Değerlendir:
  • 34 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritada zengin eş göstergeleri..
Yazar Mesaj
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

RE: Haritada zengin eş göstergeleri..
Tam zengin bir adamla evleneceğim kad oğlak "bekar kalacaksın bana ne" deyip uzaklaştırıyor Hayat çok zor dil çýkarma

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
11-06-2017 08:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

@libra satürn kovada 8. evde, venüsün regulusla kavuşum yapıyor satürne açısı var evet potansiyel yüksek gülücük

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
11-06-2017 08:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

benim harita galiba potansiyel zengin es verebilir.. oglak 7inci ev yoneticim, Saturn venusle kavusum 5inci ev , 8inci evimde sans noktam, cupidom var. gunesim jupi ve neptunle kavusum , mars jupi sekstill.. fena deil sani.. junoda kocta 10 uncu ev..

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
11-06-2017 11:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

@picachu birincil ve en etkili göstergeler bilindiği gibi jüpiter venüsün güneşin 7. ve 8. ev yerleşimleri ve yay ile oğlağın 7. ev yerleşimiyle saydığım maddeler gözlemlenmiş ve etkisi olduğu databaselerde potansiyeli doğrulanmış göstergelerdir. buna bir örnek daha eklersek örneğin 7. evi yay olan birinin jüpiteri oğlakta ve 8. evde olursa (7. ev yöneticisi 8. evde hemde jüpiter olması sebebiyle) buda çifte vurguya girer oldukça güçlü bir yerleşimdir ama yine tek başına yeterli değildir. örneğin 7. evi balık olan ve neptünü 8. evde koçta olan birinin, jüpiter oğlak 8. ev kişisiyle aynı potansiyele sahip olacağını sanmıyorum çünkü jüpiter gibi gezegenler doğrudan maddi kaynakla ilgili gezegenlerdir.
benim astrolojiyi öğrenme sürecimde prensip edindiğim bir olgu var ve dışına çıkmamaya özen gösteriyorum 1.si bütüncül yorumlamaya gayret ediyorum 2.side bir konuyla ilgili harita üzerinde çalışıyorsam kanıtları buluyorum ne kadar çok işaret varsa potansiyel okadar güçleniyor. aynı prensiple bu başlıktaki konumuz için senin haritana baktığım zaman seninde saymış olduğun gibi şans noktası, cupido, neptün, bunlar ikincil olarak dikkate alınabilir belki ama durumu kesinleştirmek için çok güçlü alternatifler değiller, zenginlik göreceli bir kavram neye ve kime göre değişkenlik gösterir, A kişisi için zenginlik 1 ev 1 araba rahat geçinecek bir maaş iken B kişisine göre zenginlik jetlerin yatların katların limitsiz banka hesaplarının tanımıdır.. senin haritanda kombinasyonlar 5. evde, güçlü yerleşimler yok benim bildiğim göstergelere göre başka gözlemlenmiş bilgiler varsa onu bilemem çünkü o bilgiye vakıf değilim. ama venüsle satürnün 5. evde kavuşması ve marsın kötü yerleşmediği için eşin durumu iyi diyebilirim. iyiden kastım iyi yani ve uzun soluklu bir aşk kapında jüpiter transiti yaklaşan açıya girmiş 7. ev yöneticin satürnde 5. evde çok yakında en uzak ihtimalle jüpiter yaya geçene kadar evlilik ilişkisine gidecek bir ilişki kapında

11-07-2017 01:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Cvp: Haritada zengin eş göstergeleri..
(11-06-2017 08:08 PM)zeynepelif Yazılan:  7. ev oğlağını detaylı anlatmam gerekirse;

satürn patron yönetici üst tabakayı temsil ettiği için haritada 7. evi oğlak yönettiğinde satürünü incelememiz gerekiyor tabiki hiçbir zaman hiç bir gösterge tek başına yeterli olmadığı için bütüncül yoruma geçerek satürünün durumu incelendiğinde satürünün güçlü yerleşip yerleşmediğine bakıyoruz örneğin 7. evde yerleştiği zaman oğlakta yöneticidir yada 8. evde yerleşirse kovada hem yöneticidir hemde 8. ev direk eşin kasası olduğu için potansiyel güçlenir bir diğeride 7. evin oğlak ve satürnün koçta yani 10. eve yerleşmesidir yine güçlü yerleşimdir çünkü 10. evde kendi evinde gibidir ve koç ta iş hayatında ileri atılan başarılı olan kimseleri temsil eden burçlardan biridir bu yerleşimlerden birine sahip olan 7. ev oğlak kişisinin satürünü, jüpiter ve venüsle açılara sahipse mevki olarak daha yüksek birini temsil edebilir..

Şimdi kendime geri zekalı muamelesi yapıp ben biraz soruları sorayım yine gülücük Bu arada ne zamandır karşılaşamamıştık,tekrardan hoş geldin Zeynep Elif gülücük

Bu göstergeleri Vedic haritamıza göre mi dikkate almalıyız?Yoksa Batı mı?
Bu konumda Satürn'ün Venüs-Jüpiter açıları illa olumlu mu olmalı?Yoksa olumsuzlarda da gördüğün örnekler var mı?
Mesela ben genelleme yapamam ama birkaç kişide Jüpiter yücelimdeyken (Batı'ya göre) kötü açılarına rağmen çok kötü olaylardan döndürüp iyicil etkilerini yine koruyordu,bu konuda ne düşünüyorsun?

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
11-07-2017 01:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

@bayankararsız merhaba hoşbuldum gülücük
vedic ve batı gezegen ve ev yorumları birbirinden farksız değil ben aynı yorumla bakıyorum vedic daha keskin ve sert ifadeler kullandığından yorumlar değişken olabiliyor çünkü vedic nakşatralara ayrılıyor bu konumuz maddiyat olduğundan örnek vereyim zenginlik nakşatraları var örneğin jüpiterin yayda olması durumu kurtarmıyor..
batı bilgileride çok iyi çalışıyor sadece bütüncül yorumlanınca ama :D

Satürn'ün Venüs-Jüpiter açıları illa olumlu mu olmalı?
hangi burçtalar ve hangi evlerden yapıyorlar bu açıları ona göre yorum değişir örneğin 2. ve 8. evde kaşıt açı yapan jüpiter ve satürn hatırı sayılır servet biriktirir.

yine bu açı sıradan bir insan haritasında 12. ve 6. evde oluyorsa durum değişecek diyelimki 2. ev yöneticisi jüpiter 12. evde olsun, 6. evdeki satürne karşıt açıdaysa yorum iç açıcı olmaz ama şöyle bir durum var mesela...Ya harita sahibi sağlık ve psikoloji alanında çalışan biriyse çünkü 12. ve 6. evler enerjisini bu yöne kanalize etmiş biri için para kaynağını gösterir. parasını 12. ev kaynağından sağlayan biri için gelir getirebilir buna karaborsacılıkta dahil

para ve servet için en güçlü açılar büyük güçlerin birbirleri ile sert açılar yapmasıdır..

11-07-2017 01:54 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

gülücük Batı'ya göre 7.evim Kova,klasik astroloji desek yönetici yine Satürn,8.evde Balık'ta,ama modern dediğimizde Uranüs,o da 6.evde gülücük Vedic'e göre 7.evim Oğlak,yöneticisi Satürn 8.evde Kova'da gülücük

8.evdeki Satürn ile 5.evdeki Jüpiter kare açıdalar,7-8 orb kadar bir payla.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
11-07-2017 02:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Gulsen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 12

Arkadaşımın 7.evi yay yöneticisi jüpiter 8.evde oğlakta. Mars ve kadla t kare içinde. Satürn ve junosu da 10. evde. Nazar değmesin gördüğüm en şanslı insan, zengin birisiyle evlenirse hiç şaşırmam gülücük
11-07-2017 02:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  haritada evleneceğin kişinin karakteristik özellikleri görülebilir mi? Laamimha 56 16,421 02-17-2017 10:37 PM
Son Mesaj: gökyüzü
  Kötü evlilik göstergeleri josii 24 36,330 07-18-2016 02:16 AM
Son Mesaj: Nilkaplan

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir