilmiyorum bakalım hayırlısı.
12-24-2010 09:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

Alıntı:Venüs partnerin 4.evinde

Ev ortamında huzurlu ve mutlusunuz. Aile yaşantınızda uyum var. Evde olmak, yemek pişirmek veya ev ile ilgilenmek, bu ilişkideki önemli konulardan biri. Bu yerleşim, evlilik ve uyumlu bir beraberlik için çok önemli. Özelliklede ilerleyen yıllar için.Venüs Yengeç’te veya Ay’la kavuşumda gibidir. İlişki gerçekten çok ailevi bir form alır. Rahatlatıcı, besleyici bir niteliğe sahiptir. Ev bazen sosyal aktivitelerde bir araya gelmek için kullanılır. İyi bir konum olabilir çünkü ev hayatı rahatlatıcı ve keyiflidir. Bir aradayken kendilerini bir yuvada, evde hissederler Olumsuz anlamıyla aşırı duygusal, aşırı hassas bir ruh hali ve sürekli değişen ruh durumları olabilir. Birbirlerinin ruh hallerinden kolay etkilenirler. Çok fazla evde dururlar, açılmak istemezler, bu da sosyal yaşamlarını etkiler.

Panelin paylaştığı synastry konusundan altıntı yapayım dedim dil çýkarma

benim venüsüm dahil 5 gezegenim onun 4. eve düşüyo, evde durmayı çok seviyoruz ask ama şu sıralar benim 4. evde olan tutulma olmuştu :( ve şuan ailemle kaldığım evdeki durumlar yüzünden ona ev ziyaretine gidemiyorum bir türlü, engeller çıkıp duruyo karamsar
12-25-2010 05:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-26-2010 01:44 AM)Rüzgar Yazılan:  Yıldırım haritaları sen biliyorsun, tutulmada Ela'nın Mars'ı Erdemin ise Venüs'ü etkilendi bunu nerden çıkardım yorumculardan Uranüs'ün yazısında verdiği derecelerden yola çıkarak çat pat bilgimle görmeye çalıştım,doğru mudur.Nasıl etkilerki,sanki Ela biraz agresif oldu şakadan takıldım hemen küstü canım aman, bu yöndemi etkiliyorki, ee iki gün sonrada Erdem burda bir haftalık, peki bizi ne tür kötü senaryolar bekliyor ve bu ikisini kötü etkilemez inşallah.

Bu dönemde transit satürn terazi burcunda ve Ela'nın Ay burcunun tam üzerinde geziniyor.
Transit Mars ise Oğlak burcunun ortalarına doğru ilerledi ve Ela'nın Ay burcuna sert kare açı yapıyor.

Yani Ela'nın en hassas noktası olan Ay burcunun zorlandığı bir dönemde.

Bu hassaslığı Erdem ile olan ilişkisini etkileyebilirmi ?

Genelde aralarının iyi olduğunu , iyi anlaştıklarını söylemişti.
Erdem'in genel karakterinin de agresif olmadığını + birbirlerini özlediklerini düşünürsek gülücük bana sanki Erdem'in gelmesi iyi olacak gibi geliyor ( Ela açısından )

12-26-2010 10:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-26-2010 04:35 PM)Rüzgar Yazılan:  İyi bari Erdem'in gelişiyle Ela'nın gerilimi mutluluğa dönüşüyor demekki inşallah, zaten gerilim derken bir anda tepki verdi demekki ay'ına sert açı varya duygusal çıkış yaptı,hem bizde dört- beş saat küs kaldıktan sonra barıştık:)ah ah bir koçu çekmek çok zorgözkýrpma teşekkürler Yıldırım.

Gökyüzü Gündemi konusunda ifade ettiğim Mars-Satürn gerilimi Koç-Terazi-Yengeç-Oğlak burçlarının ORTALARINDA kişisel gezegeni olan insanları daha çok etkileyecektir.

Güneşi , Ay burcu , Merkürü , Venüsü , Marsı

Koç - Yengeç - Terazi - Oğlak burçlarının 10 - 22 derece arasında olanlar en çok etkilenecektir.

12-26-2010 04:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
boduc Çevrimdışı
Saturna Vip
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 0

21 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan bu tutulma 29 Derece 20 Dk ikizler burcunda gerçekleşecek ve Astrolojik olarak oldukça önemli bir tutulma, bir burcun son derecelerinde yer alan tutulma, önemli bir dönemin, sürecin sonuna gelindiğine ifade eder. Artık önümüzde bizleri bekleyen yepyeni bir dönem vardır. Hem global hem bireysel anlamda hayatlarımızda önemli sonlanmalar, bitişler, kapanışlar yaşayabiliriz. Bu tutulma esnasında Ay; Merkür, Jüpiter, Uranüs, Neptün, Pluton ile irtibatta olacak. Ayın bu kadar çok gezegen ile irtibat halinde olması tek bir olaya değil, birden çok olaylar silsilesine işaret etmekte, bir nevi birbirini ateşleyen olaylar silsilesi.

arkadaşlar şuana kadar hiçbişiy olmadı.
21 aralıkta doğdum. MC çizgim 28 derece ikizler.
6 ay önce ben zaten yapıcağımı yaptım.
bütün yaptıklarımdan çok pişmanım.
daha ne olabilir diyorum, diyemiyorum.
gidin hayatınızı yaşıyın.
hepinizin yeniyılı kutlu olsun.

[Resim: astro2sa201fatmagandazh.th.gif]
12-31-2010 07:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  11 kasım merkür tutulması merkür_yen 5 43,626 11-05-2019 01:06 PM
Son Mesaj: say24
  21 Ocak Kanlı Ay Tutulması ssem 5 47,486 01-20-2019 01:19 AM
Son Mesaj: ssem
  13-14 Kasım 2012 güneş tutulması zeppi 18 25,736 11-19-2012 01:19 PM
Son Mesaj: lacrimosa
  İkizler Burcunda Güneş Tutulması zeynepece 20 29,026 05-24-2012 03:30 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  4 Ocak Oğlak Burcunda ki Parçalı Güneş Tutulması ve Etkileri Dinoo 3 11,503 01-05-2011 03:43 AM
Son Mesaj: Dinoo

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir