Değerlendir:
  • 20 Oy - 2.4 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Evlilik ve İlişki Haritalarında Dikkat Edilebilecek Püf Noktalar
Yazar Mesaj
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

RE: Evlilik ve İlişki Haritalarında Dikkat Edilebilecek Püf Noktalar
(04-04-2012 11:06 PM)malice071 Yazılan:  doğru mu anladım bilmiyorum ama ikinci evlilik için 8. eve bakılması gerektiğini okumuştum ama kaynak şu anda hatırlayamıyorum

1.ev bizi yani kendimizi 2.evde bizim mali durumumuzu anlatır yani para evimizdir.7.ev karşımızdaki kişiyi anlattığna göre bu mantıkla 8.ev de ilk eşimizin para durumunu gösterir..Yani 9.ev ikinci eşi anlatır diyebiliriz.
04-05-2012 12:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

hah şimdi cuk oturdu anlatayım partnerin 9. ev koç içerisinde şiron var benim burcum koç şiron güneş kavuşumum var

benim açımdan yorumlıyayım 9. evim akrep içerisinde gezegen yok akrebin yönetici gezegeni pluto terazide mars ikizlerde satürn ile kavuşumda partner ikizler bu rcu güneş satürn kavuşumu var ayrıca kuvvetli bir ay pluto karesine sahip

İnsan içinden geçen olsun diye biiir sürü açı bulur diyip gülesim geldi kendi kendime ama 9. ev baz alınınca uyuyor göstergeler .

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
04-05-2012 12:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

(04-05-2012 12:32 AM)nisan15 Yazılan:  hah şimdi cuk oturdu anlatayım partnerin 9. ev koç içerisinde şiron var benim burcum koç şiron güneş kavuşumum var

benim açımdan yorumlıyayım 9. evim akrep içerisinde gezegen yok akrebin yönetici gezegeni pluto terazide mars ikizlerde satürn ile kavuşumda partner ikizler bu rcu güneş satürn kavuşumu var ayrıca kuvvetli bir ay pluto karesine sahip

İnsan içinden geçen olsun diye biiir sürü açı bulur diyip gülesim geldi kendi kendime ama 9. ev baz alınınca uyuyor göstergeler .

Hadi hayırlısı olsun diyelim o zaman gülücük
04-05-2012 12:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

sırf kendi haritamda 2. evlilik için bir sürü gösterge var
ama şu an fark ettim eğerki eşimin yükseleni aslansa sanırım benim ay ım onun 1. evine düşüyor
güneşim çift karakter
eşimin ay ı çift karakter ohhh daha diğerlerini açıklattırmayın banaaa saskin.w

04-05-2012 01:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(04-05-2012 12:25 AM)feynmann_m Yazılan:  
(04-04-2012 11:06 PM)malice071 Yazılan:  doğru mu anladım bilmiyorum ama ikinci evlilik için 8. eve bakılması gerektiğini okumuştum ama kaynak şu anda hatırlayamıyorum

1.ev bizi yani kendimizi 2.evde bizim mali durumumuzu anlatır yani para evimizdir.7.ev karşımızdaki kişiyi anlattığna göre bu mantıkla 8.ev de ilk eşimizin para durumunu gösterir..Yani 9.ev ikinci eşi anlatır diyebiliriz.

Evet bende ikinci evliliği 9.ev olarak biliyorum

tabii ev türetme tekniğini pek kullanmışlığım yok o nedenle açıkçası ikinci evlilik konusunda soru gelse 9.eve bakacağımı sanmıyorum , Güneşin açılarına ve yine 7.evin ayrıntılarına bakardım

Buarada millet aya çıkmış 2. ve 3.evlilik göstergelerini inceliyor bizim 1.evlilik göstergeleri uyusun hala gülücük

04-05-2012 01:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

O zaman bu bilgilerden yola cikarak 3. evliligi de 11. eve mi bakmamiz gerek gülücük öyleyse bir 11. ev ikizler kisisi olarak suan ki evli oldugum partnerimin burcunun ikizler olmasi ile aciklayabilirim...

Peki 3. evliligim mi, hayir daha ilk evlendim... ama simdi haliyle evlilik demek iliski demek... iliski de 7. ev konusu ise.. insan evlenmeden de tanidigi ve asik oldugu kisileri es gecmis olabilir diye düsünüyorum... yani aslinda o iliskileri zihninde yasayarak (bu platonik bir ask ya da iliski) de olabilir... cünki ilk asik oldugum insan Günes Terazi (3. evim olur), platonik diyebiliriz ya da cocukluk dönemleri... evlendikten sonra haliyle ümit kesiliyor ve ikinci asik oldugum insan Günes Kova (7. evim olur), platonik degildi ama... yanlis zaman, yanlis insan!!! olamazdi severek ayrilmak :( (canimdan can koptu sandim), hemen akabinden bu aciyi kaldiramamakla (ne sacmaladiysam artik) ücüncü kisi ama asik ve sevgi konularinda hic alakam olmayan sahis, tek begeni Günes Ikizler (11. evim olur)... ve evlilik iste... simdi 7. evim kova iliskisi olamadigindan artik hic bir sey umrumda degil ve, haliyle venüs-neptün zit transiti yasamam sebebiyle de iliskilerde güven duyulmayan iliski tercihimmis... (ama niye evlendim anlamiyorum ya ciddiyim, kurtaramadim kendimi :( ) simdi kader demek istiyorum ama diyemem kendim ettim... o acili halinde ne diye durmazsin yerinde.. ama kalp malum dayanamadi artik bu aciya... cünki sevdimmi tam seven cinsindenim heralde... (hatta bir ara cigerlerimin yandigini düsündüm doktora gidip röntgen cektirecektim)... daha da niyetim var... her neyse yani ben böyle bir teori ürettim... insan eger zamaninda evlenmiyorsa , haliyle hayali 7. ev belki de 9. ev olan ikinci evliligi es gecip 11. ev olan 3. evliliginde yapacak olan esi ile ilk evliligini gerceklestiriyor olabilirde...

Sevgilerimle...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
04-05-2012 05:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(04-05-2012 05:17 AM)Mavisahram Yazılan:  Peki 3. evliligim mi, hayir daha ilk evlendim... ama simdi haliyle evlilik demek iliski demek... iliski de 7. ev konusu ise.. insan evlenmeden de tanidigi ve asik oldugu kisileri es gecmis olabilir diye düsünüyorum...
bu benimde zaman zaman düşündüğüm bir konu, en yakın arkadaşlarımdanda mesela 3 -4 sene beraber yaşayıp evlenmeden ayrılanlar var, adı ilişki ama evlilikten bir farkı yok tek eksik olan imza. o ilişkilerde sayılıyor mu, yoksa sadece resmi evlilikleri mi kapsıyor 7.ev ve sonraki evler.
04-05-2012 03:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

(04-05-2012 12:45 AM)feynmann_m Yazılan:  
(04-05-2012 12:32 AM)nisan15 Yazılan:  hah şimdi cuk oturdu anlatayım partnerin 9. ev koç içerisinde şiron var benim burcum koç şiron güneş kavuşumum var

Hadi hayırlısı olsun diyelim o zaman gülücük

Benim natlimdeki ve compozit haritadaki uranüs transitinden kurtulmayı başarabilirse hayırlısı olur her halde gülücük

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
04-05-2012 07:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aylions Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

(04-05-2012 03:37 PM)smoochy Yazılan:  
(04-05-2012 05:17 AM)Mavisahram Yazılan:  Peki 3. evliligim mi, hayir daha ilk evlendim... ama simdi haliyle evlilik demek iliski demek... iliski de 7. ev konusu ise.. insan evlenmeden de tanidigi ve asik oldugu kisileri es gecmis olabilir diye düsünüyorum...
bu benimde zaman zaman düşündüğüm bir konu, en yakın arkadaşlarımdanda mesela 3 -4 sene beraber yaşayıp evlenmeden ayrılanlar var, adı ilişki ama evlilikten bir farkı yok tek eksik olan imza. o ilişkilerde sayılıyor mu, yoksa sadece resmi evlilikleri mi kapsıyor 7.ev ve sonraki evler.
7. Ev birebir ilişkileri kapsıyor. Bu ilişkilerin formu evlilik, yakın dostluklar, iş ortaklıkları, kontratlar şeklinde olabilir. Açık düşmanlarda bu evin konusu. Bu ev kişinin bir amaç doğrultusunda diğer kişi yada kişilerle nasıl bir araya geldiğini, hangi enerjilerin bu evde tamamlandığını gösteriyor. 1.evde kendimizi ifade ediş şeklimiz, 7. evde karşımızdakilerin kendilerini ifade ediş şekillerini gösterirken bu evlerin birleşimi yarımların tamamlanmasını ve bir bütün oluşturmayı ifade ediyor. Bu bütün bir süre sonra kopabilir, dağalabilir, aşk yada dostluk yada ortaklık, düşmanlığa da dönüşebilir. İşte bu nedenle açık düşmanlarda bu evin konularına dahildir. Ve evet uzun süren aşk ilişkilerinin bu evin kapsamına girdiğini düşünüyorum. Sonuçta resmi bir format kazanmasa bile sonuç olarak uzun süren her tür ilişki sonuçta bir ortaklığı ifade ediyor. Bu ev de temel olarak ortaklıklarla ilgili.

Yukarıdaki aşağıdaki gibidir, içindeki dışındaki gibidir
04-11-2012 03:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

sepharial astroloji ve evlilik yazısı ( ingilizce ) :

http://www.hermetics.org/pdf/astrology/S...rriage.pdf
04-12-2012 02:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yeni ilişki nurozturk 12 55,931 09-20-2021 02:21 PM
Son Mesaj: KBE
  4 senelik ilişki nurozturk 6 69,861 07-09-2021 04:52 PM
Son Mesaj: nurozturk
  İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR... dilek8855 35 39,964 10-26-2019 12:24 PM
Son Mesaj: Frederico
  Evlilik zamanını gösteren transitler zorlamak 50 75,502 09-20-2019 07:03 PM
Son Mesaj: merkür_yen
  Kötü evlilik göstergeleri josii 24 36,336 07-18-2016 02:16 AM
Son Mesaj: Nilkaplan
  Evlilik qulsah 41 50,753 01-11-2013 05:23 AM
Son Mesaj: selinnnn
  Burçların İlişki Tarzı Angel 75 85,945 07-06-2011 02:26 PM
Son Mesaj: Aisha
  Kop ve Heutsa Göre Evlilik Tercihleri Venüs 2 6,667 03-16-2011 07:48 PM
Son Mesaj: venüsakrep
  Kompozit ve Sinastri Haritalarında Uranüs yezda 0 9,262 03-01-2008 10:17 PM