Değerlendir:
  • 29 Oy - 2.69 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Düğümleri ve Gezegenler
Yazar Mesaj
Soleil Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Güney ve Kuzey Ay Düğümü
Beyhan Yazılan:Emeğe saygı bizim için çok çok önemli Soleil, rahatsızlıkta nedemek asla rahatsız olmayız, çok memnun oluruz bilgilerini bizimle paylaştığın için.

Farketmişsindir belki ben de bir çok konuda çeviri yapıyorum forumda elimden geldikçe, ayrıca bu konuda çok birşey bilmende gerekmiyor hep beraberce araştırıp öğreneceğiz, o konuda için rahat olsun.

Özelden Ay düğümleri konusunu konuşuruz biraragülücük Şimdiden teşekkür ederim.

Guzel yorumlarin beni cok sevindirdi gülücük Ben tesekkur ederim, ozelden bu konuda mesajlasiriz ayrica gülücük

Soleil
08-02-2008 03:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: Güney ve Kuzey Ay Düğümü
mrb şu sıralar natal k.a.d. me transit neptün kavuşum yapmakta . haritamda k.a.d. 3.evde ve kova da . Bu transit bende neleri tetikler bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.
sevgilerle...
08-02-2008 09:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Cvp: Güney ve Kuzey Ay Düğümü
gizem kara Yazılan:mrb şu sıralar natal k.a.d. me transit neptün kavuşum yapmakta . haritamda k.a.d. 3.evde ve kova da . Bu transit bende neleri tetikler bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.
sevgilerle...

selam gizem kara ; ay düğümlerine dair pek bilgili değilim her defasında söylüyorum. ama yukarıda ki mesajımda da belirttiğim gibi Beyhan yönetiminde ay düğümleri konusunda çalışmalar yapmaya başlayacağız.
biraz sabredebilirseniz cevaplar zamanla gelecektir yada müsait olduğunda usta yorumcu Uranus'te cevap verebilir , o çok daha bilgili bizlere göre.

08-02-2008 09:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Yıldırım Yazılan:
gizem kara Yazılan:mrb şu sıralar natal k.a.d. me transit neptün kavuşum yapmakta . haritamda k.a.d. 3.evde ve kova da . Bu transit bende neleri tetikler bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.
sevgilerle...

selam gizem kara ; ay düğümlerine dair pek bilgili değilim her defasında söylüyorum. ama yukarıda ki mesajımda da belirttiğim gibi Beyhan yönetiminde ay düğümleri konusunda çalışmalar yapmaya başlayacağız.
biraz sabredebilirseniz cevaplar zamanla gelecektir yada müsait olduğunda usta yorumcu Uranus'te cevap verebilir , o çok daha bilgili bizlere göre.
ben yükselen yay ım yıldırım sabretmek mi tamam sabredicem söz....gülücük gülücük gülücük
08-02-2008 11:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

gizem kara Yazılan:
Yıldırım Yazılan:
sevgilerle...

ben yükselen yay ım yıldırım sabretmek mi tamam sabredicem söz....gülücük gülücük gülücük

evet aynı zamanda Ay koçusunuz gülücük
yinede Ay düğümleriyle ilgili konu araştırma konumuzu açtığımızda , bu soruyu oradanda tekrarlayabilirsiniz ok

08-02-2008 11:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

akasya Yazılan:
Beyhan Yazılan:Emeğe saygı bizim için çok çok önemli Soleil, rahatsızlıkta nedemek asla rahatsız olmayız, çok memnun oluruz bilgilerini bizimle paylaştığın için.

Farketmişsindir belki ben de bir çok konuda çeviri yapıyorum forumda elimden geldikçe, ayrıca bu konuda çok birşey bilmende gerekmiyor hep beraberce araştırıp öğreneceğiz, o konuda için rahat olsun.

Özelden Ay düğümleri konusunu konuşuruz biraragülücük Şimdiden teşekkür ederim.

benim kendi ay düğümlerim ve etkileri hakkında yazacaklarım var
o zaman beyhancım sen ay düğümleri konusunu açınca oraya yazarım belki bazı açılmlar bulabiliriz

Çok sevinirim, benimde isteğim ilk önceay düğümleri nedir onu bilmek,öğrenmek sonrada herkes için elimizden geldiği kadar yorum yapabilmek, bende mükemmel derecede bilmiyorum kitaplardan okuyorum ve araştırıyorum. Çok yakında ay düğümleri konu başlığını açacağım inşallah.

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
08-17-2008 12:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Beatricé Yazılan:geçen gün bir kitabevinde bununla ilgili yani sadece ay düğümlerinden bahseden bir kitap inceledim. sanırım aynı yıl ( bazı aylar dışında ) doğan herkes aynı ay düğümüne sahip oluyor o zaman koç ay düğümü şunları getirir diye bir şey fazla genel bakış açısına girmez mi?

açıları daha etkili yani ama açılarını yorumlamak daha zor gülücük)

incelediğiniz kitapta bir sayfa içine sığdırmışlar aynı yıl doğan kişilerin y düğümleri aynı burçta, ama ayrıntılı öğrenmek için herkesin kendi doğum haritasına bakmak gerekir ki, o kitapta da yazar tarafından belirtilmiş.

MEVLANA
[i]
08-17-2008 05:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Melike Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

Merhabalar!
Beyhan'cim hizina yetisemiyorum. Cok caliskansin. Bazen cevap yazayim derken sen baska konulara gecmis ,arastirma yapmis,yorumlar yapiyor oluyorsun.Tesekkurler bize de cok faydali oluyor.(mahsuru yoksa sen diye hitap ediyorum).
Ay dugumlerinde" daha arstiriyorum "dedin ama. Kuzey ve guney ay dugumleri her zaman karsit mi oluyor. Mesela birisi 2. ev de ise digeri 8. ev de mi oluyor? Kuzey ay dugumunun pozitif, guney olanin negatif oldugunu okuduklarimizdan anlayabiliyoruz.(en genis anlaminda). Kuzey ay dugumunun hangi evde oldugu ,hangi burcta,konumda olduguna gore ,zaten bizde olan, guney olanin ise bizde olmadigini dusundugumuz hatta kiskandigimiz sey oldugunu yine konumuna ,evine,burcuna gore en genel anlamda okuduklarimdan anlayabildiklerim. Iyi calismalar
08-18-2008 06:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Melike Yazılan:Merhabalar!
Beyhan'cim hizina yetisemiyorum. Cok caliskansin. Bazen cevap yazayim derken sen baska konulara gecmis ,arastirma yapmis,yorumlar yapiyor oluyorsun.Tesekkurler bize de cok faydali oluyor.(mahsuru yoksa sen diye hitap ediyorum).
Ay dugumlerinde" daha arstiriyorum "dedin ama. Kuzey ve guney ay dugumleri her zaman karsit mi oluyor. Mesela birisi 2. ev de ise digeri 8. ev de mi oluyor? Kuzey ay dugumunun pozitif, guney olanin negatif oldugunu okuduklarimizdan anlayabiliyoruz.(en genis anlaminda). Kuzey ay dugumunun hangi evde oldugu ,hangi burcta,konumda olduguna gore ,zaten bizde olan, guney olanin ise bizde olmadigini dusundugumuz hatta kiskandigimiz sey oldugunu yine konumuna ,evine,burcuna gore en genel anlamda okuduklarimdan anlayabildiklerim. Iyi calismalar

Çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için. Bana tabiki sen diye hitap edebilirsiniz, sevinirim. Ay düğümleri konusunda bilgi vermeye bugün ya da yarın başlayacağım. Önce herkes bilgi edinsin ki sonra forumda bilgisi olan tüm arkadaşlarla beraber yorum yapmaya başlayalım istiyorum. Kuzey Ay düğümü yükselen düğümdür, Güne ay düğümü alçalan düğümdür. Onlar her zaman birbirlerinde 180 derece uzaktadırlar. Bu konuyla ilgili konu başlığını bu gece açarım sanırım.

MEVLANA
[i]
08-18-2008 06:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

bir iki cümlede ben eklemek istiyorum müsadenizle..kuzey ay düğümü hayatımızın ana temasını oluşturur..ve bizim o ana ekranda göremediğimiz ama alttan fişekleyen bazı güçler olduğunu hissederiz..güney düğüm bu eksikleri karşımıza çıkaracak olan esas noktadır..güney düğüm bizim bizim evrene vermek ödemek zorunda olduğumuz karmic borcumuzu da simgeler ve hangi evdeyse o evle alakalı tecrübeler yaşayacağımızı gösterir..örnek verirsem kuzey düğüm 1.evde güney düğüm 7.evde ise;kişi hayatı boyunca ortaklıklar,ikili ilişkiler ve evlilik hayatında ağır bir yük hissedecektir..çoğu zaman kendisi kaynaklı sorunlar yaşayacaktır..hala ben kimim sorusuna yanıt arayacaktır..bulacak mıdır?bilemeyiz..bunlar sadece bir kaç tanesi..devam edeceğim..

Unutma: Cesaret korkusuzluk demek değildir. Eğer bir insan korkusuzsa, ona cesur diyemezsin. Bir makineye cesur diyemezsin, o korkusuzdur. Cesaret sadece korku okyanusu içinde var olabilir. Cesaret korku okyanusu içinde bir adadır. Korku vardır ama korkuya rağmen insan o riski göze alır; işte cesaret budur. İnsan titrer, insan karanlığa girmekten korkar ama yine de girer. İnsan, kendine rağmen adım atar; cesur olmanın anlamı budur. Korku dolu olmak ama onun altında ezilmemek demektir.”
08-19-2008 05:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ay Düğümleri Evlerde yaren 21 29,685 05-24-2020 02:47 PM
Son Mesaj: KBE
  Ay Düğümleri Burçlarda yaren 73 68,777 11-03-2019 05:53 PM
Son Mesaj: Birsel
  Ay Düğümleri Üzerinde Dolunay yagmurimu 0 3,548 03-27-2019 04:29 PM
Son Mesaj: yagmurimu

Forum'a Git: